Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nikt nie jest anonimowy  (Przeczytany 108811 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #75 : 14 Październik, 2011, 13:20:08 pm »

Drodzy Formułowicze osobiście przepraszam,za To,że przez ostatni czas byliście zmuszeni do czytania o sprawach o których być może nie chcieliście czytać lub nie powinniście.
W większości tekstów cytowałam jedynie Wasze wypowiedzi lub opowieści. No może chciałam zwrócić uwagę na rzeczy ważne.
To,że opowiedziałam na tym forum zaledwie fragment mojej historii.Czasem zwyczajnie nie ma innego wyjścia!!!!!! Przez ten króciutki czas zdążyłam polubić Was wszystkich bez wyjątku. Większość z Was występuje pod pseudonimem no i może dobrze.  Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego najlepszego w umacnianiu zwłaszcza demokracji w Naszym Mieście.
 Kasia Urbaniak
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #76 : 14 Październik, 2011, 13:29:59 pm »

Witaj w społeczności L24. Ja jestem Piotrek : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #77 : 14 Październik, 2011, 13:50:15 pm »

Cytuj
Kasia Urbaniak Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Dzień dobry pani Kasiu  ;)My już się znamy. Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #78 : 14 Październik, 2011, 14:31:06 pm »

Każdy potrzebuje czasu..Nasze Miasto -też...

mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #79 : 14 Październik, 2011, 15:51:58 pm »

No cześć Kaśka 

na marginesie kupę rzeczy w tej pralni brudów L24 się można dowiedzieć o których nie miałem bladego pojęcia...
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2011, 15:58:59 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #80 : 14 Październik, 2011, 16:02:14 pm »

Piotr jest mi przykro z powodu tego co opisujesz, ale nie obciążaj mnie tym, bo to jest dalece nie w porządku. W ŁCM jestem pielęgniarka epidemiologiczną i w oddziałach nie pracuję. Kto Wam powiedział, że jestem jakimś "guru", który pójdzie zarządzać w każdej komórce szpitala. Nie jestem i nie mam prawa interweniować, ale Ty wiesz gdzie i do kogo powinieneś monitować. Masz nowych radnych, wybranych po to, miedzy innymi. Odnoszę wrażenie, że nauczyliście, że zawsze czy mam do tego umocowanie, czy nie to za szpital odpowiadam. Piotr nie odpowiadam. Przykro mi.

OK/ Dzięki za fon i wyjaśnienie. Biegu historii nie zawrócimy, ale może coś uda się zrobić dla innych, w tej sprawie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #81 : 14 Październik, 2011, 16:35:39 pm »

Dzień dobry wszystkim znanym i mniej znanym! Tony to o czym napisałam to nie są brudy-tylko rzeczywistość jest brudna i w dodatku potwierdzona w dokumentach. Nie mam zamiaru pisać o brudach,choć uwierz mi gdybym miała to zrobić ... Wcześniej napisałam ,,liczy się dobro miasta,, i nic więcej do grobowej deski nie powiem.(jak umrę-trudno zrobią z tym co zechcą) Jestem szczęśliwa,że to co mnie dręczyło ujrzało światło dzienne. Reszta pozostaje dla mnie.Zresztą to nic ciekawego! Nie spodziewam się w swoim domu CBA bo nigdy nie przyjęłam łapówki(choć miewałam taką okazję) ani nie naraziłam instytucji w których pracowałam na straty,wręcz przeciwnie.  WSI -chyba zdelegalizowane, CBŚ? -zawsze ktoś może poczuć,że Państwo zostało narażone?Co? Pozostaje nasza prokuratura,ale jeśli mimo dwóch doniesień potwierdzonych zeznaniami nie dopatrzono się nadużyć władzy? Ogólnie czuję się całkiem,całkiem-choć dylemat,że w demokratycznym kraju trzeba uciekać się do takich przedstawień jest dla mnie niezbyt miły.  Proszę Cię Tony nie wracajmy już nigdy do tego tematu!!!! Ok. Sprawa dla mnie nie istnieje..
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #82 : 14 Październik, 2011, 16:51:58 pm »

Każdy potrzebuje czasu..Nasze Miasto -też...

mark...

Tak mark .. masz rację! Uważam,że byłam wyjątkowo cierpliwa! Miasto i ludzie w nim mieszkający  zasługuje na prawdziwy rozkwit... I o to rozumiem nam wszystkim chodzi!!
Zapomniałam dodać,że inicjatywy kulturalne Panaceum są bardzo cenne. Na Twórczości muzycznej słabo się znam,więc sobie daruję. Miło było poznać!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #83 : 14 Październik, 2011, 17:54:18 pm »

Drodzy Formułowicze osobiście przepraszam,za To,że przez ostatni czas byliście zmuszeni do czytania o sprawach o których być może nie chcieliście czytać lub nie powinniście.
W większości tekstów cytowałam jedynie Wasze wypowiedzi lub opowieści. No może chciałam zwrócić uwagę na rzeczy ważne.
To,że opowiedziałam na tym forum zaledwie fragment mojej historii.Czasem zwyczajnie nie ma innego wyjścia!!!!!! Przez ten króciutki czas zdążyłam polubić Was wszystkich bez wyjątku. Większość z Was występuje pod pseudonimem no i może dobrze.  Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego najlepszego w umacnianiu zwłaszcza demokracji w Naszym Mieście.
 Kasia Urbaniak

Ja również serdecznie witam nową koleżankę Forumowiczkę. 
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2011, 17:57:15 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #84 : 14 Październik, 2011, 18:13:52 pm »

Dzień dobry Pani Jolu. Dziękuję za miłe przywitanie! Zawsze kiedy czytam Wasze posty z Fie..
uśmiecham się! Słodko się droczycie! Mam nadzieję,że to forum zacznie być czymś co pomoże uświadomić ,,władzy,, czym są problemy bez potrzeby lżenia z innych,nawet tych co mają inne zdanie.  Właściwie powiem tak konstruktywna krytyka jest wskazana. W każdym razie ja osobiście dyskutować będę tylko w tym tonie.Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #85 : 14 Październik, 2011, 18:22:19 pm »

Nie ma sprawy   Mi również jest miło, dodam tylko, że tu na Forum nie ma pań i panów, są Forumowicz,e ja jestem po prostu Jola. Nie lubię nikogo z góry osądzać i nie mam też w zwyczaju uprzedzać się do innych. Każdy z nas ma wady i zalety. Pozdrawiam.

PS. Dodam jeszcze, że nie warto pielęgnować w sobie urazów jakie by one nie były, często lepiej jest wybaczyć, ponieważ, to przynosi wewnętrzny spokój.
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2011, 18:29:14 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #86 : 14 Październik, 2011, 18:51:48 pm »

Tak wiem Jolu zrobiłam to dawno temu! Jednak jak przeczytałaś przeszłość nie zawsze chce się odczepić!! Jolu nie wiem jak wkleić zdjęcie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #87 : 14 Październik, 2011, 19:09:36 pm »

Tak wiem Jolu zrobiłam to dawno temu! Jednak jak przeczytałaś przeszłość nie zawsze chce się odczepić!! Jolu nie wiem jak wkleić zdjęcie?

Tak szczerze, to syn mnie z tego wyręczył(mam na myśli oczywiście wklejenie zdjęcia), bo też miałam problem, Jak prowadziłam bloga na interii ,to radziłam sobie na nim ze wszystkim sama ale na Forum jest trochę inaczej a dla młodych takie zabawy z kompem to pestka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #88 : 14 Październik, 2011, 19:35:40 pm »

Tak wiem Jolu zrobiłam to dawno temu! Jednak jak przeczytałaś przeszłość nie zawsze chce się odczepić!! Jolu nie wiem jak wkleić zdjęcie?

Pani Kasiu proszę zadzwonić do mnie.605 668 988.Poprowadzę panią po niuansach L24.

Mysia -Pysia i ani słowa o mnie 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #89 : 14 Październik, 2011, 20:01:53 pm »

Pani Kasiu proszę zadzwonić do mnie.605 668 988.Poprowadzę panią po niuansach L24.

Mysia -Pysia i ani słowa o mnie  


No i doczekaliśmy się wreszcie. Mamy na naszym Forum faceta na Telefon. Pseudonim Pysio-mysio.

A umiesz Pysiu-msiu tak zatańczyć? 

Chris Farley Chippen Dale


« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2011, 20:07:43 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zapach jest zwierciadłem duszy. Świat Kobiet Iza 0 4401 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2008, 22:19:07 pm
wysłane przez Iza
Zabawa z GUS-em, czyli dlaczego jest tak dobrze, jak jest tak źle ?! Hydepark topik73 1 4971 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2009, 17:51:04 pm
wysłane przez x
Jest praca w świeradowskich hotelach Bieżące wiadomości Leo 0 3612 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2010, 17:32:04 pm
wysłane przez Leo
KAOLIN - czyli jak tam teraz jest? Hydepark MooseDlb 3 7541 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2010, 11:02:42 am
wysłane przez Sara Kmieć
Czy jest w okolicy wypożyczalnia przyczepek? Hydepark Shakin 0 2891 Ostatnia wiadomość 07 Październik, 2010, 23:11:34 pm
wysłane przez Shakin
Z budżetem miasta nie jest tak źle Bieżące wiadomości Leo 0 2951 Ostatnia wiadomość 29 Październik, 2010, 18:06:42 pm
wysłane przez Leo
biurokracja jest tam ,gdzie zostawia się na nią miejsce..ile to jest? Hydepark « 1 2 » widelec 23 22635 Ostatnia wiadomość 23 Styczeń, 2011, 20:40:17 pm
wysłane przez Jola
Iść czy nie iść...??? Oto jest Pytanie....;) Hydepark MooseDlb 4 6549 Ostatnia wiadomość 05 Luty, 2011, 08:06:46 am
wysłane przez MooseDlb
Jest wina jest kara Hydepark janus58144 14 14558 Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2014, 22:47:50 pm
wysłane przez janus58144
jest pomysł są chęci, ale.... Hydepark obywatelka 2 5134 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2014, 21:43:54 pm
wysłane przez klea