Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nikt nie jest anonimowy  (Przeczytany 108802 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #60 : 14 Październik, 2011, 01:22:54 am »

Ewa ściga tych co piszą na L24. Nie na darmo mają "cba" w nazwie str. internetowej. Piotr czy podawanie rzekomego nazwiska adwersarza nie kwalifikuje do zbanowania? To, że Pani E.G. coś się wydaje nie oznacza podawania nazwisk. Jeśli ktoś wystepuje tu anonimowo-to takim powinien pozostać, czy jest tą osobą czy nie.

Zaczyna być to niemiłe. Proszę coś z tym zrobić. Pani E. G. zaczyna robić coś, co nie przystoi w zasadzie nikomu.

Zaczyna tu cuchnąć.

Ja zmywam się. Niech sobie ta pani robi co chce, ja nawet nie chcę wiedzieć, że taka osoba istnieje. Ta sytuacja jest jakaś chora.

Proszę zastanowić się nad dalszym losem tego forum. Może zmienić formułę...

A jak E. Gutek chce wiedzieć z kim rozmawia to niech się z tym kimś umówi do kawiarni i tam sobie porozmawia. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #61 : 14 Październik, 2011, 01:33:43 am »

żenada!!!
dobrze TONY napisał chyba jednak niepotrzebnie pani weszła w tą zgniłą dyskusję kjtóra nie wnosi nic dobrego a jedynie ciśnienie rosnie

gdy czytam co pisze KOLO I ANTYKOLO  mam wrażenie że robicie za adwokata pana Z .. tylko pytam po co???
każdy powinien trzepnąć sobie baranka i zastanowić sie czy jest taki super... oczerniamy innych a nie potrafimy ocenic samych siebie..



Żenada! A ja mam wrażenie, że robisz za adwokata Ewy Gutek. To ona tutaj oczernia pewne osoby, podaje bezprawnie nazwiska, bo jej się wydaje, że jest poza prawem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #62 : 14 Październik, 2011, 07:21:30 am »

A ja myślę Ewa, że zamiast pluskać się w komorze, lepiej poświęciłabyś swój cenny czas dla tego ŁCMu, w którym dzisiaj zmarła moja babcia, przewieziona w dobrej kondycji miesiąc temu na oddział wewnętrzny.

Masz możliwość pomóc innym. Zrób to ! 
Piotr jest mi przykro z powodu tego co opisujesz, ale nie obciążaj mnie tym, bo to jest dalece nie w porządku. W ŁCM jestem pielęgniarka epidemiologiczną i w oddziałach nie pracuję. Kto Wam powiedział, że jestem jakimś "guru", który pójdzie zarządzać w każdej komórce szpitala. Nie jestem i nie mam prawa interweniować, ale Ty wiesz gdzie i do kogo powinieneś monitować. Masz nowych radnych, wybranych po to, miedzy innymi. Odnoszę wrażenie, że nauczyliście, że zawsze czy mam do tego umocowanie, czy nie to za szpital odpowiadam. Piotr nie odpowiadam. Przykro mi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #63 : 14 Październik, 2011, 07:32:24 am »

masz najbliższy kontakt ze szpitalem
siedzisz w nim po same uszy
to Twoje życie
dlatego jesteś postrzegana przez pryzmat jak to najczęściej określanego przez mieszkańców ?
ah już wiem: wykańczalnia,umieralnia...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #64 : 14 Październik, 2011, 08:13:01 am »

masz najbliższy kontakt ze szpitalem
siedzisz w nim po same uszy
to Twoje życie
dlatego jesteś postrzegana przez pryzmat jak to najczęściej określanego przez mieszkańców ?
ah już wiem: wykańczalnia,umieralnia...
A  władza,lekarze i pozostali za tym postrzeżeniem się chowają Szok Znaleźli sobie tarczę z jednego z elementów szpitala- Tony po same uszy siedzi tam dużo osób na etacie Szok Piotrek możesz czuć ból, ale ten wpis tego nie usprawiedliwia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #65 : 14 Październik, 2011, 09:59:07 am »

Piotr! Z tego wszystkiego zapomniałem złożyć Ci wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Babci.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #66 : 14 Październik, 2011, 10:07:01 am »

Kolo to pikuś ... ja myślałem o nowym redaktorze L24 ... tak mnie to ciekawi, dlaczego się nie ujawni?

Dzięki Borys, dzięki, wielkie dzięki!

Ty nowy  - stary redaktorze L24. Zacznij się bać. Macierewicz to dopiero pikuś w stosunku do Ewy Gutek!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #67 : 14 Październik, 2011, 10:08:21 am »

A  władza,lekarze i pozostali za tym postrzeżeniem się chowają Szok Znaleźli sobie tarczę z jednego z elementów szpitala- Tony po same uszy siedzi tam dużo osób na etacie Szok Piotrek możesz czuć ból, ale ten wpis tego nie usprawiedliwia.

Nie ma co się dziwić. Sama się na tę tarczę wykreowała.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #68 : 14 Październik, 2011, 10:15:40 am »

Zamiast łapać zarazki-łapie adwersarzy. Gdyby tyle czasu, co na to forum, przeznaczała na pracę w szpitalu to inaczej by tam było!


Lekarze! Nie ładnie chować się za Panią Ewą. To taka krucha kobieta.
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2011, 10:18:13 am wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #69 : 14 Październik, 2011, 10:23:51 am »

Jest pani w pracy, czy wzięła Pani wolne, żeby tu pisać?
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #70 : 14 Październik, 2011, 10:28:10 am »

Dzięki Borys, dzięki, wielkie dzięki!

Ty nowy  - stary redaktorze L24. Zacznij się bać. Macierewicz to dopiero pikuś w stosunku do Ewy Gutek!!!
Nie ma co się dziwić. Sama się na tę tarczę wykreowała.
Zamiast łapać zarazki-łapie adwersarzy. Gdyby tyle czasu, co na to forum, przeznaczała na pracę w szpitalu to inaczej by tam było!


Lekarze! Nie ładnie chować się za Panią Ewą. To taka krucha kobieta.
Jest pani w pracy, czy wzięła Pani wolne, żeby tu pisać?
niezły monolog kolo 
widzę,rozkręcasz się  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #71 : 14 Październik, 2011, 10:35:45 am »

Mistrzuniu czy ty kiedyś zakminisz, wypowiedzi Ewy to jej prywatna sprawa (występuje tu jako Ewa Gutek) i nie łącz tego z Panaceum ... i żebym się nie musiał powtarzać !
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #72 : 14 Październik, 2011, 12:12:50 pm »

Jest mi lżej na duszy,za brak anonimowości! Moja historia z tym forum zaczęła się dwa miesiące temu kiedy to zgłosiłam się do administratora konta z prośbą o wydanie oświadczenia podpisanego z imienia i nazwiska.Okazał się,że niestety w grę wchodzi tylko odpowiedz na forum. Sprostowanie miało dotyczyć trwającego od roku bezustannego obrażania,wypisywania kłamstw, na temat mojej osoby oraz wielu innych. Mimo,że odeszłam z ŁCM w 2008r po wygranym procesie o( mobbing) Pani Gutek nie zaprzestała prześladowań.W 2009r otrzymałam anonimowy telefon,że jeśli nie odstąpie od II instancji spotka mnie za to kara.Zgłosiłam te sprawę do prokuratury,ale nie znaleziono sprawcy.W 2010r Ewa Gutek osobiście zgłosiła do telewizji nieprawdziwą informacje sprawa jest udokumentowana. następnie na portalu nk napisała,, zobaczcie za co wyrzucono ją z pracy,zadzwoń i sprawdz,, oczywiście to też nie było prawdą. Prawda natomiast jest,że nie opuściłam nigdy pielęgniarek. Podczas trzytygodniowego urlopu. Ewa Gutek dokonała swoistego przewrotu(metoda podobna do tej jak w przypadku pełnomocnika pis). Tyle tylko,że Votum wprawdzie jest przyczyną do głosowania nad odwołaniem ale głosowanie takie nigdy się nie odbyło. Tak przynajmniej stanowi protokół napisany przez nomen omen Ewę Gutek.( a nie komisje skrutacyjną) Pominę fakt,że kiedy wróciła do pracy-robiła co chciała. Mimo wielu interwencji łącznie z władzami powiatu nie przyniosło to skutku. Za tym tymi co byli krzywdzeni ujeli się trzej ludzie. Jednego pietnuje pani na forum również. Osobiście pełniąc fukcję przewodniczącej wysłała pismo zawierające informację dotyczące przebiegu mojej pracy zawodowej jak tez życia osobistego. Naruszając wszystkie moje dobra. W wątku,, nasza manifestacja... posuwała się do stwierdzeń typu co był dla mnie ważne a co nie i ile byłam w stanie oddać za stołek( dodam ,że moja płaca wynosiła ok1500zł . Przez 8 lat prześladowań można mieć czasem dość. Nie napisałam niczego czego nie ma w dokumentach. Nie obraziłam nikogo.Pani Ewa Gutek zawdzięcza mi wygrana z Prezesem Mączyńskim bo na sali rozpraw zapomniałam( z obawy przed nią)Za co Pana Doktora przepraszam. Proszę tez nie mieszać Pana Zembika bo już raz wmieszała go Pani w kłamliwa notatkę za którą zapłacił wysoka cenę.Do dnia dzisiejszego niestety nie utrzymujemy kontaktów. To co przeszłam Przez Panią trudno dziś wycenić,ale wiem jedno skończyło się bezpodstawne obrażanie. Pani się wydaje,że może pani obrażać inwigilować i prześladować bezkarnie innych. Może nie byłam dobra przewodniczacą,ale nikomu nie zrobiłam krzywdy.Pozdrawiam koleżanki nawet te,które miały prawo mnie nie lubić. I oby nigdy nikomu nie przytrafiła się taka historia.Choć to co opisuje to tylko wierzchołek góry,ale na tym zakończę! I proszę nie mieszać się do biura-no chyba,że chce być Pani jego szefem? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #73 : 14 Październik, 2011, 12:35:35 pm »

Temat uważam za zamknięty,chyba,że napisze Pani znów coś co jest niezgodne z prawdą.
Zdjęcie wkleję w stosownym czasie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #74 : 14 Październik, 2011, 12:54:51 pm »

Panie Piotrze jest mi niezwykle przykro z powodu Babci.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zapach jest zwierciadłem duszy. Świat Kobiet Iza 0 4401 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2008, 22:19:07 pm
wysłane przez Iza
Zabawa z GUS-em, czyli dlaczego jest tak dobrze, jak jest tak źle ?! Hydepark topik73 1 4971 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2009, 17:51:04 pm
wysłane przez x
Jest praca w świeradowskich hotelach Bieżące wiadomości Leo 0 3612 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2010, 17:32:04 pm
wysłane przez Leo
KAOLIN - czyli jak tam teraz jest? Hydepark MooseDlb 3 7541 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2010, 11:02:42 am
wysłane przez Sara Kmieć
Czy jest w okolicy wypożyczalnia przyczepek? Hydepark Shakin 0 2891 Ostatnia wiadomość 07 Październik, 2010, 23:11:34 pm
wysłane przez Shakin
Z budżetem miasta nie jest tak źle Bieżące wiadomości Leo 0 2951 Ostatnia wiadomość 29 Październik, 2010, 18:06:42 pm
wysłane przez Leo
biurokracja jest tam ,gdzie zostawia się na nią miejsce..ile to jest? Hydepark « 1 2 » widelec 23 22633 Ostatnia wiadomość 23 Styczeń, 2011, 20:40:17 pm
wysłane przez Jola
Iść czy nie iść...??? Oto jest Pytanie....;) Hydepark MooseDlb 4 6549 Ostatnia wiadomość 05 Luty, 2011, 08:06:46 am
wysłane przez MooseDlb
Jest wina jest kara Hydepark janus58144 14 14556 Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2014, 22:47:50 pm
wysłane przez janus58144
jest pomysł są chęci, ale.... Hydepark obywatelka 2 5134 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2014, 21:43:54 pm
wysłane przez klea