Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nikt nie jest anonimowy  (Przeczytany 108810 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 09 Październik, 2011, 10:45:01 am »

żenada!!!
dobrze TONY napisał chyba jednak niepotrzebnie pani weszła w tą zgniłą dyskusję kjtóra nie wnosi nic dobrego a jedynie ciśnienie rosnie

gdy czytam co pisze KOLO I ANTYKOLO  mam wrażenie że robicie za adwokata pana Z .. tylko pytam po co???
każdy powinien trzepnąć sobie baranka i zastanowić sie czy jest taki super... oczerniamy innych a nie potrafimy ocenic samych siebie..

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #31 : 09 Październik, 2011, 15:07:57 pm »

Kolo "mój przyjacielu", kojarzysz mi się z radzieckim wataszką, biegającym i wymachującym szabelką i wykrzykującym przy tym:"cisza, ja tu rządzę a wszyscy, którzy odważą się myśleć i mówić inaczej ode mnie gorzko tego pożałują". Rozumiem, że wiernie wspierasz osobę, którą popierasz i cenisz, bowiem, powinno się popierać sprawy, które są dla nas słuszne ale pytanie w jaki sposób to robisz. Niestety ale paradoksalnie, postępując tak a nie inaczej szkodzisz wizerunkowi, tego kogo tak usilnie wspierasz. Dlaczego tak sądzę, to proste, patrzę na sprawę z boku i własnie tak to dostrzegam. Dla mnie to klasyczny przykład, pasujący jak ulał do powiedzenia, że"dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane" .
Poza tym nie strasz mnie i nie groź mi, Forum jest ogólnodostępne  i każdy z nas ma prawo się wypowiedzieć. Mój drogi sam wybrałeś taką formę rozmowy z Ewą. Mogłeś wybrać np. rozmowę w cztery oczy, przez telefon lub gadu gadu.
Inne mądre powiedzenie brzmi, iż "prawda ma długie nogi", co oznacza, że prędzej czy później wychodzi na jaw, więc mogę tylko dodać, że prędzej czy później wszystko się wyjaśni, bo w przyrodzie nic nie ginie.
Naprawdę szanujmy się nawzajem, przecież nawet do wroga można podchodzić z szacunkiem ale jak wiadomo, do tego trzeba mieć klasę. Za dwa miesiące i odrobinę będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia. A święta to podobno czas cudów. Jest takie powiedzenie, że" w święta nawet bydlęta przemawiają ludzkim głosem". A przecież my jesteśmy dwunożni i homo sapiens. Pozdrawiam Serdecznie wszystkich Forumowiczów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 09 Październik, 2011, 16:52:02 pm »

Kolo "mój przyjacielu", kojarzysz mi się z radzieckim wataszką, biegającym i wymachującym szabelką i wykrzykującym przy tym:"cisza, ja tu rządzę a wszyscy, którzy odważą się myśleć i mówić inaczej ode mnie gorzko tego pożałują". Rozumiem, że wiernie wspierasz osobę, którą popierasz i cenisz, bowiem, powinno się popierać sprawy, które są dla nas słuszne ale pytanie w jaki sposób to robisz. Niestety ale paradoksalnie, postępując tak a nie inaczej szkodzisz wizerunkowi, tego kogo tak usilnie wspierasz. Dlaczego tak sądzę, to proste, patrzę na sprawę z boku i własnie tak to dostrzegam. Dla mnie to klasyczny przykład, pasujący jak ulał do powiedzenia, że"dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane" .
Poza tym nie strasz mnie i nie groź mi, Forum jest ogólnodostępne  i każdy z nas ma prawo się wypowiedzieć. Mój drogi sam wybrałeś taką formę rozmowy z Ewą. Mogłeś wybrać np. rozmowę w cztery oczy, przez telefon lub gadu gadu.
Inne mądre powiedzenie brzmi, iż "prawda ma długie nogi", co oznacza, że prędzej czy później wychodzi na jaw, więc mogę tylko dodać, że prędzej czy później wszystko się wyjaśni, bo w przyrodzie nic nie ginie.
Naprawdę szanujmy się nawzajem, przecież nawet do wroga można podchodzić z szacunkiem ale jak wiadomo, do tego trzeba mieć klasę. Za dwa miesiące i odrobinę będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia. A święta to podobno czas cudów. Jest takie powiedzenie, że" w święta nawet bydlęta przemawiają ludzkim głosem". A przecież my jesteśmy dwunożni i homo sapiens. Pozdrawiam Serdecznie wszystkich Forumowiczów.

Jolka! W którym wpisie straszyłem Cię?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #33 : 09 Październik, 2011, 16:57:57 pm »

Dajcie już sobie spokój, słońce wyszło 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 09 Październik, 2011, 17:07:58 pm »



A Ty Piotr za dużo dałeś tej Pani. Gdyby nie Ty, nie miałaby takich możliwości. Ale dobrze chciałeś chłopie. Niestety uczymy się na błędach.

A Pani,  Pani Ewo niech zajmie  swoimi dziećmi.

A Pani,  Pani Jolu jak nie zna sprawy, to niech się Pani nie wtrąca. Nikogo nie interesuje, co się Pani wydaje. Liczą się fakty, a nie czyjeś sympatie czy antypatie.

A Ty kolo przestań dyktować. Piotr co niektórych pouczasz, a kolo robi co chce po co ten napis "Drodzy forumowicze: Dziękujemy za zachowanie odrobiny kultury na forum Pamiętajcie - wpisy nie są anonimowe. Szanujmy innych tak samo jak wymagamy od nich szacunku do siebie"- chyba powinieneś zareagować. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #35 : 09 Październik, 2011, 17:14:54 pm »

Jolka! W którym wpisie straszyłem Cię?

Powiedziałam już wszystko w tym temacie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 09 Październik, 2011, 17:39:21 pm »

A Ty kolo przestań dyktować. Piotr co niektórych pouczasz, a kolo robi co chce po co ten napis "Drodzy forumowicze: Dziękujemy za zachowanie odrobiny kultury na forum Pamiętajcie - wpisy nie są anonimowe. Szanujmy innych tak samo jak wymagamy od nich szacunku do siebie"- chyba powinieneś zareagować. Pozdrawiam

Albatros1,Piotr dyplomatycznie( na okres wyborów) wycofał swoje udziały na L24.Zwróć uwagę na status Piotra.A co do braku reakcji Piotra na posty "kolo" i "antykolo" .Albatros, drogi bracie brak komentarza jest komentarzem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 09 Październik, 2011, 17:42:53 pm »

fajerku, co piłeś?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 09 Październik, 2011, 17:52:24 pm »

fajerku, co piłeś?


Coś tam uważyłem na fajerce.Czytaj KPN* A dlaczego pytasz?





*koniak pędzony nocą
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 09 Październik, 2011, 17:58:59 pm »

No to lecę do Ciebie Bracie Zakonny na pokosztowanie wyrobu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #40 : 09 Październik, 2011, 18:03:23 pm »

Co tu komentować drogi Firefoksie. Ostatnie wpisy kola są wysoce naganne, jak i naganne, w mojej opinii, jest cytowanie publiczne SMS-sów. Co należy zrobić? Zgłosić do moderacji i po sprawie.

A co do moderacji, to raczej nie zamierzam już do tego wracać : )   
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #41 : 09 Październik, 2011, 18:27:44 pm »

to jak w końcu ?
są anonimowi czy nie ?
ja na ten przykład wiem że są anonimowi alkoholicy ! 

byłem na obiadku w Obermühle Görlitz
złapaliśmy promienie słońca,już tęsknie za latem....
a od piątku po usłyszeniu remixu mam w głowie to:
New Order - Blue Monday 1988 (High Definition Original)

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #42 : 09 Październik, 2011, 18:38:59 pm »

Cytuj
No to lecę do Ciebie Bracie Zakonny na pokosztowanie wyrobu

Albatros..polecieć to i pewnie można też bym łykną z gara co nie co ..tylko jak wrócim?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 09 Październik, 2011, 18:44:11 pm »

fajerku, ja też to lubię, więc podaj recepturę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #44 : 09 Październik, 2011, 18:47:36 pm »

No to lecę do Ciebie Bracie Zakonny na pokosztowanie wyrobu

Udanej biesiady życzę ale dobrze radzę, bądźcie ostrożni, bo na drugi dzień można mieć kaca takiego jak stąd do wieczności a nie chciałabym, żebyście cierpieli. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zapach jest zwierciadłem duszy. Świat Kobiet Iza 0 4401 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2008, 22:19:07 pm
wysłane przez Iza
Zabawa z GUS-em, czyli dlaczego jest tak dobrze, jak jest tak źle ?! Hydepark topik73 1 4971 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2009, 17:51:04 pm
wysłane przez x
Jest praca w świeradowskich hotelach Bieżące wiadomości Leo 0 3612 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2010, 17:32:04 pm
wysłane przez Leo
KAOLIN - czyli jak tam teraz jest? Hydepark MooseDlb 3 7541 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2010, 11:02:42 am
wysłane przez Sara Kmieć
Czy jest w okolicy wypożyczalnia przyczepek? Hydepark Shakin 0 2891 Ostatnia wiadomość 07 Październik, 2010, 23:11:34 pm
wysłane przez Shakin
Z budżetem miasta nie jest tak źle Bieżące wiadomości Leo 0 2951 Ostatnia wiadomość 29 Październik, 2010, 18:06:42 pm
wysłane przez Leo
biurokracja jest tam ,gdzie zostawia się na nią miejsce..ile to jest? Hydepark « 1 2 » widelec 23 22635 Ostatnia wiadomość 23 Styczeń, 2011, 20:40:17 pm
wysłane przez Jola
Iść czy nie iść...??? Oto jest Pytanie....;) Hydepark MooseDlb 4 6549 Ostatnia wiadomość 05 Luty, 2011, 08:06:46 am
wysłane przez MooseDlb
Jest wina jest kara Hydepark janus58144 14 14558 Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2014, 22:47:50 pm
wysłane przez janus58144
jest pomysł są chęci, ale.... Hydepark obywatelka 2 5134 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2014, 21:43:54 pm
wysłane przez klea