Strony: 1 [2] 3 4 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nikt nie jest anonimowy  (Przeczytany 108795 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #15 : 08 Październik, 2011, 22:41:16 pm »

Co innego sprzeczki i zwady a co innego lżenie kogoś na publicznym Forum i kierowanie pod czyimś adresem słów uważanych powszechnie za głęboko obraźliwe. Jeśli chodzi o pana Z, uważam, że powinien sprawy z Ewą załatwić w inny sposób. Nie wiem dlaczego ale ufam Ewie i nawet, jeśli pan Z. ma pod jej adresem jakieś zarzuty( jak twierdzi poparte dowodami), to czy naprawdę upoważnia to tego pana to urządzania publicznych osądów na Forum. Myślę, że w ten sposób nie załatwia się spraw. Natomiast, jeżeli chodzi o kolów, antykolów i im podobnych, używających pod adresem Ewy różnych obelżywości, oczywiście nie powinna puścić tego płazem ale decyzja przecież zależy do samej zainteresowanej. Ewo jestem z Tobą.

PS.Swego czasu musiałam stawiać czoła atakom Zorra, Inki a i Borys nieźle na mnie naskakiwał.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 08 Październik, 2011, 22:42:35 pm »

Piotr nie baw się w arbitra, ani adwokata diabła- ja czekam na przeproszenie przez osoby wymienione na wstępie- tak się czyni przed wokandą. Wszyscy możemy uniknąć emocji jak się stanie zadość. Tylko tyle!
Jola dziękuję Buziak
« Ostatnia zmiana: 08 Październik, 2011, 22:47:38 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #17 : 08 Październik, 2011, 22:55:34 pm »

Nie ma sprawy Ewo, zawsze piszę to, co uważam za słuszne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 09 Październik, 2011, 00:00:57 am »

Niczyim arbitrem nie jestem. Chciałem dobrze. Wasza sprawa, co z tym zrobicie. Na koniec sugestia na przyszłość - gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą.

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 09 Październik, 2011, 00:25:59 am »

Kto tu publicznie osądza?  W. Zembik Ewę Gutek???!!!
Przyczepiła się od ostatnich wyborów samorządowych do Zembika  i chłop odczepić się nie może. Cały czas pojeżdżają na tym forum po nim i po jego żonie. Ośmieszają  PIS.
Czego innego można spodziewać się po Ewie Gutek jak nie sądu! 
Jestem na sądy przygotowany. Mam wszystkie zrzuty z ekranu z wypowiedzi na tym forum tej pani wraz z wypowiedziami jej przyjaciół z tzw. Panaceum pod adresem W. Zembika. Nie są to bynajmniej wypowiedzi o tym: „ by nie zaczepiać gówna bo będzie śmierdzieć”, ale wypowiedzi większego kalibru oskarżające go …. dobrze wiecie o co. Dobrze się bawiło? Fajnie było? Ciekawe gdzie uczyliście się socjotechniki. Ile pieniędzy na  studia podyplomowe w tym kierunku wydała pani Ewa Gutek.

A Ty Piotr za dużo dałeś tej Pani. Gdyby nie Ty, nie miałaby takich możliwości. Ale dobrze chciałeś chłopie. Niestety uczymy się na błędach.

A Pani,  Pani Ewo niech zajmie  swoimi dziećmi.

A Pani,  Pani Jolu jak nie zna sprawy, to niech się Pani nie wtrąca. Nikogo nie interesuje, co się Pani wydaje. Liczą się fakty, a nie czyjeś sympatie czy antypatie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 09 Październik, 2011, 00:35:38 am »

Cytat: Orwell  25 Czerwiec, 2011, 22:22:36
Droga Pani Ewo!
Trudno jest przejść obojętnie obok tego, co dzieje się na tym forum, jak i poza nim. Postanowiłem zatem zabrać głos, który mam nadzieję, da wiele do myślenia. Jestem Pani zwolennikiem, głosowałem na Panią we wszystkich wyborach. Niejednokrotnie broniłem Pani w różnych dyskusjach w gronie znajomych czy rodziny. Ma Pani wielu przyjaciół, ale i niestety wrogów. To co dzieje się na tym portalu spowoduje, że wrogów Pani się nie pozbędzie, a ubędzie przyjaciół. Wybiła mi Pani argumenty do Pani obrony. Proszę wejść na wątek  „Akweny w powiecie otwarte dla sportów motorowodnych” (www.luban24.pl/index.php?topic=4919.msg19232;topicseen). Po przeczytaniu między wierszami wychodzi to, co podaję poniżej. Ma Pani rację, że nie atakuje Pani W. Zembika. Robią to za Panią przyjaciele i w związku z tym, nie są to obiektywne wypowiedzi. Jeśli dla Pani dobro partii jest najważniejsze-taką deklarację Pani składa, niech Pani zwróci uwagę swoim znajomym, żeby tego nie robili. Sama Pani też może sprostować nieprawdziwe informacje. Nie robi Pani tego!!! Myślę, że jest to Pani na rękę, bo w każdej chwili może się Pani od tego odciąć, tym bardziej, że wiele osób pisze pod pseudonimami. Lubań to małe miasto, nie jest się anonimowym, wiele treści, nawet tych, które nie są wyrażone wprost, są dla naszej społeczności jasne i doskonale zrozumiałe, wiele faktów jest oczywistych. Pan „Widelec”, stający cały czas w Pani obronie, jest Pani bliskim znajomym, z którym pisze Pani razem piosenki. (Luban24.pl - Wiadomości z Lubania > Po pracy > Hydepark > [Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami ). Bardzo proszę wziąć mój skromny pogląd na sprawę pod rozwagę. Proszę jeszcze zobaczyć jak PO działa. Nikt tam nie atakuje swego. Nawet utworzyli w Urzędzie Miasta związki zawodowe. A na prawicy, zamiast współpraca, tylko konflikty jak i na górze tak i na dole. Trudno winić za niepowodzenia jedną osobę, za to odpowiada cała grupa. Warto zatem starać się, aby następnym razem udało się osiągnąć więcej. Media to nie tylko gazety, ale również Internet i ten portal, poprzez który rozprzestrzeniają się informacje, nie zawsze prawdziwe.
Poniżej podaję cytaty z wypowiedzi poszczególnych osób.

Ewa Gutek
Niestety już wtedy jeden z radnych miał taki sprzęt. Teraz też ma mandat radnego:
Bartex84
Uchwała została uchylona decyzją kilku radnych którzy mają takie pojazdy lub ich dobrzy znajomi mają.
Akurat w tym wypadku prawda jest również naga że obecni radni głosując za wprowadzeniem tej uchwały brnęli w interes jednego z członków zarządu rady powiatu który posiada taki pojazd i który tak się zaangażował w uchylenie zakazu a nie w opinie wielu innych ludzi bo dla wielu osób to przeszkadza. Ale o ludziach się pamięta przed wyborami.
Piotrek GModerator
Akurat ten pan był wtedy wicestarostą. Chcesz powiedzieć, że teraz, kiedy nim już nie jest ma wpływ na decyzje podejmowane prze Radę? Po prostu uchwała była bublem, a analiza prawników tego dowiodła. Tyle
Bartex84
Obecnie o godz 12mają być reporterzy z radia jest również powiadomiona tv łużyce oraz tvn. Będzie również wspomniane jak obecna rada uchyliła zakaz nie zapraszajac innych osób zainteresowanych działając dla dobra swojego kolegi bylego wicestarosty
Widelec
(…)czyż ktoś bez wyobraźni akceptuje rozwiązania dla 'swoich snobistycznych  zachcianek"!!!??.(...)
(…)To nie jest czas na western...za późno...forsowanie decyzji na szczeblu ..pozwalającym dopuścić się zaniedbań i w konsekwencji brać udział w tragediach .bo....ktoś chcę (…)
(…)jest przejawem lekceważenia podstawowych obowiązków...tyle..(…)
Trudno by było nie odpowiedzieć na pytanie,czy wspólna część wodnego akwenu ma być "wyróżniona" przez podejmowanie lobbystycznych-/tak to wygląda/..nacisków na zwichrowane hobby..Ta wypowiedź to skoncentrowanie uwagi na brak wyobraźni i  głupoty...
Ewa Gutek
"Tereska miała pieska"  miała też ...ka..ła..ka(..) ( informacja dla tych, co nie wiedzą:Teresa to imię żony Wojciecha Zembika).
Albatros 1
W stylu typowej nauczycielskiej połajanki. Nadal są roczne urlopy, bo czas najwyższy odpocząć (informacja dla tych co nie wiedzą:Teresa, żona Wojciecha Zembika, jest nauczycielką).

Z wątku: „Pies? Kto gryzie?!”
widelec
witam kolo//a raczej pani Zembik..nauczyciele są z reguły mało  rozgarnięci(…)

Na koniec warto również dodać, że wiele przytoczonych tutaj wypowiedzi pojawiło się przed artykułami prasowymi. Po treści niektórych wypowiedzi, które jak widać powyżej wiele sugerują, trudno się dziwić, dlaczego media zainteresowały się zaistniałą sytuacją
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2011, 00:39:09 am wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 09 Październik, 2011, 00:59:38 am »

A to np. kto napisał:
Odp: komu służy i do czego to forum?Co??? 
« Odpowiedź #49 : 29 Wrzesień, 2011, 14:10:26 »   Cytuj

Cytat: kolo  29 Wrzesień, 2011, 12:58:27
Pani Ewo-kiedyś z taką jedną głupią coś znalazłem i nie opłacało się...
Kolo, ale z mądrymi i zgubiłeś i znalazłeś...pierwsza zguba to honor, ale za to znaleźne to etat


Cytat: MMM  29 Wrzesień, 2011, 13:39:59
 odwołując sie do tematu wątku można podsumowac ową dyskusję WZAJEMNE USZCZYPLIWOŚCI   ale czy o to chodziło??? jak tak dalej pójdzie to z takim zachowaniem będzie Polak wszedzie postrzegany ::)a tym bardziej to boli jak przykład idzie z GÓRY 
Dokładnie MMM przykład z góry. Nocny kolo recenzent w nocy mi minusy stawia, a w dzień w każdej dyskusji widzi  To już jest zespół maniakalny raczej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 09 Październik, 2011, 01:13:36 am »

Co innego sprzeczki i zwady a co innego lżenie kogoś na publicznym Forum i kierowanie pod czyimś adresem słów uważanych powszechnie za głęboko obraźliwe. Jeśli chodzi o pana Z, uważam, że powinien sprawy z Ewą załatwić w inny sposób. Nie wiem dlaczego ale ufam Ewie i nawet, jeśli pan Z. ma pod jej adresem jakieś zarzuty( jak twierdzi poparte dowodami), to czy naprawdę upoważnia to tego pana to urządzania publicznych osądów na Forum. Myślę, że w ten sposób nie załatwia się spraw. Natomiast, jeżeli chodzi o kolów, antykolów i im podobnych, używających pod adresem Ewy różnych obelżywości, oczywiście nie powinna puścić tego płazem ale decyzja przecież zależy do samej zainteresowanej. Ewo jestem z Tobą.

PS.Swego czasu musiałam stawiać czoła atakom Zorra, Inki a i Borys nieźle na mnie naskakiwał.

o czym ty Jola piszesz, Zembik założył wątek Ewa Gutek - moja ocena działalności? Kurna o co tu chodzi?!  Jakiś dzień świstaka czy co... Jak ta kobieta ma coś do niego to niech inaczej to załatwi. Jesli ma jakies zarzuty do niego czy to upoważnia ja do publicznych osądów na forum? Myślę, że w ten sposób nie załatwia się spraw. Panie Zembk jestem z Panem.
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2011, 01:16:18 am wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 09 Październik, 2011, 02:19:10 am »

Kto do kogo się przyczepił i oczernia ,  dezawuuje, pomawia, oczernia.

Polecam wątki:

Akweny w powiecie otwarte dla sportów motorowodnych.

Pies?! Kto gryzie?!

Polityka bez granic przyzwoitości.

Jeszcze kilka by się znalazło, ale nie chce mi sie szukac.

pozdrawiam obrażoną


Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 09 Październik, 2011, 02:24:27 am »

Tony to tylko ostatnia wiadomość przytoczona. Kuma nie kuma. ale nie widzi...Zobacz kolo, anykolo- bez twarzy, bez imienia wyżywają się na klawiaturze w kierunku kogoś kto ma zdjęcie, imię i nazwisko i raczej jest powszechnie na naszym terenie znany. Tak po nocach, tak z lubością. Wiesz co to jest?! To jest gwałt na kimś z założonym kapturem i to jest dalece niemoralne!

To był Pani wybór. A jeśli ktoś nie ujawnia się, to nie znaczy, że można sobie po nim pojechać, domniemywać kim jest....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #25 : 09 Październik, 2011, 08:33:28 am »

panie redaktorze...chciałbym pisać tak jak pan...tylko nie wiem , jak pan to robi??

panie muzyku..chciałbym tak jak pan bawić się dźwiękami....tylko nie wiem jak pan to robi??

panie z koloratką..chciałbym wierzyć tak jak pan ..tylko niewiem jak pan to robi??

panie kucharzu..co brzuch masz niepojęty.. chciałbym tak jeść jak pan..tylko nie wiem jak pan to robi??


panie co błaźnisz i te strofy klecisz..czy mógłbyś się zamknąć??
-mógłbym -.tylko nie wiem jak to się robi........mark..2009 a.d.


Ostatnie wydarzenia prezentacji twórczości  świętującej fazę emocionalnego napięcia, nastroju czy atmosfery szczególnej, zawierają bliskie mi nastepstwa pokoju i silniejszego wpływu na współgranie dnia powszedniego.Aliści mądrzy są wśrod Nas i przegapić okazje jest niepowagą.Związane ograniczenia z periodycznymi kryzysami wartości, w okół których organizyje się życie zbiorowe NASZE"..
nie mogą umniejszać potrzeb tubylczych..
"Świętowanie" takie zyskuje aprobatę społeczną wtedy ,gdy pojawia się nowy element .czyli 'live forma" bez ciemnych okularów..to jest synchronizacja polemik ,
prawidłowość ,która otwiera obyczaj zgody..
Nierównowaga "wzniosłości" prowadzi do wyłączenie się z życia lokalnego boć przecie odejdzie ochota..
Kiedy stare i nowe struktury .podziały
,hierarchie, obyczaje,oparte na zasadach wyzwalania bodźca kursu zależnego li tylko od Nas sprostają /a muszą/, mechanizmom urbanizacji mentalnej to prawda o naszym pochodzeniu   będzie- nie z feudalnych latyfundiów..a   przynajmniej będzie się zgadzać..


Rytm Nasz co by istniał ku miłemu "cześć ,jak leci"
musimy wyrównać.

miłego  dnia ...i trafnych wyborów..


mark...http://panaceum.cba.pl

ps..Tak kolo..w Naszym kraju od dziesięcioleci nauczyciel nie uczy!! i bardzo dobrze choć o tym nie wie,
bo gdyby uczył" wszyscy bylibyśmy lustrzanym odbiciem żle spędzonego ,pedagogicznego wieczoru..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #26 : 09 Październik, 2011, 09:27:40 am »

Kolo widzę, że już zacząłeś proces. Pamiętaj tylko, że tu nie ma ławy przysięgłych, którą musisz do werdyktu przekonać. W ani jednej mojej wypowiedzi nie znajdziesz stwierdzenia nieprawdy, w żadnej nie posunęłam się do zniesławienia, w przeciwieństwie do ciebie. Twój wybór, czy ujawniasz się, czy kryjesz jest do chwili podjęcia decyzji przez odpowiednia osobę.   Wtedy nikt nie będzie pytał. Dlatego nie pogarszaj sytuacji i ochłoń, bo znowu zrobisz kilka kroków za daleko. To już nie my będziemy rozstrzygać- miłej niedzieli.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 09 Październik, 2011, 09:50:27 am »

Drogi Kolo no i wpadłeś jak śliwka w kompot- chłopie Ewa Gutek jest pasjonatką bywania na salach rozpraw oraz wprost uwielbia być przesłuchiwana na policji. Ma w tym względzie doświadczenie i to duże. Jak pójdzie do sądu-to nie będzie lepszej okazji do rozgłosu. Znów będzie o niej głośno i o to właśnie jej chodzi. Mam głębokie przekonanie,że jak zobaczą panią Ewę znów z jakąś skargą padną ze śmiechu. Myślę,że straszenie tych co mają odwagę pisać paragrafami jest zwyczajnie farsą. Jeśli ktoś wystawia się na Świecznik,a ma sporo na swoim sumieniu to chyba musi się liczyć,że kiedyś znajdą się osoby,które odważą się obnażyć to i owo. mam też przekonanie,że Pani Gutek wydawało się,że to forum należy do niej i jej grupy i do tej pory tak było. Niemal same peany a tu kuku! Jak się wcześniej jechało po wszystkich ,łącznie z pokazywaniem fotografii to było ok. Ale jak ktoś coś napisał to zaraz paragraf???
Demokracja w Lubaniu jak cholera! A to,że Ewa pokazuje swój wizerunek oraz podpisuje się z imienia i nazwiska to jej prywatna sprawa ?! może lubi? ja nie mam zamiaru!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #28 : 09 Październik, 2011, 10:06:29 am »

Antykolo żeby w Państwie prawa dochodzić swoich racji należy to czynić zgodnie z prawem. Byłam nawet w Sądzie Najwyższym jak wiesz, bo tam zgodnie z prawem toczyła się sprawa pielęgniarek. Lubań to nie miasto oderwane od Kraju i wyłączone ze wszelkich norm, dlatego pisanie, że straszę jest nadużyciem, ja drogi antykolo korzystam z przywileju dochodzenia swoich racji w sposób cywilizowany przewidziany dla demokratycznego Państwa. Nie przyodzieję się w szaty dzikusa tylko dlatego, że takie rozwiązanie komuś byłoby na rękę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 09 Październik, 2011, 10:16:03 am »

I jeszcze jedno- dobrze,że Pani przytoczyła ten paragraf wraz z uzasadnieniem bo nie za bardzo chciało mi się go szukać!Czasem się Pani przydaje.A za przeprosiny proszę przyjąć te kilka słów .
1) Dziękuję za uratowanie szpitala
2) Dziekuję za polepszenie bytu środowisku pielęgniarskiemu
3) Dziękuję za pozbycie się <Sypkiego<<oraz Hulającej i całej tej bandy
4) Dziękuję,że cierpiałaś za nas podczas strajku i po nim
5) Dziękuję,że nie zgodziłaś się aby W.Z został starostą
6)Dziękuję ,że opowiedziałaś wszystko o W>Z .....
7) Dziękuję,że godnie reprezentowałaś nasze miasto w Radzie
Spoko Dziękuję,że wskrzesiłaś <<Swoje ,,Panaceum bo kultura w tym mieście upadała.
9) Dziękuję nawet za to o czym jeszcze nie pomyślałaś i czego jeszcze nie zrobiłaś...
Więcej postów z Pani udziałem nie pamiętam za swoje wpisy gorąco żałuje i obiecuje poprawę. Kolo Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony wybacz chłopie- dobro miasta najważniejsze!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zapach jest zwierciadłem duszy. Świat Kobiet Iza 0 4400 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2008, 22:19:07 pm
wysłane przez Iza
Zabawa z GUS-em, czyli dlaczego jest tak dobrze, jak jest tak źle ?! Hydepark topik73 1 4971 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2009, 17:51:04 pm
wysłane przez x
Jest praca w świeradowskich hotelach Bieżące wiadomości Leo 0 3612 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2010, 17:32:04 pm
wysłane przez Leo
KAOLIN - czyli jak tam teraz jest? Hydepark MooseDlb 3 7541 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2010, 11:02:42 am
wysłane przez Sara Kmieć
Czy jest w okolicy wypożyczalnia przyczepek? Hydepark Shakin 0 2890 Ostatnia wiadomość 07 Październik, 2010, 23:11:34 pm
wysłane przez Shakin
Z budżetem miasta nie jest tak źle Bieżące wiadomości Leo 0 2951 Ostatnia wiadomość 29 Październik, 2010, 18:06:42 pm
wysłane przez Leo
biurokracja jest tam ,gdzie zostawia się na nią miejsce..ile to jest? Hydepark « 1 2 » widelec 23 22632 Ostatnia wiadomość 23 Styczeń, 2011, 20:40:17 pm
wysłane przez Jola
Iść czy nie iść...??? Oto jest Pytanie....;) Hydepark MooseDlb 4 6549 Ostatnia wiadomość 05 Luty, 2011, 08:06:46 am
wysłane przez MooseDlb
Jest wina jest kara Hydepark janus58144 14 14553 Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2014, 22:47:50 pm
wysłane przez janus58144
jest pomysł są chęci, ale.... Hydepark obywatelka 2 5133 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2014, 21:43:54 pm
wysłane przez klea