Strony: [1] 2 3 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nikt nie jest anonimowy  (Przeczytany 108796 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 08 Październik, 2011, 20:53:33 pm »

W związku z licznymi wpisami mijającymi się z prawdą, obelżywymi, ośmieszającymi, które miały na celu zniesławienie mnie w opinii publicznej jaką stanowi forum l24 informuję, że nikt nie jest anonimowy. To, że nie odpowiadałam w tym stylu było podyktowane niechęcią do wymiany zdań na tym poziomie. Stwierdzenie, że jestem niespełna rozumu, pokroju, że napluć mi w gębę...tak w gębę napisano! Nie przytoczę tylko słowa, które z daleka śmierdzi oznajmiam, że w mojej ocenie wyczerpano znamiona przestępstwa z art. 212 KK
art. 212
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Pan Z. (nie przytoczę nazwiska ze względu na ciszę), kolo i antykolo w mojej ocenie powinniście się dobrze zastanowić nad tym jak mnie przeprosić, abym zaniechała czynności prawnych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 08 Październik, 2011, 21:10:06 pm »

Pani Ewo ja zawsze byłem zwolennikiem kulturalnej wymiany poglądów na L24, więc jestem po Pani stronie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 08 Październik, 2011, 21:15:02 pm »

Dziękuję Ramzes! W tym opluciu nawet nie wiesz jak takie wsparcie dużo daje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 08 Październik, 2011, 21:18:38 pm »

Powiem więcej, od dawna czytam L24, rzadko piszę ale nasze forum się stacza poziom dyskusji się wymyka... cóż więcej pisać...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #4 : 08 Październik, 2011, 21:25:35 pm »

złamali psychicznie i o to się rozchodziło
pękła pani
oni teraz kipią z satysfakcji
na skargę zawsze można polecieć
nie potrzebnie dała się pani wkręcić i wchodziła w dyskusje
zapomniała pani dodać że z powództwa cywilnego
więc inwestycja jeszcze czeka panią i jak zbierze pani dowody ?
pewnie ze strachu już się pojszczali...
jest pani w jakimś sensie osobą publiczna więc czego pani oczekiwała ?!
ciągłych aplauzów ?!
może nie daje pani rady ?
jedynie zacytuje to:
Nie kłóć się z głupcem, bo ludzie patrzący z boku nie będą potrafili rozróżnić kto jest kto!

Grozisz mi ??
« Ostatnia zmiana: 08 Październik, 2011, 21:30:50 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #5 : 08 Październik, 2011, 21:28:49 pm »

Konsekwencją takich zachowań jest  lekceważenie "statutu" forum jako żródła dyskusji...
można sie opluwać ,mozna mieć iluzoryczne mniemanie ,że jest się ponad  ogólnonormalnym
zasiadaniu do stołu ale nie można sobie pozwolić na 'karanie samego siebie"..
szkoda ,że wybory nie są sielankowym wstępem do współpracy ..a o to Nam wszystkim chodzi
zwłaszcza lokalnie..

mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 08 Październik, 2011, 21:32:13 pm »

Konsekwencją takich zachowań jest  lekceważenie "statutu" forum jako żródła dyskusji...
można sie opluwać ,mozna mieć iluzoryczne mniemanie ,że jest się ponad  ogólnonormalnym
zasiadaniu do stołu ale nie można sobie pozwolić na 'karanie samego siebie"..
szkoda ,że wybory nie są sielankowym wstępem do współpracy ..a o to Nam wszystkim chodzi
zwłaszcza lokalnie..

mark..
No i tu Mark Ciebie w 100% popieram, oczywiście plusikiem!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #7 : 08 Październik, 2011, 21:35:53 pm »

Tony wiem z jakiego trybu jest proces o zniesławienie. Zwróć uwagę, że najpierw czekam na polubowne zamknięcie sprawy. Złamali mnie?! Nie zniesławili, a to jest różnica. Wiele razy spieraliśmy się na forum, ale bez ubliżania. Jeżeli ktoś tego węzła nie przetnie to będą następni chętni do przekroczenia granic przyzwoitości. Wymieniamy poglądy, spieramy się, ale miedzy innymi taki wpis:

"Jeszcze jedno do Pani Gutek:

Pani przypadek jest nieuleczalny. Leczenie jego, przepraszam w tym przypadku nie ma leczenia tylko zapobieganie, polega ono na działaniu zgodnie z powiedzeniem:

„Nie zaczepiaj gówna, bo będzie śmierdzieć”.




(Moderatora proszę o to,  by za słowo „gówno” nie zbanował mnie. Jest to mądrość i bez tego słowa nie ma większego sensu)"
 Przekracza granice dyskusji, kultury i szkaluje. Dzięki Tony za głos w sprawie, a może to dotyczyć każdego z nas. Tylko Ty masz nick i ciemne okulary, więc co tam... Nieprawdaż?!

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #8 : 08 Październik, 2011, 21:39:54 pm »

z tym żównem za bardzo wzięła pani to do siebie
to ogólne powiedzenie....

co do mnie to co z tego że mam jak i tak większość inteligentnych kuma kim jestem...
a kretynów wrogów nie brakuje
miałem gorsze jechanki po mojej osobie
rada:
z góry ciepłym moczem na to...
« Ostatnia zmiana: 08 Październik, 2011, 21:43:52 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #9 : 08 Październik, 2011, 21:48:05 pm »

Tony to tylko ostatnia wiadomość przytoczona. Kuma nie kuma. ale nie widzi...Zobacz kolo, anykolo- bez twarzy, bez imienia wyżywają się na klawiaturze w kierunku kogoś kto ma zdjęcie, imię i nazwisko i raczej jest powszechnie na naszym terenie znany. Tak po nocach, tak z lubością. Wiesz co to jest?! To jest gwałt na kimś z założonym kapturem i to jest dalece niemoralne!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #10 : 08 Październik, 2011, 21:53:54 pm »

wiesz
nie damy rady tego rozkminić bo tylko Ty znasz prawdę i twoi napastnicy

moralność phi a co to q.wa jest ?! w dzisiejszych czasach ?!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 08 Październik, 2011, 22:06:34 pm »

Pani Ewo znana mi jest Pani działalność od dłuższego czasu, w wielu kwestiach się nie zgadzamy ale jazda bez maksa nówiąc po młodzieżemu nie może bvć tolerowana...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 08 Październik, 2011, 22:10:41 pm »

Powiem więcej, od dawna czytam L24, rzadko piszę ale nasze forum się stacza poziom dyskusji się wymyka... cóż więcej pisać...

Forum jest jakie było. Staczają się tylko jego użytkownicy. Tzn. bisurmanią się : )

Była moderacja, było źle; że cenzura, że mamy demokrację i pluralizm. Macie jak chcieliście. Sami sobie jesteście sędziami i katami.  

Jeżeli chcecie, to mogę wrócić na dzień, dwa i zrobić porządek z jednym i drugim. Wydaje mi się, że Sądy i Prokuratura mają poważniejże sprawy na pulpicie, aniżeli kłótnie z L24.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #13 : 08 Październik, 2011, 22:32:05 pm »

Tak Piotr..pamiętam okresy totalnego wlażenia na osobę i grzmiało  wtedy jak cholera..
widelec nawet był gejem .. no..al e ile razy można ..można dwa razy..wybory łan i wybory tu....generalnie świadczy too  syndromie rozpaczliwej niemożności merytorycznej rozmowy..
luz forum  powstał na życzenie a to ,że 80% chce miłej dyskusji to przewaga w ogladalności jest i tak po stronie wulgaryzmu rzeczowego..

Mysle ,że Ewa poprawnie zareagowala na....akt ataku na powagę - bo cierpliwość ma każdy ale nie każdy ją ma !! ..co może wpłynąć na oglądalność ..do ...przyszłych wyborów

Ż- ycze ..miłych snów..

mark...
« Ostatnia zmiana: 08 Październik, 2011, 22:36:28 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 08 Październik, 2011, 22:37:42 pm »

Jeżeli administrator zechce jeszcze zwiększyć oglądalność, uwoli anonimowe wpisy. Wtedy nie będziecie ogarniać już niczego.
Powtarzam, wszystko można w sposób dyplomatyczny rozstrzygnąć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zapach jest zwierciadłem duszy. Świat Kobiet Iza 0 4400 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2008, 22:19:07 pm
wysłane przez Iza
Zabawa z GUS-em, czyli dlaczego jest tak dobrze, jak jest tak źle ?! Hydepark topik73 1 4971 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2009, 17:51:04 pm
wysłane przez x
Jest praca w świeradowskich hotelach Bieżące wiadomości Leo 0 3612 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2010, 17:32:04 pm
wysłane przez Leo
KAOLIN - czyli jak tam teraz jest? Hydepark MooseDlb 3 7541 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2010, 11:02:42 am
wysłane przez Sara Kmieć
Czy jest w okolicy wypożyczalnia przyczepek? Hydepark Shakin 0 2890 Ostatnia wiadomość 07 Październik, 2010, 23:11:34 pm
wysłane przez Shakin
Z budżetem miasta nie jest tak źle Bieżące wiadomości Leo 0 2951 Ostatnia wiadomość 29 Październik, 2010, 18:06:42 pm
wysłane przez Leo
biurokracja jest tam ,gdzie zostawia się na nią miejsce..ile to jest? Hydepark « 1 2 » widelec 23 22632 Ostatnia wiadomość 23 Styczeń, 2011, 20:40:17 pm
wysłane przez Jola
Iść czy nie iść...??? Oto jest Pytanie....;) Hydepark MooseDlb 4 6549 Ostatnia wiadomość 05 Luty, 2011, 08:06:46 am
wysłane przez MooseDlb
Jest wina jest kara Hydepark janus58144 14 14554 Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2014, 22:47:50 pm
wysłane przez janus58144
jest pomysł są chęci, ale.... Hydepark obywatelka 2 5133 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2014, 21:43:54 pm
wysłane przez klea