Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wojciech Zembik- moja ocena działalności  (Przeczytany 63138 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #90 : 07 Październik, 2011, 23:36:26 pm »

W tej kwestii wystarczyłby jeden wpis i po sprawie. Tak ja uważam. Pamiętasz rozmowę z wiosny. Wiem, że dzisiaj Panaceum ma wielu ojców,- i każdy chce się do tego przylepić, tzn. zostać ojcem założycielem. Przy takich inicjatywach, prawda leży zawsze pośrodku - wręcz pomiędzy.
Siłą naszego miasta jest przebudzenie, powstawanie nowych, oddolnych inicjatyw. My naprawdę się budzimy. Nie spieprzmy tego

Pozdrawiam i kończę, bo podmiot z orzeczeniem mi się chrzani.




Piosenka na dobranoc. Świetny film i jeszcze lepsza ścieżka dźwiękowa. (wersja unowocześniona, lekko)

Miłość do prawdziwych pociągów (ciuchci), miłość do pociągów (ogólnie), miłość w pociągu W każdym bądź razie, dla każdego coś miłego : )

<a href="http://www.youtube.com/v/RwWQj3rQ68U?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/RwWQj3rQ68U?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Do zobaczenia w Polsce Palikota, Mira, Zbycha, Rycha, Grzecha i, co najważniejsze: Naszego Słońca Peru. Oby żył wieki !
DOBRANOC!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #91 : 08 Październik, 2011, 02:54:08 am »

Z tego co wiem, Pani męczennico Ewo, miała pani i kolega , który wraz z panią wyleciał z PISu możliwość obrony na zarządzie. Była konfrontacja i dowody. Zostaliście wykluczeni z partii.
Pan Zembik nie nagłaśniał tego i teraz też nie napisał dokładnie na forum, za co  Was wyrzucono. Dziwię się, że napisał tylko tyle na tym forum i nic więcej.  Powinna być Pani mu za to wdzięczna.
Pani zaś opluwa go.

Wstyd!!!

Ośmiesza się Pani.

Trochę honoru.


Ale... do kogo te słowa...szkoda gadać. Pani jest z tych: którym jeśli pluć w gębę to mówią, że deszcz pada.
« Ostatnia zmiana: 08 Październik, 2011, 02:58:49 am wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #92 : 08 Październik, 2011, 03:32:46 am »

Jeszcze jedno do Pani Gutek:

Pani przypadek jest nieuleczalny. Leczenie jego, przepraszam w tym przypadku nie ma leczenia tylko zapobieganie, polega ono na działaniu zgodnie z powiedzeniem:

„Nie zaczepiaj gówna, bo będzie śmierdzieć”.




(Moderatora proszę o to,  by za słowo „gówno” nie zbanował mnie. Jest to mądrość i bez tego słowa nie ma większego sensu)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #93 : 08 Październik, 2011, 08:01:45 am »

angielski:shit
czeski:hovno
dolnołużycki:gowno
duński:lort
fiński:paska
francuski:merde
górnołużycki:howno
hiszpański:mierda
islandzki:skítur
jidysz: דרעק m (drek)
łaciński:merda
niemiecki:Scheiße ,Kacke
nowogrecki:σκατό
rosyjski:говно
szwedzki:skit
węgierski:szar
włoski:merda

Dzien Swira - Gówno


a miała być ocena Her Zembika a wyszło jako to mawiał Pan Profesor Ociesa, jedno wielkie żówno...


widzę że ruszyło się w moich minusach
fanom składam wielkie podziękowania oraz życzę dużo satysfakcji z dowartościowania się jednym kliknięciem
 oraz miłego weekendu Chichot
« Ostatnia zmiana: 08 Październik, 2011, 08:05:28 am wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Strategiczna ocena oddziaływania na środowisko - projekt UMiG w Leśnej Bieżące wiadomości Leo 0 2967 Ostatnia wiadomość 23 Czerwiec, 2009, 12:18:29 pm
wysłane przez Leo
Przeklasyfikowanie działalności gospodarczej- Wydział Rozwoju Miasta Lubań Bieżące wiadomości Leo 0 3080 Ostatnia wiadomość 18 Grudzień, 2009, 23:02:24 pm
wysłane przez Leo
ARCH. - Informacja w sprawie środków na podjęcie działalności gospodarczej PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3470 Ostatnia wiadomość 11 Kwiecień, 2012, 13:39:42 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu