Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WYBORY 2011  (Przeczytany 56963 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 04 Październik, 2011, 18:36:53 pm »

nawiązując do Hołdysa który poza ciętym jezykiem  równiez jest alkoholikiem i ćpunem w zawieszeniu uważam ze największym h... w historii nam  najbliższej jest wałęsa , on zapoczątkował schyłek POlski.. popapraniec  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 04 Październik, 2011, 19:38:52 pm »

Cytując H...a zrównałeś się z poziomem jego intelektualnego niebytu. Ale cóż więcej wymagać od sympatyków PO i Palikota. Takiej retoryki nie stosowano nawet w PRL.

PS
Za używanie takich słów, firefoksie, na L24 należy się BAN. W każdym cywilizowanym kraju jest to zgodne z przyjętym obyczajem oraz kulturą.

Cytuj
Cytując H...a zrównałeś się z poziomem jego intelektualnego niebytu.
Sam lepiej bym tego nie ujął.

Cytuj
W każdym cywilizowanym kraju jest to zgodne z przyjętym obyczajem oraz kulturą.
Tak,w cywilizowanym kraju jak najbardziej.Ale jak mawiał Leszek "jak się ma taką sztukę przed sobą,to trudno o kulturę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 04 Październik, 2011, 19:57:31 pm »

nawiązując do Hołdysa który poza ciętym jezykiem  równiez jest alkoholikiem i ćpunem w zawieszeniu uważam ze największym h... w historii nam  najbliższej jest wałęsa , on zapoczątkował schyłek POlski.. popapraniec 

Kto Cię wyciosał MMM ?
Skąd Ty spadłeś ? Może coś Ci się zrobiło ?
Wierzysz czy nie ? Pomódl się a odczujesz zmianę.

Pozdrawiam... globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 04 Październik, 2011, 19:58:18 pm »

Cytuj
Takiej retoryki nie stosowano nawet w PRL.

Piotr wytłumacz mi dlaczego Ty odwołujesz się do PRL-u.Czy mam rozumieć że Ty uważasz iż w PRL-u było lepiej???Czy mam rozumieć że w PRL-u politycy mieli klasę?Cóż w każdym z nas jest troszeczkę "komucha"W Tobie również.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #34 : 04 Październik, 2011, 20:01:12 pm »

Możecie się obrażać ale dla mnie poziom tego Forum sięgnął dna. Chyba gorzej już być nie może.
Piotrze, nie jest tajemnicą, że nie przepadamy za sobą, pisałam kiedyś, że potrafisz być uszczypliwy bo to prawda ale mimo to masz u mnie dużego plusa, ponieważ nigdy zniżasz się poniżej pewnego poziomu. Masz klasę. Doceniam to.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 04 Październik, 2011, 20:04:47 pm »

Jakby się nie toczył spór o to czy PO czy PIS to zwróćcie uwagę czy na naszym lokalnym rynku znacie kogoś, kto by nas godnie reprezentował w Sejmie. Tutaj nie ma Tuska czy Kaczyńskiego, nie ma nawet Napieralskiego i Palikota. Czy tak ważny jest sztandar partyjny? Mnie się wydaje, że idąc do wyborów szukamy osoby o której możemy powiedzieć tak to on/ona zadba o nasz region. Ja takiej nie widzę więc powyższa polemika wg mnie jest śmieszna!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 04 Październik, 2011, 20:13:41 pm »

RAMZES  masz plusa zgadzam się 

GLOBUS  napisze  tylko długo byłes pewnie w płachcie bujany jak byłeś mały wiesz?Co? bo takie banialuki sypiesz ze rzygać sie chce !!!!!!!!!!
 jesteś fanem ojca rydzyka to widac słychac i czuc..
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 04 Październik, 2011, 20:17:29 pm »

Tak,tak drodzy moi, Fajerek jest przeciwko Jarkowi, to jest ok, tylko ,ze kurcze nie mogę zrozumieć jak w kwestii Państwa autorytetem jest Zbyszek Hołdys?Co? to co on sobie myśli to jego sprawa, ale należy pamiętać o tych około 30 % społeczeństwa, które popierają Jarka, jak wytłumaczyć nazwanie tej części ludzi chu..mi, gdyż tyle osób utożsamia się z Kaczyńskim, i nie wolno im tego odbierać, szczególnie prowadząc taka retorykę. Żaden artysta nie poprze PIS, szczególnie artysta wiekowy, dlaczego??? to proste, walka z narkomanią, trawką i tak zwanych narkotyków miękkich, których nie ma, każdy narkotyk jest narkotykiem i kropka, a gadanie, że wóda jest gorsza od trawki, to mnie wręcz śmieszy. Kiedyś w Lubaniu rozmawiałem na ten temat z artystą, który tak teraz twierdzi w TV, że wóda jest gorsza od trawki, a ja wam powiem co on robi, trawkę popijał wódą, nic dziwnego, że wóda mu szkodzi, to tak jak po weselu śledzik był nie świeży
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 04 Październik, 2011, 20:19:56 pm »

Cytuj
Możecie się obrażać ale dla mnie poziom tego Forum sięgnął dna.

A zatem rozumiem Jolu że już nie popełnisz żadnego posta na tym dennym forum.Cóż.Szkoda.A tak było wesoło z Tobą.Na pocieszenie masz plusa.

Jakby się nie toczył spór o to czy PO czy PIS to zwróćcie uwagę czy na naszym lokalnym rynku znacie kogoś, kto by nas godnie reprezentował w Sejmie. Tutaj nie ma Tuska czy Kaczyńskiego, nie ma nawet Napieralskiego i Palikota. Czy tak ważny jest sztandar partyjny? Mnie się wydaje, że idąc do wyborów szukamy osoby o której możemy powiedzieć tak to on/ona zadba o nasz region. Ja takiej nie widzę więc powyższa polemika wg mnie jest śmieszna!

ramzes zgadzam się z Tobą.Plusikowe. Chichot

RAMZES  masz plusa zgadzam się  

GLOBUS  napisze  tylko długo byłes pewnie w płachcie bujany jak byłeś mały wiesz?Co? bo takie banialuki sypiesz ze rzygać sie chce !!!!!!!!!!
 jesteś fanem ojca rydzyka to widac słychac i czuc..

A za tego posta Masz minusa.Globusa trzeba znać aby go rozumieć.Za Ojca Dyrektora oberwie Ci się od Globusa.Heniu szacun.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 04 Październik, 2011, 20:29:23 pm »

RAMZES  masz plusa zgadzam się 

GLOBUS  napisze  tylko długo byłes pewnie w płachcie bujany jak byłeś mały wiesz?Co? bo takie banialuki sypiesz ze rzygać sie chce !!!!!!!!!!
 jesteś fanem ojca rydzyka to widac słychac i czuc..

MMM nie znasz Globusa.Jak Wy mało rozumiecie.Nie wiem ile masz lat.Myślę że niewiele.Masz zatem szansę i czas na zrozumienie naszego pokolenia.Oczywiście minus masz jak w banku.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 04 Październik, 2011, 20:31:53 pm »

Drogi Firefoksie dostałem minusa za wypowiedź MMM czy za swoją, bo jeśli mój post Ci się nie podobał to napisz, w którym wierszu. Jeśli natomiast post MMM no to doprawdy...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 04 Październik, 2011, 20:32:13 pm »

Cytuj
Tak,tak drodzy moi, Fajerek jest przeciwko Jarkowi, to jest ok, tylko ,ze kurcze nie mogę zrozumieć jak w kwestii Państwa autorytetem jest Zbyszek Hołdys?

I z tym my Polacy mamy problem.Brakuje nam autorytetów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 04 Październik, 2011, 20:40:08 pm »

Drogi Firefoksie dostałem minusa za wypowiedź MMM czy za swoją, bo jeśli mój post Ci się nie podobał to napisz, w którym wierszu. Jeśli natomiast post MMM no to doprawdy...

Plusa masz za:

Jakby się nie toczył spór o to czy PO czy PIS to zwróćcie uwagę czy na naszym lokalnym rynku znacie kogoś, kto by nas godnie reprezentował w Sejmie. Tutaj nie ma Tuska czy Kaczyńskiego, nie ma nawet Napieralskiego i Palikota. Czy tak ważny jest sztandar partyjny? Mnie się wydaje, że idąc do wyborów szukamy osoby o której możemy powiedzieć tak to on/ona zadba o nasz region. Ja takiej nie widzę więc powyższa polemika wg mnie jest śmieszna!

Z minusa się nie wytłumaczę.Ktoś coś albo ja pomyliłem.Poszło. Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 04 Październik, 2011, 20:44:29 pm »

RAMZES  masz plusa zgadzam się  

GLOBUS  napisze  tylko długo byłes pewnie w płachcie bujany jak byłeś mały wiesz?Co? bo takie banialuki sypiesz ze rzygać sie chce !!!!!!!!!!
 jesteś fanem ojca rydzyka to widac słychac i czuc..

Słuszne spostrzeżenia, ojciec Rydzyk bujał mnie w sutannie.
Brawo! Masz plusa.
Podziękowanie za trafną ocenę.

Jasiu fajna zabawa. Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 04 Październik, 2011, 20:56:46 pm »

Słuszne spostrzeżenia, ojciec Rydzyk bujał mnie w sutannie.
Brawo! Masz plusa.
Podziękowanie za trafną ocenę.

Jasiu fajna zabawa. Pozdrawiam...

Heniu przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wybory do Parlamentu Europejskiego Bieżące wiadomości Leo 0 4609 Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 12:57:05 pm
wysłane przez Leo
Wybory w Saksonii - NPD 5,7 % poparcia Bieżące wiadomości Leo 0 3407 Ostatnia wiadomość 31 Sierpień, 2009, 21:03:30 pm
wysłane przez Leo
Wybory z wyboru? Bieżące wiadomości dlb 2 6542 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2010, 08:42:17 am
wysłane przez widelec
Wybory uzupełniające w Henrykowie Gmina Lubań x 2 8765 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2011, 19:41:48 pm
wysłane przez luna3
WYBORY SOŁTYSÓW Gmina Lubań Urząd Gminy 0 4247 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 12:24:17 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Sesja w gminie i wybory sołtysów Bieżące wiadomości x 0 3648 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2011, 20:18:47 pm
wysłane przez x
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3277 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Wybory parlamentarne 2011 Bieżące wiadomości « 1 2 ... 18 19 » Paweł Sokołowski 274 155689 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 13:51:04 pm
wysłane przez kolo
wybory... Hydepark widelec 2 8036 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2015, 08:28:46 am
wysłane przez widelec
Wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych w niu 31 maja 2015 r. Polityka Prowincjusz 4 37022 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 20:40:07 pm
wysłane przez zoska60