Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WYBORY 2011  (Przeczytany 56975 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 03 Październik, 2011, 14:15:11 pm »

Tak Piotrek, ale ja idę głosować i głosuję na ,,,,,,,,,,,no właśnie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 03 Październik, 2011, 14:29:56 pm »

Ludzie nie chodzą głosować, bo mają zakorzenione w łepetynach to hasło : )

Piotr nie zgodzę się, główny powód a jest to opinia którą bardzo często słyszę to brak KANDYDATÓW, sam mam poważny dylemat, może oprócz kandydata na senatora bo wybór uważam , że jest oczywisty, ale do sejmu to ... niestety nie mam godnego reprezentanta, dla tego wolę oddać głos nie ważny niż nie zgodny z sumieniem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 03 Październik, 2011, 15:07:02 pm »

Dla mnie wybór jest oczywisty. Zawsze wiedziałem na kogo głosować. A dzisiaj jestem pewien swojego wyboru, jak nigdy wcześniej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 03 Październik, 2011, 15:20:25 pm »

Na temat oddawania nieważnych głosów, mam inne zdanie, jeśli ktoś nie ma kandydata i oddaje głos nieważny, uważam, że nie potrzebnie źle odzwierciedla to frekwencję wyborczą, gdyż te głosy również są brane po uwagę, więc uważam, że albo idąc oddajemy ważny głos, albo nie idę wcale, ważny jest stan faktyczny a nie statystyczny, np frekwencja 54% w tym 20.000 głosów nieważnych, co to oznacza??? dla statystyki tylko oznacza to, że Polacy są niedoinformowani, lub przeciwni wyborom, frekwencja idzie w eter a efekt mizerny, lepiej brzmi frekwencja 38% 100% głosów ważnych, wtedy dokładnie wiemy co jest grane.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 03 Październik, 2011, 15:48:15 pm »

Dla mnie wybór jest oczywisty. Zawsze wiedziałem na kogo głosować. A dzisiaj jestem pewien swojego wyboru, jak nigdy wcześniej.

... zazdroszczę, a kto jest takim szczęściarzem  Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 03 Październik, 2011, 15:55:07 pm »

A teraz gwoli przypomnienia ~J.J.: Chcesz głosować na PO to obejrzyj :
http://www.youtube.com related
http://www.youtube.com
http://www.blogpress.pl ,
http://markd.pl,
http://www.youtube.com,
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 03 Październik, 2011, 16:07:57 pm »

... i co niby te linki maja pokazać jaki to Jaruś boski? Był przy władzy i co ? Lipton ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #22 : 03 Październik, 2011, 16:16:06 pm »

Borisem. Czas na to, aby zrozumieć pewne sprawy, ostatecznie się skończył. Nie zamierzam nikogo przekonywać. Liczę, że 9 zostaniesz w domu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #23 : 03 Październik, 2011, 16:33:14 pm »

... tu nie chodzi o to żebyś mnie przekonywał , ale sensowne wytłumaczenie dlaczego nie lub tak, nie myśl sobie że zagłosuję na PO, tym razem im się nie uda.Poprzednie wybory wygrali tylko dlatego, że wyborcy zagłosowali na nich żeby PIS nie wygrał, teraz tak łatwo nie będzie ... a realnie to nikt tych wyborów nie wygra, tzn. nikt nie zdobędzie większości, a sztuczne koalicje doprowadza do kolejnych wyborów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #24 : 03 Październik, 2011, 16:48:48 pm »

To proste. Przejrzyj L24 i zobacz, ile razy i którzy posłowie interweniowali w naszym powiecie w sprawach, takich jak np. łamanie ustawy o samorządzie. A którzy otwierali jedynie orliki.
Jak będziesz działał w Panaceum nadal, i będziesz kiedyś potrzebował fachowej pomocy np. prawnej. Przekonasz się sam, kto odpowie na twój apel.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 03 Październik, 2011, 17:10:18 pm »

Trochę się pośmiałem, argument, że Jaruś był boski, to tak jak " a amerykanie biją murzynów" chodziło mi o to, że aktualnie rządzący zrobili coś źle, a co było kiedyś, to chyba mniej ważne, bo tym tokiem myślenia, nie uda nam się iść do przodu, cytat z fajnej książki " zwierzęta są milsze od człowiek, dzieci są milsze od zwierząt, tym tokiem myślenia dochodzimy do konkluzji, że najmilsze stworzenie to pantofelek jednokomórkowy. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 04 Październik, 2011, 10:01:44 am »

wszyscy doskonale wiemy że te wszelkie plakaty wyborcze z tymi usmiechnietymi kandydatami to na chwilę tylko
tuż po wyborach / jesli się dostaną/ drastycznie zmieni się ich punkt widzenia.. jak wiemy najczęściej zalezy od punktu siedzenia

podobnie myslę jak BORISEM  PIS był u władzy i czego dokonał?? wielkie g..
moim zdaniem kaczyński był o niebo lepszy  jako  minister sprawiedliwości .wtedy myslę zjednał sobie ludzi ..
a PO?? no cóż mrzonka i nic więcej  dużo gadania , obiecywania i nicnierobienia

mojego kandydata nie ma , wszyscy wiemy jak to działa  ja wolę spedzić czas wyborów na grilu niż udawać  ze jest wszystko ok , jak nie jest ..
dokładnie tak jak SAMOZAPŁON  nie będę nabijać statystyk..
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 04 Październik, 2011, 12:56:54 pm »

wszystko fajnie, tylko te porównanie rządów PIS i PO nie do końca adekwatne, PIS rządziło 2 lata, PO 4, więc należałoby rozważać rządy PIS jako pół etatu, idąc dalej, to co zrobił PIS należy podwoić w porównaniu do PO, analogicznie, co zrobiło PO przez dwukrotny okres czasu, należy podzielić przez dwa i wybrać tą lepszą połowę, i w tedy mamy dopiero jako taki obraz inaczej, wszystko do d,,y
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 04 Październik, 2011, 18:07:29 pm »

wszystko fajnie, tylko te porównanie rządów PIS i PO nie do końca adekwatne, PIS rządziło 2 lata, PO 4, więc należałoby rozważać rządy PIS jako pół etatu, idąc dalej, to co zrobił PIS należy podwoić w porównaniu do PO, analogicznie, co zrobiło PO przez dwukrotny okres czasu, należy podzielić przez dwa i wybrać tą lepszą połowę, i w tedy mamy dopiero jako taki obraz inaczej, wszystko do d,,y


Samozapłon karkołomnie te Twoje spekulacje.Kaczor zwyczajnie nie sprostał.I nic go nie tłumaczy.Nic!!! I to nie tylko kwestia samorozwiązania to również wystawienie swoich wyborców.Mnie również.Nie zapomnę mu tego.Nigdy.Pozwolisz że zacytuję Hołdysa:Zbigniew Hołdys, były muzyk zespołu Perfect, słynacy z ostrego języka i tego, że ma dużo do powiedzenia na każdy temat, skomentował we wpisie na swoim publicznie dostępnym profilu kampanię Jarosława Kaczyńskiego. Zdjęcie przedstawiające puste haki wiszące w szafie zamiast wieszaków Hołdys podpisał: Widok z szafy Jarosława Kaczyńskiego. Ponurego średniowiecznego chuja.Żaden ubek znany mi z imienia i nazwiska nie narobił tyle gnoju w relacjach między Polakami, co ten posraniec. Najbardziej parszywa postać, jaką pamiętam, a pamiętam nawet Władka Gomułkę dobrze. Powinno się go wpakować do Wastoka i wystrzelić w kosmos bez możliwości powrotu kiedykolwiek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #29 : 04 Październik, 2011, 18:29:56 pm »

Cytując H...a zrównałeś się z poziomem jego intelektualnego niebytu. Ale cóż więcej wymagać od sympatyków PO i Palikota. Takiej retoryki nie stosowano nawet w PRL.

PS
Za używanie takich słów, firefoksie, na L24 należy się BAN. W każdym cywilizowanym kraju jest to zgodne z przyjętym obyczajem oraz kulturą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wybory do Parlamentu Europejskiego Bieżące wiadomości Leo 0 4610 Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 12:57:05 pm
wysłane przez Leo
Wybory w Saksonii - NPD 5,7 % poparcia Bieżące wiadomości Leo 0 3407 Ostatnia wiadomość 31 Sierpień, 2009, 21:03:30 pm
wysłane przez Leo
Wybory z wyboru? Bieżące wiadomości dlb 2 6543 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2010, 08:42:17 am
wysłane przez widelec
Wybory uzupełniające w Henrykowie Gmina Lubań x 2 8765 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2011, 19:41:48 pm
wysłane przez luna3
WYBORY SOŁTYSÓW Gmina Lubań Urząd Gminy 0 4247 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 12:24:17 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Sesja w gminie i wybory sołtysów Bieżące wiadomości x 0 3648 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2011, 20:18:47 pm
wysłane przez x
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3277 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Wybory parlamentarne 2011 Bieżące wiadomości « 1 2 ... 18 19 » Paweł Sokołowski 274 155705 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 13:51:04 pm
wysłane przez kolo
wybory... Hydepark widelec 2 8037 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2015, 08:28:46 am
wysłane przez widelec
Wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych w niu 31 maja 2015 r. Polityka Prowincjusz 4 37035 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 20:40:07 pm
wysłane przez zoska60