Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WYBORY 2011  (Przeczytany 56966 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 02 Październik, 2011, 12:18:11 pm »

10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy w 09.2009. Ale pamiętamy 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet. 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r TO TYLKO FAKTY, A MOŻE AŻ FAKTY
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 02 Październik, 2011, 12:39:11 pm »

Rzeczywiście nie wypaliło PO z obietnicami, ale zauważcie, że w obecnej kampanii wyborczej wszystkie partie obiecują takie rzeczy! Wniosek jest jest taki, że nie ma dzisiaj konkretnej siły politycznej, na która z czystym sumieniem mozna oddać głos Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #2 : 02 Październik, 2011, 12:57:38 pm »

Spoty wyborcze i cała kampania przedwyborcza, to wzajemne wytykanie palcami, wyliczanie błędów. Dotyczy to wszystkich bez wyjątku, PO, PiS, SLD, PSL, PJN i Ruch Poparcia Palikota. Druga sprawa, to mnóstwo obietnic przedwyborczych ale takich raczej nie do spełnienia( typowa kiełbasa wyborcza). Dlaczego żadne z ugrupowań, przedstawiając listę rzeczy, które trzeba zmienić w naszym kraju, zamiast bawić się we wzajemne oskarżenia i obrzucanie błotem, nie przestawi swoich propozycji na rozwiązanie tych problemów ale takich konstruktywnych i szczegółowych, które jednocześnie miałyby realną szansę na wdrożenie i pełna realizację. Oni nie zachowują się jak odpowiedzialni i dorośli ludzie a jak dzieci w piaskownicy. Nadzieja w kandydatach bezpartyjnych ale z drugiej strony, trudno będzie takim pojedynczym jednostkom działać konsekwentnie w tym środowisku wzajemnych zależności.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 02 Październik, 2011, 13:05:13 pm »

Synowie pytają - tato odpowiada. Najlepszy spot jaki kiedykolwiek widziałem : )

<a href="http://www.youtube.com/v/PhSw_c8FUnQ?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/PhSw_c8FUnQ?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #4 : 02 Październik, 2011, 13:14:56 pm »

ten czy inny....wszystkie spoty to stek bzdur, którymi karmią nas partyjniacy... tyyyyylllleeee dobrego zrobią, że za 4 lata się nie obejrzymy i kolejny cyrk będzie się odbywał...
ci będą o Smoleńsku, ci że będzie wszystko za darmo, a ci ze nam autostrady wybudują... i tak od 89go...
dawno ludzie powinni się przyzwyczaić, że to wszystko tylko czcze gadanie...
wszyscy u władzy byli i co...Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 02 Październik, 2011, 13:58:28 pm »

Widzisz bo nasi rodacy to takie małe leniuszki, piszesz, że wszyscy byli u władzy, ja się nie zgodzę, u władzy byli tylko Ci którzy kandydowali, a to taki mały procent społeczeństwa.

...najgorsze, że scena polityczna jest taka uboga, mamy przecież jedynie postkomunę i post-solidarnościowy rozłam  .Tak nie dawno razem szli w pochodzie przeciwko władzom PZPR a dzisiaj się opluwają i szydzą jedni z drugich.


DLACZEGO?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 02 Październik, 2011, 14:19:14 pm »

To, że wszyscy obiecują to fakt, góry z tektury, ale na pewno wiem, kto nie dotrzymał obietnicy, jak napisałem na początku, i dlatego ja nie zagłosuję na PO, choć jeszcze nie wiem na kogo, to droga eliminacji jedną partie już skreśliłem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #7 : 02 Październik, 2011, 14:30:50 pm »

Spot Ruchu Poparcia Palikota "Nareszcie"


... żeby nie było , ze wszyscy kłamią i obiecują !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #8 : 02 Październik, 2011, 15:43:10 pm »

Widzisz bo nasi rodacy to takie małe leniuszki, piszesz, że wszyscy byli u władzy, ja się nie zgodzę, u władzy byli tylko Ci którzy kandydowali, a to taki mały procent społeczeństwa.

bardziej mi o partie chodziło, niż o jednostki... na nie nie starczyło by czasu...

...najgorsze, że scena polityczna jest taka uboga, mamy przecież jedynie postkomunę i post-solidarnościowy rozłam  .Tak nie dawno razem szli w pochodzie przeciwko władzom PZPR a dzisiaj się opluwają i szydzą jedni z drugich.


DLACZEGO?

dlatego, że koryto robi z ludzi dziwny podgatunek, któremu niewielu ma siłę się oprzeć...

... to droga eliminacji jedną partie już skreśliłem

mi został śmieszny wybór po skreśleniach.... czytaj nie ma na kogo glosować...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #9 : 02 Październik, 2011, 16:57:53 pm »

Cytuj
Dlaczego żadne z ugrupowań, przedstawiając listę rzeczy, które trzeba zmienić w naszym kraju


Wczasach Rzymskich wygrywał ten który miał więcej wojska .włości pomagały mu w zapłacie za 'śmierć" Jeśli w przyszłości konstytucyjnie zagwarantowane będzie opłata wyborcy to z moją wyobraźnią mówię ,że Kraj będzie bardzo bogaty.. Szok zadziała ekonomia- obrót ustawy na jedne drzwi w urzędzie..
Niestety- takich pomysłów nie wciela się rzeczywistość . ponieważ nikt tam na wirchu nie ma wyobraźni..uschła w gąszczu turbulencji snobistycznej ekstrawagancji..?!
Naturalna selekcja ma się dobrze..My mamy Nasze miasto i tu ma wyobraźnia zadziałać..

mark..


http://panaceum.cba.pl

Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 03 Październik, 2011, 09:04:07 am »

Prawda jest taka, że my im tylko zapewniamy miejsce pracy na kolejne 4 lata. To zawsze my możemy im obiecać!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 03 Październik, 2011, 10:23:31 am »

A może macie jakieś pomysły na temat głosowania?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 03 Październik, 2011, 11:48:07 am »

A może macie jakieś pomysły na temat głosowania?
Z pewnością możliwość głosowania przez internet zwiększyłaby frekwencję, przynajmniej wśród młodych ludzi!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 03 Październik, 2011, 13:05:37 pm »

Też tak uważam, politycy namawiają do urn, ale nie za bardzo wiedzą ,jak nas zachęcić, udostępnić należałoby szersze dojście do głosowania, internet przede wszystkim, poza tym uważam, że frekwencja po niżej 50% to wstyd dla kraju. Nawet uważam, że ta część nie uczestnicząca w wyborach, specjalnie nie idzie, po to by mieć na co narzekać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 03 Październik, 2011, 13:57:49 pm »

Ludzie nie chodzą głosować, bo mają zakorzenione w łepetynach to hasło : )

Я считаю, что совершенно неважно, кто и как будет в партии голосовать; но вот что чрезвычайно важно, это кто и как будет считать голоса

Co zresztą nie dziwi. Miliony oddanych "nieważnych" głosów w ostatnich wyborach, jedynie to potwierdza.

przydatne linki:
http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=647:wiceprzewodniczcy-pkw-skazywa-onierzy-w-stanie-wojennym&catid=34:zrdowie&Itemid=56

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,9948194,Karty_do_glosowania_w_bagazniku_komendanta_z_Warszawy_.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wybory do Parlamentu Europejskiego Bieżące wiadomości Leo 0 4609 Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 12:57:05 pm
wysłane przez Leo
Wybory w Saksonii - NPD 5,7 % poparcia Bieżące wiadomości Leo 0 3407 Ostatnia wiadomość 31 Sierpień, 2009, 21:03:30 pm
wysłane przez Leo
Wybory z wyboru? Bieżące wiadomości dlb 2 6542 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2010, 08:42:17 am
wysłane przez widelec
Wybory uzupełniające w Henrykowie Gmina Lubań x 2 8765 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2011, 19:41:48 pm
wysłane przez luna3
WYBORY SOŁTYSÓW Gmina Lubań Urząd Gminy 0 4247 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 12:24:17 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Sesja w gminie i wybory sołtysów Bieżące wiadomości x 0 3648 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2011, 20:18:47 pm
wysłane przez x
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3277 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Wybory parlamentarne 2011 Bieżące wiadomości « 1 2 ... 18 19 » Paweł Sokołowski 274 155693 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 13:51:04 pm
wysłane przez kolo
wybory... Hydepark widelec 2 8036 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2015, 08:28:46 am
wysłane przez widelec
Wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych w niu 31 maja 2015 r. Polityka Prowincjusz 4 37027 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 20:40:07 pm
wysłane przez zoska60