Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pies?! Kto gryzie?!  (Przeczytany 27300 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +38/-12
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 10
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 24 Czerwiec, 2011, 13:41:09 pm »

Witam Wszystkich na Luban24. Zostałem zmuszony do zabrania głosu w tej żenującej nagonce na moją osobę, w której  Pani Ewa Gutek wraz z przyjaciółmi nie cofają się przed oszczerstwami pod moim adresem,  a także przed ubliżaniem mojej żonie , czego mam nadzieję nie czynią mężczyźni. Przy okazji wypowiedzi Pana Widelca (cytat: „(…)pani Zembik..nauczyciele są z reguły mało  rozgarnięci (…)”)pozdrawiam moje serdeczne koleżanki nauczycielki.
Zasług Pani Ewy Gutek dla PiS-u nikt nie kwestionował, a ja osobiście mogę udowodnić, że była naprawdę doceniana (wiązaliśmy z Panią Ewą duże nadzieje także w związku z wynikiem w poprzednich wyborach parlamentarnych), dlatego sam jestem w szoku po tym, jak pragnąc za wszelką cenę skorygować swoją porażkę w wyborach samorządowych (do których podeszła z pewnością wygranej, ale wyborcy bezlitośnie podsumowali efekty pracy w poprzedniej kadencji samorządowej) , postanowiła za pomocą wyrafinowanych kłamstw i intryg uzyskać funkcję pełnomocnika PiS-u w powiecie lubańskim (na to są dowody). Ta utrata wiarygodności Pani Ewy Gutek i osób z nią współpracujących jest oczywiście dużą stratą dla lubańskiego komitetu PiS, ale przekreśla na zawsze możliwość współpracy. Dlatego przyznaję rację Panu Widelcowi , że Pani Gutek jest nawet dużą częścią historii. Żeby zostać pełnomocnikiem PiS nie wystarczą chęci Pana Widelca, trzeba mieć podczas wyborów na tę funkcję poparcie przekonanych do siebie osób. Tu obowiązują cywilizowane metody współżycia z ludźmi i pracy dla nich. Pracy rzeczywistej, a nie symulowanej w nocy na portalach internetowych.
Jestem oczywiście zmuszony do sprostowania licznych kłamstw , które pojawiły się na Luban24 w celu chamskiej dyskredytacji mojej osoby oraz z szacunku dla osób licznie odwiedzających Luban24, który ma dużą popularność wśród mieszkańców powiatu lubańskiego. Pierwszym kłamstwem jest to, że moją decyzją w sprawy wewnątrz partyjne zostały wciągnięte media. Otóż zostały one na mnie nasłane w wyniku prowokacji i musiałem powiedzieć prawdę, która i tak została wzbogacona o insynuacje pod adresem PiS-u i moim.
Nawiązując do uroczystości 10 kwietnia , to msza święta została zamówiona przez Burmistrza i Starostę. Zgromadzeni w kościele wierni zostali sprytnie wmanewrowani w autoreklamę Pani Ewy Gutek i do dziś uczestnicy nie wiedzą, czy uroczystość zorganizowała grupa inicjatywna, PiS czy władze samorządowe. Rozdawana w kościele gazetka wskazywałaby na PiS, ze względu na użyte tam kilkukrotnie logo. Potrzebne jest tylko wyjaśnienie, jaki związek z katastrofą smoleńską mają zamieszczone tam fotografie, a wiersze polecam uwadze nauczycielek języka polskiego.
Kolejnym polem do kłamstw na mój temat jest uchwała dotycząca zbiorników zaporowych na rzece Kwisie. Uchwała przeforsowana przez parę grup interesów w ramach ubiegłorocznej kampanii wyborczej, bynajmniej nie PiS-u. Nie mogła wytrzymać zastosowania w praktyce. Jestem w stanie wyjaśniać wiele kwestii związanych z tym problemem, jeżeli tylko ktoś chce dyskutować merytorycznie i zna choćby część problemów prawnych z tym związanych. Na Luban24 Pani Ewa Gutek napisała: „Niestety już wtedy jeden z radnych miał taki sprzęt. Teraz też ma mandat radnego”, „Radny, który przekonał, bo mu motor rdzewieje i adrenalina się nie wydziela? ‘’
Moje pytanie: kto jest tym radnym , jaki ma sprzęt i gdzie jest ten motor ?
Osobiście nie zrezygnuję z uprawiania żadnych sportów, które jeszcze mogę uprawiać dla zdrowia i przyjemności . W czasie swojej pracy aktywnie wspieram każdą działalność sportową oraz rozwój turystyki na terenie naszego powiatu. W kwestii bezpieczeństwa kluczowa jest rola policji. Wraz ze starostą lubańskim podejmujemy rzeczywiste działania dla jego poprawy. Jeśli ktoś chce coś zrobić w tym kierunku, to proszę zająć się sprawcą wypadku, bo z moich informacji wynika, że był to James Bond i zwiał śmigłowcem, bo do dziś go nie złapano. Osoby, które posiadają łodzie z dużymi motorami, a także skutery, radziłbym szanować lub przypomnieć sobie liczne powodzie, bo ten sprzęt, w razie takiego kataklizmu, może uratować życie lub dobytek. A wszystkich zainteresowanych wodniaków, wędkarzy i biznesmenów namawiam do wspólnych spotkań w celu omówienia tematu.
Tym optymistycznym akcentem pragnę zakończyć i życzę wszystkim miłego długiego weekendu.
Zawsze jestem dostępny pod telefonem 505038688.
Zapraszam również na stronę: http://pisluban.pl/
                                                                                 Wojciech Zembik
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 24 Czerwiec, 2011, 16:02:21 pm »

Szanowny kolego!
Nie ma na forum żadnego mojego wpisu pod Twoim adresem. Ponadto wybrana przez Ciebie forma dyskusji wewnątrzpartyjnej poprzez media jest dla mnie nie do przyjęcia.  Wybiórcze atakowanie mnie za niezadowolenie grupy też jest nie w porządku. Każdy ma prawo być z czegoś niezadowolony, ale w dobie demokracji można było to zweryfikować wewnętrznym głosowaniem. Tak powinien zrobić to ktoś co się niczego nie obawia. Do mnie też dzwonili dziennikarze, ale ani im, ani na tym forum nie będę przedstawiała problemu. Nadal wierzę, że rozsadek przeważy i  zamiast w sposób niegodny wręcz obelżywy naśmiewać się z mojej próby pisania wierszy (są tacy, którym ich forma odpowiada) scal nasze środowisko i nie wypisuj takich rzeczy. Dziękuję Ci, że wziąłeś udział w uroczystości 10 kwietnia z ramienia naszego ugrupowania. Ulotki natomiast były uzgodnione i zaakceptowane przez Panią Marzenę Machałek- poseł na Sejm RP, która umieściła w nich słowo przewodnie. Jako Pełnomocnik musisz wiedzieć, że przede wszystkim liczy się dobro partii i jej promocja. Życzę odwagi w podejściu do problemu i rozwagi przy jego rozwiązaniu. Mój nr telefonu jest Ci znany.
Pozdrawiam serdecznie- Ewa Gutek
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 24 Czerwiec, 2011, 17:47:46 pm »

Miło nam powitać w społeczności L24 tak zacną postać Naszego Miasta.Mam nadzieje że w przyszłości nikt Pana nie będzie "zmuszać" do zabrania głosu w tematach poruszanych  na Forum a z przyjemnością zabierze Pan głos jak to robią "cywilizowani ludzie". Mogę Panu obiecać, że jeśli w postach pojawią się jakiekolwiek oszczerstwa i pomówienia Pańskiej osoby jako pierwszy zgłoszę to do Moderatora z prośbą o usunięcie...prześwietliłem całe Forum i nie znalazłem ani jednego "kłamstwa" związanego z Pańską osobą.
Życzę Panu również miłego weekendu ... szczególnie że zapowiada się pięknie i można go spędzić nad Naszym urokliwym Zalewem Leśniańskim, tylko proszę uważać bo James Bond nie śpi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #18 : 24 Czerwiec, 2011, 18:11:35 pm »

Szanowny Panie Zembik..z z uwagą i troską mnie tylko przypisaną  przeczytałem Pana  WEJŚCIE..
Komunikuje się Pan w chwili wolnej za pomocą mediów ,które są dostępne już od hoho.. i
używa Pan widelca ,który jest w Pana mniemaniu "uzurpatorem zła"...
Pragnę poinformować ,że PIS W Lubaniu kojaży mi się li tylko z Panią EWĄ GUTEK..
jakom ,że m prosty czlek to mam swoje zdanie.. a moje zdanie jest ważniejsze od Pana  przemyśleń..Pani EWA jest wspaniałą osobą  a to że nie jest uwikłana to czyni ją samotną...
Spraw partyjnych nie wywala sie na forum...taki z Pana przewodniczący...
nie zauważyłem ,żeby Pani Ewa  użuła Pana nazwiska i drążyła problemy partyjne...
Rozmowa z Panię Ewą to czysta przyjemność bo to historia..a Pan gdzie będzie???
Prosze nie traktować mojego wejścia jako ataku.. po prostu mam swoje zdanie...

pozdrawiam ..mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #19 : 24 Czerwiec, 2011, 18:15:02 pm »

boris plusuje,,a co mi tam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 24 Czerwiec, 2011, 20:43:18 pm »

Trzeci "Panie Starosto" dziwię się, że atakuje pan koleżankę. Miałem prawo zapytać o co chodzi i kto kogo gryzie. To pan "bryluje" w tym artykule. Dlaczego pan odwraca kota ogonem i dlaczego tak nieładnie usiłuje przekierować to na Ewę? Tym bardziej, że ona pana nie rusza. Może powinna za to jak najpierw pana promowała- widać we wklejonym przez pana osobiście na youtube materiale i drugim też pańskim materiale przedwyborczym atakującym ówczesnego kontrkandydata z PO. Była w mojej ocenie pana narzędziem do słupku wyborczego, a teraz jest solą w oku. Po wyborach ułożył się pan na tyle, że dostał etat członka zarządu (dla mnie trzeciego starosty). Etat, którego do tej pory nie było i jest pan członkiem współpracującym z byłym kontrkandydatem z PO. Takie materiały i taka dziewczyna przy współpracy mogłaby przeszkadzać. Ewa szkoda mi Ciebie, ale masz nauczkę. Nie promuj, bo partia tylko wtedy kiedy naprawdę ktoś wartościowy Ci się przytrafi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #21 : 25 Czerwiec, 2011, 10:18:23 am »

Albatros ..plusuje..jako ,że zwróciłeś uwagę na jeden aspekt...moim zdaniem bardzo ważny..
otóż - przyglądając się całemu tematowi i przewijanym się zapytań . da się zauważyć ,że
za promowanie  i jawne uczestniczenie w dyskusji  dostaje się baty!!!kilku ludzi w naszym mieście ,dzięki Ewie jest na "górze"..bo wykorzystujecie jej postawę...spychając w ten sposób
majestat popularności na nie wdzięczną role...Polityka to brudy jak ktoś chce ..to sie doczeka..
Popatrzmy na inaczej... kierowanie jażni społecznej jest tumburencją  bojaźni . w której uczestniczycie..nie umiejętność  tworzenia poprawności  pokazania twarzy jest bolączką socjalistyczną...zakurzeni w czerwonych literaturach ..mandat to oferta , i w hołdzie dla tegoż
podnoszę dwie łapy do góry i głosuje za EWA  GUTEK...CZAS NA NIĄ!!!

MARK...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 25 Czerwiec, 2011, 21:30:27 pm »

Ewa Gutek o burmistrzu i lokalnej PO.


Wojciech Zembik



Przesłane przez WojciechZembik dnia 13 lis 2010

Pięknym za nadobne Co? Na miejscu Pana Zembika z racji samej wdzięczności milczałbym Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 25 Czerwiec, 2011, 22:22:36 pm »

Droga Pani Ewo!
Trudno jest przejść obojętnie obok tego, co dzieje się na tym forum, jak i poza nim. Postanowiłem zatem zabrać głos, który mam nadzieję, da wiele do myślenia. Jestem Pani zwolennikiem, głosowałem na Panią we wszystkich wyborach. Niejednokrotnie broniłem Pani w różnych dyskusjach w gronie znajomych czy rodziny. Ma Pani wielu przyjaciół, ale i niestety wrogów. To co dzieje się na tym portalu spowoduje, że wrogów Pani się nie pozbędzie, a ubędzie przyjaciół. Wybiła mi Pani argumenty do Pani obrony. Proszę wejść na wątek  „Akweny w powiecie otwarte dla sportów motorowodnych” (www.luban24.pl/index.php?topic=4919.msg19232;topicseen). Po przeczytaniu między wierszami wychodzi to, co podaję poniżej. Ma Pani rację, że nie atakuje Pani W. Zembika. Robią to za Panią przyjaciele i w związku z tym, nie są to obiektywne wypowiedzi. Jeśli dla Pani dobro partii jest najważniejsze-taką deklarację Pani składa, niech Pani zwróci uwagę swoim znajomym, żeby tego nie robili. Sama Pani też może sprostować nieprawdziwe informacje. Nie robi Pani tego!!! Myślę, że jest to Pani na rękę, bo w każdej chwili może się Pani od tego odciąć, tym bardziej, że wiele osób pisze pod pseudonimami. Lubań to małe miasto, nie jest się anonimowym, wiele treści, nawet tych, które nie są wyrażone wprost, są dla naszej społeczności jasne i doskonale zrozumiałe, wiele faktów jest oczywistych. Pan „Widelec”, stający cały czas w Pani obronie, jest Pani bliskim znajomym, z którym pisze Pani razem piosenki. (Luban24.pl - Wiadomości z Lubania > Po pracy > Hydepark > [Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami ). Bardzo proszę wziąć mój skromny pogląd na sprawę pod rozwagę. Proszę jeszcze zobaczyć jak PO działa. Nikt tam nie atakuje swego. Nawet utworzyli w Urzędzie Miasta związki zawodowe. A na prawicy, zamiast współpraca, tylko konflikty jak i na górze tak i na dole. Trudno winić za niepowodzenia jedną osobę, za to odpowiada cała grupa. Warto zatem starać się, aby następnym razem udało się osiągnąć więcej. Media to nie tylko gazety, ale również Internet i ten portal, poprzez który rozprzestrzeniają się informacje, nie zawsze prawdziwe.
Poniżej podaję cytaty z wypowiedzi poszczególnych osób.

Ewa Gutek
Niestety już wtedy jeden z radnych miał taki sprzęt. Teraz też ma mandat radnego:
Bartex84
Uchwała została uchylona decyzją kilku radnych którzy mają takie pojazdy lub ich dobrzy znajomi mają.
Akurat w tym wypadku prawda jest również naga że obecni radni głosując za wprowadzeniem tej uchwały brnęli w interes jednego z członków zarządu rady powiatu który posiada taki pojazd i który tak się zaangażował w uchylenie zakazu a nie w opinie wielu innych ludzi bo dla wielu osób to przeszkadza. Ale o ludziach się pamięta przed wyborami.
Piotrek GModerator
Akurat ten pan był wtedy wicestarostą. Chcesz powiedzieć, że teraz, kiedy nim już nie jest ma wpływ na decyzje podejmowane prze Radę? Po prostu uchwała była bublem, a analiza prawników tego dowiodła. Tyle
Bartex84
Obecnie o godz 12mają być reporterzy z radia jest również powiadomiona tv łużyce oraz tvn. Będzie również wspomniane jak obecna rada uchyliła zakaz nie zapraszajac innych osób zainteresowanych działając dla dobra swojego kolegi bylego wicestarosty
Widelec
(…)czyż ktoś bez wyobraźni akceptuje rozwiązania dla 'swoich snobistycznych  zachcianek"!!!??.(...)
(…)To nie jest czas na western...za późno...forsowanie decyzji na szczeblu ..pozwalającym dopuścić się zaniedbań i w konsekwencji brać udział w tragediach .bo....ktoś chcę (…)
(…)jest przejawem lekceważenia podstawowych obowiązków...tyle..(…)
Trudno by było nie odpowiedzieć na pytanie,czy wspólna część wodnego akwenu ma być "wyróżniona" przez podejmowanie lobbystycznych-/tak to wygląda/..nacisków na zwichrowane hobby..Ta wypowiedź to skoncentrowanie uwagi na brak wyobraźni i  głupoty...
Ewa Gutek
"Tereska miała pieska"  miała też ...ka..ła..ka(..) ( informacja dla tych, co nie wiedzą:Teresa to imię żony Wojciecha Zembika).
Albatros 1
W stylu typowej nauczycielskiej połajanki. Nadal są roczne urlopy, bo czas najwyższy odpocząć (informacja dla tych co nie wiedzą:Teresa, żona Wojciecha Zembika, jest nauczycielką).

Z wątku: „Pies? Kto gryzie?!”
widelec
witam kolo//a raczej pani Zembik..nauczyciele są z reguły mało  rozgarnięci(…)

Na koniec warto również dodać, że wiele przytoczonych tutaj wypowiedzi pojawiło się przed artykułami prasowymi. Po treści niektórych wypowiedzi, które jak widać powyżej wiele sugerują, trudno się dziwić, dlaczego media zainteresowały się zaistniałą sytuacją.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #24 : 25 Czerwiec, 2011, 22:37:10 pm »

Orwell cytujesz wypowiedzi za które nie mam zamiaru odpowiadać. Wywiad i list otwarty pana Zembika jest faktem, a Ty tworzysz poszlaki. Piszę wierszyki, a widelec tworzy muzę i nie tylko do moich, ale do Zuzy, Globusa i...Nie chcę i nie zamierzam dyskutować w temacie partii. Pan Zembik posiada do mnie namiar i zapewne jak zechce pewne sprawy wyjaśnić to zadzwoni. Nie schodzę do poziomu tworzenia fikcji, bo jak wcześniej powiedziałam nie dam się wciągnąć w wir błota. Ponadto dziwne jest to, że rejestrujesz się pod nickiem, aby zabrać głos z głęboką analizą- choć nie trafioną. Pozdrawiam Ciebie i Pana Zembika bardzo serdecznie!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #25 : 25 Czerwiec, 2011, 22:49:09 pm »

Będę bronił Ewy jak niepodległości !!!
Nie dlatego że ją znamy, a może dlatego...twierdzisz,

 
Robią to za Panią przyjaciele


nie za ... mamy swoje poglądy np. osobiście jestem apolityczny, nie istotna dla mnie jest przynależność partyjna, a PIS działa na mnie jak płachta na byka, lecz miałem to szczęście poznać Ewę prywatnie, i wiem że gdyby inni mieli taką możliwośc na pewno miała by więcej przyjaciół...ujęła mnie w niej jedna rzecz, mieszkańcy Lubania sa dla niej najważniejsi i służbę swoja stawia ponad partyjne zobowiązania.
Twierdzisz że

 
Proszę jeszcze zobaczyć jak PO działa. Nikt tam nie atakuje swego. Nawet utworzyli w Urzędzie Miasta związki zawodowe.

Dlaczego nie założyli związków zawodowych jak Burmistrzem był Pan Rowiński? BO kolesi swoich nie ruszy, ale niestety (dla miasta na szczęście)Burmistrzem został Pan Słowiński i co darmozjadom zaczęły się trząść tyłki? Już nie ma dobrego wujka który na wszystko przymknie oko

Przytaczasz wypowiedzi... twierdzisz że nie prawdziwe!
Na jakie podstawie ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #26 : 25 Czerwiec, 2011, 23:15:51 pm »

Orwell dziękuję Ci, że mnie bronisz w rodzinie i przy urnie...ale prawda obroni się sama
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #27 : 25 Czerwiec, 2011, 23:21:51 pm »

EWA dla mnie jest prawidłowością- borisem plusuje ...też jestem w zasadzie apolityczny  ale Ewa pokazała mi gdzie jestem...jest świetnym przewodnikiem a to ,że nie zgadza na pewne formy aktywności jest jej plusem... Zatwardziałośc urzędowa  której to obiawy są widoczne właśnie w niezałożeniu związków są jasne...
orwell  czy jak ci tam...jestem lokalnym małym artystą który stara się pokazać naszą plejadę  artystów poetów na wszelakiej scenie ...nie życzę sobie  ataku na Naszych poetów i na całe środowisko...jesli interesuje Cię poezja "to zamknij dziób".. Marek Aureliusz do senatu....

pozdrawiam...Panią Ewe...mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #28 : 26 Czerwiec, 2011, 10:33:03 am »

Orwell jeszcze raz przeczytałam co w ramach odezwy napisałeś do mnie formą otwartą. Nie wiem kim jest Bartex84 domyślam się, że wędkarzem. Ponadto to, że mój kolega uprawia sporty wodne nie jest żadną tajemnicą. O tym wie wiele osób. Chętnie sam o tym opowiadał. Dlaczego teraz próbuje się zrobić z tego tajemnicę, którą ja niby rozpowszechniłam?! To tak jakbym po jakimś wypadku usiłowała schować swoje auto i prawo jazdy i jeszcze miałabym pretensje do tych co wiedzą, że jeździłam o to, że tym mówią. Nie mój wypadek, nie moja odpowiedzialność. Potrafię swoich decyzji bronić sama.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 09 Październik, 2011, 00:32:00 am »

Droga Pani Ewo!
Trudno jest przejść obojętnie obok tego, co dzieje się na tym forum, jak i poza nim. Postanowiłem zatem zabrać głos, który mam nadzieję, da wiele do myślenia. Jestem Pani zwolennikiem, głosowałem na Panią we wszystkich wyborach. Niejednokrotnie broniłem Pani w różnych dyskusjach w gronie znajomych czy rodziny. Ma Pani wielu przyjaciół, ale i niestety wrogów. To co dzieje się na tym portalu spowoduje, że wrogów Pani się nie pozbędzie, a ubędzie przyjaciół. Wybiła mi Pani argumenty do Pani obrony. Proszę wejść na wątek  „Akweny w powiecie otwarte dla sportów motorowodnych” (www.luban24.pl/index.php?topic=4919.msg19232;topicseen). Po przeczytaniu między wierszami wychodzi to, co podaję poniżej. Ma Pani rację, że nie atakuje Pani W. Zembika. Robią to za Panią przyjaciele i w związku z tym, nie są to obiektywne wypowiedzi. Jeśli dla Pani dobro partii jest najważniejsze-taką deklarację Pani składa, niech Pani zwróci uwagę swoim znajomym, żeby tego nie robili. Sama Pani też może sprostować nieprawdziwe informacje. Nie robi Pani tego!!! Myślę, że jest to Pani na rękę, bo w każdej chwili może się Pani od tego odciąć, tym bardziej, że wiele osób pisze pod pseudonimami. Lubań to małe miasto, nie jest się anonimowym, wiele treści, nawet tych, które nie są wyrażone wprost, są dla naszej społeczności jasne i doskonale zrozumiałe, wiele faktów jest oczywistych. Pan „Widelec”, stający cały czas w Pani obronie, jest Pani bliskim znajomym, z którym pisze Pani razem piosenki. (Luban24.pl - Wiadomości z Lubania > Po pracy > Hydepark > [Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami ). Bardzo proszę wziąć mój skromny pogląd na sprawę pod rozwagę. Proszę jeszcze zobaczyć jak PO działa. Nikt tam nie atakuje swego. Nawet utworzyli w Urzędzie Miasta związki zawodowe. A na prawicy, zamiast współpraca, tylko konflikty jak i na górze tak i na dole. Trudno winić za niepowodzenia jedną osobę, za to odpowiada cała grupa. Warto zatem starać się, aby następnym razem udało się osiągnąć więcej. Media to nie tylko gazety, ale również Internet i ten portal, poprzez który rozprzestrzeniają się informacje, nie zawsze prawdziwe.
Poniżej podaję cytaty z wypowiedzi poszczególnych osób.

Ewa Gutek
Niestety już wtedy jeden z radnych miał taki sprzęt. Teraz też ma mandat radnego:
Bartex84
Uchwała została uchylona decyzją kilku radnych którzy mają takie pojazdy lub ich dobrzy znajomi mają.
Akurat w tym wypadku prawda jest również naga że obecni radni głosując za wprowadzeniem tej uchwały brnęli w interes jednego z członków zarządu rady powiatu który posiada taki pojazd i który tak się zaangażował w uchylenie zakazu a nie w opinie wielu innych ludzi bo dla wielu osób to przeszkadza. Ale o ludziach się pamięta przed wyborami.
Piotrek GModerator
Akurat ten pan był wtedy wicestarostą. Chcesz powiedzieć, że teraz, kiedy nim już nie jest ma wpływ na decyzje podejmowane prze Radę? Po prostu uchwała była bublem, a analiza prawników tego dowiodła. Tyle
Bartex84
Obecnie o godz 12mają być reporterzy z radia jest również powiadomiona tv łużyce oraz tvn. Będzie również wspomniane jak obecna rada uchyliła zakaz nie zapraszajac innych osób zainteresowanych działając dla dobra swojego kolegi bylego wicestarosty
Widelec
(…)czyż ktoś bez wyobraźni akceptuje rozwiązania dla 'swoich snobistycznych  zachcianek"!!!??.(...)
(…)To nie jest czas na western...za późno...forsowanie decyzji na szczeblu ..pozwalającym dopuścić się zaniedbań i w konsekwencji brać udział w tragediach .bo....ktoś chcę (…)
(…)jest przejawem lekceważenia podstawowych obowiązków...tyle..(…)
Trudno by było nie odpowiedzieć na pytanie,czy wspólna część wodnego akwenu ma być "wyróżniona" przez podejmowanie lobbystycznych-/tak to wygląda/..nacisków na zwichrowane hobby..Ta wypowiedź to skoncentrowanie uwagi na brak wyobraźni i  głupoty...
Ewa Gutek
"Tereska miała pieska"  miała też ...ka..ła..ka(..) ( informacja dla tych, co nie wiedzą:Teresa to imię żony Wojciecha Zembika).
Albatros 1
W stylu typowej nauczycielskiej połajanki. Nadal są roczne urlopy, bo czas najwyższy odpocząć (informacja dla tych co nie wiedzą:Teresa, żona Wojciecha Zembika, jest nauczycielką).

Z wątku: „Pies? Kto gryzie?!”
widelec
witam kolo//a raczej pani Zembik..nauczyciele są z reguły mało  rozgarnięci(…)

Na koniec warto również dodać, że wiele przytoczonych tutaj wypowiedzi pojawiło się przed artykułami prasowymi. Po treści niektórych wypowiedzi, które jak widać powyżej wiele sugerują, trudno się dziwić, dlaczego media zainteresowały się zaistniałą sytuacją.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
DRZWI OTWARTE NA CZTERY ŁAPY - TWÓJ PIES CHCE TAM BYĆ Bieżące wiadomości Oficer prasowy OTPS SG 0 3227 Ostatnia wiadomość 02 Listopad, 2008, 17:44:25 pm
wysłane przez Oficer prasowy OTPS SG
BEZDOMNY PIES NA OSIEDLU PIAST. Hydepark han90 3 5551 Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2009, 20:44:28 pm
wysłane przez han90
Internet z INTERCLUB - kto ma? Polecam - Niepolecam « 1 2 » Paweł Sokołowski 28 41776 Ostatnia wiadomość 05 Czerwiec, 2013, 15:01:30 pm
wysłane przez Tomi1602
ZAGINAŁ PIES Ogłoszenia drobne alicjam 2 4692 Ostatnia wiadomość 08 Lipiec, 2012, 14:07:23 pm
wysłane przez elfka
ZAGINĄŁ PIES Ogłoszenia drobne Leon Zakrzewski 0 3356 Ostatnia wiadomość 18 Lipiec, 2012, 22:53:11 pm
wysłane przez Leon Zakrzewski
Kto się boi jeżozwierza? Jesien w Naszym Zoo. Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2972 Ostatnia wiadomość 20 Wrzesień, 2012, 11:58:18 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Kto zapłaci za zniszczenia Miasto Lubań Urząd Miasta 4 5539 Ostatnia wiadomość 13 Październik, 2012, 00:19:59 am
wysłane przez MAGENTA
zaginął pies Zwierzęta alla 2 4792 Ostatnia wiadomość 13 Luty, 2013, 17:23:42 pm
wysłane przez alla
Zdechł pies Hydepark janus58144 8 7788 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2014, 09:26:47 am
wysłane przez widelec
KTO NA BURMISTRZA ! Ogłoszenia drobne « 1 2 ... 23 24 » PIOTRUS 346 210167 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2014, 23:40:27 pm
wysłane przez Lagertha