Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Piotrusiu panie, nie bądź despotą  (Przeczytany 55978 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #60 : 30 Wrzesień, 2011, 22:23:15 pm »

Ja też Wam Dziękuje..
Widelec, a Ty nam za co?! Bo Cię pojadę, że się bezczelnie wcinasz- gdzie ja to czytałam???Nieważne to już nie te lata co by wszystko spamiętać. Nie tak dawno siadłam z Piotrem na dosłownie chwilkę pogawędki i ....nawet nie wiem, kiedy odliczono czas w godzinach Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #61 : 30 Wrzesień, 2011, 22:59:46 pm »

Najlepiej nic. To zwyczajny ciąg cyfr, nic nie oznaczający. Nie naznaczyłaś się nimi, nie manifestujesz symbolu jak Marek i Jola.
Subtelna różnica.

Sam sobie wkręcasz Piotrze te chore " szatańskie" teorie, dla mnie to śmieszne i tyle  ale spoko, każdy ma prawo widzieć świat po swojemu. Ja niczego nie manifestuję. Mój dawny login jak pamiętasz brzmiał zaradna666. Trzy szóstki były dlatego, że w mojej dacie urodzenia dominują szóstki, bo jest ich aż 4 a zaradna dlatego, że znajomi tak o mnie mówią. Wymyślasz sobie jakieś teorie a potem przypisujesz je innym.
Ewo masz rację, że źle zatytułowałam wątek. Powinno być raczej: "święty Piotrze zbaw mnie grzesznicę z podwójnie złamanym sercem". 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #62 : 01 Październik, 2011, 00:47:37 am »

Zastanawiałem się co napiszesz. W sumie nic nowego. Twoja nienawiść do płci przeciwnej manifestuje się na każdym kroku. Szkoda, że tego nie zauważasz.

Mam jedną prośbę. Mnie możesz obrażać, bo ja mam dystans do siebie wielki. Tylko przestań bluźnić. Bo to już nawet nie wypada kobiecie w tym wieku
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień, 2012, 23:11:40 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #63 : 01 Październik, 2011, 01:16:59 am »

Nie wciągniesz mnie w kłótnię mój Ty nieomylny. Mogę tylko napisać, że jesteś mądry i przenikliwy zarazem, bo wiesz lepiej ode mnie co myślę i co czuję. A ja głupia, i w ogóle nic nie wiem, bo ze starości w głowie mi się pomieszało. Jak będę miała jakieś problemy, to zwrócę się do Ciebie o poradę jak je rozwiązać lub też zapytam Cię, czy wypada mi to czy tamto. Jestem przekonana, iż z pomocą Twoich mądrych  rad moje życie stanie się idealne.

 
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2011, 01:22:05 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czad - Bądź Czujny!!! Informacje i Komunikaty Instytucji x 0 2864 Ostatnia wiadomość 18 Grudzień, 2008, 14:14:12 pm
wysłane przez x
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Zdobądź nowe kwalifikacje i bądź atrakcyjny na rynku pracy!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 3140 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 15:45:39 pm
wysłane przez CNiB Żak
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
KTOŚ, nie my Hydepark cezar 4 6712 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 00:18:02 am
wysłane przez edward osman
Bądź sprytny!!! Podnieś kwalifikacje i zdobądź prace!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 2787 Ostatnia wiadomość 17 Lipiec, 2012, 14:54:03 pm
wysłane przez CNiB Żak