Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Piotrusiu panie, nie bądź despotą  (Przeczytany 55972 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 26 Wrzesień, 2011, 23:10:53 pm »

samo google
może nie
ale "jego tłumacz"
owszem, tak...
pozdrawiam Piotrze
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 26 Wrzesień, 2011, 23:15:12 pm »

Spoglądam na agonię PO w TVN i Onecie. W sumie, to takie niesprawiedliwe, że partia, w którą wierzyło tulu Polaków kończy jak wilk złapany na haplę. Haplę własnego prestidigitatorstwa.

Janie, to jest białe:


a to czarne:



Haploidalny okres moderatora,
PO wrogiego narratora,
Lubania 24 prestidigitatora,
zaprzęgnięto do PIS-u kultywatora.

Piotruś ja Cię nie poznaje.
Co oni z Tobą zrobili ?

Pozdrawiam... globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #32 : 26 Wrzesień, 2011, 23:39:14 pm »

Nic takiego. Zwyczajnie, w czasie, kiedy ONI - niepejoratywni dochodzili do władzy byłem świadomie trzeźwy.

Również pozdrawiam : )

I nie namawiam do głosowania na PiS. Namawiam do refleksji nad stanem Państwa i głosowania w ogóle.

PS
Przecież nie wypada krytykować opozycji. To zwykle robią ludzie pozbawieni jaj i, nie tylko.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień, 2011, 23:47:42 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #33 : 27 Wrzesień, 2011, 00:36:46 am »

Na dobranoc odpowiem Joli, bo wywołała ten temat. Nie czuję się archetypem bohatera tej bajki, o której piszesz. Niestety. Piotrusia Pana nigdy nie rozumiałem i uważam go za kretyna z francuskiej prowincji, któremu już męskość nie dorasta do potrzeb. Nawet jak byłem dzieckiem, nie rozumiałem co ten pajac chce osiągnąć. Jedyna rzecz, która mi się cholernie spodobała, na kasecie, którą dostałem od rodziców, była pioseneczką Szopena.

<a href="http://www.youtube.com/v/sgP7b5AonGE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/sgP7b5AonGE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a> 

Osobiście wolę la Fontaine’a lub perwersje Grimm czy też Baśnie Śląskie, które lubię najbardziej : )

la Fontaine

Zając i żaba.
Zając, który lata młodości miał już dawno za sobą, zaczął narzekać na życie, jakie przyszło mu wieść. Stwierdził, że bycie zającem to najgorsza rzecz na świecie. W dzień przez cały czas musi uciekać przed psem, lisem, krukiem, a nawet wroną. Nocami nie może zasnąć, bo budzi go każdy dźwięk. Postanowił zakończyć życie i się utopić. Idąc nad staw niechcący nadepnął na żabę, która się go bardzo przestraszyła i wskoczyła do wody. To zdarzenie znacznie podniosło zająca na duchu. Zdał sobie sprawę, że każdy w życiu się kogoś boi i jest jednocześnie postrachem dla innych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 27 Wrzesień, 2011, 01:10:41 am »

Do Piotra: nie lubią mnie tutaj, ale zaglądam tu czasami. Piotr trzymaj się!!! Masz jak zwykle plusa dodatniego (pamiętasz jak dałeś mi plusa ujemnego?). Nie gniewam się za to. Pozdro!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #35 : 27 Wrzesień, 2011, 01:35:00 am »

Do Piotra: nie lubią mnie tutaj, ale zaglądam tu czasami. Piotr trzymaj się!!! Masz jak zwykle plusa dodatniego (pamiętasz jak dałeś mi plusa ujemnego?). Nie gniewam się za to. Pozdro!

Myślę, że masz mylny obraz rzeczywistości mój drogi, to że tam czy ówdzie się z Tobą nie zgadzają nie musi oznaczać tego, że Cie nie lubią. Nawet Cie nie znam a na to żebym kogoś naprawdę nie lubiła ten ktoś musi się zapracować. Plusik dla otuchy, ja nie jestem pamiętliwa.
Forum jest dla wszystkich mój drogi.
« Ostatnia zmiana: 27 Wrzesień, 2011, 01:38:05 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 27 Wrzesień, 2011, 09:31:22 am »

Te same kolory, według centralnego nurtu mediów.

<a href="http://www.youtube.com/v/76-G-7Wvq_w?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/76-G-7Wvq_w?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
PS
Dziękuję Fire, że dbasz o mój dobry nastrój : )


Piotruś zaczynam się niepokoić o Ciebie.Proszę poczytaj i przemyśl.A jak spotkamy się w realu to będzie sympatycznie.

http://www.impotencja.pl/dysfunkcje-i-choroby/impotencja/brak-orgazmu-u-mezczyzny.html

http://www.impotencja.pl/dysfunkcje-i-choroby/impotencja/impotencja-psychiczna.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #37 : 27 Wrzesień, 2011, 10:15:48 am »

Przeczytałem, ale zupełnie nie mam pomysłu, jak mam Tobie pomóc w tej sprawie  Zawstydzony

Jednak, chyba będę mógł przysłużyć się czym innym : )

Jak będziesz głosował na swoją ulubioną listę nr 4, to skreśl 5. Myślę, że to uczciwy człowiek, chociaż do pewnych przemyśleń o Polsce jeszcze nie doszedł (dorósł?) w sowich rozważaniach.
Tylko nie zapominaj, kto jest jego szefem : )



re: Kolo
Ten minus dodatni był po to, abyś precyzyjniej mógł wejść na właściwą ścieżkę i kurs, na naszym portalu : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 27 Wrzesień, 2011, 12:29:15 pm »

re: Kolo
Ten minus dodatni był po to, abyś precyzyjniej mógł wejść na właściwą ścieżkę i kurs, na naszym portalu : )

Jestem mało sterowalny! Wolę liczyć tylko na siebie. Nie będę dostosowywał się do żadnego kursu i ścieżki L24 bo wyląduję na brzozie.

Dzięki za troskę!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #39 : 27 Wrzesień, 2011, 12:53:16 pm »

Nie mogę spełnić Twojego życzenia.

http://www.luban24.pl/index.php?topic=5561.15
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 27 Wrzesień, 2011, 12:57:43 pm »

Cytuj
Jak będziesz głosował na swoją ulubioną listę nr 4, to skreśl 5. Myślę, że to uczciwy człowiek, chociaż do pewnych przemyśleń o Polsce jeszcze nie doszedł (dorósł?) w sowich rozważaniach.
Tylko nie zapominaj, kto jest jego szefem : )


Tak Piotrze jesteś blisko.Nr. listy się zgadza,nr.kandydata nie.Nie znam tego człowieka.
Piotr zrób coś abym Ciebie nie postrzegał przez pryzmat retoryki Ojca Dyrektora.Używasz co prawda bardziej wyszukanych słów,ale.....

Rydzyk broni pijanego księdza za kierownicą
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #41 : 27 Wrzesień, 2011, 13:25:34 pm »

Pozbierałem wszystkie przymioty i łatki, którymi mnie okrasiliście lub staraliście się, przynajmniej, mnie nimi stygmatyzować, naprowadzając na jedynie słuszną linię POprawności politycznej i netykiety na forum.

Oto barwna postać L24.
- despota, zamiatający pod dywan
- wrogi narrator PO
- prestidigitator Lubania 24
- kultywator zaprzęgnięty do PIS-u  (szczerze mówiąc, dobre !)
- impotent
- kojarzony z Radiem Maryja

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 27 Wrzesień, 2011, 13:42:14 pm »

Cytuj
Pozbierałem wszystkie przymioty i łatki, którymi mnie okrasiliście lub staraliście się, przynajmniej, mnie nimi stygmatyzować, naprowadzając na jedynie słuszną linię POprawności politycznej i netykiety na forum.

Oto barwna postać L24.
- despota, zamiatający pod dywan
- wrogi narrator PO
- prestidigitator Lubania 24
- kultywator zaprzęgnięty do PIS-u  (szczerze mówiąc, dobre !)
- impotent
- kojarzony z Radiem Maryja

 
Piotrze dodam jeszcze:

Przyjaciel forum
Za chwile Redakcja

Piotrze kończymy te wygłupy.Zajdziemy zadaleko i spotkanie w realu może stracić swój urok.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #43 : 28 Wrzesień, 2011, 01:58:38 am »

Wydaje mi się, że nie padną aż tak niewłaściwe słowa, PO których pogniewalibyśmy się na siebie.
Ale watro to skończyć, tzn. dyskusję o mnie, Platformie i Palikocie oraz reszcie.
A więc zakończmy to z klasą : )

Червоне гитары - эта группа была очень популярна в СССР
<a href="http://www.youtube.com/v/EnsrcLXJGsM?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/EnsrcLXJGsM?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
No, bo "mы навсегда останемся вместе!" 

Pozdrawiam : )
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2011, 02:04:26 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 28 Wrzesień, 2011, 19:39:02 pm »

hahahhahahahha
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czad - Bądź Czujny!!! Informacje i Komunikaty Instytucji x 0 2864 Ostatnia wiadomość 18 Grudzień, 2008, 14:14:12 pm
wysłane przez x
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16011 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Zdobądź nowe kwalifikacje i bądź atrakcyjny na rynku pracy!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 3140 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 15:45:39 pm
wysłane przez CNiB Żak
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
KTOŚ, nie my Hydepark cezar 4 6712 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 00:18:02 am
wysłane przez edward osman
Bądź sprytny!!! Podnieś kwalifikacje i zdobądź prace!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 2787 Ostatnia wiadomość 17 Lipiec, 2012, 14:54:03 pm
wysłane przez CNiB Żak