Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Piotrusiu panie, nie bądź despotą  (Przeczytany 55975 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« : 22 Wrzesień, 2011, 21:01:00 pm »

Nie rozumiem dlaczego zamknąłeś  wątek, który obserwowałam pt. Za chwilę wybory a tu takie jaja. Dla mnie to ograniczanie wolności słowa. Chyba po to jest Forum aby ludzie mogli wyrażać własne zdanie.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień, 2011, 21:05:24 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 22 Wrzesień, 2011, 21:10:01 pm »

A dla mnie ewidentny stalking.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 22 Wrzesień, 2011, 21:15:59 pm »

Piotr pasożyty należy tępić.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #3 : 22 Wrzesień, 2011, 21:18:06 pm »

Ja jednak obstawałabym za zamiataniem pod dywan. Zauważ, że wcześniej nie komentowałam nic na owym wątku a jedynie go obserwowałam. Nie dostrzegłam tam tego samego co Ty. (wypowiedź skierowana jest do Piotra)
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień, 2011, 21:20:21 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #4 : 22 Wrzesień, 2011, 21:29:07 pm »

Wiem, że Tobie z niezwykłą łatwością przychodzi ferować wyroki. Kiedyś przyjęliśmy pewne założenie na forum, iż nie schodzimy na pewien poziom dyskusji, tzn. nie rozmawiamy o osobach niepublicznych. I tak pozostanie. Wątek zostanie skasowany. W przypadku dalszych roztrząsań tego tematu, będą rozdawane bany.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 22 Wrzesień, 2011, 21:39:39 pm »

Przyjęcie do pracy winno być podyktowane przydatnością pracownika. Jego karalność jest sprawdzana w służbach mundurowych i wtedy kiedy jest radnym...między innymi. Dostać wyrok, odsiedzieć go to kara- dla mnie niewyobrażalna. I co?! Po jej odbyciu nadal chcemy uderzać batem, bo?! A gdzie humanizm, a gdzie resocjalizacja?! Bawcie się nadal w arbitrów, sądźcie, ale czy macie do tego prawo?! Wątpię....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #6 : 22 Wrzesień, 2011, 21:47:01 pm »

Piotrze jesteś uszczypliwy jak zawsze, gdy ktoś ma inne zdanie niż Ty. Ja nigdy nie feruję wyroków a jedynie zwracam uwagę innych na pewne rzeczy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #7 : 22 Wrzesień, 2011, 21:49:18 pm »

Ewa.bardzo ładnie napisane.. i co? w rozproszonej .przyćmionej deklaracji humanizmu mamy
wandalizm tradycyjny..to jarmark głoszenia osłabionej siły ..prawo do sądu ma tylko rzeczywistość a jaka jest?? ot ..taka właśnie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #8 : 22 Wrzesień, 2011, 21:58:40 pm »

Widelec, bo już tak niestety mamy, że jak ktoś upadnie to wstać nie może. Sądy sobie, odsiadka sobie, a my?! Nie lubimy jak ktoś powstanie...niech leży, oj my sprawiedliwi i uczciwi...do bólu, ale czyjegoś Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 22 Wrzesień, 2011, 22:00:03 pm »

A dla mnie ewidentny stalking.

Piotrze mam nadzieję że w tej kwestii jesteśmy zgodni.

Piotr pasożyty należy tępić.

Borys nie jest dla mnie jasne kto jest pasożytem?
Chyba Ty i Piotr myślicie o dwóch różnych osobach.a może to moje myślenie się nie włączyło.

Cytuj
będą rozdawane bany

Piotr a co to już Mikołaj? Chichot
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień, 2011, 22:03:43 pm wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #10 : 22 Wrzesień, 2011, 22:07:18 pm »

Widelec, bo już tak niestety mamy, że jak ktoś upadnie to wstać nie może. Sądy sobie, odsiadka sobie, a my?! Nie lubimy jak ktoś powstanie...niech leży, oj my sprawiedliwi i uczciwi...do bólu, ale czyjegoś Smutny
Ewo to nie do końca tak, przecież nie oceniałam i nie oceniam tej pani, spytałam jedynie Piotra dlaczego zamknął wątek. Jedni krytykują inni mówią, że to nic a jeszcze inni przechodzą obok tego obojętnie ale chcesz czy nie, to co ludzie piszą, to wszystko razem jest opinia ogółu. I jeszcze jedno, założyłam ten wątek więc jestem jego moderatorem ale nie kasuję niczego nawet tego z czym całkiem lub choćby po części się nie zgadzam. Staram się być obiektywna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #11 : 22 Wrzesień, 2011, 22:12:44 pm »

Jola ja nie oceniam wątku tylko temat. Nie zawsze wymagana jest niekaralność, a my chcemy karać dozgonnie. Nie mam do tego prawa, a jak ktoś ma niech to czyni. Nie mam tez nic do Twoich wypowiedzi, czy tematu, ale potrafię wejść w skórę opisywanej pani...ile jeszcze?! To pewnie jest jej myśl przewodnia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #12 : 22 Wrzesień, 2011, 22:24:53 pm »

Jola ja nie oceniam wątku tylko temat. Nie zawsze wymagana jest niekaralność, a my chcemy karać dozgonnie. Nie mam do tego prawa, a jak ktoś ma niech to czyni. Nie mam tez nic do Twoich wypowiedzi, czy tematu, ale potrafię wejść w skórę opisywanej pani...ile jeszcze?! To pewnie jest jej myśl przewodnia.

Co racja to racja a miłosierność i wyrozumiałość, to cechy, które cenię nade wszystko u ludzi.
Osobiście nie mam nic do tej pani, niech sobie spokojnie pracuje jeśli uznano, że jest kompetentna ale nie zamierzam też ganić tych, którzy myślą inaczej, ponieważ nie znam czynników, które nimi kierują.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień, 2011, 22:28:43 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 22 Wrzesień, 2011, 22:41:12 pm »

Co racja to racja a miłosierność i wyrozumiałość, to cechy, które cenię nade wszystko u ludzi.
Osobiście nie mam nic do tej pani, niech sobie spokojnie pracuje jeśli uznano, że jest kompetentna ale nie zamierzam też ganić tych, którzy myślą inaczej, ponieważ nie znam czynników, które nimi kierują.

Jolu,WIGWAMIE DOBROCI,uwierz że w tym temacie Piotr miał rację.To była nagonka z premedytacją.W wielu kwestiach nie zgadzam się z Piotrem.Używając jego słownictwa to był"stalking".
Nie chcę być arbitrem,ale Ewa popełniła bardzo mądre posty.Dla Ewy plusikowe.

I tylko Samozapłona mi szkoda.Chłopak wreszcie się przełamał,dał mi pstryczka,a tu Piotr zrobił mu psikusa.Samozapłon nie ironizuję.Szczerze to szkoda że nie potrzymałeś wątku"nie głosujmy na jedynki"Czy jakoś tak.W tej kwestii byliśmy bardzo blisko konsensusu. Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #14 : 22 Wrzesień, 2011, 22:53:13 pm »

Oj Pysiu-mysiu na motylki w brzuchu nie ma rady, dlatego nie zamierzam Ci się sprzeciwiać. Co do Ewy, to ja też dość często stawiam jej plusiki ale nie zawsze o tym wspominam, ona nie tylko teraz ale i w innych kwestiach popełnia sporo pozytywów, bo  jest mądrą osobą, Ty zresztą też a jak wiesz mimo tego co wypisuje o mnie Piotruś pan  mam w sobie pokorę i potrafię przyznać się do błędu. A Ty Borys odpimpaj się ode mnie.

PS.Samozapłonie posłuchaj Firefoksa i bądź tu z nami, nie umykaj z Forum.
Pysiu-mysiu, to jak się podpisałam na Forum pod nazwiskiem czyli wigwam dobroci to oczywista ironia z mojej strony. Kiedyś Widelec użył tych słów zwracając się do mnie w jednym ze swoich postów a wiadomo przecież, że on na samą myśl o mnie ma niestrawność.
I jeszcze jedno, szkoda, że wątek dotyczący SKOB-u nie cieszy się taką popularnością.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień, 2011, 23:03:35 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czad - Bądź Czujny!!! Informacje i Komunikaty Instytucji x 0 2864 Ostatnia wiadomość 18 Grudzień, 2008, 14:14:12 pm
wysłane przez x
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Zdobądź nowe kwalifikacje i bądź atrakcyjny na rynku pracy!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 3140 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 15:45:39 pm
wysłane przez CNiB Żak
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
KTOŚ, nie my Hydepark cezar 4 6712 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 00:18:02 am
wysłane przez edward osman
Bądź sprytny!!! Podnieś kwalifikacje i zdobądź prace!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 2787 Ostatnia wiadomość 17 Lipiec, 2012, 14:54:03 pm
wysłane przez CNiB Żak