Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wynik wyborów parlamentarnych 2011  (Przeczytany 33126 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #30 : 09 Październik, 2011, 22:46:57 pm »

To nie moja wina, że lider tego oczekuje. Osobiście mogę Ciebie przeprosić. Przepraszam, Firefoks.
Sam widzisz. Emocje po obu stronach. Ale możemy się skupić na budowaniu. W Lubaniu nie rządzą od roku już żadne partie. I to jest pozytywne.

Piotr i tą wypowiedzią dostaniesz ode mnie pierwszego Plusika !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #31 : 09 Październik, 2011, 22:48:40 pm »

Piotrze i Firefoksie, przywołuje Was do porządku, żadnych kłótni, to ja tu jestem oszołomem. Do PiS-u nigdy nie  należałam ale na PiS głosowałam, nie wypieram się tego ale były demokratyczne wybory i ludzie zadecydowali jak zadecydowali. Czy musicie się obrażać z tego powodu. Dajcie spokój nie warto zrywać przyjaźni. Musimy wierzyć, że będzie dobrze i pracować nad tym, żeby to osiągnąć a nie "lać się po mordach" bo coś poszło nie po naszej myśli. Pozdrawiam wszystkich głosujących, tych, którzy głosowali na PO i RP również.

Zaradna ty to zawsze... między wódkę a zakąskę !
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 09 Październik, 2011, 23:25:41 pm »

Suma sumarum wygrał ten kto miał wygrać...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #33 : 10 Październik, 2011, 00:17:52 am »

Piotr i tą wypowiedzią dostaniesz ode mnie pierwszego Plusika !

Nie oczekuję plusów. Zostałem wychowany na 3 prostych zasadach, w imię których, jak trzeba, to i w mordę dam.

PS
Muszę chyba mojej Mamie podziękować za wychowanie  ; )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #34 : 10 Październik, 2011, 07:34:32 am »

W Lubaniu nie rządzą od roku już żadne partie. I to jest pozytywne.

ale zostało jeszcze kilka klik, które tez można wyplenić... choć myślę, że z tymi to będzie troszkę ciężej... Spoko

ale wynik wyborów, a szczególnie wyniki Palikota i SLD to ciekawe zaskoczenie...
choć mam swoje zdanie na temat wyniku SLD po obserwacji lokalnych struktur tej "partii"... Spoko
« Ostatnia zmiana: 10 Październik, 2011, 07:40:56 am wysłane przez MooseDlb » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 10 Październik, 2011, 08:09:22 am »

Zbliżone do oficjalnych wyniki wyborów w Lubaniu pod linkiem:
http://lko.com.pl/news.php?extend.277
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #36 : 10 Październik, 2011, 11:54:10 am »

Nie oczekuję plusów. Zostałem wychowany na 3 prostych zasadach, w imię których, jak trzeba, to i w mordę dam.

PS
Muszę chyba mojej Mamie podziękować za wychowanie  ; )

No to muszę uważać. Dlaczego wcześniej o tym nie informowałeś, wówczas bym z Tobą nie zadzierała   Co do szanownej mamy, to masz racje, odwaliła kawał dobrej roboty(piszę to zupełnie szczerze) a że czasem bywasz, złośliwy, no cóż nikt z nas nie jest idealny. Ja na ten przykład potrafię być uparta jak osioł i upierdliwa jak teściowa( moja oczywiście taka nie jest).

Cytuj
ale zostało jeszcze kilka klik, które tez można wyplenić... choć myślę, że z tymi to będzie troszkę ciężej...

ale wynik wyborów, a szczególnie wyniki Palikota i SLD to ciekawe zaskoczenie...
choć mam swoje zdanie na temat wyniku SLD po obserwacji lokalnych struktur tej "partii"...
MooseDlb, co racja to racja.

PS.Obudziłam się dziś szczęśliwa i radosna, gdyż wiem, że przez następne 4 lata żyć będę w krainie mlekiem i miodem płynącej. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Spoko
« Ostatnia zmiana: 10 Październik, 2011, 11:57:09 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #37 : 10 Październik, 2011, 12:04:40 pm »

Jola, w ramach ciągłego samodoskonalenia, obiecuję więcej już nie być złośliwy. 

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #38 : 10 Październik, 2011, 12:39:05 pm »

Jola, w ramach ciągłego samodoskonalenia, obiecuję więcej już nie być złośliwy. 



Spokojnie, nie wymagam od Ciebie żadnych zmian, najważniejsze, to być sobą, nawet, jeśli czasem inni nas krytykują. Dziś nie każdego na to stać, przecież nie wszyscy milusińscy są szczerzy, niektórzy robią to z wyrachowania. Zresztą Tobie nie muszę tego tłumaczyć, bo jesteś inteligentny. A co czubienia się, popatrz na mnie i Firefoksa, nieraz się sprzeczamy i przekomarzamy, ale ważne by nie przekraczać pewnych norm. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 10 Październik, 2011, 16:24:39 pm »

To nie moja wina, że lider tego oczekuje. Osobiście mogę Ciebie przeprosić. Przepraszam, Firefoks.
Sam widzisz. Emocje po obu stronach. Ale możemy się skupić na budowaniu. W Lubaniu nie rządzą od roku już żadne partie. I to jest pozytywne.

Piotr jest ok.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #40 : 10 Październik, 2011, 16:59:41 pm »

Dostaną po 30 tys., bo nikt na nich nie głosował


Tyle wynosi odprawa dla posła, który nie zostanie na następną kadencję. Co jeszcze należy się przegranym?

Państwo nie zostawi na lodzie posłów i senatorów, na których nie głosowano. Oczywiście odejdą oni z parlamentu, ale nie z pustymi rękami. Według prawa należy się im spora odprawa.

Jest ona jednakowa dla wszystkich niezależnie od tego, czy wykonywali mandat przez całą kadencję, czy tylko przez jej część. Każdy dostanie trzykrotność poselskiego uposażenia. Przypominamy, że wynosi ono obecnie 9892 zł 30 gr brutto. Parlamentarzyści wezmą zatem po blisko 30 tys. zł brutto.

e-prawnik.pl
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Mamy pięciu europosłów - oficjalne wyniki wyborów Bieżące wiadomości Leo 1 4263 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2009, 05:19:30 am
wysłane przez x
"Przygody" w I turze wyborów prezydenckich Bieżące wiadomości x 3 4319 Ostatnia wiadomość 08 Lipiec, 2010, 23:44:40 pm
wysłane przez widelec
LAWA 2011 Lubań Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 4 5 » Mentos 66 70764 Ostatnia wiadomość 13 Sierpień, 2011, 09:04:35 am
wysłane przez Tony
Informacja dotycząca wyborów Sołtysa Gmina Lubań Urząd Gminy 0 3574 Ostatnia wiadomość 09 Czerwiec, 2011, 14:05:49 pm
wysłane przez Urząd Gminy
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3277 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Gra lepsza niż wynik Polecane - Strona główna Bero 0 3102 Ostatnia wiadomość 06 Kwiecień, 2014, 16:02:58 pm
wysłane przez Bero