Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: JAK POMÓC TEMU, KTO POMAGA INNYM, CZYLI ŁAŃCUCH DOBREJ WOLI.  (Przeczytany 89188 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #60 : 19 Listopad, 2011, 22:30:56 pm »

Pani Jolu mam pytanie , czy tzw. bielmo przysłoniło Pani świat. Niech Pani zamknie ten wątek a będzie to z pożytkiem dla wszystkich. Niech Pani zajmie się byłym Pani pracodawcą bo to jest frasujący temat.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #61 : 19 Listopad, 2011, 23:15:18 pm »

Pani Jolu mam pytanie , czy tzw. bielmo przysłoniło Pani świat. Niech Pani zamknie ten wątek a będzie to z pożytkiem dla wszystkich. Niech Pani zajmie się byłym Pani pracodawcą bo to jest frasujący temat.

Forumowiczu Janus58144, po pierwsze, to na Forum nie ma pań i panów, zwracamy się tu do siebie po imieniu, po drugie, to piszę o SKOB-ie, poniważ interesuje mnie ten temat a owa instytucja została potraktowana po macoszemu przez władze miasta, co potwierdza chociażby jeden z postów napisany przez naszego byłego Burmistrza a obecnego Wicestarostę pana Konrada Rowińskiego oraz załączniki w postaci różnych dokumentów Jeśli prześledziłeś wątek wiesz, iż zobowiązałam się do przekazania SKOB-owi swojej grudniowej diety, którą pobieram będąc jednym z członkow  Zespołu Opiniodawczego do Spraw Przydziału Lokali Mieszkalnych (komisja mieszkaniowa), chcąc pomóc i tym samym zachęcić inne osoby w naszym mieście pobierające diety (np radnych) do wspacia lubańskiego SKOB-u. Mój drogi, odnośnie pana(mojego byłego pracodawcy), o którym wspominasz i twierdzisz, że powinnam zacząć o nim pisać, to raczej nie odrobiłes lekcji w tym temacie, bo już dawno pisałam o tym panu a raczej o jego poczynaniach w czasie gdy był jeszcze kierownikiem hotelu i odniosłam wrażenie, że nikogo to nie interesuje a raczej powinno w praworządnym państwie. Dlaczego nie podoba Ci się wątek, może dlatego, że mógłby nieco psuć wizerunek naszego pana Burmistrza ale przecież w tym wątku nie ma żadnych klamstw ani wymysłów a jedynie fakty oraz apel o pomoc. Czy to naprawdę coś złego, staram się jedynie wesprzeć pana Hardzieja i nie mam żadnych ukrytych korzyści, jeśli już to jedynie to, że niektóre osoby należace do LKO stały się wobec mnie opryskliwe ale czy to naprawdę powód abym rezygnowała ze swoich przekonań?
Pozdrawiam i Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad, 2011, 23:20:09 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #62 : 06 Grudzień, 2011, 22:49:09 pm »

Łańcuch dobrej woli w całej okazałości. Warto popatrzeć na zdjęcia. może komuś "łuski" z oczów spadną.

http://www.janmichalski.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=101:spotkanie-w-lubaniu&catid=79&Itemid=476
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #63 : 07 Grudzień, 2011, 18:11:52 pm »

Łańcuch dobrej woli w całej okazałości. Warto popatrzeć na zdjęcia. może komuś "łuski" z oczów spadną.

http://www.pisluban.pl/aktualnosci/wizyta-antoniego-macierewicza-w-lubaniu-przebiegla-w-goracej-ale-generalnie-milej-atmosferze/

To jest dopiero towarzystwo.

p.s.
cezar znalazłeś siebie ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #64 : 07 Grudzień, 2011, 19:40:13 pm »

Za bardzo nie kminię o co chodzi z tym linkiem do spotkania z Macierewiczem… 
Odniosłam tylko wrażenie, że towarzystwo zgromadzonych tam ludzi nie odpowiada Ci, ale dalej nie rozumiem aluzji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #65 : 07 Grudzień, 2011, 19:44:45 pm »

Pan Michalski powinien zadbać o swojego kolegę partyjnego, z zawodu bezrobotnego. Mam propozycję: niech otworzy w Lubaniu swoje biuro,  a Pana Bezrobotnego zatrudni jako swojego asystenta. Będzie też od razu opłacony lokal na siedzibę dla tej "organizacji bezrobotnych".
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 11
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #66 : 07 Grudzień, 2011, 20:07:31 pm »

Cytuj
Pan Michalski powinien zadbać o swojego kolegę partyjnego
i brać przykład z naszego burmistrza on już to przećwiczył 
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień, 2011, 20:09:45 pm wysłane przez brutus » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #67 : 07 Grudzień, 2011, 20:18:36 pm »

Nasz burmistrz to pikuś (w tym pozytywnym znaczeniu), patrz na nasz "kochany" rząd, PZPN! To dopiero kolesie!

Nasz burmistrz powinien wywalić wszystkich z PO i na te stanowiska dać innych ludzi, bo ci pierwsi chyba mu trochę robią tzw. krecią robotę. Takie jest moje zdanie.
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień, 2011, 20:23:30 pm wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #68 : 07 Grudzień, 2011, 20:53:07 pm »

Jolu! Jeszcze tak niedawno chciałaś wyrzucić krzyż z sali sejmowej, a w tym wątku podpierasz się takim filmem. Jeszcze trochę a siądziesz z jakimś umorusanym dzieckiem na ulicy z tabliczką na szyi "pomóż SKOBowi" i w ten sposób będziesz grać na emocjach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #69 : 07 Grudzień, 2011, 22:18:19 pm »

Zaradna wytłumacz mi bo ja to chyba przez telefon zrobiony...mamy pomagać SKOBowi?

Ponoć to Oni pomagają?

Dobrze wiesz dlaczego to robią i za co czyt. za ile , miałem okazję ostatnio porozmawiać z Twoim dobrym kolegą i dziwimy się dlaczego to robisz? Jeśli nie wiesz naprawdę o co w tym wszystkim chodzi, zapraszam na spotkanie wytłumaczę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #70 : 09 Grudzień, 2011, 15:46:23 pm »

Borysku drogi, nie potrzebuję niczyich wyjaśnień, rozmawiałam o tej sprawie nie tylko z panem Hardziejem i bezrobotnymi ale też z jednym z bliskich współpracowników Burmistrza a także z Konradem Rowińskim i jeszcze z paroma osobami. Mam wyrobione zdanie na ten temat. Może się mylę ale to moje zdanie a Ty mój drogi, fajny i mądry z Ciebie osobnik ale czasem zachowujesz się jakbyś miał monopol na wszystkie mądrości tego świata. Wiem ,że w pewnych sprawach mogę się mylić jak każdy z nas. Opisałam na wątku sprawę tak jak ja widzę i tyle i nie zamierzam wnosić do sprawy nic nowego. Powiem nawet więcej zamykam wątek, bo nie zamierzam bawić się w słowne utarczki  z tymi, którzy zostawili tu swoje posty przed Tobą, ponieważ to nie w moim stylu." Mieć jaja" i "tarzać się w błocie", to nie to samo. Po rozmowach z niektórymi urzędnikami miałam wątpliwości, co do słuszności moich działań na tym wątku ale po ponownym wnikliwym przeanalizowaniu wszystkich moich wiadomości w tym temacie, moje wątpliwości zostały rozwiane ale głębsze wnioski zostawiam dla siebie. Wiem, że o wiele łatwiej jest  opowiedzieć się po stronie tych silniejszych i popularniejszych osób i niczym trudnym nie jest drwić ze słabszych, nieporadnych.  Zresztą chyba każdy to wie. Tym wszystkim, którzy są tacy butni, pewni siebie i tak bardzo mierźi ich bieda życzę naprawdę szczerze aby nigdy nie musieli zmagać się z nędza i niedostatkiem a tym, którym doskwiera bieda i niedostatek życzę aby przyszły rok 2012 przyniósł im pozytywne zmiany. 

PS. Nie zamierzałam tym wątkiem nikogo urazić ani skrzywdzić.
Życzę wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku, co wydaje się być możliwe, mamy przecież wspaniałego premiera. On ze swoimi ministrami zrobi nam wszystkim dobrze
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Dwa lata temu - 18 stycznia 2006 r. odszedł Jan od Biedronki Kalendarz wydarzeń Grupa od Anioła Stróża 4 7494 Ostatnia wiadomość 05 Styczeń, 2009, 10:37:23 am
wysłane przez Grupa od Anioła Stróża
Forum Radni Młodzież - nie daj decydować innym! Bieżące wiadomości zane 0 5047 Ostatnia wiadomość 16 Marzec, 2009, 21:30:06 pm
wysłane przez zane
65 rocznica Rzezi Woli w 5, 6 i 7 dniu Powstania Warszawskiego Bieżące wiadomości Leo 0 3955 Ostatnia wiadomość 06 Sierpień, 2009, 23:17:03 pm
wysłane przez Leo
28 lat temu..... - Stan Wojenny w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 3902 Ostatnia wiadomość 13 Grudzień, 2009, 09:03:45 am
wysłane przez Leo
Internet z INTERCLUB - kto ma? Polecam - Niepolecam « 1 2 » Paweł Sokołowski 28 41780 Ostatnia wiadomość 05 Czerwiec, 2013, 15:01:30 pm
wysłane przez Tomi1602
Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki - pomóż innym ;) Szlachetna Paczka Paweł Sokołowski 12 33445 Ostatnia wiadomość 26 Czerwiec, 2014, 13:06:02 pm
wysłane przez Jola
Szukasz dobrej i opłacalnej pracy dodatkowej? Ogłoszenia drobne marcinandrzejewski 0 2676 Ostatnia wiadomość 23 Czerwiec, 2013, 14:09:05 pm
wysłane przez marcinandrzejewski
Szukasz dobrej i opłacalnej pracy dodatkowej? Ogłoszenia drobne marcinandrzejewski 0 2791 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2013, 15:07:26 pm
wysłane przez marcinandrzejewski
Ścięta lipa, czyli o tym, jak zostałam wrogiem ludu i chyba nie tylko Polecane - Strona główna x 13 14689 Ostatnia wiadomość 01 Kwiecień, 2014, 21:59:19 pm
wysłane przez x
KTO NA BURMISTRZA ! Ogłoszenia drobne « 1 2 ... 23 24 » PIOTRUS 346 210176 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2014, 23:40:27 pm
wysłane przez Lagertha