Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Kursant zapłaci mniej.  (Przeczytany 5285 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
GModerator

*****
*

Punkty: +11/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 381
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 13 Czerwiec, 2008, 17:44:15 pm »

Autoszkoły mają płacić za egzaminy swoich kursantów.
 
Autor projektu szef Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi uważa, że takie przepisy pozwoliłyby na wyeliminowanie szkół i instuktorów, którzy nierzetelnie przygotowują kursantów do egzaminów.
 Wtedy żadena szkoła nie wypuściłby kursanta bez pewności, że zda.
W tej chwili  źle szkolący instruktor nie ponosi żadnych konsekwencji.

Za pierwszą poprawkę kursant płaciłby sam, za drugą 25% płaci szkoła, za trzecią szkoła płaci połowę, a za następne  podejścia płaci całoć.

Projekt ten okazał się bardzo kontrowersyjny i jak łatwo się domyślić instruktorzy  uważają za absurdalny,
natomiast kandydaci na kierowców są zadowoleni. Na pewno odciążyłoby to ich portfele i być może mieliby szansę na  profesjonalne przygotowanie.
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2008, 17:56:52 pm wysłane przez Izis » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 16
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na romantyczny spacer.


« Odpowiedź #1 : 13 Czerwiec, 2008, 21:09:47 pm »

Domyślam sie ,że ucierpią na tym atrakcyjne ceny kursów hehe 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...Łużyce Lubań::Semper Fidelis...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 14 Czerwiec, 2008, 00:09:52 am »

Miałem napisać więcej i ciekawiej, ale sprowadzę ten pomysł ministerstwa do idealnie pasującego porównania,= będzie jak w meczu Polska-Austria(niby słaba drużyna, podnosi się, zdobywa przewagę i prowadzi----nagle,,---- przegrywa!!!
konkluzja....
kiedy egzaminator[sędzia] ma chętkę, zły dzień, depresję, przyjął "cosik"(ale zapomniał od kogo i dla kogo), to i tak Up,,,.....oli) jak chce.

PS.
Jestem za akcją cyklu;
CBA Przedstawia - "występy gościnne na prowincji"- tasiemiec w stylu Moda na sukces.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2008, 06:23:23 am wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
GModerator

*****
*

Punkty: +11/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 381
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 14 Czerwiec, 2008, 10:57:08 am »

Ty  jesteś bliżej źródła, więc czekamy  na dodatkowe informacje. Jestem bardzo ciekawa bo mam właśnie iść na kurs.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #4 : 17 Czerwiec, 2008, 00:28:59 am »

Chipi ma racje. Wizja tego "Smiałego" projektu będzie miała następujący finał:
-cena kursu ok 10 tyś zł,
-czas trwania 3 lata
widzę to tak- finał w Görlitz na VW 4 za 2 tyś. euro(i tak będzie taniej + paliwo także)
oraz bez jakich kolwiek naleciałości monopolistycznych i powiązanych z tym przywilejów na upieprzanie bez uzasadnienia

a co wam mam tłumaczyć, sami wiecie jak jest. Prawo Jazdy-zło konieczne, boli(bo kosztuje), skraca życie(tu różnie)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Nietrzeźwy kursant kierujący ciężarową „L” Kronika Kryminalna Antoś 0 2992 Ostatnia wiadomość 08 Lipiec, 2008, 13:47:42 pm
wysłane przez Antoś
Mniej ABK-ów Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 2575 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2009, 14:14:01 pm
wysłane przez Bernard
Microsoft zapłaci 105 mln dolarów odszkodowania? Serwis komputerowy Black 0 2627 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2010, 23:01:01 pm
wysłane przez Black
[Google] zapłaci za złe zachowanie swojego użytkownika Serwis komputerowy Black 0 2455 Ostatnia wiadomość 27 Kwiecień, 2010, 22:59:20 pm
wysłane przez Black
[VIDEO] Coraz mniej dla niepełnosprawnych Bieżące wiadomości x 0 4033 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2011, 14:00:32 pm
wysłane przez x
Kto zapłaci za zniszczenia Miasto Lubań Urząd Miasta 4 5539 Ostatnia wiadomość 13 Październik, 2012, 00:19:59 am
wysłane przez MAGENTA
Mniej na pomoc społeczną Miasto Lubań Urząd Miasta 6 6491 Ostatnia wiadomość 08 Grudzień, 2012, 09:16:58 am
wysłane przez edward osman