Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: 67 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego  (Przeczytany 44644 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #45 : 31 Lipiec, 2011, 22:11:54 pm »

Piotrek, ja nie znam Pana Janka tak dobrze,
i w momencie kiedy napisałam, że należy skończyć dyskusję, miałam na myśli tylko ten temat
67 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
i przepraszam jeśli pomyślałeś że narzucam Tobie, swoje zdanie 
myślę że Ewa zrozumiała moją intencję

doszukujcie się prawdy
powodzenia
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 31 Lipiec, 2011, 22:25:56 pm »

Cytuj
Piotr dlaczego to usunąłeś?


Kopiuj- wklej

Mędrcy słowem skopiowanym
Bez wysiłku, bez kontroli
Siedzą za pulpitem szklanym
Kopiuj, wklej, to nic nie boli.

I czekają na odpowiedź
Na wrażenie tych za tafli
No i mają wspólną spowiedź
Kopiowanie jak dla kafli

I tak razem naparzają
Słowem cudzym posługując
Piwa sobie nawarzając
Pianą z niego mocno plując.
Ewa Gutek

http://prawy.blog.onet.pl/Odejsc-by-powrocic-nihilizm,2,ID364828359,n


Ewa nie zabłysnęłaś.W poście który zniknął podałem źródło.Przy powtórce nie zadałem sobie tego trudu.
Być może mam,jak pisze Piotr, problem z przeglądarką,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #47 : 01 Sierpień, 2011, 10:45:38 am »

Nie wiem co takiego powiedział dzisiaj Prezydent RP, bo nie włączam wiadomości, ale chętnie się dowiem bez uruchomiania obornika. Piotr napisz Co?

Piotrek nic nie napisał więc Ewa zapodam tylko link

http://www.tvn24.pl/-1,1712507,0,1,warszawa-symbolem-walki-o-wolnosc,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #48 : 01 Sierpień, 2011, 15:16:37 pm »

Ewa nie zabłysnęłaś.W poście który zniknął podałem źródło.Przy powtórce nie zadałem sobie tego trudu.
Być może mam,jak pisze Piotr, problem z przeglądarką,

Janek może nie zabłysnęłam, bo i nie miałam takiego zamiaru, ale Ty się spaliłeś. Kopiując czyjś tekst bez " bla, bla" lub nie podając autora popełniasz plagiat czytaj kradzież. Należy się wysilić i zadać pewien "ogromny trud", aby nie wystąpiły te przesłanki.



Dzięki Luna. To prawda, że mądrze i ładnie Prezydent RP to ujął.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2011, 15:24:07 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 01 Sierpień, 2011, 15:28:12 pm »

Janek może nie zabłysnęłam, bo i nie miałam takiego zamiaru, ale Ty się spaliłeś. Kopiując czyjś tekst bez " bla, bla" lub nie podając autora popełniasz plagiat czytaj kradzież. Należy się wysilić i zadać pewien "ogromny trud", aby nie wystąpiły te przesłanki.


Ponieważ tylko winny się tłumaczy to ja spróbuję się wytłumaczyć.W pierwszej wersji podałem tylko link z dopiskiem że nihilizm nie jest niczym złym.Post ten zaginął gdzieś w cyberprzestrzeni.Będąc przekonanym(w tamtym momencie)że został on usunięty dokonałem kopiowania i wkleiłem jak leci.I to jest cała prawda.Moje zapytanie Piotra o przyczynę usunięcia jest jakby moją obroną.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #50 : 01 Sierpień, 2011, 19:09:23 pm »

Powstańcy Dzień 1-szy



Godzina "W" [Warszawa, 1 sierpnia 2011]
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-8
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 15
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #51 : 01 Sierpień, 2011, 22:30:24 pm »

Coś w trochę mocniejszym klimacie, ale jakże trafnym:

Sabaton - Uprising (Polish subs, Polskie napisy) LQ
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając człowieka...a racja jest jak du..a, każdy ma swoją.
Józef Piłsudski.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #52 : 02 Sierpień, 2011, 21:21:31 pm »

Moderatorzy drodzy, rozumiem, że pilnujecie porządku na Forum ale ta cenzura, która króluje ostatnio na L24 poprostu mnie śmieszy. Jak prowadziłam kiedyś bloga a pisałam go ponad 4 lata, to nigdy nie kasowałam żadnych komentarzy ani tych przychylnych ani tych nieprzychylnych. A wiecie dlaczego? Bo szanuję demokrację.  To forum nie jest już takie jak na początku i to jest smutne  Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #53 : 02 Sierpień, 2011, 23:04:59 pm »

nic w tym wątku nie było kasowane! Dlaczego odwracasz znaczenia słów i deprecjonujesz rangę forum?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #54 : 03 Sierpień, 2011, 00:48:22 am »

nic w tym wątku nie było kasowane! Dlaczego odwracasz znaczenia słów i deprecjonujesz rangę forum?
Wiesz dobrze, że nie chodzi mi o ten wątek ale o całe Forum. Ja niczego nie deprecjonuje, ja tylko szczerze wyrażam swoje zdanie(z pewnością subiektywne) ale obiektywizm, to pojęcie względne. I jak zwykle jestem be, bo stać mnie na szczerość. Skoro Cię tak drażni mój post, to poprostu go wykasuj, to tutaj norma  A krytykujemy Ziemię Lubańską za stronniczość i brak obiektywizmu. "Przyganiał kocioł garnkowi"
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień, 2011, 00:57:22 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #55 : 03 Sierpień, 2011, 00:55:39 am »

Lubię dyskutować na podstawie faktów. Podaj choć 1 przykład cenzury. 1!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #56 : 03 Sierpień, 2011, 01:04:00 am »

To co napisałam dotyczy wszystkich Moderatorów na Forum. Nie zamierzam się kłócić i bawić w wyszukiwanie przykladów. Napisałam tylko swoje zdanie, chyba mam do tego prawo. Jeśli się ktoś ze mną nie zgadza też ma do tego prawo, na tym polega demokracja(na odmienności zdań, poglądów i na możliwości swobodnego wyrażania tych poglądów). Jesteś bystry i inteligentny więc nie wątpię, że wiesz o co mi chodzi. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #57 : 03 Sierpień, 2011, 01:18:59 am »

Jedynym odstępstwem od naszej ingerenci są "blogi" - tam założyciele wątków mogą wszystko. To jedna z form wolności słowa, niespotykana nigdzie indziej. Doceń to, Jolu.
Dobranoc : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #58 : 03 Sierpień, 2011, 20:53:18 pm »

Jolu, postaramy się bardziej uważać co kasujemy i w jaki sposób. Wiem jak cenne są dla nas wszystkich te posty oraz jak ważne jest zachowanie waszych wypowiedzi jak najdłużej. O ile uważasz że nadmiernie "sprzatamy" na forum to chciałbym Cię przeprosić, nie takie są nasze intencje. Osobiście unikam moderowania i jeśli nie ma wulgaryzmów to z reguły zostawiam osąd kto i czy kogoś obraził Prokuraturze. Co chyba do końca też nie jest dobrym rozwiązaniem.

Uczymy się wszyscy. Kiedyś było można samemu kasować wątki czy zmieniać ich treść, dziś już nie. Po wyborach nie widze problemu żeby nie cenzurowac forum wcale, a co tam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #59 : 04 Sierpień, 2011, 00:54:33 am »

Napisałam tylko swoje zdanie, chyba mam do tego prawo. Jeśli się ktoś ze mną nie zgadza też ma do tego prawo, na tym polega demokracja(na odmienności zdań, poglądów i na możliwości swobodnego wyrażania tych poglądów).

Masz to zagwarantowane w konstytucji RP. To o czym pisał Paweł, o całkowitym luzie w wypowiedziach, może także doprowadzić do zonetyzwoania naszego forum. Chcecie tego?
Moim zdaniem, za wpisy na forum do sądu idą ludzie, którym brakuje argumentów do obrony.
Spraw takich toczy się wiele i wcale nasze forum nie jest wyłączone z takich postępowań. Warto o tym pamiętać, czytając regulamin. Każdy z nas bierze odpowiedzialność za pisane tutaj słowa. Co nie zmienia faktu, że wolność wypowiedzi, póki co, mamy zagwarantowaną.
Ale...nie zapominajmy również o tym, że licho nie śpi : )
http://www.wsieci.rp.pl/opinie/kataryna/O-co-i-z-kim-walczy-Sikorski-

kataryna
http://kataryna.blox.pl/html
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2011, 01:00:10 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
5 rocznica powstania wieży widokowej na Smrku. Przyroda i Turystyka PTSM LUBAŃ 1 4799 Ostatnia wiadomość 27 Wrzesień, 2008, 09:25:34 am
wysłane przez PTSM LUBAŃ
65 rocznica Rzezi Woli w 5, 6 i 7 dniu Powstania Warszawskiego Bieżące wiadomości Leo 0 3955 Ostatnia wiadomość 06 Sierpień, 2009, 23:17:03 pm
wysłane przez Leo
70 rocznica wybuchu II Wojny Światowej Bieżące wiadomości Leo 0 3379 Ostatnia wiadomość 01 Wrzesień, 2009, 10:53:21 am
wysłane przez Leo
Rocznica interwencji wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji Bieżące wiadomości Leo 0 4198 Ostatnia wiadomość 20 Sierpień, 2010, 20:15:02 pm
wysłane przez Leo
Uczcili rocznicę wybuchu II wojny światowej Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3501 Ostatnia wiadomość 06 Wrzesień, 2011, 11:38:05 am
wysłane przez Urząd Miasta
Uroczysta Msza Święta w 68. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Miasto Lubań « 1 2 » Urząd Miasta 18 20009 Ostatnia wiadomość 18 Lipiec, 2012, 22:57:47 pm
wysłane przez Firefoks
Lubańskie obchody 68. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3922 Ostatnia wiadomość 02 Sierpień, 2012, 09:21:22 am
wysłane przez Urząd Miasta
Rocznica powstania Ośrodka oraz Uroczysta Akademia Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3697 Ostatnia wiadomość 15 Październik, 2012, 15:30:04 pm
wysłane przez Urząd Miasta
70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego Miasto Lubań Urząd Miasta 3 5359 Ostatnia wiadomość 28 Lipiec, 2014, 19:05:26 pm
wysłane przez Firefoks
76. rocznica wybuchu II wojny światowej Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3357 Ostatnia wiadomość 31 Sierpień, 2015, 09:00:11 am
wysłane przez Urząd Miasta