Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy na tym forum są sympatycy PO i SLD?  (Przeczytany 45891 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 36
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 26 Lipiec, 2011, 14:05:20 pm »

Oj,buduje zgodę PO, buduje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 26 Lipiec, 2011, 14:54:53 pm »

Oj,buduje zgodę PO, buduje.
Szanowny Pinokio (czyli Panie Janie H) na stronach LKO widać jak LKO buduje, szczegolnie jeśli sięgnąć do arykułów sprzed jakiegos czasu (aktualnie jesli chodzi o sprawy miasta - wyłacznie samozachwyt i samouwielbienie). No ale wiadomo LKO ma wyłaczność na krytykowanie wszystkich na okolo. O PISie nie wspominam, bo że oni budują to już chyba nikt nie ma wątpliwości - należy im się tytuł mistrzowski w skłócaniu ludzi Chichot. Każdy z nas ma prawo do posiadania własnej opinii, a żeby swoje poglądy właściwie ukształtowac należy wysłuchać każdej strony. Dlatego uważam, iż warto sledzić strony internetowe wszystkich ugrupowań i partii, czytać i słuchać, mysleć i dopiero na końcu oceniać
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 26 Lipiec, 2011, 15:32:05 pm »

Kobietka, nawołujesz do obiektywnego spojrzenia a sama snujesz opinię na temat mistrzostwa świata w skłócaniu ludzi, kurczę, coś mi się tu nie zgadza, to jak to ma wyglądać??? aaaaaaaa już wiem, PO jest cacy w każdym calu, nie można go krytykować, natomiast PIS to samo zło i trzeba opluwać ich z wyciągiem żołądkowym. Czy juz nie ma innej opcji??? Przypominam, że od 4 lat nie PIS ma nic do powiedzenia, bo o tym fakcie większość zapomina
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 26 Lipiec, 2011, 17:32:54 pm »

Kobietka, nawołujesz do obiektywnego spojrzenia a sama snujesz opinię na temat mistrzostwa świata w skłócaniu ludzi, kurczę, coś mi się tu nie zgadza, to jak to ma wyglądać??? aaaaaaaa już wiem, PO jest cacy w każdym calu, nie można go krytykować, natomiast PIS to samo zło i trzeba opluwać ich z wyciągiem żołądkowym. Czy juz nie ma innej opcji??? Przypominam, że od 4 lat nie PIS ma nic do powiedzenia, bo o tym fakcie większość zapomina

Cytuj
Przypominam, że od 4 lat nie PIS ma nic do powiedzenia, bo o tym fakcie większość zapomina

Samozapłon trafne spostrzeżenie.A nawet jak miał coś do powiedzenia to i tak nie miał nic do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 36
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 26 Lipiec, 2011, 18:22:03 pm »

kokietka z tego co mi wiadomo to J.H. jak coś i gdzieś pisze to się podpisuje imieniem i nazwiskiem - swoim.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 26 Lipiec, 2011, 18:39:23 pm »

kokietka z tego co mi wiadomo to J.H. jak coś i gdzieś pisze to się podpisuje imieniem i nazwiskiem - swoim.

Pinokio proszę o przykłady.Janie nie ściemniaj.Tylko Tobie może być wiadomo że się podpisujesz z imienia i nazwiska.Jesteś blisko Burmistrza.Musisz mi coś obiecać.Kilka dni temu byłem w Urzędzie Miasta.Załatwiałem dzierżawę ogrodu przydomowego.Będąc w pokoju chyba 22 gdzie pracują bardzo miłe panie,wszedł jakiś nieokrzesany jegomość i w niegrzeczny sposób przekazał paniom że od teraz każde wyjście z urzędu musi być wpisane do jakiejś księgi.Panie przyjęły to z pokorą.Ale mnie mało szlag nie trafił.Ten nieokrzesany jegomość nie tylko obraził pracujące tam kobiety ale również mnie jako petenta.Masz Janie bojowe zadanie dowiedzieć się kto to był.Za kilka dni odwiedzę Ciebie.Pozdrawiam.JB
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 26 Lipiec, 2011, 20:21:45 pm »

i tu się z Firefoksem zgadzam w całości, jeśli facet obraża kobietę, to ja chętnie z firefoksem z nim pogadamy po swojemu, po czym sam zgłosi swoja dymisję.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #37 : 26 Lipiec, 2011, 22:48:25 pm »

No to pokażcie mili panowie( Firefoks i Samozapłon), że naprawdę macie jaja i dotrzymajcie słowa  . I co wy na to?
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2011, 22:58:29 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #38 : 26 Lipiec, 2011, 22:52:33 pm »

Zaradna to jest podżeganie, ale może być ciekawie  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #39 : 26 Lipiec, 2011, 23:00:40 pm »

Zaradna to jest podżeganie, ale może być ciekawie  
Wiem, ale spróbowac nie zawadzi, a nóż uda mi sie ich podpuścić i zmanipulować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 26 Lipiec, 2011, 23:01:22 pm »

No to pokażcie mili panowie( Firefoks i Samozapłon), że naprawdę macie jaja i dotrzymajcie słowa  . I co wy na to?

Jolu myślisz o trójkącie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #41 : 26 Lipiec, 2011, 23:54:49 pm »

Jolu myślisz o trójkącie?

Wiesz dobrze o co mi chodzi, miałeś szarmancko bronić tych biednych "prześladowanych" pań urzędniczek. Co do trójkąta, to obiecanki cacanki a głupiemu radość, bo jak co do czego przyjdzie to tylko na deklaracjach sie kończy.

JA SIĘ BOJE SAMA SPAĆ (MP3)



« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2011, 23:58:37 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 27 Lipiec, 2011, 09:00:47 am »

Kobietka, nawołujesz do obiektywnego spojrzenia a sama snujesz opinię na temat mistrzostwa świata w skłócaniu ludzi, kurczę, coś mi się tu nie zgadza, to jak to ma wyglądać???
Przepraszam, ale nie snuje opini, przecież PIS skłócił się juz nawet w ramach własnych struktur? Skąd się wzięło PJN? Lubańskie struktury też chyba się podzieliły, nieprawdaż? Nawet na tym forum widać nienawiść wobec siebie byłych członków PISu.
Pinokio proszę o przykłady.Janie nie ściemniaj.Tylko Tobie może być wiadomo że się podpisujesz z imienia i nazwiska.
Firefoksie sama bym tego lepiej nie ujęła. Niby nikt nic nie wie, ale przecież wszystko jasne W wielkim mieście nie mieszkamy, to tylko Lubań, wszyscy wszystko wiedzą
A co do Urzędu Miasta to też słyszałm, że nie dzieje się tam najlepiej i podobno stąd też m.in związki zawodowe. Może i nie musimy tych urzędników lubić (w końcu kto by lubił urzedników??? ), ale nie zapominajmy, że to też ludzie, czyjeś matki, żony, mężowie, itd. Najczęściej starają się, żeby nam jakoś pomóc coś załatwić
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 27 Lipiec, 2011, 09:21:44 am »

podział w partii nie jest przejawem nienawiści, tylko różnicą poglądów, stąd podział partyjny, według Twojego kryterium, Pan Arłukowicz przeszedł do PO ponieważ się znienawidził w SLD??? toż to bzdura, różnica poglądów to zdrowy objaw demokracji, inaczej cienko widzę naszych radnych, którzy zmieniali barwy jak kameleon.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 27 Lipiec, 2011, 10:36:58 am »

podział w partii nie jest przejawem nienawiści, tylko różnicą poglądów, stąd podział partyjny, według Twojego kryterium, Pan Arłukowicz przeszedł do PO ponieważ się znienawidził w SLD??? toż to bzdura, różnica poglądów to zdrowy objaw demokracji, inaczej cienko widzę naszych radnych, którzy zmieniali barwy jak kameleon.

Samozapłon chyba liderzy PiS-u nie pomogą obronić Ci tej tezy .

Masz racje co do kameleona.U niego to normalka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
NA FORUM O FORUM;) Świat Kobiet « 1 2 » elfka 22 25385 Ostatnia wiadomość 29 Listopad, 2010, 20:51:06 pm
wysłane przez naja
Komentujcie artykuły na forum Bieżące wiadomości Leo 4 5192 Ostatnia wiadomość 08 Luty, 2009, 13:24:34 pm
wysłane przez MooseDlb
Forum Radni Młodzież - nie daj decydować innym! Bieżące wiadomości zane 0 5047 Ostatnia wiadomość 16 Marzec, 2009, 21:30:06 pm
wysłane przez zane
I Lubańskie Forum Organizacji Pozarządowych Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3945 Ostatnia wiadomość 22 Czerwiec, 2011, 12:43:26 pm
wysłane przez Urząd Miasta
komu służy i do czego to forum?????? Hydepark « 1 2 ... 5 6 » MMM 82 51456 Ostatnia wiadomość 02 Październik, 2011, 21:51:29 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Cyryl I w Polsce co o tym sądzicie? Hydepark « 1 2 » oaza 16 13628 Ostatnia wiadomość 26 Sierpień, 2012, 00:52:30 am
wysłane przez x
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12248 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Pirat czy ofiara? Kalendarz wydarzeń knor 12 14319 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:17:23 am
wysłane przez edward osman