Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy na tym forum są sympatycy PO i SLD?  (Przeczytany 45893 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #15 : 25 Lipiec, 2011, 19:40:12 pm »

ja za greenpeacem obstaje....  Spoko

poza tym na kamiennej kanalizacja cieknie... też ważny temat przed wyborami...
jedzie g....***** spod zameczku na całej kamiennej.... że też ci co w zameczku mieszkają nic nie czują... Co?
ciekawe czy przed wyborami ktoś się pofatyguje...  Spoko Spoko
choć nie teraz na topie psie kupy są...

p.s. za nazwanie rzeczy po imieniu (choć ocenzurowałem...) urażonych z góry przepraszam.... shalom
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 25 Lipiec, 2011, 19:55:32 pm »

pisząc o zwolennikach różnych partii, nasuwa się konkluzja bardzo smutna, jest bardzo mało zwolenników PO, SLD, PSL, czy Palikota, to są po prostu przeciwnicy PIS, i tylko PIS posiada największą liczbę zwolenników stałych, stąd bierze się brak alternatywy politycznej np, jeśli ktoś nie lubi PIS, to będzie głosował na każdą inną partię ,bez kompletnej świadomości politycznej, to jest bardzo smutne. Poza tym na terenie naszego miasta zakorzenione SLD w powiązaniu z PO , nie rokuje dobrym wynikiem wyborczym dla PIS,  dowodem były wybory samorządowe.

Młody człowieku przeczytaj jeszcze raz to co popełniłeś.
Cytuj
pisząc o zwolennikach różnych partii, nasuwa się konkluzja bardzo smutna, jest bardzo mało zwolenników PO, SLD, PSL, czy Palikota,
Cytuj
Poza tym na terenie naszego miasta zakorzenione SLD w powiązaniu z PO , nie rokuje dobrym wynikiem wyborczym dla PIS,  dowodem były wybory samorządowe.

To jak jest?Mało czy więcej?Zauważ również że pośród"tylko PIS posiada największą liczbę zwolenników stałych"wielu jest przeciwnych PO,SLD itp.Nie wszystkie głosy za PiS są świadomością polityczną.Ja jestem zdeklarowanym przeciwnikiem PiS-u.To tak dla jasności.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 25 Lipiec, 2011, 20:01:16 pm »

Do momentu założenia tego wątku sądziłem, że istotną obecności na forum L24 jest to aby mieć COŚ do powiedzenia. I nie ważne czy akceptuje to większość czy mniejszość forumowiczów lub czytających posty. Jak widać po tytule wątku - myliłem się. Szkoda.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #18 : 25 Lipiec, 2011, 20:20:21 pm »

Drogi Pawle wiadomo, że nie znajdzie się zbyt wiele osób, które jawnie i szczerze napiszą o tym, którą z opcji politycznych popierają. Jeśli chodzi o mnie jeszcze niedawno myślałam o tym aby w ogóle nie iść na wybory (polityka to bagno),ale po namyśle doszłam do wniosku, że to byłoby głupie i nieodpowiedzialne z mojej strony. Będę głosować na PiS. Spytasz dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Nie ma wyboru. Był  kiedyś czas mojej naiwności, gdy popierałam PO, ale nie tyle zmieniłam poglądy(tylko krowa nie zmienia poglądów), co po prostu przejrzałam na oczy. Jeśli chodzi o PiS, to wybór tej opcji nazywam tzw. mniejszym złem. To ugrupowanie wkurzało mnie w kilku kwestiach, drażnił mnie przesadny  konserwatyzm, ale najbardziej, protekcjonalność wobec dobrze znanego Ojca Dyrektora ale z drugiej strony wiem, że to była zagrywka mająca na celu zdobycie ogromnej grupy elektoratu, czyli osób  starszych (zwolenników czasem nawet fanatycznych Rydzyka). Jak to mówią cel uświęca środki. Niestety nie mam wyboru, gdyż żadne z pozostałych ugrupowań nie zasługuje w moich oczach na uwagę. Z tymi wyborami to tak jak onegdaj z moim rozwodem. Wówczas cierpiałam, moje plany i pragnienia legły wówczas w gruzach, kochałam swojego męża ale musiałam wybierać miedzy jego pijackimi awanturami, robieniem z domu, który powinien być azylem mety dla jego pijących kolegów, nie wspominając już o biciu i poniżeniach a spokojem moim i dzieci. Naprawdę składając pozew o rozwód robiłam to z ciężkim sercem, ale wybrałam wówczas tzw. mniejsze zło. Jak się okazało wyszło mi to jednak na dobre, ponieważ kolejne lata przeżyłam godnie bez upokorzeń i spokojnie. Mogę nawet powiedzieć, iż były to lata szczęśliwe. a dzieci udało mi się wychować na pogodnych i myślę że szczęśliwych młodych ludzi. Mam i zawsze miałam z nimi świetny kontakt. Kto wie, jacy by teraz byli, gdybym wówczas postąpiła inaczej. Wierzę więc, że mój wybór dotyczący głosowania też przyniesie coś dobrego. Oczywiście każdy z nas ma prawo mieć własne poglądy i ja to szanuję a ktoś, kto zagłosuje na PO SLD czy tez inne ugrupowanie nie jest moim wrogiem. Na koniec mogę jedynie zacytować moją ulubioną sentencję autorstwa Eugene Ionesco. „Dzielą nas ideologie, łączą sny i niepokoje”
Pozdrawiam zwolennikow wszystkich opcji politycznych.  
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec, 2011, 20:36:39 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 25 Lipiec, 2011, 21:28:52 pm »

Cytuj
Jeśli chodzi o PiS, to wybór tej opcji nazywam tzw. mniejszym złem.

Jolu przecież PiS nie chce wygrać tych wyborów.Jeżeli jednak wygra to będzie znaczyło że wyborcy zrobili niedźwiedzią przysługę.Ciekawe co wówczas napiszesz.Musisz zdawać sobie sprawę z tego że najwięcej "komuny"jest właśnie w PiS-ie i w kościele.Obserwuj uważnie a nie będziesz miała co do tego wątpliwości.Musimy wybrać nowoczesność.A wszystkie inne partie przeszły transformację.Nawet SLD.PiS jest partią wodzowską.Europa pamięta takiego wodza.My Polacy ucierpieliśmy bardzo przez jego zapędy.Jolu nie wiem czym się kierujesz.Argumenty jakich użyłaś mnie nie przekonują. Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 25 Lipiec, 2011, 22:02:33 pm »

Firefoksie, wiem od dawna, że nie masz poglądów politycznych a jedynie szukasz złych elementów w tej dziedzinie ( dowód- mój post podzielony i w ogóle niezrozumiały) jeśli Twoja świadomość polityczna opiera się na  niechęci  do innej partii, to gratuluję tej świadomości, mam 48 lat ( młody człowieku) z wykształcenia jestem socjologiem, więc coś nie coś wiem na te tematy, zresztą utrzymuje dobre kontakty mailowo-telefoniczne z doktorami i profesorami z rożnych uczelni i rozprawiamy na tematy polityczne, choć nie tylko. Dwa lata temu miałem nikły zaszczyt osobiście poróżnić się z Premierem Leszkiem Millerem na jego wykładach w Gorlitz. Jeśli mało c.d.n.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #21 : 25 Lipiec, 2011, 22:13:12 pm »

Jolu przecież PiS nie chce wygrać tych wyborów.Jeżeli jednak wygra to będzie znaczyło że wyborcy zrobili niedźwiedzią przysługę.Ciekawe co wówczas napiszesz.Musisz zdawać sobie sprawę z tego że najwięcej "komuny"jest właśnie w PiS-ie i w kościele.Obserwuj uważnie a nie będziesz miała co do tego wątpliwości.Musimy wybrać nowoczesność.A wszystkie inne partie przeszły transformację.Nawet SLD.PiS jest partią wodzowską.Europa pamięta takiego wodza.My Polacy ucierpieliśmy bardzo przez jego zapędy.Jolu nie wiem czym się kierujesz.Argumenty jakich użyłaś mnie nie przekonują. Szok

Ależ Pysiu-mysiu ja nie zamierzam nikogo przekonywać, każdy ma takie poglądy jakie chce mieć. A co do partii wodzowskiej, to pan Palikot mógł krytykować, ośmieszac o lżyć kogo tylko chciał łącznie z byłym prezydentem ale jak tylko skrytykował Premiera Donalda, to jego dni jako polityka były już policzone, więc nie mów mi o wodzowskich zapędach PiS-u. Nie popieram konserwatyzmu ale jeśli mam wybierać między konserwatyzmem a dwulicowością, sztucznością i próżnością, to niestety ale wybieram to pierwsze. O jakiej transformacji SLD mówisz. To prawda oni są zdyscyplinowani, zawsze trzymają się razem, tam nie ma indywidualności. Tam jest posłuszeństwo i jednomyślność, co przynosi wymierne korzyści ale nie krajowi a poszczególnym członkom partii.
I jeszcze jedno, nie popieram fanatyzmu w żadnej dziedzinie a do kościoła chodzę naprawdę od wiekiego dzwonu. W Boga wierzę ale w tym tzw domu bożym zbyt duzo obłudy jak dla mnie. Dobry katolik to przede wszystkim dobry człowiek, miłujący bliźniego, czyniący dobro(przynajmniej od czasu do czasu), a nie fanatyczny obrońca krzyża oraz czciciel figurek i symboli.
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec, 2011, 22:23:44 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 25 Lipiec, 2011, 22:24:26 pm »

Cytuj
Tam jest posłuszeństwo i jednomyślność, co przynosi wymierne korzyści ale nie krajowi a poszczególnym członkom partii

Natomiast brak jednomyślności za rządów PiS-u pomiędzy wielkim Romanem i Endriu Lepperem przynosił nam chwałę i tylko korzyści.PKB było najwyższe w całej Unii.
Jolu to Twój wybór.Już więcej nie będę się wypowiadał w tej kwestii. Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 25 Lipiec, 2011, 22:34:45 pm »

Firefoksie, wiem od dawna, że nie masz poglądów politycznych a jedynie szukasz złych elementów w tej dziedzinie ( dowód- mój post podzielony i w ogóle niezrozumiały) jeśli Twoja świadomość polityczna opiera się na  niechęci  do innej partii, to gratuluję tej świadomości, mam 48 lat ( młody człowieku) z wykształcenia jestem socjologiem, więc coś nie coś wiem na te tematy, zresztą utrzymuje dobre kontakty mailowo-telefoniczne z doktorami i profesorami z rożnych uczelni i rozprawiamy na tematy polityczne, choć nie tylko. Dwa lata temu miałem nikły zaszczyt osobiście poróżnić się z Premierem Leszkiem Millerem na jego wykładach w Gorlitz. Jeśli mało c.d.n.

Samozapłon.Sorry za młodego człowieka.Mam nadzieję że nie obraziłeś się na mnie.Dlaczego tak napisałem.Otóż dzisiaj w nocy na innym portalu odwiedził mnie jak widać na zdjęciu młody człowiek.Drogą dedukcji i łączenia pewnych faktów,odwiedziny te skojarzyłem z Tobą.Oczywiście mogłem się pomylić.Sorry.JB
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #24 : 26 Lipiec, 2011, 00:10:28 am »

Drogi Pawle wiadomo, że nie znajdzie się zbyt wiele osób, które jawnie i szczerze napiszą o tym, którą z opcji politycznych popierają.

Podobnie jest z sondażami. Prawdopodobnie PO i PiS ma po 20+/-28%. Mało kto w ankiecie zdradza preferencję.
Jak będziemy głosować w wyborach? Na pewno na pojedynczych, nieznanych bliżej ludzi a nie popierając którąś partię. To się udało w przypadku wyborów na burmistrza i, to działa.

Elektorat PiSu jest stały, Platformy koniunkturalny (wystarczy spojrzeć na lubańskie podwórko. Jedna porażka i rycerze dezerterują a kilku sprzedaje ideę partii za zachowanie stanowisk kierowniczych. Cała, żałosna Platforma. Szkoda, bo jest w grupie kilku ideowców, którym się już raczej nie będzie chciało dźwignąć i raczej zrezygnują z angażowania się w politykę. Bo niby z kim powalczyć o władzę?)
SLD zaprzepaściło szansę, traktując młodych ludzi z list wyłącznie w charakterze słupów. Sprytnie wykorzystując zaproszenie do startowania dla działaczy organizacji pozarządowych, harcerzy etc. Pozostały elektorat się kurczy, powiększając repozytorium tablic przy Wrocławskiej.
   
Patrząc z boku, to chyba żadna partia nie chce wygrać przyszłych wyborów. Dlaczego? Nieuchronnie ktoś będzie musiał się zmierzyć z takimi obrazami codzienności.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #25 : 26 Lipiec, 2011, 07:49:11 am »

blee... off...


JAREX.jpg



a studzienka dalej cieknie i cuchnie....  Spoko Spoko Spoko

miłego dnia  Chichot

JAREX.jpg

* JAREX.jpg (29.89 KB, 500x427 - powiększony/pobrany 660 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 26 Lipiec, 2011, 09:21:19 am »

każdy rozumie przesłanie jak mu się podoba, zwolennik Jarka powie..." tylko Jarek potrafi otworzyć drzwi każde, nawet takie, na otwarcie których trzeba CZEKAĆ"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #27 : 26 Lipiec, 2011, 10:09:28 am »

Podoba mi się Twoje wyjaśnienie (młody człowieku  ). Plusik.  
Oczywiście zwracam się do Samozapłona.
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2011, 10:18:50 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 60
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 26 Lipiec, 2011, 11:19:56 am »

Polecam lekturę strony lubańskiej platformy
http://po.luban.com.pl/
zawsze to inny punkt widzenia, a im więcej "punktów widzenia' poddanych analizie tym lepsza własna świadomość
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 26 Lipiec, 2011, 13:08:27 pm »

Lektura super, bardzo obiektywna w swoim subiektywizmie, atak na Burmistrza Lubania i nic więcej, tak PO w mieście buduje zgodę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
NA FORUM O FORUM;) Świat Kobiet « 1 2 » elfka 22 25385 Ostatnia wiadomość 29 Listopad, 2010, 20:51:06 pm
wysłane przez naja
Komentujcie artykuły na forum Bieżące wiadomości Leo 4 5192 Ostatnia wiadomość 08 Luty, 2009, 13:24:34 pm
wysłane przez MooseDlb
Forum Radni Młodzież - nie daj decydować innym! Bieżące wiadomości zane 0 5047 Ostatnia wiadomość 16 Marzec, 2009, 21:30:06 pm
wysłane przez zane
I Lubańskie Forum Organizacji Pozarządowych Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3947 Ostatnia wiadomość 22 Czerwiec, 2011, 12:43:26 pm
wysłane przez Urząd Miasta
komu służy i do czego to forum?????? Hydepark « 1 2 ... 5 6 » MMM 82 51457 Ostatnia wiadomość 02 Październik, 2011, 21:51:29 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Cyryl I w Polsce co o tym sądzicie? Hydepark « 1 2 » oaza 16 13628 Ostatnia wiadomość 26 Sierpień, 2012, 00:52:30 am
wysłane przez x
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12249 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Pirat czy ofiara? Kalendarz wydarzeń knor 12 14319 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:17:23 am
wysłane przez edward osman