Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy na tym forum są sympatycy PO i SLD?  (Przeczytany 45895 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 25 Lipiec, 2011, 13:52:55 pm »

Jak czytam Luban24 to się mocno nad tym zastanawiam na ile jest to forum zdominowane przez fanów, członków i sympatyków PIS. Nie widze tych 70% społeczeństwa (30% popiera PIS) w dyskusjach, nie widze też aktywności PO (poza wątkiem o tym że założyli związek zawodowy w UM).

Są na forum jacyś sympatycy PO, SLD, Palikota, UPR, itd ... ? Dajcie znać bo tak nudno czytać ciągle to samo
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 25 Lipiec, 2011, 14:03:25 pm »

Cytuj
Są na forum jacyś sympatycy PO, SLD, Palikota, UPR, itd ... ? Dajcie znać bo tak nudno czytać ciągle to samo

Daję znać.SĄ.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 25 Lipiec, 2011, 14:06:40 pm »

Toś się kolego wystawił na lincz Chichot Chichot Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 25 Lipiec, 2011, 14:09:41 pm »

Toś się kolego wystawił na lincz Chichot Chichot Chichot

Albatros1 żartujesz.Nasza społeczność forumowa jest bardzo tolerancyjna 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 25 Lipiec, 2011, 14:12:36 pm »

Bardzo, bardzo i najbardziej na świecie Polak Polaka zrozumie. Chyba, że ten drugi nie zgadza się z jego poglądami, jego działaniem i majątkiem kuje w oczy- no to jak się dogadać
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #5 : 25 Lipiec, 2011, 14:15:44 pm »

Tolerancyjność tutaj odzwierciedla polską statystykę. O ile jesteś o tych samych poglądach politycznych czy religijnych to jakoś cie toleruja, jak tylko się wychylisz to szybciutko ci przypomna cos jest "mojsze niz twojsze".

To Firefox jest nas dwóch

PS. założe otwartą ankietę na kogo będą głosowali mieszkańcy Lubania. Zobaczymy ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 25 Lipiec, 2011, 14:19:46 pm »

SĄĄĄĄ 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 25 Lipiec, 2011, 14:20:13 pm »

Tolerancyjność tutaj odzwierciedla polską statystykę. O ile jesteś o tych samych poglądach politycznych czy religijnych to jakoś cie toleruja, jak tylko się wychylisz to szybciutko ci przypomna cos jest "mojsze niz twojsze".

To Firefox jest nas dwóch

PS. założe otwartą ankietę na kogo będą głosowali mieszkańcy Lubania. Zobaczymy ...

Paweł jak jednak wierzę w Lubaniaków.

Bardzo, bardzo i najbardziej na świecie Polak Polaka zrozumie. Chyba, że ten drugi nie zgadza się z jego poglądami, jego działaniem i majątkiem kuje w oczy- no to jak się dogadać

Kiedyś musimy się zmienić.My Polacy...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 25 Lipiec, 2011, 14:43:12 pm »

pisząc o zwolennikach różnych partii, nasuwa się konkluzja bardzo smutna, jest bardzo mało zwolenników PO, SLD, PSL, czy Palikota, to są po prostu przeciwnicy PIS, i tylko PIS posiada największą liczbę zwolenników stałych, stąd bierze się brak alternatywy politycznej np, jeśli ktoś nie lubi PIS, to będzie głosował na każdą inną partię ,bez kompletnej świadomości politycznej, to jest bardzo smutne. Poza tym na terenie naszego miasta zakorzenione SLD w powiązaniu z PO , nie rokuje dobrym wynikiem wyborczym dla PIS,  dowodem były wybory samorządowe.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #9 : 25 Lipiec, 2011, 16:58:52 pm »

Ja za bardzo nie chce tutaj uprawiać polityki, tylko staram się pokazać że nie samym PISem na luban24 człowiek żyje ...

Wybory się zbliżają, wrogość polityczna się nasila i widac to w większości wpisów na forum. W tym tych wrzucanych przez Piotrka.

Mgła, smog, cierpienie, pokuta, kłamstwa, zdrada, itd ... Jedynie Ksiądz Natanek w całym tym smutnym towarzystwie jest śmieszny, choć też się nie uśmiecha.

A tutaj środek wakacji, piękne okoliczności przyrody i bardziej mam ochotę na rozmowy o "dupie maryny" niż patologiczne męczeństwo.

Szukam alternatywy i tych którzy potrzebują odrobiny wytchnienia od polityki zapraszam do komentowania

Zgłoś do moderatora   Zapisane



*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 25 Lipiec, 2011, 17:34:07 pm »

Kiedy usłyszałem, ilu rodzinnych spadkobierców po katastrofie ma startować w wyborach,
stałem się zwolennikiem monarchii.
Ponieważ obawiam się że, powstanie nowa arystokracja i wygryzie starą.
A moja córka Agata Mościcka jest hrabianką i obawiam się że, będzie musiała abdykować.
Bo szykują się nowe rody np. Gosiewskich.
Pomóżcie na wyborach bo stracę nadzieję.
Pozdrawiam... globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #11 : 25 Lipiec, 2011, 18:05:33 pm »

No właśnie. Mnie się także odrobina luzu należy. Więc Paweł, globus i Fire. Mobilizujcie elektorat SLD, PO, PJN, Palikota. Niech działają. W razie ociągania się, zawsze można ich postraszyć np. że przyjdzie Jarosław i was zje, albo tak jak globus napisał. To zawsze działa: )
A ja się odprężę i pośmieję, bo przecież o rozmowie merytorycznej nie ma mowy. Zresztą jak można rozmawiać z kimś merytorycznie, kto w drugim zdaniu zaczyna mówić, że Kaczyński to...i przez niego to...itd. Smutne, że nawet SLDowcy dzisiaj używają tej głupiej retoryki. To tak jak bicie pierwszoklasisty przez gimnazjalistę. Niemęskie i bez honoru. Szkoda, że ja nie mogę się dzisiaj z nikim utożsamić. Dmowski nie żyje, ale pojawiają się powoli naśladowcy, mówiący na temat i z wielkim wyczuciem, a jednocześnie radykalni i wierni w poglądach. Aż miło posłuchać.

<a href="http://www.youtube.com/v/muOH4FgwPmk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/muOH4FgwPmk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/kdRz-Ifsqys?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/kdRz-Ifsqys?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 25 Lipiec, 2011, 18:30:09 pm »

i żeby było jasne

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 25 Lipiec, 2011, 18:50:47 pm »

no cóż, dowód na to, że uroda z pewnym tokiem myślowym nie idą w parze
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #14 : 25 Lipiec, 2011, 19:27:11 pm »

                 

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
NA FORUM O FORUM;) Świat Kobiet « 1 2 » elfka 22 25387 Ostatnia wiadomość 29 Listopad, 2010, 20:51:06 pm
wysłane przez naja
Komentujcie artykuły na forum Bieżące wiadomości Leo 4 5192 Ostatnia wiadomość 08 Luty, 2009, 13:24:34 pm
wysłane przez MooseDlb
Forum Radni Młodzież - nie daj decydować innym! Bieżące wiadomości zane 0 5047 Ostatnia wiadomość 16 Marzec, 2009, 21:30:06 pm
wysłane przez zane
I Lubańskie Forum Organizacji Pozarządowych Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3947 Ostatnia wiadomość 22 Czerwiec, 2011, 12:43:26 pm
wysłane przez Urząd Miasta
komu służy i do czego to forum?????? Hydepark « 1 2 ... 5 6 » MMM 82 51458 Ostatnia wiadomość 02 Październik, 2011, 21:51:29 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Cyryl I w Polsce co o tym sądzicie? Hydepark « 1 2 » oaza 16 13630 Ostatnia wiadomość 26 Sierpień, 2012, 00:52:30 am
wysłane przez x
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12250 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Pirat czy ofiara? Kalendarz wydarzeń knor 12 14320 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:17:23 am
wysłane przez edward osman