Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: WOODSTOCK  (Przeczytany 10814 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 38
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 11 Sierpień, 2011, 15:04:13 pm »

No i już po ... niestety ...muzyczne emocje i doznania za nami. Wielkie i piękne widowisko zakończyło się deszczową niedzielą w która trzeba było wracać .
 kolejny raz ,tym ,którzy sie wahają czy tam pojechać na następny rok ,życzę słusznej decyzji.
 Kolejny piękny Festiwal przechodzi do historii Polskiej Muzyki inie tylko polskiej.
Na ten Festiwal J.O.zaprosił wiele kapel z dobrym rodowodem ;choć jestem fanem ,zgoła innych klimatów to chętnie posłuchałem Helloween , Riverside ,Airbourne ,Gentelman & the Revolutions i oczywiście headliner Festiwalu The Prodigy którzy zgromadzili na swoim koncercie ok. 700 tyś . ludzi !!!!!(kto z was był na tak wielkim koncercie Co?) .ja z moimi dziewczynami byłem ok 50 m od sceny i wierzcie mi było bardzo bezpiecznie a ludziska dla siebie na wzajem uczynni .
 Polska scena zaprezentowała się doskonale począwszy od Projektu Grechuta przez Projekt Republika (wzieli w nim udział wokaliści i muzycy z różnych  często dalekich od siebie stylów muzycznych ), pierwszy dzień to zespoły młodej fali polskiej muzyki Raggafaya nastepnie bardzo młody Kumka Olik .W Piątek koncerty rozpoczęła kapela Litzy ;LUXTORPEDA luxczadfem na i pod sceną ,dalej Blackjack i należy powiedziec o Piotrze Bukartyku który grał świetny koncert podczas którego przeszła jedyna deszczowa nawałnica przez całą imprezę.Piatek byłdniem występu austryjackiej kapeli KONTRUST którzy na zakończenie dwukrotnie musieli zagrać sztandarowy utwór ;Bomba!!! było bombowo!!!!.
 Na zakończenie festiwalu ok . godz, 1 30 wyszedł na scene zespół który od niedawna pojawił się na Polskiej scenie ;barwny i kolorowy ze swoim transowym brzmieniem ŁĄKI ŁAN i dał na koniec wiele pozytywnych emocji wszystkim zgromadzonym pod sceną słuchaczom ok.150 tyś ludzisków (przy scenie) poddało sie temu show !!!
 Scena Folkowa obfitowała w wielu wykonawców którzy napewno już wkrótce zasilą Polską scenę muzyczna wymienię ;Podoba Mi Się , NUTSHELL (zespól goscił w Lubaniu dwa razy w 2010 r. oraz 2011r. w ramach Międzynarodowego Abstynenckiego Festiwalu Muzycznego )
 Carrantuohill z dawką wysmienicie dobrej muzyki, BETHEL -regae pozytywnie ukierunkowane (goście Smoka w Horsie też dwa razy w 2010r.)i wiele innych pieknych kapel.
 Wydarzenia całej Akademii Sztuk Przepieknych i spotkania z muzykami ,politykami oraz ludźmi kultury są zawsze cudownym dopełnieniem Przystanku WOODSTOCK.
 MOŻE BY TAK SPOTKANIE TYCH KTÓRZY  UCZESTNICZYLI W WOODSTOCKOWYCH KONCERTACH ABY OPOWIEDZIELI O SWOICH PRZEŻYCIACH I POKAZALI ZDJĘCIA Z fESTIWALU!!!

 POZDRAWIAM  TEO TEK

P.S. A już dzisiaj w czwartek ,aby podtrzymać troche klimat ,wyruszam do Szklarskiej Poreby do klubu JJazgot na ACIDE DRINKERS z TItusem (gościem tegorocznej Akademii Sztuk Przepieknych na Woodstock)
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2011, 15:09:08 pm wysłane przez teotek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Przystanek Woodstock 2009 Kultura i sztuka Beata 1 4059 Ostatnia wiadomość 19 Czerwiec, 2009, 14:58:43 pm
wysłane przez elwis