Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polska mgłą spowita  (Przeczytany 21202 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 24 Lipiec, 2011, 17:26:01 pm »

To budujące kolo, że widzisz w nas taka siłę, ale nie wypowiadamy się, ponieważ nie poprawność, a apolityczność jest naszym sterem działania:

Stowarzyszenie jest wolną grupą społeczników nie związaną z żadną
Partią polityczną, wyznaniem religijnym, ideologią
...


A ja myślę, że nie macie nic do powiedzenia na ten temat.  Umiecie tylko kłapać  bez sensu o niczym.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 24 Lipiec, 2011, 19:42:15 pm »

Ksiądz Natanek: Harry Potter- Prawdziwa Historia
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #17 : 24 Lipiec, 2011, 19:55:55 pm »

firefox, co ty wklejasz jakies satanistyczne filmy
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 24 Lipiec, 2011, 20:12:00 pm »

firefox, co ty wklejasz jakies satanistyczne filmy

O  cholera a miał być o karatekach  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 25 Lipiec, 2011, 11:33:49 am »

Mimo suspensy nałożonej na ks. Piotra Natanka, zbuntowany duchowny odprawił w niedzielę mszę świętą w swojej pustelni.Podczas homilii zdradził, że otrzymał od Jezusa możliwość telefonu do Nieba.

Boję się że jak Jezus do niego zadzwoni i karze wystrzelać bezecnych ,liberalnych wczasowiczów na wyspie Uznam.Przebrany za Rycerza Niepokalanej z gorejącym mieczem...

Cytuj
Zdradził też, że w sobotni wieczór kontaktował się z Jezusem. - Otrzymałem od Jezusa możliwość telefonu do Nieba, i kiedy nie nabrykam z Panem Bogiem, to mam taki światłowód, że ta linia jest otwarta. - Nie bój się. Żądam twojej ofiary. Podoba się mi twoja ofiara. Nie słuchaj tych, którzy nie mają mojego ducha. Bądź posłuszny Bogu, a nie tym, którym dałem władzę - relacjonował zebranym sobotnią rozmowę z Bogiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #20 : 25 Lipiec, 2011, 12:19:43 pm »

Drogi Pawle ostatnio Forum stało sie nieco monotematyczne i bardzo polityczne, mimo usilnych zapewnień niektorych Forumowiczów o ich bezpartyjnym podejściu do wielu spraw ja wyczuwam tu politykę a raczej rozgrzewkę przedwyborczą ale nie mówię też, że to jest złe. Internet a co za tym idzie nasze Forum L24 to świetne miejsce na autopromocję, więc trzeba być pierdołą żeby tego nie wykorzystać, jeśli tylko ma się ambicje w tym kierunku oraz inteligencję. 
A Pysio -mysio Firefoks jest tą jednostką, która dba o to, by nuda, którawkrada się tu od czasu do czasu miała ciekawe przerywniki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 25 Lipiec, 2011, 13:01:46 pm »

Co my byśmy zrobili bez dzielnych reporterów TVN24, którzy tak żarliwie popularyzują tego księdza : ) 12 tys. wejść dziennie, tylko na jednym kanale GTV

Fire, tu masz całość kazania z 24.07.2011.
<a href="http://www.gloria.tv/media/178745/embed/true" target="_blank">http://www.gloria.tv/media/178745/embed/true</a>

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #22 : 25 Lipiec, 2011, 13:48:43 pm »

Piotr, a dlaczego popularyzują? Bo miło się pośmiać z księdza i przy okazji obniżyć autorytet Kościoła Więcej takich dostojników (doktorów księży przełożonych habilitowanych) bredzacych od rzeczy z wizerunkiem Boga na klacie i będzie Kościół postrzegany jak skupisko chorych umysłowo.

To że Ksiądz Natanek dzwoni "swiatłowodem" do Jezusa i z nim rozmawia, nie jest chyba niczym szczególnym przy jego innych wypowiedziach

Jak dla mnie to bohater narodowy i w pełni popieram jego promocje na łamach TVN, GW, BBC czy National Geographics. Zjednoczenie jego imperium medialnego z imperium Ojca Rydzyka da nam nową jakość w ewangelizacji. Tylko czy ta jakość przełoży się w ilość to już inna sprawa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 25 Lipiec, 2011, 13:50:21 pm »

Cytuj
Co my byśmy zrobili bez dzielnych reporterów TVN24, którzy tak żarliwie popularyzują tego księdza : ) 12 tys. wejść dziennie, tylko na jednym kanale GTV

Piotr toż to czyste szaleństwo.Przecież to oznacza codzienny kilkutysięczny ubytek katolików....

Jolka nie jestem "jednostką".Jestem związkiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #24 : 25 Lipiec, 2011, 23:17:19 pm »

To nie jest tak, że takie kazania zniechęcają katolików chodzenia do kościoła. Gdybyś chodził, jeden z drugim, byś wiedział.
Ksiądz Natanek dostał 'bana' (suspensa) od kardynała i sprawa jest wyjaśniona. Ale napisał ciekawy list na koniec.

Cytuj
Nie przyjmuję tego pisma. Dalej idę swoją drogą. Pozostanę kapłanem diecezji krakowskiej. Jak kard. Lefebvre czy jego biskupi, których w 2009 roku Papież z powrotem przyjął do Kościoła i zdjął karę.


Ks. Natanek: Dalej idę swoją drogą

Opublikowany w ■ aktualności przez Maciejewski Kazimierz w dniu 25 Lipiec 2011


Po otrzymaniu kary suspensy, ks. Natanek podczas Mszy Świętej odprawianej w swojej Pustelni Nipokalanów w Grzechyni, oświadczył swoim wiernym, że nie ma zamiaru podporządkować się karze nałożonej przez Jego zwierzchnika kard. Stanisława Dziwisza.

Poniżej publikujemy oświadczenie jakie wygłosił i nagrał w formie wideo ks. Natanek:

„Nie przyjmuję tego pisma. Dalej idę swoją drogą. Pozostanę kapłanem diecezji krakowskiej. Jak kard. Lefebvre czy jego biskupi, których w 2009 roku Papież z powrotem przyjął do Kościoła i zdjął karę. Od dzisiaj prawnie macie Msze Św. ważne i godziwe. Bóg ocenia bo on jest podmiotem prawa i głównym moim odniesieniem, następnie Papież a dopiero później mój ukochany Biskup, któremu publicznie wypowiadam nieposłuszeństwo ze względu na służenie wrogom Kościoła. W czerwcu przyjął główną nagrodę masonów z najwyższej loży B’nai B’rith, później przy budowie Centrum Jana Pawła II ustawił trójkąt masoński. Następnie w grudniu przyjął nagrodę od Rycerzy Kolumba. W starym systemie Kościoła było, jeśli ktoś był związany z wrogami Kościoła, podwładni byli zwolnieni spod jego posłuszeństwa. Idę starym prawem kościoła. Nie będę współpracował z masonami i ich zwolennikami.

Drodzy Państwo, Mszę Świętą macie ważną ale nie żądam przyjeżdżania do mnie, przyjmowania Komunii z moich rąk, bo do tego musicie sami dojrzeć. Dzielę się tą wiadomością, aby z czystym sumieniem stanąć przed wami.

W Kościołach Katolickich Mszy ważnych ale niegodziwych macie wiele. Jak mam chłopca Msza Św. ważna – niegodziwa, jak jest piany Msza Św. ważna – niegodziwa, jeśli jest narkomanem Msza ważna – niegodziwa. Dlatego Państwo nieświadomie, niejednokrotnie uczestniczyliście we Mszach Św. ważnych – niegodziwych z mniejszym źródłem łaski jakiej Bóg udzielał. Dlatego jeśli z tak licznego grona ludzi którzy mnie odwiedzili, spakujecie się dzisiaj i do domu pojedziecie, do nikogo nie mam żalu.

Ten oto św. Atanazy był 6 razy wyrzucany z kościoła, to jeszcze przede mną dużo dróg. Nie opuszczam Kościoła Katolickiego, nie przyjmuję innych ofert. Trwam na pustelni i w Kościele krakowskim dla którego zostałem wyświęcony. Będę spowiadał, kto będzie prosił, Msze Św. odprawiał – nic z rytu nie zmieniamy. Wszystko co na ten rok jest przygotowane jest realizowane, łącznie z wyjazdem do Medjugorie i Berlina. Dziękuję za wsparcie i modlitwy. Sutanny nie rzucę – chcieliby bardzo. Cenię sobie kapłaństwo, w Kościół Katolicki nigdy nie uderzę, natomiast faryzeuszy i zdrajców będę jeszcze bardziej ścigał. I będę im wytykał, że to co głosicie, że co innego jest czytanie a co innego wierzenie, o faryzeusze nie tędy droga. Skoro przez wieki Kościół potępiał masonerię, i kto wstąpił do masonerii ad hoc był z Kościoła wykluczany – czy to świecki czy duchowny. Nie myślcie, że was to prawo nie dotyczy. Dlatego specjalnie odmawiam codziennie modlitwę „Umywam ręce” (Ps 26): Umywam ręce na znak niewinności mojej, obchodzę Twój ołtarz Panie, by ogłaszać chwałę Twoją i rozpowiadać wszystkie Twoje cuda. Miłuję Panie siedzibę Twego domu i miejsce przybytku twojej chwały. Nie zabieraj z grzesznymi mojej duszy i życia mego z mężami krwawymi”. Nie usiądę z nimi do stołu, żebyście byli przespokojni. Nie udzielę wywiadu, nie posłużę się medium publicznym ,aby występować przeciwko mojemu przełożonemu. Telewizyjki mojej użyję. Bo to Pan dał pieniądze i kazał pomnażać. „Ja zaś postępuję w niewinności mojej, wyzwól mnie i zmiłuj się nade mną”.

Drodzy Państwo, to tyle mojego dopowiedzenia do nowej rzeczywistości w jakiej się znalazłem. Działają bardzo szybko, sprytnie. Wszystkie kurie o tym wiedzą, wszystkie media, wywiadów udzielają. Cieszę się bo wczoraj znowu na mojej stronie było ponad 10 tyś. odwiedzin, więc to dla mnie jest wielka radość i dziękuję za takie zainteresowanie.

Drodzy Państwo, przypominam: nie musicie z moich rąk przyjmować Pana Jezusa. Msza Św. jest ważna. Otrzymałem znamię w święceniu kapłańskim, gdzie żaden dekret niczyj, czy komunistyczny czy PO nie wyrwie mi kapłaństwa. Oni mi kapłaństwa nie zabierają. Próbują to uprawomocnić, podaję przyczyny mojego NIE. Idę za głosem Boga. Tak jak poszedł Jeremiasz, Eliasz. Wszyscy byli uznani za banitów w ówczesnej rzeczywistości i przez proroków Baala okrzyknięci nawiedzonymi i chorymi. Jestem co do kierunku tak przekonany jak do tego kciuka którego widzę, rozumiecie. To są poszukiwania mojego kapłaństwa 10 lat bitwy wewnętrznej, próbowałem zrobić unik i uciec z tym. Zostawić świat żeby go nie zapalać. Pan Bóg poprowadził inaczej.

Dlatego drodzy Państwo, we Mszy ważnej, prawnej bierzecie udział. Prawnie niegodziwej, ale Bóg łaski daje (…) Jestem fair wobec wszystkich, bo każdemu kto szedł za Chrystusem Królem mówiłem: Nie będzie łatwo. Za dotykanie Boga płaci się bardzo wysoką cenę. Wczoraj o 12 w nocy dowiedziałem się z ust kapłana o suspensie za kazanie z 17 lipca jest ta obrywka, bo to kazanie pokazało wszystko, całe pole bitewne dla Polaków, aby zrozumieli na czym stoją. Druga przyczyna to nie mogą przeboleć Rzymu, że dotarłem do tylu kapłanów, tylu biskupów i tylu narodu świata z orędziem Chrystusa Króla. Informuję moich ścigaczy, bo już więcej dokumentów nie będą wydawali, chyba jedynie przepraszające, że wybieram się do Medjugorie, jadę do Berlina. W Berlinie czeka nas nieprawdopodobna bitwa. Wy nie wiecie co Niemcy przygotowują na Papieża, jakie przygotowywane są prowokacje i manifestacje by umęczyć tego swojego rodaka.

Za mojego księdza kardynała dalej się będę modlił (…) Wolno mi bo go kocham i cenię. Bóg go wybrał, a nie zdaje sobie sprawy co go może czekać na drugim brzegu. Wiem że ich wściekłem, poruszyłem ich wiadomością porównując śp. Arcybiskupa Józefa do Mahometa. I nie zmieniam zdania. I pokażę dokumenty, że obydwaj są najgrubszymi łańcuchami w piekle przywiązani i ich wycie roznosi się aż do podnóżka Nieba. Ruszyłem smoka, zadziałał bardzo szybko. Ale to moja decyzja, świadoma, do nikogo nie mam żalu. Przepraszam was tylko za ten kłopot, że macie z Natankiem tyle kłopotów. Nie przepraszam za moje kazania, za moje myśli bo bym zdradził Boga, byłbym tchórzem (…) Dotykanie absolutu Boga kosztuje wielką cenę.”
fronda.pl

A przecież zaczęło się od pięknych kazań patriotycznych w 2010 roku. Zakaz tylko zradykalizował tego kapłana. Pewne jest, że dysponuje ogromną wiedzą i informacją, którą zapowiedział ujawniać. To jest tez dowód na to, że nie należy w taki sposób walczyć z wolnością wypowiedzi. Ciekawi mnie dalszy rozwój wypadków. Mam nadzieję, że nie podzieli losu ks. Stefana Niedzielaka czy ks. Stanisława Suchowolca.

PS
Ucieszę niektórych z was. Robię sobie wakacje od komentowania. Pozostanę tylko na głównej : )
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2011, 00:18:55 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Polska - Niemcy | Euro 2008 | Obstawiamy Męskie Sprawy Paweł Sokołowski 14 12808 Ostatnia wiadomość 09 Czerwiec, 2008, 10:38:49 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
"Polska na rowery" Kalendarz wydarzeń ODK Zaręba 1 3438 Ostatnia wiadomość 14 Kwiecień, 2010, 11:38:31 am
wysłane przez ODK Zaręba
Powodziowa dyrektywa a sprawa polska. Bieżące wiadomości L.Geringer de Oedenberg 0 3276 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 09:09:24 am
wysłane przez L.Geringer de Oedenberg
Złota Polska Jesień Bieżące wiadomości x 8 9627 Ostatnia wiadomość 05 Listopad, 2011, 18:38:51 pm
wysłane przez ZUZA
PRZEWOZY OSOBOWE Polska-Niemcy-Polska 50 Euro Ogłoszenia drobne kicibus 1 6637 Ostatnia wiadomość 06 Grudzień, 2011, 10:54:42 am
wysłane przez kicibus
Euro 2012 *Polska-Ukraina* Męskie Sprawy « 1 2 » Tony 15 20915 Ostatnia wiadomość 01 Lipiec, 2012, 02:00:51 am
wysłane przez MAGENTA
Polska Wolna od GMO - spotkanie w TRECie. 07.12.2012, g.17.00 Przyroda i Turystyka « 1 2 » Paweł Sokołowski 28 22319 Ostatnia wiadomość 16 Grudzień, 2012, 23:49:20 pm
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
POLSKA-UKARANA Hydepark ŻORŻ 1 3537 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2013, 11:28:43 am
wysłane przez Tony
Serce!? A to Polska właśnie Polecane - Strona główna Marszałek 0 3175 Ostatnia wiadomość 10 Listopad, 2015, 11:05:17 am
wysłane przez Marszałek