Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Nowinki w lubańskim kinie  (Przeczytany 21087 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 26 Styczeń, 2011, 19:03:34 pm »

To pomożemy,wesprzemy nasze kino i polską kinematografię ??

Seanse: 28, 29 i 30 STYCZNIA 2011, godz. 17:00 i 19:15
Cena biletu: 16 zł
 WEEKEND

POLSKA 2011,OD 15 LAT
2 godz.

Sensacyjna komedia gangsterska. Zwariowane perypetie dwóch braci - przestępców, którzy muszą stawić czoła skorumpowanej policji i rosyjskiej mafii. Zabawna opowieść o świecie dużych pieniędzy. Niesamowite efekty specjalne! Reżyserski debiut Cezarego Pazury. Grają: m. in.: Paweł Małaszyński, Małgorzata Socha, Paweł Wilczak, Jan Frycz, Anna Karczmarczyk, Filip Bobek, Olaf Lubaszenko, Radosław Pazura oraz żona reżysera - Edyta Zając!
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2011, 19:05:57 pm wysłane przez gracjano » Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #16 : 09 Kwiecień, 2011, 09:06:40 am »

totalna porażka
to reanimowanie trupa
wczoraj wybrałem się na salę samobójców (dobry film)
ekran żenada
dźwięk także
polski film a były problemy zrozumieć dialogi
powieszone głośniki po bokach grały jedynie podczas muzyki
może dźwięk i lepszy ale do muzycznych filmów
operator projektorów zaspał raz i panowała ciemność prze kilkadziesiąt sekund
i raz wystartował nie tą szpulę co trzeba
amatorszczyzna
nabijanie ludzi w butelkę
strata czasu i pieniędzy
nie polecam !!!

plus
było ciepło obawiałem się że zmarznę jak to bywało wcześniej
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 10 Kwiecień, 2011, 00:15:01 am »

„totalna porażka
to reanimowanie trupa
wczoraj wybrałem się na salę samobójców (dobry film)”
– …lepszy niż jurorzy w Must be the music?
„ekran żenada” -… bo prostokątny!
„dźwięk także” – gdyż budynek zbyt ciasny, a podłoga… zbyt matowa.
„polski film a były problemy zrozumieć dialogi”- … za mało łaciny podwórkowej?
„powieszone głośniki po bokach grały jedynie podczas muzyki
może dźwięk i lepszy ale do muzycznych filmów
operator projektorów zaspał raz i panowała ciemność przez kilkadziesiąt sekund”
- …a powinna jasność, ewentualnie pomroczność.
„i raz wystartował nie tą szpulę co trzeba
amatorszczyzna”
. A ponadto zapewne panienka z pierwszego rzędu jadła chipsy paprykowe (zamiast zielonej cebulki), sąsiad z boku oddychał zbyt często i głęboko, a po wyjściu z kina wszyscy chodzili bez czapek. Faktycznie – zgroza!
Tony! Proponuję abyś zmienił swojego avatara na SMERFA MARUDĘ. Bardziej będzie odpowiadał klimatowi Twoich wpisów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #18 : 10 Kwiecień, 2011, 05:53:24 am »


wczoraj wybrałem się na salę samobójców (dobry film)” – …lepszy niż jurorzy w Must be the music?
- a co ma piernik do wiatraka ?!
„ekran żenada” -… bo prostokątny! no właśnie nie był w panoramie a szarość jego i ostrość dawała wiele do życzenia
„polski film a były problemy zrozumieć dialogi”- … za mało łaciny podwórkowej?
trochę jej było co mnie zaskoczyło bo w problematyce filmu skierowana się również do nastolatków ale mój współtowarzysz miał również problem zrozumieć nie łacińskiego dilaogu
operator projektorów zaspał raz i panowała ciemność przez kilkadziesiąt sekund” - …a powinna jasność, ewentualnie pomroczność. nie wiem co i ani grzeje mnie to ani ziębi bo jak czytając wiesz lepiej tylko zwracam uwagą na nie profesjonalizm
amatorszczyzna”. A ponadto zapewne panienka z pierwszego rzędu jadła chipsy paprykowe (zamiast zielonej cebulki), sąsiad z boku oddychał zbyt często i głęboko, a po wyjściu z kina wszyscy chodzili bez czapek. Faktycznie – zgroza! panienki w pierwszym rzędzie nie było tym bardziej sąsiada,ogólnie bardzo niska frekwencja a tak wiało że problemem był by chodzić w czapce

wiesz co papa smerfie
w du...e byleś gó...o widziałeś

napisz trzydzieści postów a nie trzy wtedy osadzę ciebie skoro ty masz takowe prawo
czytając oprócz tego trzeciego złośliwego wytykasz nam forumowiczom nie zrozumienie
na szczęście jesteś ty i oświecisz nas obrońco pana burmistrza...

ave cezar
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 10 Kwiecień, 2011, 06:30:11 am »

Cytuj
napisz trzydzieści postów a nie trzy wtedy osadzę ciebie skoro ty masz takowe prawo
czytając oprócz tego trzeciego złośliwego wytykasz nam forumowiczom nie zrozumienie
na szczęście jesteś ty i oświecisz nas obrońco pana burmistrza...

Tony ale ksywkę ma ambitną.A naczytał się,oj naczytał.Wystarczyło kilka miesięcy buszowania po blogach a już trzy posty wysmarował.A w jak widowiskowy sposób skończył.

800px-Cesar-sa_mort (600 x 334).jpg


800px-Cesar-sa_mort (600 x 334).jpg

* 800px-Cesar-sa_mort (600 x 334).jpg (66.96 KB, 600x334 - powiększony/pobrany 657 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 04 Lipiec, 2011, 22:46:15 pm »

Z tego co słyszałem to w naszym kinie nastąpił dalszy ciąg porządków. Lokalna firma, przy wsparciu magistratu wyczyściła krzesełka na których zasiadają widzowie. Różnicę ponoć widać (i czuć) od razu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
W kinie:"WALL.E" Kalendarz wydarzeń Iza 0 2515 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2008, 21:07:27 pm
wysłane przez Iza
W kinie-" MUMIA: GROBOWIEC CESARZA SMOKA" Kalendarz wydarzeń Iza 0 3055 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2008, 21:15:27 pm
wysłane przez Iza
W kinie- "MROCZNY RYCERZ" Kalendarz wydarzeń Iza 0 2501 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2008, 21:23:30 pm
wysłane przez Iza
W kinie:-"ŁOWCY SMOKÓW" Kalendarz wydarzeń Iza 0 2710 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2008, 21:42:22 pm
wysłane przez Iza
W kinie-"MÓW MI DAVE" Kalendarz wydarzeń Iza 0 2516 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2008, 21:46:38 pm
wysłane przez Iza
Nowinki Tryb XP w Window 7 Serwis komputerowy Black 0 2505 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 20:18:28 pm
wysłane przez Black
Nowinki techniczne,technologiczne i komputerowe Serwis komputerowy « 1 2 » Black 19 15403 Ostatnia wiadomość 18 Wrzesień, 2010, 21:13:53 pm
wysłane przez Black
Zjawisko na Lubańskim niebie. Hydepark « 1 2 3 4 » Lubato 46 42537 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2015, 19:56:46 pm
wysłane przez MAGENTA
Średniowieczny skarb w lubańskim muzeum Polecane - Strona główna Urząd Miasta 1 6046 Ostatnia wiadomość 08 Grudzień, 2013, 22:05:07 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Prezentacja filmów w Kinie WAWEL Kalendarz wydarzeń ŁCR 1 3925 Ostatnia wiadomość 04 Grudzień, 2013, 15:19:33 pm
wysłane przez ŁCR