Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: FOTOGRAFIA/DESIGN FlashPhoto studio fotograficzno-projektowe  (Przeczytany 2944 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« : 02 Lipiec, 2011, 23:05:26 pm »

Fotografia i projektowanie graficzne to największa pasja i zamiłowanie FlashPhoto.

Stawiam na najwyższy poziom wykonywanych prac. Nowatorskie i kreatywne spojrzenie zaowocuje oryginalnymi projektami.

Zachęcam do współpracy z FlashPhoto i zapraszam do odwiedzenia i obejrzenia mojego portfolio.

Wszelkie pytania związane z moją pracą i wyceną zleceń proszę kierować na e-mail lub telefonicznie.

 
Osiągnięcia:

2009 | Wystawa dyplomów absolwentów szkoły fotograficznej PHO-BOS. Tytuł pracy "Apokalipsa"

2008 | Wystawa pt: " Czarne i Białe "

2007 | Wyróżnienie w konkursie na okładkę płyty zespołu Warszafski Deszcz.

 
Fotografia to jedna z tych pamiątek, które zostają do końca życia. Album z fotografiami wielokrotnie przemierzał

ogromną liczbę kilometrów: Z rodziny do rodziny. Każdy z nas chciałby wsiąść w wehikuł czasu i przenieść się do

tego, co już się wydarzyło, by przeżyć to jeszcze raz. Tym wehikułem jest właśnie fotografia.

Jako fotograf staram się rejestrować wszystko to, co będzie przez wiele lat przypominać ważne chwile i wzruszać.

Zazwyczaj towarzyszę Młodej Parze: - podczas Przygotowań Panny Młodej / Pana Młodego - w trakcie

Błogosławieństwa -

w Kościele / Urzędzie Stanu Cywilnego - na weselu - podczas sesji fotograficznej w plenerze.

Wynikiem naszej współpracy jest obustronne zadowolenie

i wyjątkowe fotografie. Para Młoda otrzymuje foto-książkę tzw.

album, prezentację na płycie dvd i zestaw fotografii na płycie dvd. Para młoda ma możliwość wyboru spośród

trzech proponowanych pakietów.

Fotografia Ślubna cennik i oferta

 

 

 

Pakiet Złoty:

-Sesja narzeczeńska,

-Przygotowania do Ślubu i Błogosławieństwo,

-Reportaż ze Ślubu,

-Plener realizowany innego bądź tego samego dnia dnia,

-Impreza weselna z oczepinami włącznie,

-Prezentacja na płycie dvd,

-Foto-książka zawiera 40 fotografii (A4),

-Fotografie zapisane są w najwyższej rozdzielczości i jakości na płycie CD/DVD.

Cena 1500zł

 

 


 

Pakiet Srebrny (STANDARDOWY):

-Przygotowania do Ślubu i Błogosławieństwo,

-Reportaż ze Ślubu,

-Plener realizowany innego BĄDŹ TEGO SAMEGO dnia,

-Impreza weselna z oczepinami włącznie,

-Prezentacja na płycie dvd,

-Foto-książka zawiera 30 fotografii (A4),

-Fotografie zapisane są w najwyższej rozdzielczości i jakości na płycie CD/DVD.

Cena 1200zł

 

 


 

Pakiet Brązowy:

-Reportaż ze Ślubu,

-Impreza weselna do godziny 22:00

-Plener realizowany tego samego dnia,

-Foto-książka zawiera do 20 fotografii (A4),

-Prezentacja na płycie dvd,

-Fotografie zapisane są w najwyższej rozdzielczości i jakości na płycie CD/DVD.

Cena 900zł

 

 



Do każdego pakietu portret 20x30cm GRATIS!

 

Plenery w miesiącach od września do maja mogą być realizowane w inny dzień niż data ślubu ze względu na

pogodę i długość dnia.

 

Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości sakralnych.

 

Zaprezentowane trzy pakiety to tylko sugestia, jestem otwarty na wszelkie zmiany i propozycje ze strony pary

młodej.

Chrzciny oferta i cennik

 

Chrzciny dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil życia rodziców. Ja ze swojej strony mogę zaproponować uwiecznienie tych chwil na fotografii.

Moja oferta jest elastyczna każde chrzciny wyglądają inaczej a ja zawsze się do tego dostosuje.

 

W cenę usługi wchodzi:

- 1,5 godziny fotografowania w kościele

- 3 odbitki zdjęć 21x15cm w mini albumie

- Prezentacja na płycie dvd

- Fotografie zapisane są w najwyższej rozdzielczości i jakości na płycie CD/DVD.

 

Cena 400zł

 

 

 
Mogę zapewnić również usługi wideofilmowania. O szczegóły proszę pytać mailowo lub telefonicznie.

 
Projektowanie/Reklama oferta

 

- WIZYTÓWKI ( 350g, mat, dwustronne, jednostronne, pełny kolor)

- KARTY BIZNESOWE ( 350g, laminowane, zaokrąglone rogi, dwustronne, pełny kolor)

- SZYLDY

- LOGA\LOGOTYPY

- GRAFIKĘ NA POTRZEBY INTERNETU

- BANERY

- ULOTKI\BROSZURKI ( a6, a5, a4, dl)

- KATALOGI

- WIDOKÓWKI

- KALENDARZE

- PLAKATY (a4, a3, b3, b2)

- ZAPROSZENIA

Dla zainteresowanych pełny cennik prześlę na maila.

 

 

 
Zajmuję się fotografią:

 

OKOLICZNOŚCIOWĄ - (ŚLUBY - CHRZTY - KOMUNIE - STUDNIÓWKI - IMPREZY URODZINOWE)

REPORTAŻOWĄ

PORTFOLIO MODELKI\MODELA

KOMERCYJNĄ/REKLAMOWĄ

ARTYSTYCZNĄ

MAKRO\KRAJOBRAZOWĄ

 

 

Jestem otwarty na wszelkie propozycje związane z moją ofertą, nowe niespotykane pomysły będą dla mnie wyzwaniem.

1 copy.jpg

* 1 copy.jpg (237.53 KB, 700x466 - powiększony/pobrany 397 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

FlashPhoto
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
JAKIE BIURO PROJEKTOWE POLECACIE???? Polecam - Niepolecam MMM 5 10537 Ostatnia wiadomość 26 Wrzesień, 2010, 00:55:42 am
wysłane przez Black
FlashPhoto Fotografia Ślubna - Projektowanie Polecam - Niepolecam Flash Photo 0 4677 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2010, 16:34:18 pm
wysłane przez Flash Photo
Praca w Luban24.pl (Studio Eline) Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 0 3655 Ostatnia wiadomość 08 Kwiecień, 2011, 16:16:54 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
REKLAMA | PROJEKTOWANIE | FOTOGRAFIA | FlashPhoto studio Ogłoszenia drobne FlashPhoto 0 2451 Ostatnia wiadomość 15 Lipiec, 2011, 09:13:56 am
wysłane przez FlashPhoto
Ślub | Fotografia ślubna | FlashPhoto | wolne terminy!!!! Ogłoszenia drobne FlashPhoto 0 2560 Ostatnia wiadomość 18 Lipiec, 2011, 22:16:39 pm
wysłane przez FlashPhoto
Fotografia Ślubna - FlashPhoto studio fotograficzno-projektowe Ogłoszenia drobne FlashPhoto 0 2442 Ostatnia wiadomość 04 Sierpień, 2011, 10:44:40 am
wysłane przez FlashPhoto
Studio fotograficzne FlashPhoto zaprasza Ogłoszenia drobne FlashPhoto 0 3490 Ostatnia wiadomość 22 Marzec, 2012, 17:40:43 pm
wysłane przez FlashPhoto
Sesje ślubne tylko FlashPhoto studio! Ogłoszenia drobne FlashPhoto 0 2760 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2012, 16:53:05 pm
wysłane przez FlashPhoto
ARCHStudio - strony www, branding, UI/UX design, e-commerce. Komercyjnie - Biznes, firmy, etc grim 0 2904 Ostatnia wiadomość 22 Październik, 2013, 16:34:31 pm
wysłane przez grim