Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Nie polecam-Stacja Kontroli Pojazdów, były Spar  (Przeczytany 33160 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 27 Kwiecień, 2013, 20:27:39 pm »

Oj napisałem serwis mając na myśli warsztat. Dobrze, że czuwasz i swoją wszech wiedzą zwracasz uwagę oraz poprawiasz takie błędy.Dziękuję Życzę ci mieć takie autka(cokolwiek masz na myśli) a dokładnie sztuk 2
« Ostatnia zmiana: 27 Kwiecień, 2013, 20:39:24 pm wysłane przez Prosto21 » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-7
Offline Offline

Wpisy: 17
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 27 Kwiecień, 2013, 21:59:27 pm »

Firefoks - a skąd wiesz czym ja jeżdżę?
a nawiasem mówiąc - cóż za aktywność w owym temacie!!!;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 27 Kwiecień, 2013, 22:54:02 pm »

Firefoks - a skąd wiesz czym ja jeżdżę?
a nawiasem mówiąc - cóż za aktywność w owym temacie!!!;)

 Cholera, no nie wiem. I pewnie dlatego tak się irytuję  Bo ja tak z natury aktywny jestem. Wiesz joanno81.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 27 Kwiecień, 2013, 23:44:10 pm »

A moja Mama sobie bardzo tę stację kontroli chwali. We wrześniu pojadę osobiście i sprawdzimy co i jak z nią jest nie tak (vel PKS)

Na Sp. jeździłem wielokrotnie, było OK, przy Kauflandzie obecnie i tez Ok. Żadnych problemów nie było nigdzie. Wiadomo przecież, że niesprawnym autem się na przegląd nie jedzie - nie dla diagnosty, ale dla własnego bezpieczeństwa auto powinno być po prostu technicznie sprawne.
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2013, 00:03:09 am wysłane przez Piotrek,
Powód edycji: dodane
»
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 27 Kwiecień, 2013, 23:47:23 pm »

dajcie spokój, każdy może mieć zastrzeżenia do różnych instytucji. Ja nie mam dobrych wspomnień co do stacji diagnostycznej, tu na forum, zachwalającej, mam w zanadrzu sklepy, na które się obraziłem, ubezpieczycieli, którzy mnie chcieli nabić w butelkę, kolegów, co okazali się zwykłymi szujami, sąsiadów, co to z uśmiechem, jednak widzieliby swój nóż kuchenny w moim gardle, i całą gamę innych elementów, po stronie złej, lecz nie zapomnijmy o tym, że najlepiej wzorować swoje poglądy na tej dobrej stronie, bo takowa istnieje i jest obok nas
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 22 Grudzień, 2013, 22:25:11 pm »

ja kiedyś stale tam naprawiałem swoje samochody poprzedni i obecny... ale po ostatnich 2 naprawach... z przykrością nie polecam!
co do naprawy ok.. ale jak ktoś wymienia sworznie i inne elementy zawieszenia, to powinien sprawdzić czy auto jedzie "prosto"... a tu dostajesz auto ze skoszona geometria...  nikt Ci o tym nie powie bo po co.. a oponki tanie nie są.. nie mówiąc już o bezpieczeństwie jazdy.
Na plus szybkość i miła obsługa.

Intercar Zgorzelec... +- wysoka cena usług... ( pomijając wymiane oleju bo zapłaciłem "grosze" ) ale padło mi autko w ZGO, poszedłem do nich... ze mi auto nawaliło i czy moga mnie zlawetować.. Serwisant spoko... nie bedziemy lawetowac bo zaplaci pan... pojedzie pan z naszym serwisantem i linka pana zaciagniemy ( darmowo )miłe zaskoczenie.
Tyle tytułem OT
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 22 Grudzień, 2013, 22:46:23 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 22:25:11
Wysłany przez: sinksink


  Bo widzisz sinksink wymiana sworzni czy innych elementów zawieszenia nie ma wpływu na zbieżność. Wymiana końcówek drążków  jak również wymiana całych drążków ,które to nie są elementem zawieszenia, tak i owszem. Zwyczajnie wstawiłeś starego strucla i myślałeś że chłopaki się nie zorientują. A poza ty mylisz Stację Obsługi Pojazdów z warsztatem który nie a nic wspólnego z wymienioną przez Ciebie Stacją Kontroli...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #22 : 22 Grudzień, 2013, 22:58:53 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 22:25:11
Wysłany przez: sinksink


  Bo widzisz sinksink wymiana sworzni czy innych elementów zawieszenia nie ma wpływu na zbieżność. Wymiana końcówek drążków  jak również wymiana całych drążków ,które to nie są elementem zawieszenia, tak i owszem. Zwyczajnie wstawiłeś starego strucla i myślałeś że chłopaki się nie zorientują. A poza ty mylisz Stację Obsługi Pojazdów z warsztatem który nie a nic wspólnego z wymienioną przez Ciebie Stacją Kontroli...
Oj Firusiu, Ty to się znasz na drążkach i końcówkach drążków  , znów mi zaimponowałeś  a tego starego strucla, to można odświeżyć w piekarniku i na święta jak znalazł. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 23 Grudzień, 2013, 20:58:17 pm »

FFoksik .. mowa jest nie tylko o stacji diagnostycznej ale i o warsztacie bynajmniej w temacie... widzisz nie każdy jezdzi super nowym autem które szczesliwie czesciej się psują niż jak to napisałeś sztrucle. Może nie wiesz, ale starszych równie pięknych samochodów nie przybywa... ale dla Ciebie to sztrucle. Dla Twojej wiadomości, samych drążków nie wymieniałem:)
Widzisz ja dbam o swojego "sztrucla" i wiem kiedy jest z nim coś nie tak. Jakoś przed wymianą auto nie piszczało a po wymianie a i owszem.
Ale jak widzę od samego początku stoisz za nimi okoniem:)
Lubie ten zakład i zawsze robiłem tam naprawy po prostu taka prosta informacja, że musi pan zrobic jeszcze to... a tego nie mówią... a jak zapytałem, to potwierdził, że powinienem zrobić geometrię... OT...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 23 Grudzień, 2013, 21:17:35 pm »

oj,oj, sami znawcy mechaniki pojazdowej a piszą, że są miłośnikami wierszy lirycznych, o co kuźwa chodzi? mechanik samochodowy, co prawda, też nie jeden wiersze pisze, czyta ale ogólnie w samochód ma być sprawny
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 23 Grudzień, 2013, 21:21:07 pm »

o to mi chodziło, oddając samochód mechanikowi, liczę, że odda mi sprawny, albo powie co jeszcze mam do zrobienia...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 23 Grudzień, 2013, 21:27:40 pm »

ja nie narzekam, są w Lubaniu miejsca, gdzie można załatwić wszystko, ja z tego korzystam a wy?!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #27 : 23 Grudzień, 2013, 21:31:25 pm »

... o okrąglaku piszesz  Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 23 Grudzień, 2013, 21:52:42 pm »

skojarzenie fajne, jednak chodziło mi o warsztaty naprawcze samochodów, których jest sporo na terenie, ja ma jeden od 30 lat i zawsze mam załatwione
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Efekty kontroli w Przesieczanach Kronika Kryminalna Antoś 0 2973 Ostatnia wiadomość 14 Czerwiec, 2008, 23:02:23 pm
wysłane przez Antoś
IV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych. Kalendarz wydarzeń Iza 0 3912 Ostatnia wiadomość 22 Czerwiec, 2008, 23:17:36 pm
wysłane przez Iza
[HUMOR] Odpalamy kompa - polecam Hydepark Paweł Sokołowski 0 3623 Ostatnia wiadomość 05 Lipiec, 2008, 14:21:10 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Zabytkowy Citroen Jaguar – ujawniony podczas kontroli Kronika Kryminalna Antoś 3 7825 Ostatnia wiadomość 22 Październik, 2008, 08:47:28 am
wysłane przez gracjano
Zlot Pojazdów Zabytkowych IKAR Hydepark ZUZA 1 4425 Ostatnia wiadomość 05 Lipiec, 2009, 10:55:26 am
wysłane przez grim
Przekazali bezpłatnie 58 pojazdów Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 3386 Ostatnia wiadomość 25 Sierpień, 2009, 23:48:17 pm
wysłane przez Bernard
Festiwal Kultur: koncert Stacja Wibracja 2 Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 0 3173 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2010, 15:48:25 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Polecam wygodną stronę startową Polecam - Niepolecam « 1 2 » cyberdex 21 20243 Ostatnia wiadomość 21 Lipiec, 2011, 22:27:31 pm
wysłane przez luna3
Polecam RADCE PRAWNEGO Polecam - Niepolecam Kiwi 3 9608 Ostatnia wiadomość 12 Lipiec, 2012, 22:46:05 pm
wysłane przez azja
SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI pilnie poszukiwany przez Firmę produkcyjną Ogłoszenia drobne REKRUTACJA 0 2792 Ostatnia wiadomość 17 Wrzesień, 2014, 10:54:30 am
wysłane przez REKRUTACJA