Ankieta
Pytanie: JAK OCENIASZ PRACĘ MIEJKIEGO DOMU KULTURY?  (Głosowanie skończone: 26 Lipiec, 2011, 10:48:08 am)
DOBRZE - 6 (27.3%)
ŹLE - 0 (0%)
NIE MAM ZDANIA - 1 (4.5%)
NALEŻY ZMIENIĆ DYREKTORA - 14 (63.6%)
NALEŻY NAGRODZIĆ DYREKTORA - 1 (4.5%)
Głosów w sumie: 20

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MDK Lubań - Czy nadszedł czas na zmiany?  (Przeczytany 55540 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #30 : 29 Czerwiec, 2011, 19:04:06 pm »

w ciągu kilku dni, zdobył poparcie czterech osób, czyż to nie wzlot?
Cóż mogę powiedzić, mogę tylko podziwiać i zazdrościć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 30 Czerwiec, 2011, 08:24:33 am »

ale zmiany są potrzebne, w każdej dziedzinie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #32 : 30 Czerwiec, 2011, 09:48:28 am »

Słowa piosenki mówią wszystko.

Kasia Klich - "Lepszy Model" (live) - "POPlista" RMF FM
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 30 Czerwiec, 2011, 15:31:22 pm »

Jola, co miałaś na myśli, nawiązując do piosenki?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #34 : 30 Czerwiec, 2011, 17:49:33 pm »

Jola, co miałaś na myśli, nawiązując do piosenki?
Nie mów, że nie zrozumiałeś, specjalnie mnie prowokujesz, żebym powiedziala wprost, co mam do powiedzenia. Posłuchaj dobrze co śpiewa Kasia Klich. Jak coś lub ktoś jest do kitu, to trzeba zrobić wymianę na nowy lepszy model.  Najczęściej tą zasadę stosują panowie, wymieniając swoje panie na nowe "rakiety"
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec, 2011, 17:53:02 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 30 Czerwiec, 2011, 19:02:45 pm »

zgadzam się z Tobą, jednak na usprawiedliwienie męskiej części, powiem tak, to nie nasza wina, że pochodzimy od małp, a wystarczy poczytać o szympansach Bonobo, jako o najinteligentniejszych stworzeniach, zaraz po człowieku, ale niestety w żadnym zoo nie do oglądnięcia ze względów kulturowych, jakie panują w tej populacji. O kulturze tych małp potem, jeśli kogoś to interesuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #36 : 30 Czerwiec, 2011, 21:26:54 pm »

a o szympaśnicach co można poczytać ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 30 Czerwiec, 2011, 21:51:10 pm »

Tony, i tu zaczynają się schody, właśnie w tej grupie zwierząt, nie istnieje hierarchia podziału pod względem płci, damska część istnieje tylko do prokreacji, czyli męska jest potrzebna tylko do zapłodnienia. Ten gatunek małp, w swojej kulturze, wszystkie zależności opiera o seks. Stres, zmartwienie, zdenerwowanie, radość, smutek, złość, wszystko to zostaje wyładowane po przez seks, ale to jeszcze nic w porównaniu z modelowym podejściem do tak pięknej formy. Seks uprawiają na zasadzie każdy z każdym, kto bliżej, bez względu na koligacje rodzinne, kazirodztwo, pedofilia, homoseksualizm to dla nich to, co dla człowieka powietrze. To główny powód, dla  którego nie można ich zobaczyć w zoo, a naprawdę uważane są za najinteligentniejsze stworzenia na ziemi. Jak to wytłumaczyć naukowo?? nikt nie wie do tej pory. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 01 Lipiec, 2011, 13:46:06 pm »

A Lawa była dla mnie do kitu!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #39 : 01 Lipiec, 2011, 14:00:54 pm »

1. Proszę wrócić do tematu, a nie mi tu o ZOO

2. Jak ktoś ma pomysły na działania związane z kulturą, zapraszam do podawania ich w tym watku. Postaramy się wspólnie pomóc w ich realizacji.

3. Organizacja imprez masowych (w tym koncertów) to ogrom czasu i wysiłku dla wielu osób, których pracę należy uszanować bez względu na to czy zespół był taki czy inny. Wiem z doświadczenia że ile by się nie narobić i ile kasy nie wydać to i tak znajdzie się miejsce na krytykę. Krytykować łatwo zabrać się do pomocy czy organizacji już trudniej.

Jeśli ktoś z was czuje się na siłach żeby pomóc czy organizować przedsięwzięcia kulturalne uzupełniajace ofertę MDK, zapraszam do współpracy. Niech MDK robi swoje, a powstanie dodatkowej oferty kulturalnej wymusi na władzach miasta i na MDK dostosowanie się do warunków rynkowych. Bo skoro ktoś zrobi to lepiej i załóżmy taniej niz MDK to po co przepłacać?

Tylko chętnych do tego żeby to zrobić lepiej i taniej niż MDK nie widać

Słyszałem też o pomysle żeby "Lawę" zamknąć i w jej miejsce otworzyć "Muzyczny Kamping". To coś jak pomalować samochód i liczyć na to że będzie lepiej jeżdził. Postęp żaden ale jest co pokazać.

O ile myślicie o Dniach Lubania jako imprezie dorównujacej załóżmy Kwisonaliom to powinno na nich być miejsce dla Lawy, Muzycznego Kampingu oraz imprez towarzyszących. Dwa weekendy koncertów, część imprez przeniesiona poza Kamienna Górę. Nie mamy warunków jak Gryfów, ale są miejsca gdzie można to zrobić i postawić pole namiotowe czy karuzele.

Wiem że Muzyczny Kamping był wydarzeniem 20 lat temu, wtedy jeżdziliśmy do Jarocina RAZ W ROKU bo nie mozna było tego zobaczyć w TV.
Niestety sądze że teraz MK w formie biwaku połączonego z muzyką może być mało atrakcyjny. Popatrzcie jakie gwiazdy przyjeżdzają na Openera i jak to wyglada. Tak ewoluowały imprezy masowe. Czy przyjazd na koncert Mannamu i spanie w namiocie bedzie na tyle atrakcyjne że sciągnie ludzi z Polski?

Czy nie jest to naciagana teoria ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 01 Lipiec, 2011, 14:05:58 pm »

kiedy dziś w PRW usłyszałam tę piosenkę
nie wiem dlaczego od razu skojarzyła mi się z tym wątkiem
ciekawe dlaczego  Co?

Czesław Śpiewa - Maszynka do świerkania
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 01 Lipiec, 2011, 15:43:58 pm »

Paweł, Muzyczny Kamping , miał miejsce ponad 30 lat temu 79/80, to raz, dwa, nie rozumiem inicjatywy, chcesz żeby ktoś inny organizował imprezy w Lubaniu za własne pieniądze??? coś chyba nie tak, MDK pochłania kwoty podatników, więc już teraz społeczność Lubania partycypuje we wszystkich imprezach MDK, to dwa, trzy nawiązuje do drugiego, mianowicie, to społeczność lokalna ma prawo mieć wpływ, na to, co się dzieje w MDK, ale niestety księżniczki z MDK nie chcą nikogo z zewnątrz, więc mam pytanko, na które chciałbym odpowiedź, jest człowiek, który ma pomysł, idzie z tym do MDK, prosi o nagłośnienie i co usłyszy?Co?Co? czekam na szybką odp.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #42 : 01 Lipiec, 2011, 18:41:58 pm »

Myślę, że odpowiedź na swoje pytanie Samozapłon znajdzie tutaj: http://www.mdk.luban.pl/?p=document&action=show&id=34&bar_id=93

Korzystam z oferty Domu Kultury i jako członek Grupy NURT, i jako członek PTSM,  i jako zwykły widz.

Sama i z PTSM organizowałam pewne działania i nigdy nie spotkałam się z odmową ze strony Domu Kultury, kiedy prosiłam o pomoc. Czasem można coś załatwić nieodpłatnie, czasem trzeba do tego poparcia Burmistrza, a czasem trzeba po prostu zgodnie z cennikiem zapłacić. Oczywiście swoje potrzeby trzeba zgłosić odpowiednio wcześnie, aby można było uzgodnić terminy, napisać odpowiednie pisemka i doczekać się na odpowiedzi na nie. Ale się da.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 01 Lipiec, 2011, 19:32:07 pm »

Widzisz Zuza, sama napisałaś, że czasem trzeba zapłacić, jasne, że czasem trzeba. Cennik jeśli jest, to na pewno nie do okiełznania przez młodych ludzi, którzy chcą coś zrobić, ale nie stać ich na to. Przy okazji mam pytanie do Zuzy, wytłumacz mi, w jakich okolicznościach raz się płaci a raz nie, bo nie za bardzo rozumiem, skoro jest cennik??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #44 : 01 Lipiec, 2011, 22:33:02 pm »

Widzisz Zuza, sama napisałaś, że czasem trzeba zapłacić, jasne, że czasem trzeba. Cennik jeśli jest, to na pewno nie do okiełznania przez młodych ludzi, którzy chcą coś zrobić, ale nie stać ich na to. Przy okazji mam pytanie do Zuzy, wytłumacz mi, w jakich okolicznościach raz się płaci a raz nie, bo nie za bardzo rozumiem, skoro jest cennik??

Raz się płaci, raz nie- wynika to z cennika- patrz uwagi pod nim.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Pożegnania nadszedł czas Kronika Kryminalna Antoś 0 4433 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2008, 09:04:26 am
wysłane przez Antoś
Zmiany na luban24.pl Polecane - Strona główna « 1 2 » Paweł Sokołowski 23 24709 Ostatnia wiadomość 07 Marzec, 2011, 21:02:30 pm
wysłane przez curious
Czas Wielkiej Nocy!!! Hydepark Ewa Gutek 0 3489 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2011, 16:35:12 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Nadszedł kolędowania czas Polecane - Strona główna Młodzieżowy Dom Kultury 0 2996 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2011, 12:52:11 pm
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Zmiany na Luban24.pl w 2012 roku Polecane - Strona główna « 1 2 3 4 5 » Paweł Sokołowski 66 59198 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2012, 17:14:21 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Zmiany w Radzie Miasta Miasto Lubań « 1 2 3 » Urząd Miasta 35 36198 Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2013, 15:17:01 pm
wysłane przez Jola
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12249 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Sztafetowe biegi przełajowe w Olszynie [MDK LUBAŃ] Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 0 4214 Ostatnia wiadomość 02 Październik, 2013, 17:02:00 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Czas na zmiany ! Hydepark Wojciech Zembik 9 9454 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2014, 09:39:36 am
wysłane przez PIOTRUS
1 LISTOPADA - CZAS ZADUMY CZY REWIA OZDÓB Kultura i sztuka Jola 1 6089 Ostatnia wiadomość 31 Październik, 2015, 23:14:47 pm
wysłane przez Jola