Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Ruszyła Lawa 2011  (Przeczytany 19097 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 25 Czerwiec, 2011, 19:20:08 pm »

Przez kolejne dwa dni mieszkańcy Lubania i okolic będą się bawić podczas "Lawy" - sztandarowej imprezy Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. W tym roku wiele ciekawych atrakcji muzycznych: dzisiaj o 21:30 wystąpią BRACIA, jutro VIDEO oraz KATERINE z Belgii





fragment występu zespołu Mythos
<a href="http://www.youtube.com/v/x67jjjF4etc?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/x67jjjF4etc?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Lawa 2011.JPG

* Lawa 2011.JPG (128.76 KB, 692x461 - powiększony/pobrany 555 razy.)
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2011, 22:32:02 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 26 Czerwiec, 2011, 14:35:40 pm »

Byłam wczoraj na Braciach, nie planowałam, ale nadarzyła się okazja. Naprawde chciałam się dobrze bawić, bo po to ta impreza przeciez jest. Ale nie było tak rewelacyjnie do końca...
I według mnie to było do zrobienia, ale...

Totalnie nie słyszałam słów wokalisty, choć siedziałam i stałam blisko sceny, a potem poszłam w inne miejsca, by móc ocenić.

Czyli nagłośnienie, "niewycentrowane"?

Mała ilość ludzi na samym koncercie. Niewiem jak było wcześniej, niewiem jak będzie dziś, ale moim zdaniem nie poszło jak powinno...z frekwencją.


Osobiście jestem zła na to, że wokalista, mimo, że nie miał do ukrycia swojego głosu, nie był wogóle słyszalny.

Nie jestem expertem w tej dziedzinie, kiedyś zajmowałam się podobnym tematem, stąd zwróciłam na to uwagę, nie tylko zreszta ja miałam takie zdanie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 26 Czerwiec, 2011, 15:14:10 pm »

Temat "około" Lawowy:
Osobiście raziło mnie jeszcze to, że późną porą było nadal wiele wózków dziecięcych. Nie dość że decybele swoje robią, póżna pora również. A rodzice pewnie fajnie się bawili, i jestem przekonana, że 90% z nich wcale nie było trzeźwych. To jest dramat chyba każdego miasta...Czy dziecko od paru miesięcy leżące w wózku do lat np. 5 jest w stanie świetnie bawić się o godzinie 21:00 do 24:00 na Lawie?

Rodzice, pomyślcie.... nie tylko o sobie. Naprawdę, można wyjść, a wcześniej zorganizować opiekę w domu dla maluchów...poza tym pod wpływem alkoholu lub/i decybeli kładnia się centralnie art. 160kk, ale co tam dla niektórych wstyd...jaki za sobą niosą konsekwencje. A w gorszych przypadkach żal do samych siebie chyba.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 26 Czerwiec, 2011, 16:02:00 pm »

sobotnia lawa, normalnie mnie rozwaliła, jeszcze takiej kichy nie widziałem, pod każdym względem, organizatorzy powinni trochę więcej serca włożyć w taka imprezę, a nie tylko odfajkować
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 26 Czerwiec, 2011, 16:27:09 pm »

no co wy ludziska
słyszałam wypowiedź pana dyrektora MDK dla PRW
i tak zachwalał program tegorocznej imprezy
że się wybieram/wybierałam
teraz się zastanawiam czy warto  Co?
szeczerze to materiał który Piotrek zapodał
nie wygląda zachęcająco
ale co tam daleko nie mam to zaryzykuję
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 26 Czerwiec, 2011, 17:12:00 pm »

Luna, warto iść choćby po to by mieć swoje zdanie, uprzedzam jednak, że jeśli ktoś chce posłuchać muzyki z "magnetofonu" to dzisiaj wystąpi Katerina z Belgii.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 26 Czerwiec, 2011, 22:25:43 pm »

byłam i widziałam
i mi się podobało
chociaż ludzi w moim wieku skorych do zabawy można było policzyć na palcach
więc siedziałam i bujałam się na boki w rytmie bluesa i reggae
już wiem że płyta którą ma zamiar wydać jeszcze w tym roku zespół JGL
stanie się moją własnością

z tego co zauważyłam
to należę do mniejszości jeśli chodzi o gust muzyczny
bo kiedy ja wychodziłam po pierwszej piosence VIDEO
(chciałam sprawdzić co grają bo nie znam zespołu)
amfiteatr wypełniał się ludźmi po brzegi
życzę wszystkim dobrej zabawy
i mam nadzieję Samozapłon
że dzisiaj na LAWIE znalazłeś coś dla siebie 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 27 Czerwiec, 2011, 07:12:29 am »

Luno, w niedzielę było super, każdy znalazł coś dla siebie właśnie. Byłam mile zaskoczona, że i było slychać co śpiewali i nie zauważyłam głupoty lubaniaków w takim rażącym stopniu jak w sobotę...

Sobota niedzieli nierówna zupełnie:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #8 : 27 Czerwiec, 2011, 19:32:03 pm »

<a href="http://www.youtube.com/v/RAQ69Kz1SWo?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/RAQ69Kz1SWo?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #9 : 27 Czerwiec, 2011, 19:45:45 pm »

Co za talent i zacięcie, kolejny artysta w mieście.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 27 Czerwiec, 2011, 21:00:14 pm »

Luno, w niedzielę było super, każdy znalazł coś dla siebie właśnie. Byłam mile zaskoczona, że i było slychać co śpiewali i nie zauważyłam głupoty lubaniaków w takim rażącym stopniu jak w sobotę...

Sobota niedzieli nierówna zupełnie:)
skoro tak
to może za rok zorganizować DZIEŃ LUBANIA
jeden ale za to konkretny

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II


*

Punkty: +21/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 87
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 30 Czerwiec, 2011, 19:54:34 pm »

Jak słyszę o Lawie, to przypominają mi się nieodległe czasy innej kapeli i nieco innej Lawy - piękny tekst o niej Ś.P. Grzesia Ciechowskiego, w prosty, acz niebezpośredni opowiadający o zawiści i nienawiści międzyludzkiej. Pasuje do bardzo wielu sytuacji.


Republika - Lawa
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #12 : 30 Czerwiec, 2011, 21:29:36 pm »

disco ! plusuję !

<a href="http://www.youtube.com/v/9Xmn3aApywU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/9Xmn3aApywU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec, 2011, 21:31:37 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #13 : 30 Czerwiec, 2011, 21:38:12 pm »

Ś.P. Grzegorz był tak poetycką, muzyczną, mądrą w tekstach i ich interpretacji postacią, że tylko słowo "lawa" mi do wątku pasuje. Niemniej dziękuję Tomaszowi za fragment muzyczny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-12
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 19
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 03 Lipiec, 2011, 14:11:39 pm »

Na temat lubańskiej LAWY mam zdanie wyrobione już od samego początku. I niestety z przykrością muszę napisać, że jest to niezmierna chałtura. Te tandetne zespoły, które zostają zapraszane na występ, pokroju ICH TROJE czy inne badziewia. Aż żal patrzeć na te wypociny. Z roku na rok jest coraz to gorzej. I do tego ten spęd ludzi, syf, smród, piwo mieszane z wodą i wszystko po symboliczne 5 zł w kramikach. Do tego na tej (pożal się Boże) imprezie nie ma gdzie zaparkować auta. Uważam, że miasto zamiast wyrzucać pieniądze w błoto na taki szmelc powinien zainwestować w np. renowację Parku na Kamiennej Górze czy choćby stworzenie jakiegoś ciekawego Klubu z dobrą muzyką dla ludzi o gustach, powiedzmy wybrednych. Proponuję też panu Burmistrzowi A.S. (mojemu byłemu nauczycielowi) aby zastanowił się nad stworzeniem jakiegoś lokalnego radia (rozgłośni) z dobrą i ciekawą muzyką.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Program Lawa - 28, 29 czerwiec 2008r. Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 15 17511 Ostatnia wiadomość 01 Lipiec, 2008, 11:34:46 am
wysłane przez simon75
LAWA 2008 Kultura i sztuka RalfNight 4 6070 Ostatnia wiadomość 29 Czerwiec, 2008, 17:54:42 pm
wysłane przez elwis
Recenzja LAWA 2008 - Dzień pierwszy. Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 1 5495 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2008, 22:48:42 pm
wysłane przez Beata
Recenzja Lawa 2008 - Dzień Drugi Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 2 4575 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2008, 11:22:38 am
wysłane przez madziowa1402
Ruszyła rewitalizacja Rynku w Leśnej Bieżące wiadomości Leo 0 4056 Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 13:10:29 pm
wysłane przez Leo
Dni Lubania LAWA 2009 - Program Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 11719 Ostatnia wiadomość 03 Czerwiec, 2009, 11:01:10 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Dni Lubania - Lawa 2009 już za nami Bieżące wiadomości Leo 0 3869 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2009, 09:08:10 am
wysłane przez Leo
Dni Lubania Lawa 2010 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 17 27718 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 06:39:40 am
wysłane przez gracjano
LAWA 2011 Lubań Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 4 5 » Mentos 66 70759 Ostatnia wiadomość 13 Sierpień, 2011, 09:04:35 am
wysłane przez Tony
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3277 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu