Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Obecna ocena:
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Obiekt wandalizmu przy lubańskiej Temidzie [mieszkańcy informują ]  (Przeczytany 68196 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 25 Czerwiec, 2011, 10:15:21 am »

Od dłuższego czasu obserwuję jak z dnia na dzień zaparkowany pod lubańskim sądem granatowy ford eskort traci kolejne elementy. Najpierw stracił tablice, następnie oddech w oponach, później szybę w drzwiach od kierowcy, a obecnie już żadną szybą się nie szczyci. Zastanawiające jest, że parking pod takim obiektem stał się szrotem i miejscem wandalizmu. Ponoć pod latarnią najciemniej i w tym przypadku to prawda. Należy tylko wziąć jeszcze na siebie to, że jest to centrum i wizytówka pod patronatem Temidy.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec, 2011, 21:22:05 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #1 : 25 Czerwiec, 2011, 12:03:13 pm »

Ewa mnie ubiegła... poza tym zapytanie moje dodatkowe...co zrobiła straż miejska w tej kwestii...Co? policja coś zrobiła...Co? bo pewno zaraz ktoś napisze ze z tym szrotem nic nie można zrobić...


IMAG0185.jpg




IMAG0186.jpg


IMAG0185.jpg

* IMAG0185.jpg (97.36 KB, 640x482 - powiększony/pobrany 1373 razy.)
IMAG0186.jpg

* IMAG0186.jpg (94.74 KB, 640x482 - powiększony/pobrany 1392 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #2 : 25 Czerwiec, 2011, 12:15:34 pm »

To auto stoi tam już ponad pół roku, w zimie łatwo było go ukryć pod stertą śniegu   Któregoś razu zadzwoniliśmy nawet po straż miejską i co usłyszeliśmy? Co?   Że ten pojazd jest na pewno czyjąś własnością Fakt... Ale to, że stał (chyba) na szczecińskich blachach nie daje nikomu do myślenia...  Niezdecydowany
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 25 Czerwiec, 2011, 12:21:46 pm »

MooseDlb od dłuższego czasu ta ruina mnie interesuje, ale chciałam tak profesjonalnie jak Ty info umieścić. Za każdym razem zapominałam aparatu Cóż nie te lata Chichot. Nie wiem jak i kto, ale proszę to zabrać, bo jest mi najnormalniej w świecie wstyd. Jeżeli przeszkodą jest to, że jest to czyjaś własność to niech mi tylko za nieprawidłowe parkowanie ktoś wóz wywiezie, albo blokadę założy. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #4 : 25 Czerwiec, 2011, 12:25:47 pm »

Ale to, że stał (chyba) na szczecińskich blachach nie daje nikomu do myślenia...  Niezdecydowany

taaa...miał blachy....ale nie wymagaj od straży miejskiej myślenia.... ostatnio nawet "pan z wąsem" nie zjechał na 3go maja ze skrzyżowania jak karetka jechała...musiała ich ominąć.... nie to by inni kierowcy nie zjechali... Yeti stało na środkowym pasie....Chichot

MooseDlb od dłuższego czasu ta ruina mnie interesuje, ale chciałam tak profesjonalnie jak Ty info umieścić.

bez przesady...ja tylko telefonem fote zrobiłem...Chichot


Jeżeli przeszkodą jest to, że jest to czyjaś własność to niech mi tylko za nieprawidłowe parkowanie ktoś wóz wywiezie, albo blokadę założy. 

mnie sm od jakiegoś czasu pilnie obserwuje jak chodzę z psem... panowie dziwnie mi się przyglądają...Chichot hehehe....Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 25 Czerwiec, 2011, 12:32:05 pm »



mnie sm od jakiegoś czasu pilnie obserwuje jak chodzę z psem... panowie dziwnie mi się przyglądają...Chichot hehehe....Chichot

Ty lepiej się upewnij czyjego psa prowadzasz?! Może to owczarek szczeciński
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #6 : 25 Czerwiec, 2011, 12:34:13 pm »

hahaha...dobre...Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #7 : 25 Czerwiec, 2011, 13:04:51 pm »

I znowu ja Co? Już po akcji z psem oberwałam...no, ale może po akcji szrot nie będzie tak źle
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #8 : 25 Czerwiec, 2011, 13:37:06 pm »

I znowu ja Co? Już po akcji z psem oberwałam...no, ale może po akcji szrot nie będzie tak źle

ale kto Cię "obrywał"....??
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #9 : 25 Czerwiec, 2011, 14:13:58 pm »

Nie sm, z nimi było spoko. Nie wierzysz chyba, że dam się oberwać. Tylko takie próby były Chichot Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 25 Czerwiec, 2011, 16:24:37 pm »

Dokładnie, powinny zainteresować się tym autem odpowiednie służby, szczególnie, że nawet jeśli jest czyjąś własnością i świadomie tam stoi, to wyglądem odstrasza. Szrot czy nie szrot /ludzie jezdzą gorszymi autami/ jest uszkodzony na tyle, by go usunąć do naprawy lub śmietnika.

I SM i Policja powinny się tym fantem zainteresować, wystarczy TYLKO chcieć:)

Nie znam etapu w jakim są podjęte działania w kierunku tegoż fanta /o ile zostały/.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #11 : 25 Czerwiec, 2011, 17:31:24 pm »

Andzia ..pozdrawiam.. na Mojej ulicy przez dwa lata stały dwa szroty...w asfalt juz się wbijały ...gratka dla młodzieży ..to szyba ..to koło. to antena..to rejestracja.. onegdaj apelowałem do sm..powiedzieli ,,że jak znajdą krople oleju to każą wymienić cały asfalt ..właścicielowi ..
ekologia??? ;)po drugie to -prywatna własność a prawo mówi jasno...
właściciel rzeczy jest odpowiedzialny za swoje..w związku z tym jak nie ma właściciela to sm i Policja nic nie zrobi ..to urzędowe prawo...
fantow jak  mądrze zasugerowałaś jest dużo..taki Kraj- im więcej właścicieli tym mniej o nich wiedzy...
Jesli nawet zostawimy problem ..ze szrotem  jesli będziemy na to ciekawie patrzeć bo nikt sie nie odezwie to /szacuneczek dla EWY/... pomińmy problem ..niech nas szrot zalewa...
Miałem dwa  auta ,,z czego to dwa maluchy..raz się przyczepili ,że za stare na Nasze drogi..ale pogratulowali dbałości..
a
Myślę Aniu ,że jest metoda

mark...

« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec, 2011, 17:46:02 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +4/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 48
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 25 Czerwiec, 2011, 18:00:54 pm »

Samochód stał  nie na szczecińskich blachach tylko na tablicach z Częstochowy. Jest prawdopodobnie własnością jednego z osadzonych/ zatrzymanych w areszcie śledczym. Stoi już rok czasu pod Aresztem. Ciekawe kto zapłaci za naprawę auta jak osadzony opuści areszt?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #13 : 25 Czerwiec, 2011, 18:10:04 pm »

Na Granicznej stalo 5--lat  już całkiem zakomarowane...płacić będziemy My.no jak inaczej...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 25 Czerwiec, 2011, 18:34:35 pm »

Służby sa od tego by szybko zlokalizować właściciela. Jeśli jest to własnośc osadzonego, który sam własnym autem przyjechal i zgłosił sie do odbycia kary to rownież jest na to sposób. To że ktoś jest osadzony nie znaczy że nie można do niego dotrzeć. Powtarzam jeszcze raz, bo debata nie ma sensu dalej i gdybacie co będzie a co się nie stanie :  "wystarczy chcieć" zainteresować sie problemem i to załatwić, uwierzcie mi, wiele czasu by to nie zajęło. Szkoda, że nie jestem od takich spraw...samą mnie krew zalewa jak widzę takie mankamenty w moim mieście... Mam nadzieje, że czytają to odpowiedni ludzie, zajęci własnymi lub innymi sprawami dookoła, gdzie nieudacznie przez palce przelatują im inne problemy mniejsze czy większe tegoz miasta.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Przetarg na M-4 (63m) przy ul. Mieszka II - 95.000 pln Informacje i Komunikaty Instytucji Paweł Sokołowski 0 4367 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2009, 18:19:25 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Lubańska Straż Miejska ma nowego komendanta Miasto Lubań Urząd Miasta 5 8906 Ostatnia wiadomość 22 Marzec, 2013, 01:01:11 am
wysłane przez Marsjanin
Poszukuję do wynajęcia Lubań, Leśna, Gryfów Śląski Nieruchomości bartulanka 0 4086 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2013, 17:08:47 pm
wysłane przez bartulanka
Marian Kwolik przewodniczącym Rady Miasta Lubań [wideo] Polecane - Strona główna x 6 9357 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2013, 17:55:31 pm
wysłane przez melioracja
Noc Muzeów Lubań 2013 Polecane - Strona główna ŁCR 5 6838 Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2013, 00:00:50 am
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Demokracja a la Gmina Lubań Hydepark realista 10 15231 Ostatnia wiadomość 03 Czerwiec, 2013, 08:32:43 am
wysłane przez realista
Miasto Lubań w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku Miasto Lubań « 1 2 3 4 5 » Urząd Miasta 69 57172 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2013, 22:26:51 pm
wysłane przez tatajulki
Kontrole nad wodami powiatu lubańskiego Hydepark Bero 3 5062 Ostatnia wiadomość 07 Sierpień, 2013, 22:54:57 pm
wysłane przez Gustaw
Lubański akcent Hydepark Tony 0 2303 Ostatnia wiadomość 29 Grudzień, 2013, 00:57:25 am
wysłane przez Tony
I Lubański Orszak Trzech Króli Polecane - Strona główna Urząd Miasta 4 8512 Ostatnia wiadomość 08 Styczeń, 2014, 21:13:49 pm
wysłane przez Jeżyk