Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Obecna ocena:
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Obiekt wandalizmu przy lubańskiej Temidzie [mieszkańcy informują ]  (Przeczytany 68175 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #60 : 28 Lipiec, 2011, 16:53:58 pm »

Temat zakończony ... myślę że należało by przenieść ten wątek do kosza.

Zgłaszam sprzeciw 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #61 : 28 Lipiec, 2011, 20:02:01 pm »

następny ford na dąbrowskiego...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #62 : 28 Lipiec, 2011, 20:30:11 pm »

Od kiedy jestem zarejestrowana na L24 zasiadałam wieczorem z ochotą, aby powymieniać się zdaniami, posprzeczać, czy nawet pośmiać. Zawsze był jakiś punkt zaczepienia, chęć zabrania głosu. Nowy wątek i była jazda. Nie wiem, czy tylko ja tak spostrzegam, ale od jakiegoś czasu, a dziś szczególnie nie mam na to ochoty. Kąśliwości kiedyś zabawne przerodziły się w monotematyczną głupotę, poszły w jednym kierunku i trzymają się tego kurczowo, na siłę, bez wyrazu i błyskotliwości. Nie ma pomysłów na nic nowego tylko odgrzewa się stare kotlety, czy też wyciąga trupa z szafy. Wiem, że nazbieram, ale zamiast podyskutować z grupą szaleńców, której się jeszcze chce w tym grajdole spotykać, działać i coś dla nas wszystkich  zrobić to lecą na siłę wpisywane dyskusje: po co, dlaczego, jeszcze ta, jeszcze tu, bo ten, bo tamten...bez polotu, bez ikry- nijak! My i tak będziemy działać, bo nam się pomimo wszystko chce, ale czy tu???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #63 : 28 Lipiec, 2011, 21:33:39 pm »

następny ford na dąbrowskiego...

jeżeli chodzi Ci o kombi, to ma ono właściciela w postaci mieszkańca domu pod którym stoi... Spoko dłuższa historia... marna zresztą...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #64 : 28 Lipiec, 2011, 21:58:57 pm »

Od kiedy jestem zarejestrowana na L24 zasiadałam wieczorem z ochotą, aby powymieniać się zdaniami, posprzeczać, czy nawet pośmiać. Zawsze był jakiś punkt zaczepienia, chęć zabrania głosu. Nowy wątek i była jazda. Nie wiem, czy tylko ja tak spostrzegam, ale od jakiegoś czasu, a dziś szczególnie nie mam na to ochoty. Kąśliwości kiedyś zabawne przerodziły się w monotematyczną głupotę, poszły w jednym kierunku i trzymają się tego kurczowo, na siłę, bez wyrazu i błyskotliwości. Nie ma pomysłów na nic nowego tylko odgrzewa się stare kotlety, czy też wyciąga trupa z szafy. Wiem, że nazbieram, ale zamiast podyskutować z grupą szaleńców, której się jeszcze chce w tym grajdole spotykać, działać i coś dla nas wszystkich  zrobić to lecą na siłę wpisywane dyskusje: po co, dlaczego, jeszcze ta, jeszcze tu, bo ten, bo tamten...bez polotu, bez ikry- nijak! My i tak będziemy działać, bo nam się pomimo wszystko chce, ale czy tu???

Poszłaś bo bandzie. Szok Nie spodziewaj się aplauzu.Jeszcze nie teraz.Ewa sami wyciągnęliście trupa z szafy.

Droga tolerancjo! Wrak stanowił zagrożenie, a ja nie znam ceny dla zdrowia, a tym bardziej życia, bo dla mnie te aspekty są bezcenne. Wrak był niezabezpieczony, pełen odłamków szkła, nie wiem w jakim stanie była elektryka  i czy w baku nie było paliwa. Nie wiem...Wiem, że to ja założyłam ten wątek, a redakcja uznała, że jest on na tyle istotny, aby pójść na czołówkę. Czy był to pierwszy, czy kolejny wpis w tym temacie?! Też nie wiem. Wiem natomiast, że niebezpieczeństwa już nie ma. I nie licytuję się, czy to zasługa Panaceum, które złożyło wniosek o usunięcie pojazdu, czy wcześniejszych działań służb. Mnie cieszy to, że niebezpieczeństwo związane z wrakiem już nie istnieje i nie ważne wskutek czyich działań.

Ewa gratuluję polotu.Nerwy Ci puszczają.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #65 : 28 Lipiec, 2011, 22:48:24 pm »

Podziękowania należą sie Burmistrzowi a przede wszystkim Straży Miejskiej, którzy to juz dawno podjęli kroki w celu usunięcia wraku. Ale, że biurokracja u nas wielka troche to trwało.
Panaceum ze swoim wniokiem wstrzelilo się w doskonałym czasie, bo albo mieli szczęście, albo wiedzę, że sprawa zostanie niedługo załatwiona. No ale cóż, najważniejsze, że cel został osiągnięty.
Swoją drogą ciekawa jestem jaki los spotkał ostatecznie dokuczliwy wrak i kto za to zapłacił lub wciąż płaci?

Tolerancjo, Ewo, powiadają, że sukces ma wielu ojców  a ja wiem, że przysłowia są mądrością narodu. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #66 : 29 Lipiec, 2011, 05:58:53 am »

Podziękowania należą sie Burmistrzowi a przede wszystkim Straży Miejskiej, którzy to juz dawno podjęli kroki w celu usunięcia wraku. Ale, że biurokracja u nas wielka troche to trwało.
Panaceum ze swoim wniokiem wstrzelilo się w doskonałym czasie, bo albo mieli szczęście, albo wiedzę, że sprawa zostanie niedługo załatwiona. No ale cóż, najważniejsze, że cel został osiągnięty.
Swoją drogą ciekawa jestem jaki los spotkał ostatecznie dokuczliwy wrak i kto za to zapłacił lub wciąż płaci?

chciałem wcześniej przytoczyć komu tak naprawdę możemy podziękować
nawet był post którego nie mogę się doszukać w którym burmistrz uspokaja i deklaruje znikniecie wraku najpóźniej do końca sierpnia a stało się to wcześniej...
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #67 : 29 Lipiec, 2011, 06:31:55 am »

chciałem wcześniej przytoczyć komu tak naprawdę możemy podziękować
nawet był post którego nie mogę się doszukać w którym burmistrz uspokaja i deklaruje znikniecie wraku najpóźniej do końca sierpnia a stało się to wcześniej...
 

Znalazłem- proszę



pismo (1).jpg


pismo (1).jpg

* pismo (1).jpg (18.51 KB, 345x421 - powiększony/pobrany 682 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #68 : 29 Lipiec, 2011, 11:02:36 am »

a dziękuję
to jednak nie post a skan pisma na pismo
a w którym to wątku proszę wskaż jeśli taki jesteś łaskaw...
pamiętam że jeszcze było parcie na nic nie dzianie się Pani Ewy....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #69 : 29 Lipiec, 2011, 19:04:33 pm »

a dziękuję
to jednak nie post a skan pisma na pismo
a w którym to wątku proszę wskaż jeśli taki jesteś łaskaw...
pamiętam że jeszcze było parcie na nic nie dzianie się Pani Ewy....
Nie dzianie?! Niesłychanie Chichot Nie lubię dzianin...ale na ten temat na nowym wątku Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #70 : 29 Lipiec, 2011, 19:34:37 pm »

dzianie, nie dzianie,dzieje się czyż też nie
interpretuj i pisz sobie jak chcesz to twój monolog ja mam co robić....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Przetarg na M-4 (63m) przy ul. Mieszka II - 95.000 pln Informacje i Komunikaty Instytucji Paweł Sokołowski 0 4366 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2009, 18:19:25 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Lubańska Straż Miejska ma nowego komendanta Miasto Lubań Urząd Miasta 5 8904 Ostatnia wiadomość 22 Marzec, 2013, 01:01:11 am
wysłane przez Marsjanin
Poszukuję do wynajęcia Lubań, Leśna, Gryfów Śląski Nieruchomości bartulanka 0 4084 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2013, 17:08:47 pm
wysłane przez bartulanka
Marian Kwolik przewodniczącym Rady Miasta Lubań [wideo] Polecane - Strona główna x 6 9353 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2013, 17:55:31 pm
wysłane przez melioracja
Noc Muzeów Lubań 2013 Polecane - Strona główna ŁCR 5 6837 Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2013, 00:00:50 am
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Demokracja a la Gmina Lubań Hydepark realista 10 15220 Ostatnia wiadomość 03 Czerwiec, 2013, 08:32:43 am
wysłane przez realista
Miasto Lubań w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku Miasto Lubań « 1 2 3 4 5 » Urząd Miasta 69 57144 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2013, 22:26:51 pm
wysłane przez tatajulki
Kontrole nad wodami powiatu lubańskiego Hydepark Bero 3 5060 Ostatnia wiadomość 07 Sierpień, 2013, 22:54:57 pm
wysłane przez Gustaw
Lubański akcent Hydepark Tony 0 2301 Ostatnia wiadomość 29 Grudzień, 2013, 00:57:25 am
wysłane przez Tony
I Lubański Orszak Trzech Króli Polecane - Strona główna Urząd Miasta 4 8504 Ostatnia wiadomość 08 Styczeń, 2014, 21:13:49 pm
wysłane przez Jeżyk