Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lubańscy urzędnicy zawiązali związek zawodowy  (Przeczytany 13864 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 25 Czerwiec, 2011, 00:37:40 am »

"ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW SAMORZĄDOWYCH POWIATU LUBAŃSKIEGO" - Taką nazwę nosi zarejestrowany 6 czerwca w IX Wydziale Gospodarczym KRS we Wrocławiu związek zawodowy z siedzibą przy 7-mej Dywizji w Lubaniu.

Do związku przystąpiło czternastu urzędników, których niektóre nazwiska znane są mieszkańcom Lubania z ostatnich list wyborczych Platformy Obywatelskiej do samorządu.

Burmistrz Lubania, Arkadiusz Słowiński zapytany o to, czy nie widzi w takim działaniu możliwych utrudnień w funkcjonowaniu urzędu, odpowiedział: "jako wieloletni działacz Związku Zawodowego NSZZ „Solidarność” rozumiem obawy, jakie mają moi pracownicy. Systematycznie wprowadzamy szereg zmian mających na celu usprawnienie pracy naszego urzędu, szczególnie jeśli chodzi o obsługę petenta. Zmiany zawsze niosą ze sobą pewien lęk - w tym wypadku zupełnie nieuzasadniony. Pojawiają się też trudy w przystosowaniu do nowych zadań. Uważam, że w grupie lepiej można problem przedyskutować, rozważyć i rozwiązać".

UM Luban.jpg

* UM Luban.jpg (154.76 KB, 905x559 - powiększony/pobrany 433 razy.)
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2011, 22:32:11 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1 : 25 Czerwiec, 2011, 10:46:23 am »

Ja bym tam sie nie przejmowała na miejscu tych wszystkich urzędników(przedstawicieli PO, kandydatów z tego ugrupowania do list wyborczych). Pan Burmistrz będąc jeszcze radnym wykazywał wyraźną surowość oceny w stosunku to poszczególnych przedstawicieli Platformy Obywatelskiej. W chwili obecnej dostrzegam u pana Burmistrza niemalże sympatię i sentyment w stosunku do przedstawicieli powyższego ugrupowania. Jak się okazuje, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 25 Czerwiec, 2011, 11:11:18 am »

To dotychczas nie było tam związków?!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #3 : 25 Czerwiec, 2011, 11:39:13 am »

No Jola- tym razem to Cie zaplusuje..widzisz jak to jest  .. wybieramy  .. ufamy obietnicą
sprawy się ciągną ..urzędowanie trwa ... my możemy sobie...czuję ,że Burmistrz Cie w czymś zawiódł?? nawał pracy i kumulowanie wiedzy o Mieście  opóźnia widać  prośby...


Cytuj
To dotychczas nie było tam związków?!

hehe -chyba nie???
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #4 : 25 Czerwiec, 2011, 13:14:33 pm »

No Jola- tym razem to Cie zaplusuje..widzisz jak to jest  .. wybieramy  .. ufamy obietnicą
sprawy się ciągną ..urzędowanie trwa ... my możemy sobie...czuję ,że Burmistrz Cie w czymś zawiódł?? nawał pracy i kumulowanie wiedzy o Mieście  opóźnia widać  prośby...


hehe -chyba nie???

Jak zwykle jesteś złośliwy w stosunku do mnie, co mnie nie dziwi, bo od początku postępowałeś w ten sposób. Niby mnie plusujesz a jednak sobie pokpiewasz. Żadnych osobistych próśb do Burmistrza nie miałam. Zwracałam się do niego jakiś czas temu ale nie w swojej sprawie a w sprawie mieszkańców TBS, ich problemy nie są mi obojętne. Pan Burmistrz obiecał, że będzie monitorował poczynania prezesa TBS ale z tego co słyszałam od mieszkańców TBS-u wszystko jest u nich po staremu.
Wiesz co Widelcu drogi, nie zależy mi na Twojej sympatii.Nigdy nie zabiegałam na siłę o czyjąś smpatię ale wiedz, że szanuję tylko tych którzy  mnie szanują. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #5 : 28 Czerwiec, 2011, 11:42:27 am »

Dla mnie związki zawodowe to relikt komunizmu i ich rola powinna juz być zakończona. W tej chwili jak słysze słowo związek zawodowy to widze płonace opony, wyważane drzwi czy rzucanie kamieniami pod transparentami "solidarności i równości".

Niestety tak to wygląda że tutaj nie chodzi o dobro nikogo innego _tylko_ tego związku który aktualnie "protestuje". To my wszyscy płacimy za przywileje wymuszone przez związki, z którymi Państwo sobie nie radzi.

Do tego związki są polityczne (a w wielu krajach mafijne) i ich działania kierowane przez grupy odbiegaja mocno od dobra społecznego, kierując się na uzyskanie przywilejów dla wybranej grupy. "To my jesteśmy poszkodowani", "To nam się więcej należy", itd. Związki zawodowe niestety dzielą społeczeństwo na silnych i słabych, zorganizowanych i jednostki - gdzie jedni wykorzystuja drugich.

Jolu, sympatia i sentyment Burmistrza o których piszesz chyba nie są odwzajemniane
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #6 : 28 Czerwiec, 2011, 13:22:05 pm »

Mr.Rutana "pewnie" jest przewodniczącym? :
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #7 : 28 Czerwiec, 2011, 14:52:43 pm »

Mr.Rutana "pewnie" jest przewodniczącym? :
Chyba raczej skarbnikiem 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 36
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 28 Czerwiec, 2011, 15:30:00 pm »

Powiem więcej, Pan Rutana został przez Zarząd ZZ wyznaczony jako osoba "chroniona".
Przewodniczącą jest Pani Granisz Agnieszka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #9 : 28 Czerwiec, 2011, 16:24:55 pm »

związek "pracy chronionej" 
"black mamba" u sterów hm...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #10 : 28 Czerwiec, 2011, 16:50:47 pm »

Niektóre gady mają bez przerwy okres ochronny, czyli takie zwierzaki w czepku urodzone. No cóż jedni mają pod górkę , inni z górki. 
Nie ma to jak być nietykalnym.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #11 : 28 Czerwiec, 2011, 21:03:38 pm »

<a href="http://www.youtube.com/v/x3knMFIAMeY?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/x3knMFIAMeY?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 28 Czerwiec, 2011, 21:07:27 pm »

Tony chociaż minusy zbierasz masz plusa Chichot Chichot Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #13 : 28 Czerwiec, 2011, 21:16:25 pm »

No cóż jedni mają pod górkę , inni z górki. 
A my Jolu mam górke
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #14 : 29 Czerwiec, 2011, 08:41:54 am »

A my Jolu mam górke
Tak to już jest, szczerość nie sprzyja populizmowi, takie postępowanie nie ułatwia życia. W życiu częściej miawam pod górkę niż z górki ale nie narzekam, mnie taki stan rzeczy dopinguje do dzialania, tylko pierdoły się poddają.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lubańscy seniorzy z DDP w Kotlinie Kłodzkiej Lubańscy Seniorzy x 0 5310 Ostatnia wiadomość 29 Luty, 2008, 12:13:17 pm
wysłane przez x
Lubańscy seniorzy czytają najmłodszym Lubańscy Seniorzy x 0 4969 Ostatnia wiadomość 29 Luty, 2008, 13:03:46 pm
wysłane przez x
Związek 6 Miast Łużyckich - symbol polsko - niemieckiego partnerstwa Bieżące wiadomości Leo 3 7869 Ostatnia wiadomość 02 Kwiecień, 2012, 23:35:30 pm
wysłane przez x
Lubańscy Seniorzy w Pradze Lubańscy Seniorzy DDzP-Lubań 3 9473 Ostatnia wiadomość 26 Październik, 2009, 14:30:38 pm
wysłane przez DDzP-Lubań
Obradowali lubańscy radni Bieżące wiadomości Leo 0 2927 Ostatnia wiadomość 05 Listopad, 2009, 18:53:52 pm
wysłane przez Leo
Wolny związek czy obrączka - co wybrać? Bieżące wiadomości Leo 3 5199 Ostatnia wiadomość 13 Grudzień, 2009, 07:50:20 am
wysłane przez widelec
Lubańscy przedstawiciele na konwencji SLD Bieżące wiadomości Leo 0 2429 Ostatnia wiadomość 21 Grudzień, 2009, 18:37:14 pm
wysłane przez Leo
Brytujscy urzędnicy przekonani do BitTorrent Serwis komputerowy Black 0 2368 Ostatnia wiadomość 10 Czerwiec, 2010, 11:18:07 am
wysłane przez Black
Związek Sześciu Miast Łużyckich w Lubaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 0 4436 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 11:26:27 am
wysłane przez Urząd Miasta
kierowca zawodowy - rencista szuka pracy Ogłoszenia drobne kobieta 2 3232 Ostatnia wiadomość 03 Kwiecień, 2013, 13:51:34 pm
wysłane przez kobieta