Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: ,,Ino Sznury'' – gala gimnazjalistów  (Przeczytany 11569 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +121/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 638
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 22 Czerwiec, 2011, 15:18:38 pm »

,,Ino Sznury'' to nagrody przyznawane uczniom  lubańskiego Gimnazjum nr 1 już od 10 lat. Uroczysta gala z tej okazji zorganizowana została 20 czerwca w sali sportowej. Wszystkie przybyłe osoby serdecznie powitała Beata Jaworska – dyrektor gimnazjum. Z ust pani dyrektor padło wiele ciepłych słów uznania, zadowolenia, satysfakcji z osiągnięć podopiecznych.






A osiągnięć szkoła ma wiele. Jej uczniowie są laureatami konkursów: matematycznych, literackich, przyrodniczych i wielu innych. Swój talent aktorski oraz muzyczny uczniowie zaprezentowali podczas spektaklu, przygotowanego specjalnie na tę okazję ,,Chryje z Polską, czyli rzecz o Stanisławie Wyspiańskim'' na podstawie sztuki Macieja Wojtyszki.

Uczniowie wcielili się w powierzone im role z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Możemy być dumni,  że to właśnie w naszym mieście dorastają takie nietuzinkowe talenty.
W trakcie imprezy wręczono  również pamiątkowe dyplomy wraz z symbolicznym „złotym sznurem”. Są to nagrody przyznawane uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w następujących kategoriach:
- Mistrz Pióra
- Mistrz Słowa
- Mistrz Pędzla
- Mistrz Intelektu
- Mistrz Techniki
- Mistrz Czynu
- Mistrz Sportu
- Mistrz Ekologii
Nagrody otrzymało około 80 osób. To ponad połowa uczniów tej szkoły. Taki wynik jest zapewne niebywałym sukcesem oraz powodem do dumy zarówno dla  uczniów jak i nauczycieli. Na szczególe wyróżnienie zasługuje Marcelina Aniśkiewicz uczennica klasy III, która otrzymała nagrody w pięciu kategoriach.

mini_G.nr I.jpg


W trzech kategoriach wyróżnieni zostali:  Magdalena Kołodziejczak, Kacper Strzeliński,  Martyna Kleszczyńska,  Anna Barabola, Łukasz Witków.
Laureatom nagrody wręczali m.in. Jan Smreczyński – sekretarz Lubania, Elżbieta Sindrewicz- naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań, Bożena Adamczyk –Pogorzelec – dyrektor Muzeum Regionalnego, Krystyna Sławińska – lokalna poetka.

mini_Gimnazjum I.jpg


Każdy z nas ma jakieś ukryte możliwości, czasem trzeba tylko dopomóc aby je odkryć. Życzenia, gratulacje i podziękowania należą sie uczniom, za ich wkład pracy i zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy. Docenić należy również pracę nauczycieli, którzy potrafią pozytywnie wpłynąć na rozwój i pogłębianie zainteresowań swoich podopiecznych.

mini_G.nr I.jpg

* mini_G.nr I.jpg (98.42 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 1755 razy.)
mini_Gala Gimn. nr 1.jpg

* mini_Gala Gimn. nr 1.jpg (91.68 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 600 razy.)
mini_Gala Gimnazjum.jpg

* mini_Gala Gimnazjum.jpg (88.82 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 618 razy.)
mini_Gimn.nr I.jpg

* mini_Gimn.nr I.jpg (99.2 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 9707 razy.)
mini_Gimnazjum 1.jpg

* mini_Gimnazjum 1.jpg (111.58 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 610 razy.)
mini_Gimnazjum - Gala.jpg

* mini_Gimnazjum - Gala.jpg (83.5 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 541 razy.)
mini_Gimnazjum I.jpg

* mini_Gimnazjum I.jpg (90.73 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 1700 razy.)
mini_Gimnazjum nr I.jpg

* mini_Gimnazjum nr I.jpg (84.42 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 614 razy.)
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec, 2011, 23:45:05 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 22 Czerwiec, 2011, 18:17:39 pm »

Gala 1.wmv




Wspaniała szkoła, cudowna kadra i zdolna młodzież. Jak każda mama pochwalę się...mój syn otwiera galę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #2 : 23 Czerwiec, 2011, 11:06:43 am »

Świetne
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +61/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 936
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Hubert Horbowski


« Odpowiedź #3 : 23 Czerwiec, 2011, 21:44:33 pm »

Uważam, że autor informacji popełnił faux pas.
Pani Krystyna Sławińska jest poetką wybitną.

Z wyrazami szacunku należnego Urzędowi Miasta
Hubert Horbowski - poeta li tylko lokalny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #4 : 24 Czerwiec, 2011, 00:00:55 am »

Uważam, że autor informacji popełnił faux pas.
Pani Krystyna Sławińska jest poetką wybitną.

Z wyrazami szacunku należnego Urzędowi Miasta
Hubert Horbowski - poeta li tylko lokalny.

Hubert- nie czepiajmy się słówek. Zawstydzony

Jestem bardzo dumna, że zostałam zaproszona na uroczystą Galę Mistrzów i przyjęta jak wybitna osoba. Jestem pod wielkim wrażeniem talentu młodych ludzi. Film pokazuje fragment występu- były jeszcze recytacje i piosenki zgrabnie wplecione w scenariusz. Wszystko podane z kunsztem, profesjonalnie, a przecież to 14-16 latki. Mamy zdolną młodzież i wspaniałych nauczycieli, którzy jak łucznik strzale, nadają jej działaniom właściwy kierunek.
Serdecznie dziękuję za zaproszenie i życzę młodym ludziom, żeby w dorosłym życiu nie zgubili entuzjazmu i pasji. No i... słońca na zasłużonych wakacjach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)



Punkty: +61/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 936
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Hubert Horbowski


« Odpowiedź #5 : 24 Czerwiec, 2011, 00:30:08 am »

Cyt. ZUZA
 
Mamy zdolną młodzież i wspaniałych nauczycieli, którzy jak łucznik strzale, nadają jej działaniom właściwy kierunek.
... życzę młodym ludziom, żeby w dorosłym życiu nie zgubili entuzjazmu i pasji. No i... słońca na zasłużonych wakacjach.


Zgadzam się, aprobuję, popieram etc. i przyłączam się do życzeń.
Hubert Horbowski

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 24 Czerwiec, 2011, 00:30:35 am »

Cytuj
Docenić należy również pracę nauczycieli, którzy potrafią pozytywnie wpłynąć na rozwój i pogłębianie zainteresowań swoich podopiecznych.

Brakuje mi nazwiska pani Wandy Nawrockiej.To jej zasługa że w tym gimnazjum jest to co jest.Pani dyrektor tylko spija śmietankę.Byłem na sześćdzisięcioleciu powstania tej szkoły.Widziałem i słyszałem ile czasu i ile słów poświęcono tej szkole.Kiedyś słynnej Czwórce.Z historii szkoły zrobiono pośmiewisko.Duży udział miała w tym obecna p.dyrektor.A przecież w/w szkoła była podstawówką o wiele dłużej niż jest gimnazjum.Wyśmiano kierownika Kinowskiego.Tak to prawda że dostawaliśmy w dupsko ile wlazło.I co z tego?Większość z nas wyrosła na normalnych obywateli.Nie jetem pewny czy p.Jaworska może pochwalić się tym z czego mógł być dumny kierownik Kinowski.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #7 : 24 Czerwiec, 2011, 23:06:25 pm »

Hubert- nie czepiajmy się słówek. Zawstydzony

Jestem bardzo dumna, że zostałam zaproszona na uroczystą Galę Mistrzów i przyjęta jak wybitna osoba. Jestem pod wielkim wrażeniem talentu młodych ludzi. Film pokazuje fragment występu- były jeszcze recytacje i piosenki zgrabnie wplecione w scenariusz. Wszystko podane z kunsztem, profesjonalnie, a przecież to 14-16 latki. Mamy zdolną młodzież i wspaniałych nauczycieli, którzy jak łucznik strzale, nadają jej działaniom właściwy kierunek.
Serdecznie dziękuję za zaproszenie i życzę młodym ludziom, żeby w dorosłym życiu nie zgubili entuzjazmu i pasji. No i... słońca na zasłużonych wakacjach.

Krysiu Hubert wie co pisze...To szkoła jest dumna, że tam byłaś. Jeszcze jestem tam na czele Rady Rodziców. Nie mogłam przybić, ale  jako li tylko bazgrająca Tobie dziękuję!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Powiatowy Konkurs Recytatorski dla gimnazjalistów (Lubań PCE 12.03.08) Informacje i Komunikaty Instytucji x 0 5252 Ostatnia wiadomość 13 Marzec, 2008, 15:27:30 pm
wysłane przez x
„Deutsch – Wagen – Tour” w Siekierczynie Kalendarz wydarzeń ODK Zaręba 0 4677 Ostatnia wiadomość 14 Kwiecień, 2011, 12:39:03 pm
wysłane przez ODK Zaręba
Wielka Gala Biesiadna Kalendarz wydarzeń ZUZA 8 8781 Ostatnia wiadomość 10 Czerwiec, 2011, 23:51:29 pm
wysłane przez ZUZA
Ruch Palikota zwycięża wśród gimnazjalistów Bieżące wiadomości red. 0 3482 Ostatnia wiadomość 14 Październik, 2011, 08:41:56 am
wysłane przez red.
Ciepłe słowa Anny Dymnej do lubańskich gimnazjalistów Kalendarz wydarzeń Gim 1 0 2713 Ostatnia wiadomość 05 Styczeń, 2012, 22:43:14 pm
wysłane przez Gim 1
DROGA OLSZYNA – RADOSTÓW – NAWOJÓW Powiat lubański powiat 0 5412 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2012, 11:22:27 am
wysłane przez powiat
Powitali Gimnazjalistów Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2928 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2012, 12:09:34 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Droga powiatowa Kościelniki – Szyszkowa – Leśna Powiat lubański powiat 0 6256 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 09:33:35 am
wysłane przez powiat
Dolnośląski Zlot Przodowników InO w Przesiece. Hydepark ZUZA 0 4738 Ostatnia wiadomość 01 Grudzień, 2013, 21:42:26 pm
wysłane przez ZUZA
Sportowa gala za nami! Polecane - Strona główna Bero 11 11279 Ostatnia wiadomość 02 Luty, 2014, 07:22:55 am
wysłane przez Jaksa Obodryc