Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Polonezem przez miasto? Tego jeszcze nie grali!  (Przeczytany 12634 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 21 Czerwiec, 2011, 08:06:56 am »

Uczniowie Trzeciego Gimnazjum w Lubaniu wiedzą jak oryginalnie pożegnać szkołę. W piątek postanowili wejść na bal gimnazjalny tańcząc poloneza od Rynku do restauracji Tęczowa, pokazując w ten sposób mieszkańcom miasta, jak może wyglądać uczeń kończący ten etap edukacji.

<a href="http://www.youtube.com/v/EJZ3WRVvLA8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/EJZ3WRVvLA8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>


*  (204.29 KB, 700x526 - powiększony/pobrany 628 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 21 Czerwiec, 2011, 17:46:38 pm »

Świetna inicjatywa, gratuluję!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 23 Czerwiec, 2011, 22:55:56 pm »

Uczniowie i Nauczyciele z Gimnazjum nr 3 w Lubaniu są niepowtarzalni, jedyni w swoim rodzaju!!! łamią  wszelkie stereotypy!!!
Gratuluję!!! Tak Trzymajcie!!! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 23 Czerwiec, 2011, 23:04:51 pm »

Szczerze? Mogę dostać szereg minusów, ale nie podoba mi się jak małoletni w rytmie idą do "Tęczy". Co będą robić i gdzie iść na studniówce? Na wszystko jest czas, a oczekiwanie na to jest cudowne Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #4 : 24 Czerwiec, 2011, 00:00:14 am »

A gdzie mają się udać na zabawę? Do MDK, gdzie dawniej odbywały się dyskoteki dla młodzieży przed 18 rokiem życia? Były odkąd ja pamiętam w MDK i w Młodzieżowym DK...kiedyś. Teraz lustra za XXX PLN zawadzają.
Zabawa była "na pietrze" Byłem, widziałem. Podobało mi się.
Myślę, że przez udział w dyskotece (takiej) też można uczyć wychowania, a każdy z piszących w tym wątku, miał kiedyś 16 lat.
Pozdrawiam : ) )
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 24 Czerwiec, 2011, 10:44:46 am »

A gdzie mają się udać na zabawę? Do MDK, gdzie dawniej odbywały się dyskoteki dla młodzieży przed 18 rokiem życia? Były odkąd ja pamiętam w MDK i w Młodzieżowym DK...kiedyś. Teraz lustra za XXX PLN zawadzają.
Zabawa była "na pietrze" Byłem, widziałem. Podobało mi się.
Myślę, że przez udział w dyskotece (takiej) też można uczyć wychowania, a każdy z piszących w tym wątku, miał kiedyś 16 lat.
Pozdrawiam : ) )
Gdzie mają się udać? Uważam, że powinni zostać w szkole. Tam są sale gimnastyczne i wiele innych szkół tak zrobiło. Czar pierwszej zabawy w lokalu zorganizowanej przez szkołę to nieco inna kategoria wiekowa. Piotr to, że młodzież kombinuje jak posmakować szybko smaków dorosłości nie znaczy, że my dorośli mamy im je podać. Tak zorganizowana impreza miałaby dla mnie czar, gdyby to była studniówka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 24 Czerwiec, 2011, 11:10:24 am »

Te Gimnazjum reprezentuje miasto i to Gimnazjum-uczniowie są przyszłością Lubania!!! I to, że łamią stereotypy to coś złego???!!! w oczach niektórych osób na tym forum chyba tak?!

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #7 : 24 Czerwiec, 2011, 11:25:11 am »

To, że ta szkoła jest w porządku, i że łamie stereoptypy, to w głównej mierze zasługa Dyrektora szkoły. Pani Ola to właściwa osoba na tym stanowisku. Moje dzieci uczęszczały do tego gimnazjum, wówczas była zastępcą dyrektora i już wtedy widziałam jej zaangażowanie oraz ogrom pracy, który tam wkładała swoją sobą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 24 Czerwiec, 2011, 11:49:16 am »

"to, że ta szkoła jest w porządku, i że łamie stereoptypy, to w głównej mierze zasługa Dyrektora szkoły. Pani Ola to właściwa osoba na tym stanowisku. Moje dzieci uczęszczały do tego gimnazjum, wówczas była zastępcą dyrektora i już wtedy widziałam jej zaangażowanie oraz ogrom pracy, który tam wkładała swoją sobą"

ZGADZAM SIĘ Z PANIĄ JOLĄ!!!
WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU- PANI DYREKTOR ALEKSANDRA BIAŁEK!!!


Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 28 Czerwiec, 2011, 21:54:12 pm »

jako były uczeń i świeży absolwent tej szkoły mogę z czystym sercem powiedzieć że była to najlepsza impreza zorganizowana przez szkołę jeżeli chodzi o imprezy zamknięte więc dziwi mnie ta wypowiedź pani  Ewy Gutek

:Gdzie mają się udać? Uważam, że powinni zostać w szkole. Tam są sale gimnastyczne i wiele innych szkół tak zrobiło. Czar pierwszej zabawy w lokalu zorganizowanej przez szkołę to nieco inna kategoria wiekowa. Piotr to, że młodzież kombinuje jak posmakować szybko smaków dorosłości nie znaczy, że my dorośli mamy im je podać. Tak zorganizowana impreza miałaby dla mnie czar, gdyby to była studniówka." - Czasy się zmieniły i nie mamy roku 90. Zorganizowanie balu w szkole byłoby ze strony rodziców i szkoły najzwyczajniej głupotą, to że inne szkoły tak robią i rodzice ani szkoła nie potrafią się zorganizować to ich sprawa.Nie każda szkoła musi kopiować wszystko po innej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Nigdy nie mów tego facetowi :P Świat Kobiet Paweł Sokołowski 4 6124 Ostatnia wiadomość 21 Marzec, 2008, 20:59:02 pm
wysłane przez Iza
Na połączenia kolejowe do Leśnej i Świeradowa Zdr. jeszcze poczekamy Bieżące wiadomości Leo 0 6359 Ostatnia wiadomość 04 Marzec, 2009, 21:14:56 pm
wysłane przez Leo
Jeszcze raz ja Hydepark rob8030 4 5885 Ostatnia wiadomość 04 Marzec, 2010, 23:48:00 pm
wysłane przez Black
O Lubańskim Centrum Historycznym raz jeszcze Polecane - Strona główna Doktorek 0 4545 Ostatnia wiadomość 22 Luty, 2011, 10:13:34 am
wysłane przez Doktorek
Alarm powodziowy - jak do tego doszło Bieżące wiadomości powiat 4 7854 Ostatnia wiadomość 12 Sierpień, 2011, 09:16:08 am
wysłane przez julia
Badania przesiewowe TK- płuc jeszcze przez kilka dni Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 16 14522 Ostatnia wiadomość 22 Listopad, 2011, 20:18:36 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Za 8 lat miasto Lubań będzie świętować 8 wieków swojej historii Miasto Lubań Urząd Miasta 5 9878 Ostatnia wiadomość 29 Wrzesień, 2012, 00:26:53 am
wysłane przez x
Epicentrum tego co najlepsze Kalendarz wydarzeń ŁCR 2 5316 Ostatnia wiadomość 13 Listopad, 2012, 09:39:24 am
wysłane przez ŁCR
Tego jeszcze w Lubaniu nie było Miasto Lubań Urząd Miasta 8 9851 Ostatnia wiadomość 23 Październik, 2013, 21:52:46 pm
wysłane przez Jola
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert