Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SPOTKANIE L24:)  (Przeczytany 154782 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #195 : 28 Czerwiec, 2011, 13:22:14 pm »

BTW
Czemu stowarzyszenie ma się nazywać PANACEUM, a nie KOT czy Luban24?
Jak słysze Stowarzyszenie PANACEUM to kompletnie nie widze tu ani Lubania, ani forum  ... tylko łapiduchów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #196 : 28 Czerwiec, 2011, 14:34:47 pm »

BTW
Czemu stowarzyszenie ma się nazywać PANACEUM, a nie KOT czy Luban24?
Jak słysze Stowarzyszenie PANACEUM to kompletnie nie widze tu ani Lubania, ani forum  ... tylko łapiduchów.
Bardzo słuszna uwaga Pawle. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #197 : 28 Czerwiec, 2011, 14:53:41 pm »

Sprawa jest prosta ... Ewa ma gotowe stowarzyszenie z KRS i innymi papierkowymi sprawami, zakładając nowe stowarzyszenie trzeba zapłacić za wpis itp. ... już widzę jak każdy robi zrzutę

A nazwę zawsze można zmienić, mi to obojętne ... na razie i tak każdy ma to za przeproszeniem w czterech literach, tylko narzeka i oskarża, że polityka...osobiście to powoli tracę ochotę bo założenia miały być inne, ale najwidoczniej tylko mi się chciało.
Niech dalej będzie tak jak jest, piszmy, piszmy, piszmy ...   
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #198 : 28 Czerwiec, 2011, 15:05:58 pm »

Sprawa jest prosta ... Ewa ma gotowe stowarzyszenie z KRS i innymi papierkowymi sprawami, zakładając nowe stowarzyszenie trzeba zapłacić za wpis itp. ... już widzę jak każdy robi zrzutę

A nazwę zawsze można zmienić, mi to obojętne ... na razie i tak każdy ma to za przeproszeniem w czterech literach, tylko narzeka i oskarża, że polityka...osobiście to powoli tracę ochotę bo założenia miały być inne, ale najwidoczniej tylko mi się chciało.
Niech dalej będzie tak jak jest, piszmy, piszmy, piszmy ...   
Jesteś niesprawiedliwy, piszemy narzekamy a i czasem chwalimy, bo po to jest to forum, takie stowarzyszenie pewnie ma przed sobą jakąś przyszłość, bo jak to mówią w jedności siła ale jak się chce to i w pojedynkę można coś zdziałać. Pamiętasz moją walkę z TBS lub interwencję w sprawie pani Lucyny(tej, która miała problem z dziurawym kominem). Wojowałam w pojedynkę i nikt nie próbował mnie wspierać, forumowicze też mieli to w przysłowiowych czterech literach. Dlatego nauczyło mnie to, że jak chcę coś wskurać(także dla innych), to mogę liczyć tylko na siebie. Nauczyłam się też, że jak mi na czymś zależy, to wazny jest upór, wytrwałość i konsekwencja.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #199 : 28 Czerwiec, 2011, 16:23:04 pm »

I jak mam Twoją wypowiedź potraktować? Żalisz się czy chwalisz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #200 : 28 Czerwiec, 2011, 16:58:26 pm »

I jak mam Twoją wypowiedź potraktować? Żalisz się czy chwalisz?
Ani się żalę ani chwalę, stwierdzam tylko fakty. Chodzi mi o to, że jak komuś naprawdę zależy, to i w pojedynkę można coś zdziałać a jak będzie funkcjonować stowarzyszenie, jeśli dojdzie do jego utworzenia, to się dopiero okaże. Pożyjemy, zobaczymy. Jestem sceptyczką w tym temacie, choć z drugiej strony, uważam, że nikomu nie powinno sie podcinać skrzydeł, lepiej wspierać pozytywne działania wokół nas, niż je krytykować i niszczyć w zarodku.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #201 : 28 Czerwiec, 2011, 19:45:01 pm »

Mam gotowca, mam nazwę- Lubańskie Stowarzyszenie Mieszkańców Panaceum, albo chcecie, albo nie. Mogę w to wejść, mogę w tym uczestniczyć, ale Wy też musicie chcieć. PANACEUM? Zła nazwa? A dlaczego, przecież my mamy być lekiem na wszelkie zło i na nudę. Niestety nie będę uczestniczyć w wieczorze kabaretowym, bo ten dzień będzie dla mnie żałobnym.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2011, 19:47:28 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #202 : 28 Czerwiec, 2011, 20:26:46 pm »

Sprawa jest prosta ... Ewa ma gotowe stowarzyszenie z KRS i innymi papierkowymi sprawami, zakładając nowe stowarzyszenie trzeba zapłacić za wpis itp. ... już widzę jak każdy robi zrzutę

A nazwę zawsze można zmienić, mi to obojętne ... na razie i tak każdy ma to za przeproszeniem w czterech literach, tylko narzeka i oskarża, że polityka...osobiście to powoli tracę ochotę bo założenia miały być inne, ale najwidoczniej tylko mi się chciało.
Niech dalej będzie tak jak jest, piszmy, piszmy, piszmy ...  

Borysku opanuj emocje.Rzadziej używaj słowa "każdy"bo jeszcze każdy gotów się obrazić.Jesteś młodym człowiekiem.Rozpiera Cię temperament.Jest między nami taka maleńka różnica.Ty jeszcze myślisz o kochaniu,ja już tylko kocham myśleć.
I tak sobie myślę że reanimowanie Panaceum jest reanimacją trupa.Trup z niekoniecznie chlubną przeszłością.Borysku nie obraź się.Coś Ci powiem.Czytając Twoje posty mam wrażenie że Panaceum jest Ci potrzebne do wojny z MDK-iem a konkretnie z dyrektorem.Ewa natomiast chętnie dokuczyłaby [wymoderowano na prośbę autora].Nie dziw się zatem że Twój"entuzjazm"nie jest zaraźliwy.
Ok Borys ja pod swoim postem podpiszę się imieniem i nazwiskiem.Czy Ty zdobędziesz się na ten gest?  Jan Bergunda.

« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2011, 23:30:16 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #203 : 28 Czerwiec, 2011, 20:36:04 pm »

Pysiu-mysiu, plusikowe Ci się należy
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #204 : 28 Czerwiec, 2011, 20:37:22 pm »

Cytuj
A ja cenie naszego Pysia-mysia za szczerość oraz zdolność do empatii(faceci rzadko posiadają owe cechy), mimo, że bywa kapryśny jak panienka  Duży uśmiech. No cóż każdy z nas ma zalety i wady Duży uśmiech
PS. Forum bez Firefoksa jest jak deser bez cukru.

Jolu czy ja mam zdolność do empatii?Być może tak.Niemniej jest to coraz trudniejsze.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #205 : 28 Czerwiec, 2011, 20:42:05 pm »

Niezbyt chlubna przeszłość Co? Co Ty masz na myśli...niechlubne wywalenie nas i próbę sprywatyzowania szpitala. Tam [wymoderowano na prośbę autora], a Ty sam twierdziłeś, że nas rozumiesz...widzę, że leki nie skutkują, albo diagnoza nietrafna. Co do mojego kolegi [wymoderowano na prośbę autora]- tak pisze się Jego nazwisko
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2011, 23:31:21 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #206 : 28 Czerwiec, 2011, 20:48:36 pm »

Niezbyt chlubna przeszłość Co? Co Ty masz na myśli...niechlubne wywalenie nas i próbę sprywatyzowania szpitala. [wymoderowano na prośbę autora], a Ty sam twierdziłeś, że nas rozumiesz...widzę, że leki nie skutkują, albo diagnoza nietrafna. Co do mojego kolegi [wymoderowano na prośbę autora]- tak pisze się Jego nazwisko

Przepraszam [wymoderowano na prośbę autora].Ewa Twoje oburzenie jest więcej niż wymowne.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2011, 23:32:40 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #207 : 28 Czerwiec, 2011, 20:55:12 pm »

Ok a ja pozdrawiam wszystkie [wymoderowano na prośbę autora]- kobiety łączcie się
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2011, 09:49:44 am wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #208 : 28 Czerwiec, 2011, 21:12:12 pm »

Ewa,udam że tego nie czytałem.a Ty poproś admina aby to usunął. Co? Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #209 : 28 Czerwiec, 2011, 21:22:24 pm »

a Ty poproś o usunięcie wpisu o moim koledze...kiedyś Ci mówiłam, że gramy fair play...moja partia, moja sprawa
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Spotkanie z Marszałkiem Bieżące wiadomości Iza 2 5255 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2008, 10:46:21 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Zaproszenie na spotkanie. Hydepark L.Geringer de Oedenberg 0 4038 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2009, 18:45:05 pm
wysłane przez L.Geringer de Oedenberg
Spotkanie z Czechowem Bieżące wiadomości x 0 3624 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2011, 08:49:17 am
wysłane przez x
Spotkanie z Krystianem Jankiewiczem- poetą z Zawidowa Kalendarz wydarzeń jano9912 2 4949 Ostatnia wiadomość 17 Grudzień, 2011, 21:52:13 pm
wysłane przez muuzyk11
Spotkanie z poezją przy harcerskim ognisku. Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 » ZUZA 36 35450 Ostatnia wiadomość 05 Marzec, 2013, 19:00:18 pm
wysłane przez ZUZA
Spotkanie strażników Przyroda i Turystyka Bero 1 5758 Ostatnia wiadomość 10 Marzec, 2013, 19:29:20 pm
wysłane przez Bero
Maskotka L24 Hydepark x 1 4065 Ostatnia wiadomość 27 Kwiecień, 2013, 08:42:23 am
wysłane przez Prosto21
L24 Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 2 3964 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2013, 14:11:04 pm
wysłane przez edward osman
Niezwykle trudne spotkanie Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 8 10411 Ostatnia wiadomość 01 Lipiec, 2013, 23:59:44 pm
wysłane przez tatajulki
Spotkanie z Dorotą Kania Bieżące wiadomości x 4 41624 Ostatnia wiadomość 07 Styczeń, 2014, 12:45:30 pm
wysłane przez MAGENTA