Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SPOTKANIE L24:)  (Przeczytany 154773 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #75 : 19 Czerwiec, 2011, 14:12:08 pm »

+
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #76 : 19 Czerwiec, 2011, 14:18:59 pm »

Witam  .Ciesze się że nic o mnie bezemnie.Powiem tak.Cholera było mi to potrzebne jak nie wiem co.Albatros jak coś zaobserwujesz,daj cynk. Chichot Andzia,Borys i cała reszta.Dziękuję wam za to że jesteście.
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec, 2011, 22:27:12 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #77 : 19 Czerwiec, 2011, 14:25:22 pm »

I tylko naszej Mysi Pysi nie było
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec, 2011, 22:27:52 pm wysłane przez Piotrek,
Powód edycji: Sorry Fire :)
»
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #78 : 19 Czerwiec, 2011, 14:34:22 pm »

Zawsze tak jest.. Smutny.każdy widzi tylko zawiniątko... przechodzi obok i idzie do sklepu..
 do mnie ..to trza  się mocno zatankować... Chichot



Pod skrzydłami mam pełne zbiorniki, więc nie ma problemu.Tylko ja będziesz pił to widelcem nie nabieraj +
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #79 : 19 Czerwiec, 2011, 14:40:08 pm »

Firefoks latam,latam, ale same plastikowe widelce zostały po imprezie. Srebrny gdzieś się zaszył Chichot Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #80 : 19 Czerwiec, 2011, 14:50:49 pm »

Firefoks latam,latam, ale same plastikowe widelce zostały po imprezie. Srebrny gdzieś się zaszył Chichot Spoko

Po naszej imprezie nie ma śmieci.Wylądowały w pojemniku.Chyba Chichot Chichot.To uśmiechy dla Globusa.On i Andzia wie dlaczego.Srebrny pozostaje ...o cholera w bagażniku jeszcze z kiełbasą. Chichot Chichot

100_1448 (534 x 400).jpg


100_1448 (534 x 400).jpg

* 100_1448 (534 x 400).jpg (27.42 KB, 534x400 - powiększony/pobrany 469 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #81 : 19 Czerwiec, 2011, 14:53:18 pm »

Kochani, z całego serducha Wam dziękuję za tak liczne przybycie:)
Tak do końca nie wiedziałam ile będzie osób ale nie miało to takiego znaczenia gdyż miejsca było dużo. Jednakże zaskoczyliście mnie mile:) To spotkanie wypadło o wiele lepiej niż pierwsze dziewicze:) w Motelu.
Widelec, wielkie dzięki że byłeś z wioslem, jestem naprawde pod wrażeniem, że jesteś w stanie zagrac dosłownie wszystko w mig, wielki szacun dla Twego talentu!i za filmik!
Nie wyobrażam sobie kolejnych imprez bez Ciebie.
Globus, masz wspaniałą Anię Globusową, mile zaskoczyła smakołykami w postaci przystawek do kiełbasek. Jest super równą babką i zabieraj Ja do nas jaknajczęściej! Cieszę się, że dane mi było Ja poznać. A sam jesteś świetnym didżejem samochodowym, kiedy Widelec miał przerwę:)
Hubert świetnie się z Tobą żartuje! Niesamowicie towarzyski facet jesteś!
Ewa, ależ z Ciebie dynamiczna babka, moja kondycha się chowa przy Tobie:)
Albartos (niewiem czy dobrze kojarzę:)) jeśli to Ty dbałeś o mokro w kieliszkach i w fachowym gaszeniu ogniska:) to chcę jeszcze nie raz bawić się m.in. w Twoim towarzytwie!
Zuza to samo, czas w jakim się zoraganizowałaś i do nas dotarłaś był zdumiewający!
Janku, fajny i mądry facet z Ciebie:), chciałabym takich spotykać na codzień...dziękuję za pomoc przy zwijaniu imprezy:)
Piotrze i Pawle wraz ze swoimi kobietami-cieszę się, że tak długo z nami wytrzymaliście, czy kiedyś będzie moźliwość i z Wami się napić dobrego trunku?
Borisem...daliśmy radę!!!:) Ewela, dzięki za super towarzystwo! Naja, babolcu jeden kocham Cię nad życie! wiesz za co:)
Paweł z kobietą (kolega Borisema) mam nadzieję, że Wam się podobało!i zapraszam na więcej!
Generalnie frekwencja mnie powaliła, aż chce się żyć!
Jedno jest pewne, kogo nie było nie ma pojęcia co stracił, miło wiatru nie słyszalam by ktoś zamarudził że coś komuś nie pasuje, na szczęście nie padało, wiało czasami konkretnie, ale nie na tyle by ktoś zamarudził. W życiu z innymi ludźmi nie było by tak fajowo!
Dla mnie osobiście zabrakło Joli, Luny i Tonego(których jeszcze osobiście nie miałam okazji poznać...), oraz Moose, ale wiadomo, chłop pracował niestety....
Kochani, każdy może być "organizatorem" wystarczy założyć nowy wątek, i napisać o swoim pomyśle:)

Po Lawie? hmmm, lato w pełni, super okazje na spotkania plenerowe!

Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #82 : 19 Czerwiec, 2011, 15:27:13 pm »

Też mam tylko same pozytywne wspomnienia. Dzięki Andzia za analizę. Globus powiedz co ze śmieciami zrobiłeś. Czołowy ekolog naszego parku nam się wyłonił Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #83 : 19 Czerwiec, 2011, 15:50:48 pm »

Zapomnieliście o kolo, a tak go wyczekiwałem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #84 : 19 Czerwiec, 2011, 16:01:29 pm »

"Zuza to samo, czas w jakim się zorganizowałaś i do nas dotarłaś był zdumiewający!"

Andzia- to dlatego, że zrobiło mi się strasznie głupio, że mnie musiałaś namawiać.

Mam wielkie szczęście, że spotykam w życiu wielu pięknych ludzi. Takich, z którymi czuje się, że życie jest piękne. Andzia podpisuję się pod twoją analizą obiema rękami- tobie dzięki za obsługę gastronomiczną  

Szczególne podziękowania ode mnie dla Huberta   - obśmiałam się jak norka- limeryki na żywo i bez cenzury brzmią świetnie   .

Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #85 : 19 Czerwiec, 2011, 17:06:23 pm »

Kochane dzieci, za waszym przyzwoleniem, wraz z małżonką znowu byliśmy młodzi.
Dziękujemy!!!

Śmieci odwiozłem dopiero grubo po północy. Pod domem wyczaiłem, że to nie moja
własność, pojechałem pod basen i wrzuciłem do jednego z dwóch stojących kubłów.
Miałem ogromnego stracha, wóz zostawiłem na chodzie i światłach na ręcznym, trochę
wyżej na parkingu a, z workiem wyskoczyłem do kubłów. Blisko słyszałem ujadanie
dużych psów, miałem wrażenie że, mnie zaraz chapną. A że, byłem sam to biegiem
wiałem do auta i rura do domu. Wróciłem cały bez worka.
Śmieci to fajna sprawa zostanę ekologiem.

Pozdrawiam... globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #86 : 19 Czerwiec, 2011, 18:11:45 pm »

Cytuj
Śmieci to fajna sprawa zostanę ekologiem.

Heniu jechaliśmy tuż za Tobą i to Andzia zauważyła że nie zatrzymaliście się przy pojemnikach na "ekologię"  Chichot.Dyplomatycznie nie zapytam dlaczego.Powiem tak.Ja wiozłem Andzie i Naję i też zapomniałem o bożym świecie.To chyba taka przypadłość wiekowa. ;)Ach Heniu wracając do ekologii pozwolę sobie na taki dowcip:

Wokół samicy pływa wieloryb i narzeka:
- Dziesiątki organizacji ekologicznych, setki aktywistów, tysiące polityków i naukowców, dziesiątki tysięcy ludzi na manifestacjach, rządy w tylu krajach robią wszystko, by zachować nasz gatunek, a ciebie boli głowa...

Ewa nic nie mów 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #87 : 19 Czerwiec, 2011, 19:09:28 pm »

Nic nie mówię...piszę  Już widzę akcję Henia Szok jak biega z workiem po parku nocą w pobliżu ruin basenu, a grobami żołnierzy radzieckich. Akcja śmieciowa po północy- wrzuć na bloga Heniu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #88 : 19 Czerwiec, 2011, 19:40:15 pm »

Nooo własnie, TO JA TO JA sie przyznaję, że sprzedałam Globusowi śmieci, ale by tylko podwiózł do koszy k/basenu....
I się chłopak zagalopował:)
Też się własnie zastanawiałam co z worem zrobił...
Pomyślałam, że może gdzieś koło domu kiedy się zorientuje, że ma "bagaż" który przydało by się szybko ewakuować, będzie miał możliwość je wyrzucić do jakiegoś kosza.
A tu takie poświęcenie...powrót jak na miejsce zbrodni, albo jeszcze lepiej, kogoś zaciukał i zwłoki w worze wyrzuca w miescu mało uczęszczanym...hahaha
Toś se Heniu adrenaliny zapodał o północy:)
A to dlatego, że się zapomniało zatrzymać!

Generalnie jestem zadowolona, że miejsce zostawiliśmy czyściutkie jak łza. Oby się takowe uchowało!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #89 : 19 Czerwiec, 2011, 20:40:03 pm »

No i się wydało. Miałam dość kolo. Dałam zlecenie. Znając przeszłość Heńka z dziejów III dzielnicy szepnęłam mu co ma uczynić. Andzia pomogła w kombinacji z workami. Wsiadłam do Henia, aby z nerwów worków nie pomylił. Jazda przed Wami zaplanowana, abyście widzieli, że worek pojechał. Heniu wrócił z workiem (dobrze, że w środku postać malutka) po północy i trząsł się ze strachu, aby nikt do środka nie zajrzał, ale Prezes afery śmieciowej zrozumiał, że szybko trzeba kosze wywieźć i już po mokrej robocie Spoko


Czarny humor na koniec dnia Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Spotkanie z Marszałkiem Bieżące wiadomości Iza 2 5255 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2008, 10:46:21 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Zaproszenie na spotkanie. Hydepark L.Geringer de Oedenberg 0 4038 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2009, 18:45:05 pm
wysłane przez L.Geringer de Oedenberg
Spotkanie z Czechowem Bieżące wiadomości x 0 3624 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2011, 08:49:17 am
wysłane przez x
Spotkanie z Krystianem Jankiewiczem- poetą z Zawidowa Kalendarz wydarzeń jano9912 2 4948 Ostatnia wiadomość 17 Grudzień, 2011, 21:52:13 pm
wysłane przez muuzyk11
Spotkanie z poezją przy harcerskim ognisku. Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 » ZUZA 36 35443 Ostatnia wiadomość 05 Marzec, 2013, 19:00:18 pm
wysłane przez ZUZA
Spotkanie strażników Przyroda i Turystyka Bero 1 5758 Ostatnia wiadomość 10 Marzec, 2013, 19:29:20 pm
wysłane przez Bero
Maskotka L24 Hydepark x 1 4065 Ostatnia wiadomość 27 Kwiecień, 2013, 08:42:23 am
wysłane przez Prosto21
L24 Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 2 3964 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2013, 14:11:04 pm
wysłane przez edward osman
Niezwykle trudne spotkanie Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 8 10410 Ostatnia wiadomość 01 Lipiec, 2013, 23:59:44 pm
wysłane przez tatajulki
Spotkanie z Dorotą Kania Bieżące wiadomości x 4 41614 Ostatnia wiadomość 07 Styczeń, 2014, 12:45:30 pm
wysłane przez MAGENTA