Strony: 1 ... 13 14 [15] 16   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SPOTKANIE L24:)  (Przeczytany 98459 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238

Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

« Odpowiedź #210 : 28 Czerwiec, 2011, 21:27:50 »

a Ty poproś o usunięcie wpisu o moim koledze...kiedyś Ci mówiłam, że gramy fair play...moja partia, moja sprawa Język

Ewa ja swoje wnioski wyciągnąłem z Twoich postów.To chyba jest jasne.Takie jest moje wrażenie.Przyznasz zresztą że nie tylko moje.Ty natomiast zastosowałaś chwyt poniżej pasa.Nie widzisz różnicy.twój wpis może bardzo zaszkodzić mojemu prywatnemu życiu.Mój nie ingeruje w Twoją prywatność.Proszę zrób to.Poproś Piotra.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...

*

Punkty: +179/-98

Wpisy: 1883
Znajomi: 12

« Odpowiedź #211 : 28 Czerwiec, 2011, 21:32:26 »

Napisałam do admina...dobrej nocy...nie wiem o co Ci chodzi, ale żeby dyskutować to trzeba umieć...niechlubna przeszłość? niektórzy takową mają... no cóż... pomyśle o tym jutro Buziak
Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #212 : 28 Czerwiec, 2011, 21:37:37 »

Napisałam do admina...dobrej nocy...nie wiem o co Ci chodzi, ale żeby dyskutować to trzeba umieć...niechlubna przeszłość? niektórzy takową mają... no cóż... pomyśle o tym jutro Buziak

Dziękuję. Buziak Dobranoc.

Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715

Wpisy: 1232
Znajomi: brak

Pragmatyk

« Odpowiedź #213 : 28 Czerwiec, 2011, 21:47:29 »

najkrótsze noce w roku a on mówi dobranoc... Duży uśmiech

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Studio Eline.pl
Administrator
*

Punkty: +154/-6

Wpisy: 1430
Znajomi: 14

Marketing w sieci. Daj się znaleźć!

« Odpowiedź #214 : 28 Czerwiec, 2011, 21:50:39 »

Co i komu mam usunąć? Język

Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #215 : 28 Czerwiec, 2011, 21:57:04 »

Co i komu mam usunąć? Język
Paweł jeżeli możesz..

Ewa,udam że tego nie czytałem.a Ty poproś admina aby to usunął. Co? Szok

a Ty poproś o usunięcie wpisu o moim koledze...kiedyś Ci mówiłam, że gramy fair play...moja partia, moja sprawa
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2011, 09:51:13 wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

*

Punkty: +50/-16

Wpisy: 590
Znajomi: 9

« Odpowiedź #216 : 28 Czerwiec, 2011, 22:05:02 »

Pawle usuń jeśli musisz
ale ja i tak dziękuję za pozdrowienia Pani Ewo
pieguski górą
pozdrawiam

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48

Wpisy: 1280
Znajomi: 15

« Odpowiedź #217 : 28 Czerwiec, 2011, 22:06:03 »

Borysku opanuj emocje.Rzadziej używaj słowa "każdy"bo jeszcze każdy gotów się obrazić.
no cóż skoro prawda w oczy kole...
I tak sobie myślę że reanimowanie Panaceum jest reanimacją trupa.Trup z niekoniecznie chlubną przeszłością.

A kto tu mówi o reanimowaniu, udział w Stowarzyszeniu miały brać osoby CHĘTNE, i oprócz Ewy nie związane z starym Panaceum !!! Bynajmniej taki postawiłem warunek inaczej nie biorę w tym udziału. parę osób było zainteresowanych
Chcieliśmy np. Stworzyć konkretny projekt i plan imprezy dot. Muzyczny Camping - reaktywacja ... to mój konik, z tym osobiście miałem zamiar pójść do Pana Kiliana ponieważ zarządza on Amfiteatrem jak ma niezbędną wiedzę i możliwości aby taki Festiwal stworzyć ... abyśmy razem stworzyli
Inni chcieli reagować na krzywdę mieszkańców i interweniować u władz  inni .... mieli inne pomysły.

Borysku nie obraź się.Coś Ci powiem.Czytając Twoje posty mam wrażenie że Panaceum jest Ci potrzebne do wojny z MDK-iem a konkretnie z dyrektorem.

no cóż, tu się mylisz...wręcz zaskoczę Cię osobiście bardzo szanuje Pana Kazimierza, mam jego tomik, wielokrotnie rozmawialiśmy na różne tematy ... choćby to że na Lawie tej czy z poprzednich lat zawsze trafia sie taka perełka jak Daab czy Sztywny Pal Azji

Ewa natomiast chętnie dokuczyłaby [wymoderowano na prośbę autora].Nie dziw się zatem że Twój"entuzjazm"nie jest zaraźliwy.

.... w końcu jest politykiem ja to wiedziałem wcześniej i mi to nie przeszkadza a wręcz nawet nie obchodzi ... to prywatne sprawy Ewy

Ok Borys ja pod swoim postem podpiszę się imieniem i nazwiskiem.Czy Ty zdobędziesz się na ten gest?  Jan Bergunda.

Pytanie na poziomie Zaradnej [dopisek admina: Czyli na poziomie na którym zadaje się niewygodne pytania Język] ... Janku BORYS jestem wszyscy tak mnie znają

....na koniec dodam że Stowarzyszenie miało szansę powstać i działać dla mieszkańców osobiście bym tego dopilnował.
Wiesz że z Polityką mam tyle wspólnego ...
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2011, 23:36:51 wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*

« Odpowiedź #218 : 28 Czerwiec, 2011, 22:33:04 »

nie do konca rozumiem,
prosze o uscislenie:)

mam usunac wpisy:
Ewa:  o pieguskach  ?
Firefox: o tym komu Ewa chętnie dokuczyłaby ...  ?

Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #219 : 28 Czerwiec, 2011, 23:00:47 »

nie do konca rozumiem,
prosze o uscislenie:)

mam usunac wpisy:
Ewa:  o pieguskach  ?
Firefox: o tym komu Ewa chętnie dokuczyłaby ...  ?

Paweł zrobisz jak zechcesz.Myślę że dobrze wiesz o co Cię prosiłem.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2011, 23:06:08 wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #220 : 28 Czerwiec, 2011, 23:02:22 »

Borys odniosę sie do Twoich rewelacji.Jednak nie dzisiaj.Jestem zmęczony.Pozdrawiam.

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48

Wpisy: 1280
Znajomi: 15

« Odpowiedź #221 : 28 Czerwiec, 2011, 23:08:23 »

Fire nie musisz ... myślę ze temat już jest zakończony, po co drążyć...Zdrówka  życzę
Studio Eline.pl
Administrator
*

« Odpowiedź #222 : 28 Czerwiec, 2011, 23:57:44 »

Nieco się pobawiłem w spełnianie waszych życzeń Język i pozamiatałem pod dywan. Borisem mam nadzieje że uwagę o "niewygodnych pytaniach" potraktujesz dość lekko, ale pytania Zaradnej to już jest swego rodzaju marka w Lubaniu. Nikt tak nie pyta jak ona, prosto i na temat Uśmiech Czarne czarne, białe białe - tak to powinno wyglądać.

Niestety w tej chwili, tuż przed wyborami będziemy mieli mnóstwo innych "ważnych" spraw na forum i stowarzyszenie czy też inne zorganizowane działania związane z kulturą maja szanse zaistnieć po wyborach.

Do reaktywacji Muzycznego Kampingu wystarczy kilka osób które wiedza jak to ogarnąć. Widzę tutaj MDK i kilka aktywnych osób zarejestrowanych również na forum związanych z kultura i organizujących podobne eventy. To byłby świetny projekt żeby zjednoczyć siły i wspólnie zorganizować ten koncert.

Borisem ja to robie tak że wyznaczam datę, drukuje materiały, opowiadam i zapraszam gości na rok przed imprezą. Wtedy wszyscy mamy czas się na nią przygotować. Za chwile będą informacje o "Włoskim Tygodniu" planowanym na 2012, bedzie też festiwal filmowy i kilka innych eventów gdzie przyznam liczę na waszą pomoc bo sam tego nie ogarnę. Reaktywacja Muzycznego Campingu może się świetnie wpisać w Dni Lubania i być imprezą komplementarną do Lawy.

Tutaj wystarczy odrobina chęci nas wszystkich i duże wyprzedzenie czasowe.

*

Punkty: +179/-98

Wpisy: 1883
Znajomi: 12

« Odpowiedź #223 : 29 Czerwiec, 2011, 18:45:04 »

Przypominam, że jutro o o godzinie 18-tej spotykamy się w BarKaroli - spotkanie w celu odnowienia LSM Panaceum. Spotkanie krótkie:
1. Rys historyczny, cele i zadania stowarzyszenia
2. Rozdanie deklaracji członkowskich
3. Wyznaczenie p.o. Przewodniczącego do czasu  powołania zarządu w związku z wygaśnięciem kadencji i na czas rozbudowy struktur.
4. Uwagi, zarys planu działania i dyskusja.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67

Wpisy: 1953

« Odpowiedź #224 : 29 Czerwiec, 2011, 22:06:59 »

Pytanie... ilu chętnych musi przyjść .aby spotkanie się w ogóle odbyło?

Dziękuje ..mark..

nie czyń jako ja czynię ino jak nauczam...mark...
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Spotkanie z Marszałkiem Bieżące wiadomości Iza 2 3678 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2008, 10:46:21
wysłane przez Paweł Sokołowski
Zaproszenie na spotkanie. Hydepark L.Geringer de Oedenberg 0 2938 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2009, 18:45:05
wysłane przez L.Geringer de Oedenberg
Spotkanie z Czechowem Bieżące wiadomości x 0 2649 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2011, 08:49:17
wysłane przez x
Spotkanie z Krystianem Jankiewiczem- poetą z Zawidowa Kalendarz wydarzeń jano9912 2 3413 Ostatnia wiadomość 17 Grudzień, 2011, 21:52:13
wysłane przez muuzyk11
Spotkanie z poezją przy harcerskim ognisku. Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 » ZUZA 36 24470 Ostatnia wiadomość 05 Marzec, 2013, 19:00:18
wysłane przez ZUZA
Spotkanie strażników Przyroda i Turystyka Bero 1 4165 Ostatnia wiadomość 10 Marzec, 2013, 19:29:20
wysłane przez Bero
Maskotka L24 Hydepark x 1 2565 Ostatnia wiadomość 27 Kwiecień, 2013, 08:42:23
wysłane przez Prosto21
L24 Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 2 2515 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2013, 14:11:04
wysłane przez edward osman
Niezwykle trudne spotkanie Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 8 7053 Ostatnia wiadomość 01 Lipiec, 2013, 23:59:44
wysłane przez tatajulki
Spotkanie z Dorotą Kania Bieżące wiadomości x 4 35731 Ostatnia wiadomość 07 Styczeń, 2014, 12:45:30
wysłane przez MAGENTA
REKLAMA
eurol olej silnikowy
344 Gości, 0 Użytkowników