Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Występ Gienka Loski w Lubaniu  (Przeczytany 12485 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 03 Grudzień, 2009, 16:17:37 pm »

Fragment pogadanki antyalkoholowej w lubańskim kościele, połączonej z występem Gienka Loski. - Artysty obdarzonego szczególnym głosem oraz talentem muzycznym.
Celowo umieściłem ten post w dziale wydarzenia kulturalne. Zresztą, posłuchajcie sami

<a href="http://www.youtube.com/v/C6ga6W1jasw&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/C6ga6W1jasw&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;</a>


Organizatorem spotkania była Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubaniu
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec, 2011, 13:32:39 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 03 Październik, 2010, 21:08:30 pm »

Gienek bierze udział w programie "Mam Talent" 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 03 Październik, 2010, 21:50:52 pm »

Po barwie głosu słychać , że za kołnierz nie wylewał.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 06 Czerwiec, 2011, 13:34:04 pm »

No i wygrał w iks - faktor : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #4 : 06 Czerwiec, 2011, 14:57:24 pm »

No i prosze - teraz były by tłumy
Gienek Loska w Lubaniu - dobry temat ...
"Konfucjusz czy inny kitajec, powiedział że trzeba się odbić od dna ..." - i się chlop odbił i to wzorcowo.

Fajnie gra ... nie wiem tylko czemu wygrał x-factor ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 07 Czerwiec, 2011, 11:09:37 am »

A kogo obstawialiście/był wg was faworytem ? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #6 : 07 Czerwiec, 2011, 11:43:32 am »

Zagrali to tak żeby wszyscy byli zadowoleni. Płyt Gienka sprzeda się dużo, dużo więcej niż pozostałych finalistów razem wziętych . Koszty się zwrócą, sponsorzy zadowoleni, itd ...

Przynajmniej w TVN teraz są na tyle fair, że mówia od razu że SMSy "mogą pomóc" w tym kto wygra.

A kto powinien wygrać wg mnie ? Gienek to profesjonalista, grający dłużej niż konkurenci mieli lat. Ciężko mówić tutaj o konkurencyjności.
Ale skoro dopuszczaja do programu zarówno profesjonalistów jak i amatorów to w sumie powinni wygrywać profesjonaliści

Najlepiej w finale śpiewała babka z USA?
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 07 Czerwiec, 2011, 15:45:25 pm »

Dla mnie takie programy to upadek relacji społecznych i kulturalnych, w takich programach występujący są tak naprawdę na drugim planie, na pierwszym muszą być jurorzy i to oni walczą między sobą wypowiadając kwestie wcześniej zresztą przygotowane. Gra medialna musi się toczyć dla oglądalności, a SMS-y?Co? uważam, że to jedna wielka ściema, kto wygra??? nie może zależeć od prostego człowieka/ oglądacza, jak by to wyglądało, że Wojewódzki stawia na X, a z SMS-ów z wynika coś innego, byłoby to pogrążanie jurora, zresztą na muzyce jedynie Czesiek zjadł parę zębów, a Kuba??? no cóż, wytwór TVN-u ma się dobrze dzięki SMS-owej wypłaty
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #8 : 07 Czerwiec, 2011, 19:52:37 pm »

Amerykański sen z dopustu partii.
Gienek nie wygrał mam talent, bo miał wygrać iksfaktor. Myślę, że takie były wytyczne partii. Mam nawet teorię na temat zwycięstwa Loski w tym programie. Z Białorusi przyjeżdża młody człowiek, wybitnie muzykalny, obdarzony niespotykanym głosem. Zalicza dno, dźwiga się, gra przez 15 lat na ulicy i nagle zostaje gwiazdą rocka. - Czyż to nie wspaniałe? Dlaczego nie wygrało kolejne wcielenie Lody. Tym razem młodzi, wykształceni z wielkich ośrodków nie mogli zostać PO-raz kolejny oszukani. Zwyciężył talent !
: - )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #9 : 07 Czerwiec, 2011, 20:03:06 pm »

Brawo..Piotr..nic dodać nic....podać.. Chichot

 w KRAJU gdzie 80% ludzi zażywa średnio 40% na odcinek  upoju /narodowa cnota/ wykorzystywana w kampaniach na rzecz  chwilowego dyskomphortu ..nie dziwi ...
wszak najlepszą metodą na muchy jest pokaz pijaczyny na wszelkich folderach/szlagier prl.."jak powstać../ co by utożsamiało NARÓD Z POLSKĄ...proste a takie bisnesowo-wyborcze,,,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #10 : 07 Czerwiec, 2011, 21:37:41 pm »

teorie, teorie ... to takie Polskie
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 38
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 07 Czerwiec, 2011, 22:35:06 pm »

Stał sie najlepszy scenariusz z możliwych że w X faktor wygrał właśnie Gienek (Pawle .po prostu był najlepszy z najlepszych),nasza scena ,ta właśnie komercyjna ,potrzebuje takich niesamowitych muzyków i wokalistów którzy przemienią  ją swoim kolorytem i wielkim talentem.
Niech wreszcie sie zakończą czasy pięciu lub szesciu (np;pani KANCLERZ i CO.)  wydawców i producentów muzycznych którzy trzymaja w garści cały pop rockowy show biznes i nie dopuszczaja tam tych niepokornych którzy maja inny pomysł na to co mogą założyć na występ lub jak sie uczesać albo co ma być na okładce ich płyty .
Kochani ten własnie X -faktor był najbardziej obiektywnym show ,z dotychczasowych w którym nareszcie polscy fani muzyczni zadecydowali na prawdę anie pod publiczkę.
MICHAŁ Szpak niesamowity człowiek który swoja totalna innością powala na kolana swoim talentem.
PRZYMIERZCIE ICH DWÓCH DO ADY SZULC KTÓRA JEST PO PROSTU TYLKO DOBRA WOKALISTKĄ CO BEZ STYLISTY ANI RUSZ....
To pisałem ja Teo człowiek z UNDERGRUNDU lat 80-tych
Pozdrawiam Forumowiczów L24 ( wow...brzmi jak J24 )  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 07 Czerwiec, 2011, 23:47:58 pm »




Śmiało, mocniej ! : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +7/-10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 92
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 08 Czerwiec, 2011, 08:44:07 am »

Zgadzam się z Teosiem, muzyk to nie tylko głos to osobowość. Pewnie można dobrze śpiewać ale jak nie ma osobowości tak pupa blada. Jednak o dziwo, można śpiewać strasznie a mieć osobowość i już się jest gwiazdą, choć by internetu.
Oto proszę przykład EXTREMALNY

Gracjan Roztocki "Kupa"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Spokojny umysł spacyfikował niespokojne myśli



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 09 Czerwiec, 2011, 14:07:28 pm »

A ja chciałam, żeby wygrały Dziewczyny  . A co takiego niesamowitego jest w Gienku Losce..?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jubileusz w Lubaniu Bieżące wiadomości Iza 0 4712 Ostatnia wiadomość 10 Listopad, 2008, 17:16:33 pm
wysłane przez Iza
Kolędowanie w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Paweł Sokołowski 0 5165 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2009, 21:44:14 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Infoboxy w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Iza 2 8471 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2009, 17:41:40 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Monitoring w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji Iza 5 13639 Ostatnia wiadomość 14 Wrzesień, 2009, 22:24:44 pm
wysłane przez curious
Matury w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4477 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2009, 12:30:01 pm
wysłane przez Bernard
Dzień Papieski w Zarębie - występ Grupy od Anioła Stróża Kultura i sztuka Grupa od Anioła Stróża 1 3965 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2009, 09:09:31 am
wysłane przez Grupa od Anioła Stróża
Występ Grupy od Anioła Stróża dla lubańskiej młodzieży licealnej Kultura i sztuka Grupa od Anioła Stróża 2 5247 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2009, 09:32:54 am
wysłane przez Grupa od Anioła Stróża
Atmosfera w Lubaniu Hydepark curious 10 13696 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2009, 18:56:39 pm
wysłane przez curious