Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Akweny w powiecie otwarte dla sportów motorowodnych  (Przeczytany 48830 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 40
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na herbatkę, we dwoje.


WWW
« Odpowiedź #30 : 07 Czerwiec, 2011, 11:53:27 am »

Obecnie o godz 12mają być reporterzy z radia jest również powiadomiona tv łużyce oraz tvn. Będzie również wspomniane jak obecna rada uchyliła zakaz nie zapraszajac innych osób zainteresowanych działając dla dobra swojego kolegi bylego wicestarosty
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 07 Czerwiec, 2011, 22:21:41 pm »

Obecnie o godz 12mają być reporterzy z radia jest również powiadomiona tv łużyce oraz tvn. Będzie również wspomniane jak obecna rada uchyliła zakaz nie zapraszajac innych osób zainteresowanych działając dla dobra swojego kolegi bylego wicestarosty

wicestarosta lobbował? No to czy nie jest to sprawa gruba jak ta z hazardu. Znowu PO?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 40
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na herbatkę, we dwoje.


WWW
« Odpowiedź #32 : 13 Czerwiec, 2011, 16:55:56 pm »

http://www.luzyce.info/index.php/luban/3352-o-krok-od-tragedii.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #33 : 13 Czerwiec, 2011, 17:08:43 pm »

-Co by było gdyby "ucierpiał" dziesięcioletni chłopak? co by było gdyby  "ucierpiał" jeden z wycieczkowiczów? Sprawca uciekł?!!miał dużo czasu .widać.. Szok -czy musi dochodzić do tego ostatniego elementu tragedii, czyż ktoś bez wyobraźni akceptuje rozwiązania dla 'swoich snobistycznych  zachcianek"!!!??..Jeszcze jeden,,albo dwa wypadki..co dalej?..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 13 Czerwiec, 2011, 17:11:08 pm »


Nie otwiera się.
Myślę że jest sposób na znalezienie sprawcy.Wprowadzić natychmiastowy zakaz używania motorówek i skuterów wodnych na tym akwenie do chwili ujęcia sprawcy. Gwarantuję, że koledzy -moto przyprowadzą go już skutego na komisariat. To przecież początek sezonu, a skutery są tym na wodzie, czym quady w naszych lasach. Nie odpuszczą. A może już wiadomo kto to był.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #35 : 13 Czerwiec, 2011, 17:28:59 pm »

To nie jest czas na western...za późno...forsowanie decyzji na szczeblu ..pozwalającym dopuścić się zaniedbań i w konsekwencji brać udział w tragediach .bo....ktoś chcę  Co?
jest przejawem lekceważenia podstawowych obowiązków...tyle..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 40
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na herbatkę, we dwoje.


WWW
« Odpowiedź #36 : 13 Czerwiec, 2011, 22:08:12 pm »

Nie otwiera się.
Myślę że jest sposób na znalezienie sprawcy.Wprowadzić natychmiastowy zakaz używania motorówek i skuterów wodnych na tym akwenie do chwili ujęcia sprawcy. Gwarantuję, że koledzy -moto przyprowadzą go już skutego na komisariat. To przecież początek sezonu, a skutery są tym na wodzie, czym quady w naszych lasach. Nie odpuszczą. A może już wiadomo kto to był.

nie wiem czemu się nie otwiera ale na tv Łużyce można obejrzeć ten materiał.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 14 Czerwiec, 2011, 15:43:22 pm »

Posiedziałem, poszukałem, znalazłem...fragment protokołu z Sesji Rady Powiatu z 14 lipca 2010. Wypowiedź pana Zembika:

 "Ta uchwała odebrałaby możliwość korzystania z jeziora tym osobom, które też mają prawo z niego korzystać. Incydenty wywoływane przez młodych, nieodpowiedzialnych
ludzi nikogo nie upoważniają do tego, żeby pozostałych pozbawiać prawa do korzystania z jeziora.
Jeżeli chodzi o legalność, czy nielegalność wielu rzeczy na jeziorach, to jest wszystko do dyskusji.
Proszę nie opowiadać, że jezioro jest za wąskie, mówią to osoby, które kiedyś były nad tym jeziorem, albo widziały je na widokówce, na niczym tam nie jeździły, nigdzie się nie kąpały. Wiem z doświadczenia, że ta prawda wygląda zupełnie inaczej, aby być w porządku wobec wielu osób, które z tego jeziora korzystają i mają prawo z niego korzystać, jeżeli moglibyśmy wprowadzić jakieś ograniczenia, trzeba się głęboko nad tym zastanowić. Jeśli wprowadzimy uchwałę, to kto będzie tego przestrzegał, kto poniesie koszty oznakowania..."
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #38 : 14 Czerwiec, 2011, 16:31:53 pm »

HEHE..OSTATNIE WYDARZENIA pokazały ,jak głęboko trzeba się zastanawiać i z jaką precyzją wiedzieć z doświadczenia ,że jest inaczej... Chichot
Trudno by było nie odpowiedzieć na pytanie,czy wspólna część wodnego akwenu ma być "wyróżniona" przez podejmowanie lobbystycznych-/tak to wygląda/..nacisków na zwichrowane hobby..Ta wypowiedź to skoncentrowanie uwagi na brak wyobraźni i  głupoty...
Skoro się uchwala coś co ma być "dobrem wspólnym"/ale słowo/.. !! to za tym muszą iść konkretne prawidłowości...??
Jedynym  .jak widać z "doświadczenia" efektem cudo-uchwały jest wypadek na jeziorze...
Wszystko jest w porządku .uchwalajmy dla dobra  turystyki i wypoczynku ale przed podniesieniem łapy "za"  uważajmy ...
Tak czy owak..gratuluje wystąpienia panie Zembik..choć nie mam pojęcia kim pan jest, odniosłem się li tylko do Pana "poezji"... Chichot

mark...

ps..
Cytuj
mówią to osoby, które kiedyś były nad tym jeziorem, albo widziały je na widokówce, na niczym tam nie jeździły, nigdzie się nie kąpały. Wiem z doświadczenia, że ta prawda wygląda
-to już  powala ...
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2011, 16:49:27 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 14 Czerwiec, 2011, 19:57:24 pm »

 "Nie byłam przeciwnikiem dopuszczenia sportu motorowego, ale byłam przeciwnikiem takiego dopuszczenia."

Tak napisała Pani Gutek na pierwszej stronie tego wątku. Czyli jak Wałęsa : "jestem za a nawet przeciw"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #40 : 14 Czerwiec, 2011, 20:13:30 pm »

"Nie byłam przeciwnikiem dopuszczenia sportu motorowego, ale byłam przeciwnikiem takiego dopuszczenia."

Tak napisała Pani Gutek na pierwszej stronie tego wątku. Czyli jak Wałęsa : "jestem za a nawet przeciw"

kolo widzę że z zrozumieniem tekstu u ciebie nie za bardzo. Uchwała w sama w sobie nie była zła, wystarczyło zmienić pewne zapiski, więc nie dziwię się że Ewa tak sformułowała to zdanie.
Po za tym śledzę Twoje wpisy i zauważyłem, że jeśli pojawiają się wpisy o Panu Zembiku automatycznie zaczynasz atakować Ewę  ... dziwne to trochę bo kolega z partii powinien wspierać swoja koleżankę ale jaka partia tacy koledzy
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #41 : 14 Czerwiec, 2011, 20:17:22 pm »

kiedy wyrywa się z kontekstu to wychodzi różnie "Tereska miała pieska"  miała też ...ka..ła..ka Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 14 Czerwiec, 2011, 20:21:11 pm »

 Niestety już wtedy jeden z radnych miał taki sprzęt. Teraz też ma mandat radnego: Nie chodzi, żeby zabraniać, ale o to, żeby wdrażać, udostępniać bezpiecznie. A kto za to jednocześnie weźmie na siebie odpowiedzialność? Radny, który przekonał, bo mu motor rdzewieje i adrenalina się nie wydziela? Ilu będzie ratowników, czy będą wydzielone pasy (umowne bez szaleństw w miejscach kąpielisk i łowisk) W końcu, skąd będą starować i cumować? Nadal z głównego kąpieliska Czocha?
[/quote] tak Pani Gutek napisała na pierwszej stronie tego wątku.

Pani Gutek! Niby tak sobie... rzuca Pani (oczywiście bez nazwisk), ale konkretne oskarżenia. Potem nic Pani nie pisze. Pojawia się za to  -widelec- dyżurny klakier i obrońca Pani wypocin. Głosy innych z "ludu"... Wszyscy wiedzą o co Pani chodzi...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 14 Czerwiec, 2011, 20:29:19 pm »

Borisem-a koleżanka z partii powinna wspierać swojego kolegę.   Nie chodzi o Zembika tylko o Panią Gutek. Tam gdzie pojawiają się Jej wpisy tam i moje. Np. na to co ostatnio napisała... Ewka kon...ka..ka. Tak jakoś niefortunnie mi ten wpis wyszedł. Jakiś taki wyrwany z kontekstu.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2011, 20:34:07 pm wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 14 Czerwiec, 2011, 20:33:08 pm »

Pytanie do Albatrosa: gdzie wyszukałeś tę wypowiedź Zembika. Chętnie poczytam wypowiedzi innych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lepsze drogi w powiecie? Bieżące wiadomości Iza 2 6185 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2008, 22:17:06 pm
wysłane przez Iza
DRZWI OTWARTE NA CZTERY ŁAPY - TWÓJ PIES CHCE TAM BYĆ Bieżące wiadomości Oficer prasowy OTPS SG 0 3227 Ostatnia wiadomość 02 Listopad, 2008, 17:44:25 pm
wysłane przez Oficer prasowy OTPS SG
Drzwi Otwarte OTPS SG Bieżące wiadomości Oficer prasowy OTPS SG 0 4129 Ostatnia wiadomość 09 Listopad, 2008, 17:09:58 pm
wysłane przez Oficer prasowy OTPS SG
Radzili o powiecie Lubań okiem luzyce.info Iza 0 5677 Ostatnia wiadomość 14 Grudzień, 2008, 12:15:28 pm
wysłane przez Iza
Otwarte mistrzostwa w pływaniu na basenie MOSiR w Lubaniu już za tydzień Bieżące wiadomości Leo 0 3895 Ostatnia wiadomość 07 Marzec, 2009, 12:44:08 pm
wysłane przez Leo
Otwarte Mistrzostwa Lubania w Badmintonie Męskie Sprawy Leo 4 6417 Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2009, 08:12:16 am
wysłane przez Leo
Wyjątkowo spokojne święta w Powiecie Lubańskim Bieżące wiadomości Leo 0 3213 Ostatnia wiadomość 28 Grudzień, 2009, 21:57:20 pm
wysłane przez Leo
Samorządowy informator sms w Powiecie Lubańskim? Bieżące wiadomości Leo 0 4082 Ostatnia wiadomość 11 Listopad, 2010, 11:56:57 am
wysłane przez Leo
Lodowisko w Bolesławcu już otwarte Kalendarz wydarzeń Roksi 0 3603 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2010, 11:09:17 am
wysłane przez Roksi