Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Akweny w powiecie otwarte dla sportów motorowodnych  (Przeczytany 48828 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 40
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na herbatkę, we dwoje.


WWW
« Odpowiedź #15 : 05 Czerwiec, 2011, 13:18:58 pm »

Ale tym nikt się nie zajmie bo po co. W kwesti tej nie spytano tysięcy mieszkańców tylko kilku wpływowych ludzi co mają takie jednostki pływające. Szkoda tylko że niektórzy potrafili wchodzić w d... lokalnym kołom wędkarskim z nadzieją na głosy wędkarzy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #16 : 05 Czerwiec, 2011, 18:15:50 pm »

Ale tym nikt się nie zajmie bo po co. W kwesti tej nie spytano tysięcy mieszkańców tylko kilku wpływowych ludzi co mają takie jednostki pływające. Szkoda tylko że niektórzy potrafili wchodzić w d... lokalnym kołom wędkarskim z nadzieją na głosy wędkarzy.

Tak to już jest, że raczej nikt nie liczy sie z głosem szarego obywatela, jedyna chwila, gdy "wierch" stwarza pozory takowego zainteresowania, to okres przedwyborczy. W Polsce nie ma poszanowania dla jednostki, jest pogoń za kasą, przepychanka do koryta, napychanie własnej kiesy za wszelką cenę.  Zawstydzony
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 05 Czerwiec, 2011, 21:35:19 pm »

Wolę podziwiać Holenderki na "hałasujących" skuterach, niż oglądać frustrata z kijem w słoneczny dzień. Często urlopuję się na tych jeziorach i nie rozumiem lamentu. A już o zachłystaniu się wodą?...Ewa, ja Ciebie bardzo proszę
Prawda, w tym wypadku jest naga. Radni głosując nad uchwałą w 2010 roku powinni wiedzieć (jestem pewien, że wiedzieli), iż jest to bubel. Jednak zagłosowali.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 05 Czerwiec, 2011, 21:41:05 pm »

Wolę podziwiać Holenderki na "hałasujących" skuterach, niż oglądać frustrata z kijem w słoneczny dzień. Często urlopuję się na tych jeziorach i nie rozumiem lamentu. A już o zachłystaniu się wodą?...Ewa, ja Ciebie bardzo proszę
Prawda, w tym wypadku jest naga. Radni głosując nad uchwałą w 2010 roku powinni wiedzieć (jestem pewien, że wiedzieli), iż jest to bubel. Jednak zagłosowali.

Piotr mi tylko chodzi o to...co, gdzie i jak komu wolno, aby nie było jaj (Twoje ulubione powiedzenie)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 05 Czerwiec, 2011, 21:47:49 pm »

Kiedy ktoś, wydając dziesiątki tysięcy złotych na promowanie turystyki, jednocześnie przegania jedynych zagranicznych turystów - mówimy o czym? Tak. Mówimy wtedy o jajach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #20 : 05 Czerwiec, 2011, 21:51:32 pm »

Piotr tu nie chodzi o przeganianie kogokolwiek, tylko o pomieszczenie wszystkich. Pas dla tych, pływanie dla tamtych etc.. uporządkowanie i  tyle
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 05 Czerwiec, 2011, 21:54:35 pm »

Ewa, a czyje są zbiorniki?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 40
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na herbatkę, we dwoje.


WWW
« Odpowiedź #22 : 05 Czerwiec, 2011, 21:56:28 pm »

Akurat w tym wypadku prawda jest również naga że obecni radni głosując za wprowadzeniem tej uchwały brnęli w interes jednego z członków zarządu rady powiatu który posiada taki pojazd i który tak się zaangażował w uchylenie zakazu a nie w opinie wielu innych ludzi bo dla wielu osób to przeszkadza. Ale o ludziach się pamięta przed wyborami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #23 : 05 Czerwiec, 2011, 22:02:00 pm »

Akurat ten pan był wtedy wicestarostą. Chcesz powiedzieć, że teraz, kiedy nim już nie jest ma wpływ na decyzje podejmowane prze Radę? Po prostu uchwała była bublem, a analiza prawników tego dowiodła. Tyle
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 40
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na herbatkę, we dwoje.


WWW
« Odpowiedź #24 : 05 Czerwiec, 2011, 22:16:47 pm »

bublem mogło być kilka zapisów które można było poprawić a opinie prawników czytałem i , prawnik napisze ci co chce za to ma płacone grube pieniądze ale czemu on nie zasięgną informacji czy jezioro spełnia wymogi? bo również na wielu innych jeziorach jest wyznaczona odległość od kąpielisk w jakiej mogą pływać skutery zazwyczaj 50m na tym jeziorze kąpielisk prawie brak a ludzi jest tyle że większość brzegów jest obstawiona i nawet gdyby utworzyć kąpieliska to by ciasno było.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2011, 22:20:03 pm wysłane przez bartex84 » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #25 : 05 Czerwiec, 2011, 22:25:30 pm »

Wydaje mi się, że dlatego nie można ustalać granic na wodzie, bo właścicielem/zarządcą tych jezior jest spółka energetyczna, a nie gmina. To tak jakby ktoś na twojej działce przed domem chciał wytyczyć jakieś granice, w których się można poruszać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 40
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na herbatkę, we dwoje.


WWW
« Odpowiedź #26 : 05 Czerwiec, 2011, 22:32:34 pm »

Wszystko można tylko trzeba chcieć, w tym wypadku rada chciała wprowadzić zakaz i nie było problemu ale nastała nowa rada komuś było nie po nosie i zaczął wyszukiwać bubli po prawnikach i nie pomyślano nad zmianą kilku zapisów tylko nad całkowitym uchyleniem. Można równie dobrze było wprowadzić ograniczenie np stosować silniki do kilku KM ale po co później niektórym sprzęt kurzem zajdzie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 06 Czerwiec, 2011, 23:55:49 pm »

Do Pani Gutek: W poprzedniej kadencji była Pani Przewodniczącą Rady Powiatu. Miała Pani eksponowane stanowisko-to zobowiązuje. Niech ludzie Panią tak zapamiętają. Niech Pani zachowa dla siebie trochę szacunku. Proszę przeczytać jeszcze raz, to co Pani napisała i zastanowi się.

Zastosuję się do tego, co Tony poleca: "Nie kłóć się z głupcem, bo ludzie patrzący z boku nie będą potrafili rozróżnić kto jest kto".
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 40
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na herbatkę, we dwoje.


WWW
« Odpowiedź #28 : 07 Czerwiec, 2011, 10:02:39 am »

Z tego co mi wiadomo w ten weekend przy przystani żeglarskiej Izery było zdarzenie z udziałem  skutera i żaglówki. Ludzie skierowali tą sprawę aby została nagłośniona w mediach zostanie również wspomniane o członkach rady którzy mają takie pojazdy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #29 : 07 Czerwiec, 2011, 10:27:56 am »

Z tego co słyszałem w sobotę (05.06.11) na Jeziorze Leśniańskim rozpędzony skuter wodny wjechał w żaglówkę. Dwie osoby z żaglówki w szpitalu z urazami ogólnymi oraz urazami kręgosłupa. Sprawca uciekł, wczoraj jak dostałem to info nie był znany Policji (trwały poszukiwania). Nie są to oficjalne informacje.

UPDATE:

Z bardziej oficjalnych informacji.

Około 13.30 żeglarze wypływali z wąskiego przesmyku na skutery i wychodząc z zakrętu skuter wjechał w rufę żaglówki. Poważnie ucierpiały dwie osoby (jedna kregosłup, jedna nerki). Na pokładzie było jeszcze dziecko i dorosła osoba, które nie ucierpiały. Prowadzący skuter na skutek uderzenia wypadł, po czym przy pomocy kolegi z innego skutera wrócił po swój skuter i odpłynął nie udzielajac pomocy poszkodowanym, sprawców nie ujęto. Inny skuter sciągnął żaglówke na przystań. Żeglarze byli tak mocno poszkodowani że leżeli czekajac na karetkę.

Strefa ciszy zostałą zniesiona przez Starostwo. W tej chwili swobodne pływanie po jeziorze jak i używanie żaglówek czy kajaków to jak widać sport ekstremalny.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2011, 11:49:37 am wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lepsze drogi w powiecie? Bieżące wiadomości Iza 2 6185 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2008, 22:17:06 pm
wysłane przez Iza
DRZWI OTWARTE NA CZTERY ŁAPY - TWÓJ PIES CHCE TAM BYĆ Bieżące wiadomości Oficer prasowy OTPS SG 0 3227 Ostatnia wiadomość 02 Listopad, 2008, 17:44:25 pm
wysłane przez Oficer prasowy OTPS SG
Drzwi Otwarte OTPS SG Bieżące wiadomości Oficer prasowy OTPS SG 0 4129 Ostatnia wiadomość 09 Listopad, 2008, 17:09:58 pm
wysłane przez Oficer prasowy OTPS SG
Radzili o powiecie Lubań okiem luzyce.info Iza 0 5677 Ostatnia wiadomość 14 Grudzień, 2008, 12:15:28 pm
wysłane przez Iza
Otwarte mistrzostwa w pływaniu na basenie MOSiR w Lubaniu już za tydzień Bieżące wiadomości Leo 0 3895 Ostatnia wiadomość 07 Marzec, 2009, 12:44:08 pm
wysłane przez Leo
Otwarte Mistrzostwa Lubania w Badmintonie Męskie Sprawy Leo 4 6417 Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2009, 08:12:16 am
wysłane przez Leo
Wyjątkowo spokojne święta w Powiecie Lubańskim Bieżące wiadomości Leo 0 3213 Ostatnia wiadomość 28 Grudzień, 2009, 21:57:20 pm
wysłane przez Leo
Samorządowy informator sms w Powiecie Lubańskim? Bieżące wiadomości Leo 0 4082 Ostatnia wiadomość 11 Listopad, 2010, 11:56:57 am
wysłane przez Leo
Lodowisko w Bolesławcu już otwarte Kalendarz wydarzeń Roksi 0 3603 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2010, 11:09:17 am
wysłane przez Roksi