17 maja 2011r. odbył się finał powiatowy Indywidualnych Igrzysk Lekkoatletycznych dla szkół podstawowych. Jak zwykle organizatorem zawodów był Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zgłosiło się po 7 drużyn. Zawody rozegrały się w następujących konkurencjach: bieg na 60m, 300m, 600m(dziewczęta), 1000m(chłopcy), skok w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka.
Klasyfikacja drużynowa:
DZIEWCZĘTA:1. SP Smolnik 78 pkt op. A. Durlak
2. SP 1 Lubań 78 pkt op. J. Urszulak
3. SP Pisarzowice 59 pkt op. K. Murawski
4. SP 1 Olszyna 24 pkt op. R. Paś
5. SP 3 Olszyna 19 pkt op. I. Wieliczkiewicz
6. SP 3 Lubań 17 pkt op. K. Ziębicki
7. SP 1 Świeradów Zdr. 15 pkt op. P. Tomczyk
CHŁOPCY:1. SP Smolnik 78 pkt op. G. Piwko
2. SP 1 Lubań 73 pkt op. J. Urszulak
3. SP Pisarzowice 69 pkt op. K. Murawski
4. SP 1 Świeradów Zdr. 34 pkt op. P. Tomczyk
5. SP 1 Olszyna 17 pkt op. R. Paś
6. SP 3 Olszyna 13 pkt op. I. Wieliczkiewicz;
7. SP 3 Lubań 7 pkt op. K. Ziębicki
Wyniki indywidualne:
DZIEWCZĘTA:60 m
1 Sienkiewicz Aleksandra SP Smolnik 8,6
2 Mioduszewska Simona SP 1 Lubań 9,0
3 Kurasiewicz Agata SP 1 Olszyna 9,2
4 Rendycz Natalia SP 3 Olszyna 9,4
5 Bielecka Aleksandra SP Smolnik 9,5
6 Okurzała Nikola SP 3 Lubań 9,7
7 Konopska Katarzyna SP 1 Lubań 10,1
8 Bawer Alicja SP Pisarzowice 10,2
Kulczycka Klaudia SP Pisarzowice 10,2
300 m
1 Demidow Agata SP 3 Olszyna 0.51,5
2 Drozdowska Jolanta SP 1 Lubań 0.53,6
3 Markuszewska Kornelia SP 1 Lubań 0.53,9
4 Mazacz Wiktoria SP 1 Olszyna 0.54,4
Kochaj Nikola SP 3 Olszyna 0.54,4
6 Rosa Martyna SP Pisarzowice 0.54,9
7 Sterioska Daniela SP Smolnik 0.56,1
8 Jakubowska Daria SP Smolnik 0.56,8
9 Kwiatkowska Kornelia SP Pisarzowice 0.56,9
600 m
1 Matwiejczuk Żaneta SP 3 Lubań 2.08,0
2 Bzdenga Natalia SP 1 Olszyna 2.09,0
3 Krawiec Nikola SP Smolnik 2.11,0
4 Gałka Kornelia SP Pisarzowice 2.13,0
5 Piwowarska Klaudia SP 1 Lubań 2.15,0
6 Jakubowska Paula SP Pisarzowice 2.18,0
7 Chmielewska Patrycja SP 3 Lubań 2.19,0
8 Milczarek Aleksandra SP Smolnik 2.24,0
9 Zarzeczna Aleksandra SP 1 Lubań 2.29,0
skok w dal
1 Ostrowska Karolina SP Smolnik 4,02
2 Rudnik Justyna SP Smolnik 3,87
3 Tchórz Magdalena SP 1 Lubań 3,71
4 Półtorak Urszula SP 1 Świeradów 3,65
5 Piwowarska Natalia SP 1 Lubań 3,56
6 Rudnicka Julia SP Pisarzowice 3,10
7 Kryjak Natalia SP Pisarzowice 3,02
rzut piłeczką palantową
1 Tomaszewska Karolina SP 1 Lubań 40,0
2 Mudrak Magda SP Smolnik 38,0
3 Burniak Inez SP 1 Olszyna 37,0
4 Flaszyńska Julia SP Smolnik 36,0
5 Sindrewicz Regina SP 1 Lubań 33,5
6 Ciupak Sandra SP Pisarzowice 31,0
pchnięcie kulą
1 Mielniczuk Sylwia SP Pisarzowice 8,00
2 Pietkiewicz Agata SP 1 Lubań 7,55
3 Dobrzyńska Alicja SP 1 Świeradów 6,80
4 Rutkowska Weronika SP Smolnik 6,20
5 Pełka Klaudia SP 1 Lubań 6,10
6 Cieślicka Klaudia SP Smolnik 6,00
7 Kaczmarczyk Klaudia SP 1 Świeradów 6,00
sztafeta 4 x 100 m
1 SP Smolnik 1.01,0 9 pkt
2 SP Pisarzowice 1.07,0 7 pkt
sztafeta szwedzka
1 SP 1 Lubań 3.04,0 9 pkt
2 SP Pisarzowice 3.16,0 7 pkt
CHŁOPCY:60 m
1 Dubiel Daniel SP Smolnik 7,9
2 Maciąg Karol SP 3 Lubań 8,0
3 Kusto Robert SP 1 Lubań 8,5
4 Skrzyński Emil SP Smolnik 8,8
5 Sawicki Konrad SP Pisarzowice 8,8
6 Sas Patryk SP 1 Świeradów 8,9
7 Jaklimowicz Bartosz SP Pisarzowice 9,4
8 Kamiński Mikołaj SP 1 Świeradów 9,4
9 Mielnik Patryk SP 3 Olszyna 9,5
10 Węgrzyn Adam SP 1 Olszyna 8,6
300 m
1 Miesiąc Konrad SP Pisarzowice 0.46,1
2 Brazewicz Arkadiusz SP Smolnik 0.51,2
3 Kulig Wojciech SP 1 Olszyna 0.52,8
4 Kowalewski Piotr SP 1 Lubań 0.53,9
5 Lada Adrian SP 3 Olszyna 0.54,6
6 Andziulewicz Jakub SP 1 Świeradów 0.54,9
7 Kusto Rafał SP 1 Lubań 0.55,7
8 Szymankiewicz Mateusz SP 1 Świeradów 0.56,7
9 Gruca Jeremi SP Pisarzowice 1.00,25
1000 m
1 Czukiewski Jakub SP 1 Świeradów 3.32,0
2 Malarski Mieszko SP Pisarzowice 3.35,0
3 Czuchryta Filip SP 1 Lubań 3.37,0
4 Szlachta Brajan SP Pisarzowice 3.39,0
5 Fedorowicz Szymon SP 1 Olszyna 3.43,0
6 Bajerski Bartosz SP 1 Lubań 3.50,0
7 Bobrakowski Patryk SP 1 Świeradów 3.51,0
8 Mokrowski Kacper SP Smolnik 4.03,0
9 Teske Radosław SP Smolnik 4.26,0
skok w dal
1 Skotarczak Kacper SP 1 Lubań 4,30
2 Kuczyński Kamil SP Smolnik 4,25
3 Skrzyński Kornel SP Smolnik 3,90
4 Stanowski Kamil SP 1 Lubań 3,82
5 Płudowski Dawid SP Pisarzowice 3,42
6 Napieralski Patryk SP Pisarzowice 2,80
7 Maciąg Karol SP 3 Lubań 4,14
rzut piłeczką palantową
1 Sieracki Tomasz SP Smolnik 63,0
2 Buzała Damian SP 1 Lubań 59,0
3 Węgrzyn Adam SP 1 Olszyna 55,0
4 Misiurski Gabriel SP 1 Lubań 49,5
5 Kapszewicz Mateusz SP 1 Świeradów 48,0
6 Skorupiński Konrad SP Smolnik 46,5
7 Mielniczuk Karol SP Pisarzowice 39,0
8 Miesiąc Kacper SP Pisarzowice 26,0
pchnięcie kulą
1 Pstrak Michał SP Smolnik 10,30
2 Paluch Wojciech SP 1 Lubań 8,10
3 Turkiewicz Maciej SP 1 Lubań 7,00
4 Baszak Marcin SP 3 Olszyna 6,95
5 Moczulajtys Emil SP Pisarzowice 6,75
sztafeta 4 x 100 m
1 SP Smolnik 0.57,0 9 pkt
2 SP Pisarzowice 1.00,0 7 pkt
sztafeta szwedzka
1 SP 1 Lubań 2.49,0 9 pkt
2 SP Pisarzowice 2.58,0 7 pkt
3 SP Smolnik 3.08,0 6 pkt
Do zawodów strefowych, które odbędą się 3 czerwca 201r. w Zgorzelcu awansowali medaliści z poszczególnych konkurencji indywidualnych i dwie najlepsze sztafety.