Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Indywidualny Igrzyska LA  (Przeczytany 5211 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 115
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 20 Maj, 2011, 12:25:09 »

17 maja 2011r. odbył się finał powiatowy Indywidualnych Igrzysk Lekkoatletycznych dla szkół podstawowych. Jak zwykle organizatorem zawodów był Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zgłosiło się po 7 drużyn. Zawody rozegrały się w następujących konkurencjach: bieg na 60m,  300m, 600m(dziewczęta), 1000m(chłopcy), skok w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka.
Klasyfikacja drużynowa:
DZIEWCZĘTA:
1.   SP Smolnik         78 pkt      op. A. Durlak
2.   SP   1 Lubań         78 pkt      op. J. Urszulak
3.   SP   Pisarzowice         59 pkt      op. K. Murawski
4.   SP   1 Olszyna         24 pkt      op. R. Paś
5.   SP   3 Olszyna         19 pkt      op. I. Wieliczkiewicz
6.   SP   3 Lubań          17 pkt      op. K. Ziębicki
7.   SP   1 Świeradów Zdr.      15 pkt      op. P. Tomczyk
CHŁOPCY:
1.   SP Smolnik         78 pkt      op. G. Piwko
2.   SP   1 Lubań         73 pkt      op. J. Urszulak
3.   SP   Pisarzowice         69 pkt      op. K. Murawski
4.   SP 1 Świeradów Zdr.      34 pkt      op. P. Tomczyk
5.   SP   1 Olszyna         17 pkt      op. R. Paś
6.   SP   3 Olszyna         13 pkt      op. I. Wieliczkiewicz;
7.   SP   3 Lubań         7 pkt      op. K. Ziębicki

Wyniki indywidualne:
DZIEWCZĘTA:
60 m
1   Sienkiewicz Aleksandra   SP Smolnik   8,6
2   Mioduszewska Simona   SP 1 Lubań   9,0
3   Kurasiewicz Agata   SP 1 Olszyna   9,2
4   Rendycz Natalia   SP 3 Olszyna   9,4
5   Bielecka Aleksandra   SP Smolnik   9,5
6   Okurzała Nikola   SP 3 Lubań   9,7
7   Konopska Katarzyna   SP 1 Lubań   10,1
8   Bawer Alicja   SP Pisarzowice   10,2
   Kulczycka Klaudia   SP Pisarzowice   10,2

300 m
1   Demidow Agata   SP 3 Olszyna   0.51,5
2   Drozdowska Jolanta   SP 1 Lubań   0.53,6
3   Markuszewska Kornelia   SP 1 Lubań   0.53,9
4   Mazacz Wiktoria   SP 1 Olszyna   0.54,4
   Kochaj Nikola   SP 3 Olszyna   0.54,4
6   Rosa Martyna   SP Pisarzowice   0.54,9
7   Sterioska Daniela   SP Smolnik   0.56,1
8   Jakubowska Daria   SP Smolnik   0.56,8
9   Kwiatkowska Kornelia   SP Pisarzowice   0.56,9

600 m
1   Matwiejczuk Żaneta   SP 3 Lubań   2.08,0
2   Bzdenga Natalia   SP 1 Olszyna   2.09,0
3   Krawiec Nikola   SP Smolnik   2.11,0
4   Gałka Kornelia   SP Pisarzowice   2.13,0
5   Piwowarska Klaudia   SP 1 Lubań   2.15,0
6   Jakubowska Paula   SP Pisarzowice   2.18,0
7   Chmielewska Patrycja   SP 3 Lubań   2.19,0
8   Milczarek Aleksandra   SP Smolnik   2.24,0
9   Zarzeczna Aleksandra   SP 1 Lubań   2.29,0

skok w dal
1   Ostrowska Karolina   SP Smolnik   4,02
2   Rudnik Justyna   SP Smolnik   3,87
3   Tchórz Magdalena   SP 1 Lubań   3,71
4   Półtorak Urszula   SP 1 Świeradów   3,65
5   Piwowarska Natalia   SP 1 Lubań   3,56
6   Rudnicka Julia   SP Pisarzowice   3,10
7   Kryjak Natalia   SP Pisarzowice   3,02

rzut piłeczką palantową
1   Tomaszewska Karolina   SP 1 Lubań   40,0
2   Mudrak Magda   SP Smolnik   38,0
3   Burniak Inez   SP 1 Olszyna   37,0
4   Flaszyńska Julia   SP Smolnik   36,0
5   Sindrewicz Regina   SP 1 Lubań   33,5
6   Ciupak Sandra   SP Pisarzowice   31,0

pchnięcie kulą
1   Mielniczuk Sylwia   SP Pisarzowice   8,00
2   Pietkiewicz Agata   SP 1 Lubań   7,55
3   Dobrzyńska Alicja   SP 1 Świeradów   6,80
4   Rutkowska Weronika   SP Smolnik   6,20
5   Pełka Klaudia   SP 1 Lubań   6,10
6   Cieślicka Klaudia   SP Smolnik   6,00
7   Kaczmarczyk Klaudia   SP 1 Świeradów   6,00

sztafeta 4 x 100 m
1   SP Smolnik   1.01,0   9 pkt
2   SP Pisarzowice   1.07,0   7 pkt

sztafeta szwedzka
1   SP 1 Lubań   3.04,0   9 pkt
2   SP Pisarzowice   3.16,0   7 pkt

CHŁOPCY:
60 m
1   Dubiel Daniel   SP Smolnik   7,9
2   Maciąg Karol   SP 3 Lubań   8,0
3   Kusto Robert   SP 1 Lubań   8,5
4   Skrzyński Emil   SP Smolnik   8,8
5   Sawicki Konrad   SP Pisarzowice   8,8
6   Sas Patryk   SP 1 Świeradów   8,9
7   Jaklimowicz Bartosz   SP Pisarzowice   9,4
8   Kamiński Mikołaj   SP 1 Świeradów   9,4
9   Mielnik Patryk   SP 3 Olszyna   9,5
10   Węgrzyn Adam   SP 1 Olszyna   8,6

300 m
1   Miesiąc Konrad   SP Pisarzowice   0.46,1
2   Brazewicz Arkadiusz   SP Smolnik   0.51,2
3   Kulig Wojciech   SP 1 Olszyna   0.52,8
4   Kowalewski Piotr   SP 1 Lubań   0.53,9
5   Lada Adrian   SP 3 Olszyna   0.54,6
6   Andziulewicz Jakub   SP 1 Świeradów   0.54,9
7   Kusto Rafał   SP 1 Lubań   0.55,7
8   Szymankiewicz Mateusz   SP 1 Świeradów   0.56,7
9   Gruca Jeremi   SP Pisarzowice   1.00,25

1000 m
1   Czukiewski Jakub   SP 1 Świeradów   3.32,0
2   Malarski Mieszko   SP Pisarzowice   3.35,0
3   Czuchryta Filip   SP 1 Lubań   3.37,0
4   Szlachta Brajan   SP Pisarzowice   3.39,0
5   Fedorowicz Szymon   SP 1 Olszyna   3.43,0
6   Bajerski Bartosz   SP 1 Lubań   3.50,0
7   Bobrakowski Patryk   SP 1 Świeradów   3.51,0
8   Mokrowski Kacper   SP Smolnik   4.03,0
9   Teske Radosław   SP Smolnik   4.26,0

skok w dal
1   Skotarczak Kacper   SP 1 Lubań   4,30
2   Kuczyński Kamil   SP Smolnik   4,25
3   Skrzyński Kornel   SP Smolnik   3,90
4   Stanowski Kamil   SP 1 Lubań   3,82
5   Płudowski Dawid   SP Pisarzowice   3,42
6   Napieralski Patryk   SP Pisarzowice   2,80
7   Maciąg Karol   SP 3 Lubań   4,14

rzut piłeczką palantową
1   Sieracki Tomasz   SP Smolnik   63,0
2   Buzała Damian   SP 1 Lubań   59,0
3   Węgrzyn Adam   SP 1 Olszyna   55,0
4   Misiurski Gabriel   SP 1 Lubań   49,5
5   Kapszewicz Mateusz   SP 1 Świeradów   48,0
6   Skorupiński Konrad   SP Smolnik   46,5
7   Mielniczuk Karol   SP Pisarzowice   39,0
8   Miesiąc Kacper   SP Pisarzowice   26,0

pchnięcie kulą
1   Pstrak Michał   SP Smolnik   10,30
2   Paluch Wojciech   SP 1 Lubań   8,10
3   Turkiewicz Maciej   SP 1 Lubań   7,00
4   Baszak Marcin   SP 3 Olszyna   6,95
5   Moczulajtys Emil   SP Pisarzowice   6,75

sztafeta 4 x 100 m
1   SP Smolnik   0.57,0   9 pkt
2   SP Pisarzowice   1.00,0   7 pkt

sztafeta szwedzka
1   SP 1 Lubań   2.49,0   9 pkt
2   SP Pisarzowice   2.58,0   7 pkt
3   SP Smolnik   3.08,0   6 pkt


Do zawodów strefowych, które odbędą się 3 czerwca 201r. w Zgorzelcu awansowali medaliści z poszczególnych konkurencji indywidualnych i dwie najlepsze sztafety.

IMG_7130_(800_x_600).jpg


IMG_7137_(800_x_600).jpg


IMG_7150_(800_x_600).jpg


IMG_7182_(800_x_600).jpg


IMG_7192_(800_x_600).jpg


IMG_7209_(800_x_600).jpg


IMG_7214_(800_x_600).jpg


IMG_7228_(800_x_600).jpg


IMG_7239_(800_x_600).jpg


IMG_7249_(800_x_600).jpg


IMG_7130_(800_x_600).jpg

* IMG_7130_(800_x_600).jpg (68.51 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 735 razy.)
IMG_7137_(800_x_600).jpg

* IMG_7137_(800_x_600).jpg (99.07 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 914 razy.)
IMG_7150_(800_x_600).jpg

* IMG_7150_(800_x_600).jpg (76.69 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 690 razy.)
IMG_7182_(800_x_600).jpg

* IMG_7182_(800_x_600).jpg (73.35 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 703 razy.)
IMG_7192_(800_x_600).jpg

* IMG_7192_(800_x_600).jpg (76.32 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 856 razy.)
IMG_7209_(800_x_600).jpg

* IMG_7209_(800_x_600).jpg (71.15 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 921 razy.)
IMG_7214_(800_x_600).jpg

* IMG_7214_(800_x_600).jpg (68.45 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 812 razy.)
IMG_7228_(800_x_600).jpg

* IMG_7228_(800_x_600).jpg (68.67 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 777 razy.)
IMG_7239_(800_x_600).jpg

* IMG_7239_(800_x_600).jpg (73.26 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 671 razy.)
IMG_7249_(800_x_600).jpg

* IMG_7249_(800_x_600).jpg (71.5 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 912 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
XVII Igrzyska Związku Gmin Kwisa Informacje i Komunikaty Instytucji Leo 0 3161 Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2009, 09:34:58
wysłane przez Leo
Igrzyska Samorządowe Związku Gmin Kwisa odbyły się tym razem w Kliczkowie Bieżące wiadomości Leo 0 3351 Ostatnia wiadomość 01 Czerwiec, 2010, 14:24:43
wysłane przez Leo
XVIII Igrzyska Samorządowe Związku Gmin ,,Kwisa” Bieżące wiadomości Leo 0 3006 Ostatnia wiadomość 14 Czerwiec, 2010, 19:01:30
wysłane przez Leo
REKLAMA
eurol olej silnikowy
344 Gości, 0 Użytkowników