Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: turystyka w Lubaniu  (Przeczytany 7845 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Moderator
*****

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 85
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

gdzieś w Woertelalpen, 2009


WWW
« : 18 Maj, 2011, 11:31:11 am »

Ciekaw jestem opinii waszych znajomych i gości o tym jak się czuje turysta w Lubaniu, jakie są jego opinie o mieście, atrakcyjności i dostępności tzw. atrakcji turystycznych, o systemi informacji wizualnej, opisach tych atrakcji, komunikacji, gastronomii, usługach hotelarskich itp.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

zapraszam na bloga okiemoutsidera.blooger.com



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 18 Maj, 2011, 12:48:03 pm »

Dane potrzebne do pracy dyplomowej??? bo jeśli tak, to nie ma o czym pisać, turystyka w Lubaniu ma sie świetnie, kaufland, lidl, inter marche, aldi,itd  i rozpieprzona kamienna góra.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 85
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

gdzieś w Woertelalpen, 2009


WWW
« Odpowiedź #2 : 18 Maj, 2011, 15:44:52 pm »

Na pewno nie do pracy dyplomowej ale do merytorycznej dyskusji..
zapraszam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

zapraszam na bloga okiemoutsidera.blooger.com
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 18 Maj, 2011, 21:25:14 pm »

...jak czegoś nie ma to o czym tu dyskutować?
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #4 : 18 Maj, 2011, 21:34:32 pm »

Andrzej, borisem...turystyka w Lubaniu? Oczywiście, że jest co obejrzeć, ale nie ma kto i w oparciu o co pokazać. Mam spisaną historię szpitala, ale utknęłam na jednym rozdziale, bo czekam na wenę opowiadającego... Krankenhaus sam w sobie ma bogatą historię, a takich obiektów mamy dość sporo. Wiecie, że po wojnie wszystkich pacjentów przeniesiono do piwnicy, bo była jedna koza i nie było opału...był jeden lekarz na cały powiat...to z mojej profesji, a reszta?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 85
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

gdzieś w Woertelalpen, 2009


WWW
« Odpowiedź #5 : 18 Maj, 2011, 21:37:47 pm »

pytam o to jaka jest bo, że jest to każdy widzi jak obcy spaceruja, fotografują a nawet w IT jest cos na kształt statystyki
chetnie o tym poczytam i podyskutuję...Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane

zapraszam na bloga okiemoutsidera.blooger.com


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #6 : 18 Maj, 2011, 21:48:32 pm »

Andrzej jaka jest? Indywidualna, gdyby była zorganizowana byłaby do zbadania statystycznego...niestety
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #7 : 20 Maj, 2011, 21:28:52 pm »

Andrzej jaka jest? Indywidualna, gdyby była zorganizowana byłaby do zbadania statystycznego...niestety


Ewa, z mojego punktu widzenia, to jest i zbiorowa, a statystyki znajdziesz tutaj: http://www.ptsmluban.vipserv.org/3dnikom2011.htm 14270 uczestników rajdu, w tym niemal 2000 obcokrajowców, to już chyba jest zbiorowa?

Panie Andrzeju. Nasze miasto jest piękne i atrakcyjne turystycznie. Mówię to z pełną odpowiedzialnością, bo zjeździłam i zwiedziłam niemal całą Polskę. Tu jest pięknie! I zawsze z radością tu wracam.
Podobne zdanie mają nasi goście, którzy przyjeżdżają na nasz rajd "3 Dni- 3 Kraje- 3 Wędrówki". Niektórzy nie opuścili żadnej z 11 edycji tej imprezy i zgłaszając się ponownie, potwierdzają, że jest to piękne i atrakcyjne turystycznie miejsce, inaczej wybraliby inną imprezę z bogatego kalendarza imprez turystycznych, w innym rejonie.
Zawsze jestem dumna słuchając w biurze rajdu opinii gości z Polski i zza granicy, że są oczarowani naszym miastem i okolicą. (W tym roku starsza pani z Wielkopolski wyznała wręcz, że chętnie by tu zamieszkała).

Z mojego punktu widzenia bardzo tę atrakcyjność poprawi możliwość wejścia na Wieżę Bracką (lubię na świat spoglądać z góry ). Mam nadzieję, że po remoncie ratusza i muzeum zaskoczy nas nową ofertą- trochę mało miejsca ma to nasze muzeum. Myślę, że zwiedzając tak małe muzeum turysta może być zawiedziony ( ja bym była).

W każdym mieście są ponure podwórka i mroczne strony ulic, ale nie tego szuka człowiek na wakacjach. A pięknych miejsc w naszym mieście nie brakuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jubileusz w Lubaniu Bieżące wiadomości Iza 0 4712 Ostatnia wiadomość 10 Listopad, 2008, 17:16:33 pm
wysłane przez Iza
Kolędowanie w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Paweł Sokołowski 0 5166 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2009, 21:44:14 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Infoboxy w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Iza 2 8471 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2009, 17:41:40 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Monitoring w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji Iza 5 13640 Ostatnia wiadomość 14 Wrzesień, 2009, 22:24:44 pm
wysłane przez curious
Matury w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4477 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2009, 12:30:01 pm
wysłane przez Bernard
Atmosfera w Lubaniu Hydepark curious 10 13697 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2009, 18:56:39 pm
wysłane przez curious
Paintball w Lubaniu Męskie Sprawy jaro 0 6325 Ostatnia wiadomość 31 Styczeń, 2010, 21:29:56 pm
wysłane przez jaro
Gdzie w Lubaniu? Bieżące wiadomości Leo 1 6572 Ostatnia wiadomość 16 Kwiecień, 2010, 15:12:54 pm
wysłane przez gracjano