Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Obecna ocena:
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Ku pamięci ofiar "katastrofy smoleńskiej"  (Przeczytany 24935 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 12 Kwiecień, 2011, 19:01:27 pm »

10 kwietnia w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa i Świętego Jakuba w Lubaniu, po mszy świętej odbyła się uroczystość upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej, którą przygotowała grupa inicjatywna " ku Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej"

Fragment występu chóru "Echo Bukowiny" i odczyt listu, napisanego specjalnie z tej okazji przez Andrzeja Melaka - brata ofiary katastrofy smoleńskiej.

<a href="http://www.youtube.com/v/qZjml-W7Xdc?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/qZjml-W7Xdc?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL</a>


*  (145.03 KB, 985x657 - powiększony/pobrany 793 razy.)
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2011, 19:08:26 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 12 Kwiecień, 2011, 20:14:27 pm »

Piotrek ....
Obchody rocznicy katastrofy TU-154M
http://www.luban24.pl/index.php?topic=4556.msg17363;topicseen#new
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 12 Kwiecień, 2011, 20:16:43 pm »

Nic nie szkodzi : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 12 Kwiecień, 2011, 20:23:45 pm »

Piotr, a ja jednak bardzo dziękuję, że jest to w odrębnym wątku. Dziękuję w imieniu pana Andrzeja Melaka, któremu przesłałam materiały. Jedni potrzebują w takich dramatach krzyku, inni ciszy. Wysłuchajmy jednych i uszanujmy drugich. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 17 Kwiecień, 2011, 13:15:52 pm »

Już chyba wiem, dlaczego Pani Gutek cieszy się, że jest w innym wątku. Tamten poszedł do lamusa a Pani Gutek dalej jest na głównej stronie. Niezdecydowany
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 9
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 17 Kwiecień, 2011, 15:06:31 pm »

Polityka Prawdy i Miłości POLECAM Spoko

http://www.piswroclaw.pl/main.php?page=opinie&action=read&id=638
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 17 Kwiecień, 2011, 15:55:29 pm »

Oj! Ropuszka co Ty tutaj podsyłasz i skąd masz takie dokładne adresy, chyba wtajemniczona jakaś jesteś. Właśnie byłem  pod tym adresem i widziałem. To jakaś wyborcza bibuła a nie ku pamięci ofiar. Żadnego zdjęcia tych co zginęli, żadnego Pana Lecha Kaczyńskiego, za to po cztery tych co to redagowali. Pani Gutek na siłę chce się wszędzie lansować.

A dlaczego na wrocławskiej stronie PIS co to PIS w Lubaniu nie ma swojej strony?! Polecam.

http://www.pisluban.pl
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 17 Kwiecień, 2011, 16:22:55 pm »

Już wiem! Eureka! Zbliżają się wybory parlamentarne. No, że wcześniej nie domyśliłem się, o co tu chodzi. Kampania ruszyła. Zamiast Marzeny Machałek Ewa Gutek do parlamentu. Może to i lepiej....
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #8 : 17 Kwiecień, 2011, 18:49:46 pm »

Już wiem! Eureka! Zbliżają się wybory parlamentarne. No, że wcześniej nie domyśliłem się, o co tu chodzi. Kampania ruszyła. Zamiast Marzeny Machałek Ewa Gutek do parlamentu. Może to i lepiej....

Nic mi nie wiadomo o listach do sejmu, ale proszę zwrócić uwagę, że członkiem honorowym grupy inicjatywnej jest poseł na Sejm RP pani Marzena Machałek. Nie wiem kolo o co Ci chodzi, ale wiem jedno...nie na uczczeniu pamięci ofiar. Załóż odrębny wątek "Gutek coś tam...", a nie wynaturzasz to co zrobiła grupa w ramach rocznicy, w czasie której czytano słowa od rodzin. W ten sposób bijesz rodziny ofiar, a nie mnie....
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 17 Kwiecień, 2011, 19:03:29 pm »

No właśnie chodzi o to, że właśnie Pani nie zależało na uczczeniu ofiar katastrofy tylko o zaistnienie. Niech Pani górnolotnie tu nie opowiada, że obrażam rodziny ofiar, to Pani obraża starając się zbić kapitał polityczny na czyimś nieszczęściu. Jeśli ktoś jest przeciw Pani, to od razu obraża rodziny ofiar. Niech się Pani zastanowi nad sobą...
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #10 : 17 Kwiecień, 2011, 19:08:05 pm »

W czasie uroczystości nie wypowiadałam swoich myśli, ani ugrupowania. Odczytałam list pana Andrzeja Melaka, brata ofiary katastrofy. Proszę się uspokoić...Jeżeli ktoś uważa, że można się na tym lansować to...szkoda słów. Proszę coś robić, a nie zazdrościć, bo to niskie pobudki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 17 Kwiecień, 2011, 19:32:42 pm »

Ależ Pani jest wzniosła, wszystko co Pani robi to jest wyższego rzędu i dla idei, a ktoś to zaraz obraża, zazdrości i to wszystko z niskich pobudek. Niech Pani robi. Wychodzi na to, że Pan Melak reprezentuje szystkie rodziny ofiar katastrofy-a to nie jest prawda. Na mszy czytany był list od posła PO Pana Brodniaka i od Pani poseł Marzeny Machałek z PIS-tego Pani nie zamieściła.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień, 2011, 19:35:58 pm wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 17 Kwiecień, 2011, 20:31:47 pm »

Słowa poselskie czytane były przez pana Burmistrza...mam nadzieje, że je zamieści na stronie

12 kwietnia umieściłam:
 Jeszcze raz w imieniu grupy inicjatywnej składam serdeczne podziękowania za udział w części uroczystej obchodów I rocznicy katastrofy smoleńskiej.
Skład grupy " ku Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej":
1. Bożena Adamczyk- Pogorzelec
2. Eugeniusz Józefów
3. Krzysztof Szymański
4. Ryszard Piekarski
5. Ewa Gutek
6. Członek honorowy-Marzena Machałek- Poseł na Sejm RP
w załączniku pełna powtórka podziękowań...

Wychodzę już z tej pyskówki uwłaczającej wątkowi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 17 Kwiecień, 2011, 21:12:03 pm »

Pyskówka? Znowu te słowa... Przecież to jest normalna wymiana poglądów. A to co Pani ostatnio zamieściła w tym wątku jest zamieszczone też na innym: obchody rocznicy katastrofy TU-154M. Znowu powtarza się Pani. Ma Pani jakieś urazy z dzieciństwa czy co?
Jako członek PIS, to Pani chyba(?), powinna zadbać o to, by list Pani poseł z PISu znalazł się na łamach tego portalu, a Pani liczy na to, że   Pan Burmistrz zamieści jego treść. Pan Burmistrz zadba raczej o lansowanie swojej osoby, a nie posłanki PISu. I w świetle tego śmiem twierdzić, że lansuje Pani tylko siebie.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień, 2011, 21:18:42 pm wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #14 : 17 Kwiecień, 2011, 21:26:17 pm »

Oj Kolo, Kolo, każdy ma prawo do własnego zdania i Ty i pani Ewa, ale oczywiście, panią Ewę odbieram na serio, bo, ona nigdy nie chowała sie za żadnym nickiem aTy mój drogi tak  i wiesz co, łatwo jest kogoś atakować w taki właśnie  sposób, ale żeby wyrażać włane opienie i podpisywać sie pod tym imieniem i nazwiskiem potrzeba odwagi czyż nie. 
PS Pewnie i ja też sie lansuję.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień, 2011, 21:30:42 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ogólnopolski Konkurs Poetycki "O czym szepczą bazaltowe skały" Kalendarz wydarzeń ZUZA 0 6095 Ostatnia wiadomość 03 Kwiecień, 2008, 22:09:59 pm
wysłane przez ZUZA
Podsumowanie konkursu poetyckiego " O czym szepczą bazaltowe skały" Kalendarz wydarzeń Iza 1 7361 Ostatnia wiadomość 20 Czerwiec, 2008, 22:20:29 pm
wysłane przez ZUZA
Wieczorek poetycki "Gdzie Ci mężczyźni, czyli vademecum kochania" Kultura i sztuka « 1 2 » Diorqa 24 26715 Ostatnia wiadomość 28 Luty, 2009, 16:37:14 pm
wysłane przez Mackoo
II Ogólnopolski konkurs poetycki "O czym szepczą bazaltowe skały" Kultura i sztuka ZUZA 1 7938 Ostatnia wiadomość 01 Czerwiec, 2009, 23:07:26 pm
wysłane przez ZUZA
"Witraże słów"- promocja tomika wierszy grupy NURT Kultura i sztuka ZUZA 0 4871 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2009, 00:02:45 am
wysłane przez ZUZA
I Przegląd Kabaretowy "KABARET-owisko 2009" zostaje odwołany Kultura i sztuka ODK Zaręba 0 5051 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2009, 11:39:15 am
wysłane przez ODK Zaręba
XXXIX Rajd Pieszy "Lisenske Pochody Ceskym Rajem" Przyroda i Turystyka PTSM LUBAŃ 1 6524 Ostatnia wiadomość 18 Czerwiec, 2009, 21:55:00 pm
wysłane przez ZUZA
Pełna lista ofiar katastrofy samolotu polskiego prezydenta w Smoleńsku Bieżące wiadomości Leo 9 9432 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2010, 01:00:31 am
wysłane przez widelec
Żałoba Narodowa. Połączona sesja Rady miasta i powiatu ku czci ofiar katastrofy Bieżące wiadomości Leo 0 3648 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2010, 17:11:55 pm
wysłane przez Leo
Kino "Wawel" będzie uratowane Polecane - Strona główna « 1 2 » x 24 24641 Ostatnia wiadomość 02 Styczeń, 2013, 10:38:12 am
wysłane przez Bond