Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: LAWA 2011 Lubań  (Przeczytany 70768 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #30 : 26 Kwiecień, 2011, 18:43:24 pm »

ja proponuje Happysad
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 26 Kwiecień, 2011, 19:03:38 pm »

A ja proponuję IRON MAIDEN, JUDAS PRIEST, I CISOWIANKI
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 26 Kwiecień, 2011, 20:36:26 pm »

The Doors yeahhhh
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #33 : 26 Kwiecień, 2011, 20:43:15 pm »

Obowiązkowo z Morrisonem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #34 : 26 Kwiecień, 2011, 21:49:00 pm »

The Doors nie zagrają na Lawie bo Jimi nie znosi ludzi którzy noszą skarpetki z sandałami, a po za tym Kazimierz nie lubi jak ktoś na scenie jest ładniejszy od niego ... 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #35 : 02 Maj, 2011, 12:00:39 pm »

a może by to zrobić tak?
1 dzień Rockowy
- lokalne kapele
- 2-3 zespoły młodego pokolenia
- 2 zespoły gwiazdy
2 dzień HIP HOP (nie jestem fanem ale wiem że w Lubaniu jest duża grupa Ludzi którzy byli by zachwyceni )
scenariusz jak z pierwszego dnia z nastawieniem na rodzime projekty które są na dość dobrym poziomie

między czasie można w różnych częściach parku zorganizować coś na wzór Woodstockowej Akademi Sztuk Przepięknych, na którą można by zaprosić np.
- Nurt jako ogniowo literackie, myślę że cieszyło by się to dużym zainteresowaniem
- Pan Burmistrz mógł by spotkać się z mieszkańcami
-  np. Pan Henryk opowiadał by o historii Lubania
- ktokolwiek kto ma coś ciekawego to zaprezentowania

 

to są tylko przykłady, ale przy odrobinie chęci bo możliwości mamy wielkie ...
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2011, 20:05:00 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #36 : 27 Maj, 2011, 23:29:04 pm »

Za miesiąc Lawa. Słyszałem dzisiaj, że przy okazji Lawy odbędą się jeszcze jakieś "akcje" z tzw. "zewnętrza". Ktoś coś wie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 28 Maj, 2011, 09:47:54 am »

Lawa to impreza jednoroczna, więc musi docierać do większego grona odbiorców, a zatem, jeśli muzyka, to tylko " muzyka środka" wtedy mniejsze ryzyko niezadowolenia społecznego, a w związku z tym, że w naszym show biznesie nie ma miejsca na nowinki muzyczne, musimy zadowolić się beznadziejnym KOMBII, podstarzałym LADY PANKIEM, wątpliwymi WILKAMI, albo, co najgorsze," najinteligentniejszą" blondyną DODĄ, i tak w koło Macieja.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #38 : 28 Maj, 2011, 12:28:01 pm »

Lawa to impreza jednoroczna, więc musi docierać do większego grona odbiorców, a zatem, jeśli muzyka, to tylko " muzyka środka" wtedy mniejsze ryzyko niezadowolenia społecznego, a w związku z tym, że w naszym show biznesie nie ma miejsca na nowinki muzyczne, musimy zadowolić się beznadziejnym KOMBII, podstarzałym LADY PANKIEM, wątpliwymi WILKAMI, albo, co najgorsze," najinteligentniejszą" blondyną DODĄ, i tak w koło Macieja.


Za Kombii nigdy nie przepadałam. Lady Punk,  panują na muzycznym ryku już spory kawałek czasu ale potrafią jeszcze dać nieźle czasu a zwłaszcza jeden z wokalistów Janusz Panasiewicz, uwielbiam jego głos, a takie piosenki jak „Siódme niebo nienawiści” czy „Strach się bać” potrafią wywołać niezły dreszczyk emocji. Borysewicz to świetny gitarzysta, mimo jego licznych wybryków trzeba mu przyznać klasę, jeśli chodzi o grę. Wilki, oni mieli swoje pięć minut jakiś czas temu, a jeśli chodzi o Dodę, jest mi obojętna ale zapewniam Cię Samozapłonie, jest wśród nas wielu takich, którzy za nią i za jej śpiew dali by się pokroić. Ile osób, tyle gustów muzycznych, więc po co krytykować i tak temu, który organizuje lawę byłoby trudno ją tak zorganizować, żeby wszystkim dogodzić. Jeszcze się tai nie urodził, co by wszystkim dogodził.


Teledysk do Siódmego nieba nienawiści

Lady Pank Strach się bać
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2011, 12:40:34 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 28 Maj, 2011, 21:39:18 pm »

Ba,,,,, dogodził,,,, pewnie że sie taki nie urodził, ja tylko nawiązałem do sytuacji polskiego show biznesu, który w mojej ocenie jest beznadziejny i rządzi sie prawem pieniądza i znajomości a nie realnym podejściem do świata muzyki, poza tym osobiście lubię Lady punk i kombi, ale pisane przez jedno "i" bo  aktualnie Kombii to nie zespół muzyczny a przedsiębiorstwo finansowe, stary zespół Kombi był super. I jeszcze jedno Jolu, nie obraź się, ale co do gitarzystów to w okolicy znajdę tuzin lepszych od Borysewicza, choć zdaje sobie sprawę, że jest bardzo dobry, i tu właśnie przyświeca mi cel pisania, bo właśnie chodzi o ograniczenia młodych zdolnych i niejednokrotnie już wiele potrafiących ludzi z małych miejscowości, które to ograniczenia źle wpływają na rozwój sceny muzycznej naszego kraju, inaczej, chcesz grać, śpiewać na dużej scenie?Co?? musisz mieć wujka lub ciotkę w tym temacie,,,, to jest dla mnie okropne
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #40 : 28 Maj, 2011, 21:50:32 pm »

... aby zaistnieć musisz się przypodobać Maryli Rodowicz ona trzęsie tym rynkiem.

A co do dogadzania ... koszt organizacji Lawy to kilkadziesiąt tysięcy złoty jak nie przekracza 100 tyś nie wiem bo takich informacji nigdy nie mogłem nigdzie znaleźć ... ale mam pytanie do pracowników Miejskiego Domu Kultury
W jaki sposób są wybierani wykonawcy i na jakiej zasadzie podpisywane są kontrakty ?
Czy to prawda że za występy odpowiedzialne są Agencje Artystyczne, jeśli tak to dlaczego MDK nie może podpisać umowy bezpośrednio z wykonawcą, oczywiście nie płacąc KOLOSALNYCH pieniędzy Agencji?



Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #41 : 28 Maj, 2011, 21:56:05 pm »

Dla mnie to też jest okropne, nie umiem pogodzić się z wieloma rzeczami, które się dzieją ale cóż mogę zrobić (nie jestem don Kichotem i nie będę walczyć z wiatrakami). Zauważ, że to my sami tworzymy sobie taką rzeczywistość, przeciez nikt nam nie każe gonić za kasą, być nieuczciwymi i robić wiele innych przykrych rzeczy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 30 Maj, 2011, 07:51:05 am »

Artyści zrzeszeni w agencji, nie maja nic do gadania, jeśli chcesz kogoś zaprosić, musisz płacić agencji, gdyby artysta umówił się po za agencją, wyleciałby z niej, to tak, jak w fabryce produkującej np. zabawki, pracownik wykonuje lalkę, dostaje za nią np. 0.50 groszy, lalka na rynku kosztuje 5 zł, co by było gdyby pracownik wziął lalkę i sprzedał sam za 4 zł??? kupiec by się szybko znalazł, ale pracownik też by się szybko znalazł,,,,, na bruku
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #43 : 30 Maj, 2011, 13:57:50 pm »

Samozapłon mylisz się, Jestem w trakcie rozmów z zespołem TSA rozmawiam bezpośrednio z ich managerem co do terminu i kosztów koncertu, pierwsze rozmowy są bardzo obiecujące koszt jaki usłyszałem gdybym załatwiał to przez agencję artystyczną już jest o 30tyś zł niższy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 30 Maj, 2011, 14:29:14 pm »

Nie mylę się, zaznaczyłem, że chodzi mi o artystów zrzeszonych w agencjach, nie napisałem o artystach, którzy z rożnych powodów nie chcą, lub nie mogą wpisać się w krąg agencji. TSA jest grupą która daje kilka tylko koncertów w roku jeśli chodzi o Polskę, więc zarobku  dla agencji nie wiele, legenda rocka polskiego nie robi masówki i nie chce partycypować w kosztach, zresztą słusznie, ale już nowinki lub pra- nowinki, chcąc zaistnieć, muszą gdzieś należeć, by być pod czyjaś opieką, stąd agencje. Inna sprawa, że agencje naprawdę naciągają finansowo, w dodatku często bez wiedzy artysty. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Program Lawa - 28, 29 czerwiec 2008r. Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 15 17515 Ostatnia wiadomość 01 Lipiec, 2008, 11:34:46 am
wysłane przez simon75
LAWA 2008 Kultura i sztuka RalfNight 4 6070 Ostatnia wiadomość 29 Czerwiec, 2008, 17:54:42 pm
wysłane przez elwis
Recenzja LAWA 2008 - Dzień pierwszy. Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 1 5495 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2008, 22:48:42 pm
wysłane przez Beata
Recenzja Lawa 2008 - Dzień Drugi Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 2 4575 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2008, 11:22:38 am
wysłane przez madziowa1402
Dni Lubania LAWA 2009 - Program Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 11720 Ostatnia wiadomość 03 Czerwiec, 2009, 11:01:10 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Dni Lubania - Lawa 2009 już za nami Bieżące wiadomości Leo 0 3870 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2009, 09:08:10 am
wysłane przez Leo
Dni Lubania Lawa 2010 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 17 27724 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 06:39:40 am
wysłane przez gracjano
Ruszyła Lawa 2011 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » x 19 19097 Ostatnia wiadomość 06 Lipiec, 2011, 16:16:32 pm
wysłane przez Marian
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3277 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
LAWA 2012 23-24 CZERWCA Kalendarz wydarzeń « 1 2 ... 5 6 » borisem 78 61153 Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2012, 19:36:18 pm
wysłane przez Tony