Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Obchody rocznicy katastrofy TU-154M  (Przeczytany 30719 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 17 Kwiecień, 2011, 18:43:42 pm »

Szanowni Państwo!
Informuję, że moje wypowiedzi są pod moim imieniem i nazwiskiem, dla czytelności dodatkowo opatrzone moim zdjęciem.
OOOO! Ropuszka tu też jest?! To dziwne. Zaraz będze w każdym wątku Ropuszka! Żeby jej czasami nie przegapić. Tak jak Pani Gutek. A może Pani Gutek to Ropuszka? Może konkurs rozpiszemy... Boję się że jak otworzę lodówkę to Pani Gutek z niej wyskoczy. Wszędzie Pani.
Pod tym adresem wskazanym przez Ropuszkę jest tylko bibuła wyborcza. Po cztery zdjęcia Pani Gutek i tego tam komitetu czy grupy inicjatywnej. Ku pamięci ofiar katastrofy??? Żadnego zdjęcia z miejsca katastrofy. Żadnego Pana Lecha Kaczyńskiego. Polecam stronę PIS w Lubaniu

http://www.pisluban.pl

Tylko tego biuletynu tam nie ma???


Proszę się nie bać, jak gdzieś wyskakuję to na tej stronie. Wystarczy jej nie otwierać. Pozdrawiam- Ewa Gutek
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 17 Kwiecień, 2011, 19:47:14 pm »

A właśnie, że się boję. Pani jest bezpardonowa wszyscy o tym wiedzą. Na forum jest Pani taka prawa, ale w realu nikt Pani nie chce mieć za wroga. Każdy chce żyć spokojnie a nie ciągać się po sądach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 21 Kwiecień, 2011, 10:01:26 am »

Wątek -ku pamięci ofiar "katastrofy smoleńskiej" został zamknięty, więc odpowiedż do wpisów (Borisem, Ropuszka, Widelec) zamieszczam tu.

Tak jak Paweł powiedział. Testu z demokrackji furomowicze niestety nie zdali. Moimi wpisami chciałem wykazać obłudę pani Gutek. Chodzi o to, że traktuje wszystkich instrumentalnie. Potrzebni jej są do osiągnięcia jej interesów. Potem odwraca sie od nich. Tu macie przykład jak potraktowała panią poseł Machałek, która robiła tutaj za kwiatek do kożucha. Potrzebna była, żeby podkreślić rangę tego co robi pani Gutek, która nie zamieściła nawet listu, przesłanego przez posłankę  drogą elektroniczną.

Na moje wpisy odezwali się przyjaciele pani Gutek. Zabrakło im argumentów - zaczęli więc obrażać.

Dziękuję ropuszce za linka. Tereaz już wiem wszystko. Mogę startować w konkursie wiedzy o Ewie Gutek.

Dodam, że wiedza nie jest zależna od długości, grubości i czasu posiadania kabla do internetu.
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2011, 10:06:32 am wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 21 Kwiecień, 2011, 11:23:19 am »

List pani Poseł był nie tylko zamieszczony, ale i odczytany...wcześniej złożony w tym celu przez samą posłankę na ręce Burmistrza. Za własne środki finansowe grupa inicjatywna dokonała kolportażu biuletynu na czołówce którego była pani Poseł. Ponadto to były obchody ofiar tragedii, a nie PiS, czy innych działaczy. Kolo dlaczego tak Ci zależy na umieszczaniu pani Poseł wśród ofiar? To już jest przegięcie. Teraz już nie mam wątpliwości, że kolo to kobieta i nawet wiem która. Zastanów się tylko komu ma służyć Twoje plucie? Wróć pamięcią do zdarzeń sprzed wyborów samorządowych...Jeszcze kiedyś ludzie się przydadzą, a czas jest nieubłagany.
Piotr proszę Cię o zamknięcie tego wątku. Taka dyskusja nie powinna toczyć się  w temacie tragedii. Niech kolo założy inny bardziej odpowiedni tematycznie wątek. Anonimowe skakanie do gardeł w temacie katastrofy jest na poziomie Palikotów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #19 : 21 Kwiecień, 2011, 11:45:13 am »

Wiesz czego Ci brak..kolo..kola.czy ..raz ..chciałam..raz ..chciałem..?
warsztatu!po wpisach Twoich myślę ,że nie masz dużych aspiracji..
tworząc wynik swojej intelektualnej prozy,jawisz się jako propozycja nie życzliwa...każdy kto  wchodzi na forum "novy'z zamiarem automatycznego dyskredytowania kogo kolwiek,jest paskudą nieforemną co by kształcić się powinien u mnichów tybetańskich z włocznią w dupie...nikogo nie obchodzi czy ktoś jest obłudny,czy jest ślepy ,czy k.... je kalafiory z gównem,czy
wchodzi do sklepu  z bronią...Prostota z jaką chcesz zabłysnąć jest w swym negliżu tak naiwna ,że moja wnuczka się zastanawia czy aby kiedyś nie zostać propozycją javscript....

Pięć wpisów raptem..chyba- nie liczyłem i "to "chce coś wykazać?!!!
Coś mi się zdaje ,wyrocznio,że jesteś polityczny-a.....??a jak tak ..to się wystaw..to jest dopiero obłuda. Szok.każdy jest na swój sposób obłódny,
każdy jest złodziejem czyjegoś czasu ,każdy walczy w tej dżunli o przetrwanie a skoro tak to jesteśmy przecie jedynymi istotami na świecie  i nie ma drugiego takiego, --to  nie jest egoizm,to nie jest obłóda,to nie jest kłamstwo ..to jest człowiek....

Chrystus jak wjeżdżał do Jerozolimy ,miał na oczach ciemne okulary?
czy Ci minął ten wątek...?

pozdrawiam..mark..
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2011, 11:48:50 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 21 Kwiecień, 2011, 13:29:47 pm »

Prosze obejrzec, przeczytac komentarze a wnioski coz!? kazdy musi wyciagnac sam.

Ewa Gutek o burmistrzu i lokalnej PO.

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 21 Kwiecień, 2011, 15:00:18 pm »

Widelec! Jeśli tak o mnie piszesz to Ty się wystaw. Swoim wpisem-jego formą i treścią wystawiasz świadectwo o sobie!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #22 : 21 Kwiecień, 2011, 15:36:33 pm »

   niezła zabawa...fagot

ze.JPG




bez komentarza...

kolo...czy jak tam...od Karpacza do Malagi w Hiszpanii, mrówki wykopały tunel..
jak by Ci się chciało podreptać to byś zauważył ,że wszyscy mnie znają...

i jesce jedno,,moja forma i styl pisadła jest opatentowana...

pozdrawiam..mark..

ze.JPG

* ze.JPG (26.06 KB, 504x531 - powiększony/pobrany 679 razy.)
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2011, 15:48:08 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 21 Kwiecień, 2011, 15:49:28 pm »

Widelec! Wszystko jest ok! Potrzebujesz grubszego kabla do internetu Niezdecydowany
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #24 : 21 Kwiecień, 2011, 15:57:45 pm »

Spoko..kolo...akurat ja nie mam internetu.. wnioskuje u babuni ,którą się opiekuje...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 21 Kwiecień, 2011, 16:57:50 pm »

A najgorsze jest to, że wszystko sprowadza się do brudnej polityki, i egoistycznego podejścia do wszystkich, tylko nie do siebie. Ja tam uważam, że moja  osoba wie wszystko najlepiej, jest najbardziej inteligentna, niesamowicie przystojna, wręcz kapitalnie wykształcona, mądrością dorównuję wszystkim od Arystotelesa  wzwyż ( nie mylić ze skokiem) o ile nie przewyższam, co by tu jeszcze w sferze skromności,,,aha   WESOŁYCH ŚWIĄT, SMACZNEGO JAJKA. tajemniczy Don Pedro
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 21 Kwiecień, 2011, 17:40:02 pm »

Dzięki za życzenia! Ty to zawsze łagodzisz nastroje! Też życzę Wesołych Świąt!

Żeby nie było na Twoje, to przekornie powiem, że jestem znany jako najprzystojniejszy, najbardziej skromny, najładniejsze mam ubranie... Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #27 : 21 Kwiecień, 2011, 17:44:29 pm »

Również życzę Wam, moi drodzy, Wesołych Świąt i przypominam, że najprzystojniejsi są, oczywiście, moderatorzy.

Wątek zamknięty
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Byliśmy na 120 rocznicy Klubu Czeskich Turystów. Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 4434 Ostatnia wiadomość 15 Czerwiec, 2008, 16:26:39 pm
wysłane przez PTSM LUBAŃ
Uroczyste obchody Święta Niepodległości Kalendarz wydarzeń Iza 0 4070 Ostatnia wiadomość 31 Październik, 2008, 21:16:30 pm
wysłane przez Iza
Książka z okazji rocznicy 20 lecia powstania kurchanu J.Piłsudskiego Lubań okiem luzyce.info Paweł Sokołowski 0 4021 Ostatnia wiadomość 17 Grudzień, 2008, 10:47:33 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Obchody święta policji w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 10807 Ostatnia wiadomość 27 Lipiec, 2009, 16:38:43 pm
wysłane przez Leo
amatorski film z miejsca katastrofy ! Hydepark x 1 5204 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2010, 21:57:20 pm
wysłane przez Black
Jak doszło do katastrofy TU 154 Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 2 4921 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2010, 15:27:36 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
I ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ Kalendarz wydarzeń Ewa Gutek 1 4654 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2011, 09:09:50 am
wysłane przez Ewa Gutek
Miejskie Obchody Dnia Babci i Dziadka w Lubaniu. Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 4810 Ostatnia wiadomość 03 Luty, 2012, 09:56:25 am
wysłane przez Urząd Miasta
Lubańskie obchody 68. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3922 Ostatnia wiadomość 02 Sierpień, 2012, 09:21:22 am
wysłane przez Urząd Miasta
UCZCIJMY OFIARY KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ Ogłoszenia drobne MAGENTA 2 3241 Ostatnia wiadomość 14 Kwiecień, 2014, 14:43:11 pm
wysłane przez MAGENTA