Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Zmiany w lubańskim urzędzie  (Przeczytany 14803 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Moderator
*****

Punkty: +121/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 638
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 24 Marzec, 2011, 08:21:03 am »

Zmiany w lubańskim urzędzie

Od 1 kwietnia zmianie ulegnie regulamin organizacyjny Urzędu Miasta Lubań. Zmniejszy się liczba wydziałów.
Wśród wielu zmian zawartych w nowym regulaminie najistotniejsze wydają się być te dotyczące zmian organizacyjnych w samym urzędzie.  Wydział Rozwoju Miasta połączy się z Wydziałem Oświaty. W ich miejsce powstanie Wydział Infrastruktury Społecznej. Naczelnikiem nowo utworzonego wydziału będzie Elżbieta Sindrewicz. Sprawy związane z oświatą do końca sierpnia załatwiane będą, jak dotychczas,  w budynku przy ulicy Mickiewicza 1c, od września całość spraw wydziału interesanci będą załatwiali w budynku przy ulicy Mickiewicza 6.
W ramach Wydziału Infrastruktury Społecznej wydzielony zostanie również Referat Promocji i  Rozwoju z siedzibą przy ulicy Brackiej 12.  Zastępcą wydziału oraz kierownikiem referatu będzie Anna Przytulska. Do zadań nowo powstałego referatu należeć będzie m.in. promocja miasta, współpraca z mediami, pozyskiwanie środków pomocowych (unijnych).
Powstanie również Wydział Inwestycji i Gospodarki Komunalnej z połączenia wydziałów: Techniczno – Inwestycyjnego i Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej z siedzibą w  budynku urzędu przy pl. Lompy 1.
Naczelnikiem wydział będzie Ignacy Kidoń .
Część zadań, należących dotychczas do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej dotyczących m.in. utrzymania czystości w mieście zostanie przekazana do Wydziału Ochrony Środowiska, który mieści się przy ulicy Mickiewicza 6.
Powyższe zmiany wprowadza się w celu usprawnienia pracy w urzędzie, szybszego i rzetelnego załatwiania spraw mieszkańców naszego miasta.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 20 Maj, 2011, 00:04:43 am »

Mieszkańcy Lubania spekulują na temat "asystenta burmistrza".
Czy faktycznie nie można w inny sposób uhonorować wybitnych zasług zasłużonego p. Jana Hałakucia w przecieraniu ścieżek p. Arkadiuszowi na stolec burmistrza?
Przecież tajemnicą poliszynela jest ze p. Jan H. jako obciążony wyrokiem sądowym nie mógł załapać się na stolec urzędnika.
Ale na jakiś kryształ i dyplom za te "wybitne zasługi" z pewnością zasłużył.
Za ile asystuje? Czas ujawnić zakres czynności tego "podnóżkowego działacza".
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #2 : 20 Maj, 2011, 07:34:55 am »

miałem okazję spotkania pana Hałakucia w tym tygodniu
przyszedł w imieniu burmistrza aby ocenić sytuację
mam sąsiada któremu jestem solą w oku piszę i donosi na mnie wszędzie i o wszystko
emeryt znalazł sobie zajęcie
nie daje w spokoju żyć zresztą nie tylko mnie bo i urzędom także
pan Hałakuć obiektywnie podszedł do problemu i wysłuchał jednej i drugiej strony
byłem zaskoczony podejściem burmistrza do problemu i wysłanie asystenta 
jeśli nowa władza ma tak blisko podchodzić do obywatela i jego problemów to jak najbardziej jestem za
a Ty predator kogo byś chciał mieć u swojego boku ?
pierwszego lepszego czy osobiście znanego ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #3 : 20 Maj, 2011, 10:06:56 am »

Mieszkańcy Lubania spekulują na temat "asystenta burmistrza".
Czy faktycznie nie można w inny sposób uhonorować wybitnych zasług zasłużonego p. Jana Hałakucia w przecieraniu ścieżek p. Arkadiuszowi na stolec burmistrza?
Przecież tajemnicą poliszynela jest ze p. Jan H. jako obciążony wyrokiem sądowym nie mógł załapać się na stolec urzędnika.
Ale na jakiś kryształ i dyplom za te "wybitne zasługi" z pewnością zasłużył.
Za ile asystuje? Czas ujawnić zakres czynności tego "podnóżkowego działacza".

Taki poziom wypowiedzi, to raczej do piaskownicy się nadaje lecz z pewnością nie na forum. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania ale do wyrażenia sprzeciwu powinny służyć jakieś rozsądne argumenty a napastliwy i niczym nieuzasadniony ton.
Znam pana Jana Hałakucia, miom zdaniem, to mądry człowiek i odpowiednia osoba na stanowisko asystenta Burmistrza. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 20 Maj, 2011, 10:59:53 am »

Pani Jolu Pani powinna zostać drugim asystentem i mielibysmy komplet. Śmiechu warte .... Ludzie na pewnym poziomie powinni coś soba reprezentować, inaczej wystawiają na pośmiewisko nie tylko siebie, ale również wizerunek calego miasta. Trzeba chociaż jakoś przyzwoicie, schludnie wyglądać i umieć się wysłowić. Wykształcenie też się czasem przydaje O dobrym wychowaniu i obyciu już nawet nie wspomnę.
Przeciez wybór takiego asystenta to typowy przykład partyjnego kolesiostwa.
Poza tym Pani Jolu mysle, że wszyscy byliby wdzięczni, gdyby Pani wreszcie przestała mówić każdemu co ma mysleć i jakie JEGO stanowisko w danej sprawie byłoby prawidłowe. Z łaski swojej proszę sie nie odnosić do mojej wypowiedzi i tak wszycy wiedzą co pani napisze!!!!! Na tym forum występuje tak na prawdę 4-5 osób, głównie stronniczych i potrafiących zrobić jedynie zamieszanie. Zamiast tracić energię tu idźcie i weźcie się do konkretnej roboty, zmieniajcie miasto realnie, jeżeli coś wam nie pasuje! Truć i krytykować każdy głupi potrafi. Sęk w tym, że brak takich co chcą podjąć działania
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #5 : 20 Maj, 2011, 11:27:19 am »

Pani Jolu Pani powinna zostać drugim asystentem i mielibysmy komplet. Śmiechu warte .... Ludzie na pewnym poziomie powinni coś soba reprezentować, inaczej wystawiają na pośmiewisko nie tylko siebie, ale również wizerunek calego miasta. Trzeba chociaż jakoś przyzwoicie, schludnie wyglądać i umieć się wysłowić. Wykształcenie też się czasem przydaje O dobrym wychowaniu i obyciu już nawet nie wspomnę.
Przeciez wybór takiego asystenta to typowy przykład partyjnego kolesiostwa.
Poza tym Pani Jolu mysle, że wszyscy byliby wdzięczni, gdyby Pani wreszcie przestała mówić każdemu co ma mysleć i jakie JEGO stanowisko w danej sprawie byłoby prawidłowe. Z łaski swojej proszę sie nie odnosić do mojej wypowiedzi i tak wszycy wiedzą co pani napisze!!!!! Na tym forum występuje tak na prawdę 4-5 osób, głównie stronniczych i potrafiących zrobić jedynie zamieszanie. Zamiast tracić energię tu idźcie i weźcie się do konkretnej roboty, zmieniajcie miasto realnie, jeżeli coś wam nie pasuje! Truć i krytykować każdy głupi potrafi. Sęk w tym, że brak takich co chcą podjąć działania
Ustosunkowywać do wypowiedzi się nie zamierzam a jedynie pozdrawiam i kłaniam się uniżenie eleganckiej, wykształconej pani o nienagannym wychowaniu, obyciu oraz baaaaardzo wysokiej kulturze wypowiedzi.
PS. Forum jest otwarte dla wszystkich i nie jest moją winą to, iż tak mała grupka osób zostawia tu swoje komentarze a zawiść to zła cecha charakteru.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 20 Maj, 2011, 11:59:17 am »

zawiść to zła cecha charakteru.

Zgodzam się. Skoro Pani o tym wie to proszę ją wreszcie wyeliminować ze swojego życia i przestać wreszcie podlizywać się, tym w znajomości, z którymi wietrzy Pani jakis intres i obrzucać błotem ludzi, którym udało się coś osiągnąć!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #7 : 20 Maj, 2011, 12:30:37 pm »

Zgodzam się. Skoro Pani o tym wie to proszę ją wreszcie wyeliminować ze swojego życia i przestać wreszcie podlizywać się, tym w znajomości, z którymi wietrzy Pani jakis intres i obrzucać błotem ludzi, którym udało się coś osiągnąć!

I kto tu kogo obrzuca błotem? Przykro mi, lubię odpowiadać na pytania ale nie mam w zwyczaju uczestniczyć w takich dyskusjach. Pozdrawiam mimo wszystko.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 20 Maj, 2011, 18:09:57 pm »

Cytuj
Znam pana Jana Hałakucia, miom zdaniem, to mądry człowiek i odpowiednia osoba na stanowisko asystenta Burmistrza

Jolu ja również znam p.Hałakucia.Myślę że Predator i kobietka mają dużo racji.A nawet bardzo dużo racji w ocenie p.Hałakucia. Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #9 : 20 Maj, 2011, 19:53:09 pm »

Jolu ja również znam p.Hałakucia.Myślę że Predator i kobietka mają dużo racji.A nawet bardzo dużo racji w ocenie p.Hałakucia. Szok


Mój drogi, masz prawo mieć własne zdanie, szanuję to, ja również mam prawo mieć własne zdanie. Ty poza paromna małutkimi wyjątkami robisz to(wyrażasz opinię na dany temat) w sposób czarujący. No chyba, że zacznę zbyt natarczywie utyskiwać na komunę ;)lub Ewa niebezpiecznie Cię podnieci w temacie politycznym. Wówczas wyraźnie wyczywam w Tobie zwierza. Chichot Ja we wcześniejszych postach wyraziłam jedynie zatrzeżenie co do tonu wypowiedzi niektórych forumowiczów. Zresztą chyba czytałeś wszystko. Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 20 Maj, 2011, 20:08:29 pm »

Cytuj
. Zresztą chyba czytałeś wszystko. Pozdrawiam.

Tak Jolu czytałem.Myślę że są ważniejsze sprawy którym warto poświęcić więcej czasu.
p.Hałakuć dokładnie wpisuje się w post Predatora.Uroczo pozdrawiam  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #11 : 21 Maj, 2011, 23:08:50 pm »

Podczas urzędowania nowego burmistrza, w urzędzie utworzono kilka nowych etatów, z których ten jeden - dla asystenta społecznego cieszy się największa popularnością na forum. Może dlatego, że on nie ma "ceny" i, nie idzie się dogadać...  : )
Wyborcy wskazali kierunek. Kierunek czasu na zmiany !
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2011, 23:13:50 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym Bieżące wiadomości ZUZA 0 3479 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2008, 23:44:27 pm
wysłane przez ZUZA
uwaga, zmiany w urzędzie - SYSTEM KOLEJKOWY PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 4762 Ostatnia wiadomość 03 Grudzień, 2010, 14:19:05 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Zmiany na Luban24.pl w 2012 roku Polecane - Strona główna « 1 2 3 4 5 » Paweł Sokołowski 66 59193 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2012, 17:14:21 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Łużyce z wizytą w Urzędzie Miasta Męskie Sprawy Bero 0 4067 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2013, 15:47:31 pm
wysłane przez Bero
Zmiany w LSM PANACEUM Hydepark naja 8 9500 Ostatnia wiadomość 15 Marzec, 2013, 22:04:41 pm
wysłane przez edward osman
Zmiany w Radzie Miasta Miasto Lubań « 1 2 3 » Urząd Miasta 35 36195 Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2013, 15:17:01 pm
wysłane przez Jola
Nowy Sekretarz w Urzędzie Miasta Hydepark « 1 2 ... 10 11 » tolerancja 151 107047 Ostatnia wiadomość 25 Czerwiec, 2013, 23:37:56 pm
wysłane przez Jola
Średniowieczny skarb w lubańskim muzeum Polecane - Strona główna Urząd Miasta 1 6046 Ostatnia wiadomość 08 Grudzień, 2013, 22:05:07 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Przedszkolaki w urzędzie Miasto Lubań Urząd Miasta 1 3823 Ostatnia wiadomość 08 Marzec, 2014, 23:36:36 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Czas na zmiany ! Hydepark Wojciech Zembik 9 9454 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2014, 09:39:36 am
wysłane przez PIOTRUS