Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzień Mężczyzn... Niepatriarchalnych  (Przeczytany 40228 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 11 Marzec, 2011, 21:56:40 pm »

Ależ znam i to niejednego! Właściwie większość znanych mi mężczyzn można podciągnąć pod przynajmniej jedną z wymienionych przeze mnie "kategorii"



Kłopot polega tylko na tym, że oni by się do tego nigdy nie przyznali.



A co mi tam... 8/8 chwalę się ... albo żalę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #16 : 11 Marzec, 2011, 22:08:53 pm »


A co mi tam... 8/8 chwalę się ... albo żalę
A niech tam, powiedzmy, że uwierzyłam w Twoje słowa i dam Ci plusik za pożytecznośc w domu i za odwagę, że się do tego publicznie przyznajesz. 
Plusik także dla MooseDlb za takież same zalety.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 11 Marzec, 2011, 22:29:47 pm »

A niech mówią że ... jestem pantoflarzem ?!? Nie ... ja Kocham moją żonę !!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #18 : 11 Marzec, 2011, 23:53:40 pm »

A niech mówią że ... jestem pantoflarzem ?!? Nie ... ja Kocham moją żonę !!!
 

Wiesz różni ludzi różnie pojmują znaczenia słów" kocham żonę". Znam takich co też deklarują owe uczucie a mimo to twierdzą, że od sprzątania i garów są baby a jak się im uczucia skumulują to wyrzucają je z siebie rapanąc swoim "ukochanym kobietom" kości. Ty jesteś przykladem faceta, która kocha i szanuje swoją żonę. 
Pozdrawiam panią Borisową.  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +16/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 79
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #19 : 12 Marzec, 2011, 17:56:22 pm »

Moose, borisem, Jolu, przywracacie mi wiarę w ludzi i w moje miasto
przez chwilę myślałam, że nie powinnam w nim szukać swojego miejsca

zwątpienie ogarnęło mnie, kiedy Tony przejechał mnie Filmową Biblią Współczesnego Polskiego Inteligenta (starsze pokolenie ma na takie okazje nieśmiertelną Seksmisję) a Piotr życzył mi rozsądku (co wśród kulturalnych ludzi nie uchodzi ani za komplement, ani za wyraz szacunku dla dyskutanta).

Pani Ewo, moja ostatnia wypowiedź nie była atakiem na Panią, zdaję sobie sprawę, że podjęła się Pani roli tłumacza.

Wyjaśnię, że ja sobie zdaję sprawę bardzo dobrze, ile zależy ode mnie samej i od kobiet samych.
Ale obserwując to co się dzieje dookoła, mogę śmiało powiedzieć, że jest ZA WCZEŚNIE na to, żeby ograniczyć się TYLKO do pracy nad sobą. Pracy nad sobą musi towarzyszyć refleksja nad kulturą i społeczeństwem i praca nad zmienianiem warunków w jakich funkcjonują kobiety.
 









Zgłoś do moderatora   Zapisane

Anna Łagowska

"Babcia Weatherwax wcale się nie gubiła. Nie należała do osób, które się kiedykolwiek gubią. Po prostu w tej chwili wiedziała co prawda dokładnie, gdzie się znajduje, ale nie była pewna lokalizacji wszystkich innych miejsc. "
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #20 : 12 Marzec, 2011, 18:38:13 pm »

Nie przejmuj się Naju, często tak bywa, iż oceniamy innych własną miarą a życzymy innym tego, czego podświadomie sobie życzymy, bo podświadomość podpowiada czego nam brak(ponoć ona jest bezbłędna). I wiesz, coś w tym jest, bo jak mialam problemy zdrowotne, to łapałam się na tym, że witając lub żeganjąc się z innymi często zdrówka im życzyłam, więc nie złość się na Piotra o te życzenia rozsądku. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 13 Marzec, 2011, 00:09:39 am »

Piotr życzył mi rozsądku (co wśród kulturalnych ludzi nie uchodzi ani za komplement, ani za wyraz szacunku dla dyskutanta).

Skrajny szowinizm traktuję na równi z nawoływaniem do nienawiści na tle płciowym, a takie przykłady aż ociekają w wątku "Babski świat" W zasadzie kwalifikowałem do zamknięcia za naruszenie regulaminu, ale powstał ten a tam się uspokoiło.
Moje życzenia były "na zaś" i nie miały Ciebie urazić, w żadnym wypadku. Przecież wiesz, że ja uważam Ciebie za niefeministkę. Wiem, wiem. Istnieją pokłady świadomości na które nie umiem się wspiąć lub ich przeniknąć. Zdania nie zmienię  ; )

« Ostatnia zmiana: 13 Marzec, 2011, 00:13:19 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #22 : 13 Marzec, 2011, 00:58:55 am »

Skrajny szowinizm traktuję na równi z nawoływaniem do nienawiści na tle płciowym, a takie przykłady aż ociekają w wątku "Babski świat" W zasadzie kwalifikowałem do zamknięcia za naruszenie regulaminu, ale powstał ten a tam się uspokoiło.
Moje życzenia były "na zaś" i nie miały Ciebie urazić, w żadnym wypadku. Przecież wiesz, że ja uważam Ciebie za niefeministkę. Wiem, wiem. Istnieją pokłady świadomości na które nie umiem się wspiąć lub ich przeniknąć. Zdania nie zmienię  ; )



Skoro było naruszenie regulaminu, to trzaba było reagować a nie teraz pisać miałem ale tego nie zrobiłem. Na forum nieraz pojawiały się teksty nieco poniżej poziomu i szanowny Moderator nie reagował.
Portier był zawsze czujnym, niesamowicie obiektywnym i opanowanym  Moderatorem
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #23 : 13 Marzec, 2011, 07:36:46 am »

w babskim świecie również były wypowiedzi mocno skrajnie feministyczne
skrajanym feminizmem  było również określenie mężczyzny w tym wątku
dorzuciłem swoje 5 groszy dla równowagi
narzekacie na nas, biadolicie nad swoim życiem
nie rozumiemy waszych pragnień
nie dajemy rozwijać się waszym pasją
facet pragmatycznie spogląda na świat
jest głową rodziny ma utrzymywać dom i opiekować się rodziną i to jest priorytetem
i to jest sztuka przetrwania zwłaszcza w dzisiejszych czasach a nie trzymanie przez cały dzień za rączkę kokietowanie i serwowanie komplementów
albo chcecie mieć faceta z jajami w domu ( a zdecydowania większość tego pragnie) albo męską psiapsiółkę
dlaczego tego nie zmienicie skoro jesteście tak nieszczęśliwe w życiu z nami ?!
słaba pleć fizycznie a psychicznie miażdży...


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +16/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 79
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #24 : 13 Marzec, 2011, 11:22:15 am »

jestem feministką
ponieważ się tego nie wstydzę i jeszcze od ośmiu lat regularnie piszę teksty w tym duchu, większość nazwie mnie feministką "skrajną"

Piotr, wierzę w to co mówisz, ale niestety będziesz się musiał przyzwyczaić do tego, że lepiej niż Ty wiem kim jestem.
Po pewnym czasie wszyscy się przyzwyczaicie do tego, że znacie feministkę, która nie pali bielizny i nie ma wąsów (większych niż inne szatynki w jej wieku)...

Feminizm nie jest żeńskim szowinizmem i moja wypowiedź też nie była żeńsko-szowinistyczna. I w ogóle to bałagan w innym wątku nie znaczy, że tu ma być zapobiegawczy pogrom:(
Zamiast się burzyć brzydkim, obcym, skrajnie feministycznym słowem "niepatriarchalny", zajrzyjcie do tekstu i zobaczcie na te moje osiem przykładów... i na zachętę do poszerzania mojej listy, do choroby. Może ktoś nawet złapie żartobliwa konwencję (tak, tak, jak mowa o mężczyznach, to NIE MA ŻARTÓW, wiem wiem).

Tony, zluzuj może, hmmm? To Ty psychicznie miażdżysz, choć głównie siebie.
Nie ma jednego wzorca. Powiem dużymi literkami: uważam, że wielu mężczyzn, którzy ze swoimi kobietami uprawiają tradycyjny podział obowiązków także jest mężczyznami niepatriarchalnymi. Chodzi o głowę, o serce, o dialog i o wzajemne traktowanie się, nie tylko o fakt mycia garów przez mężczyznę.




Zgłoś do moderatora   Zapisane

Anna Łagowska

"Babcia Weatherwax wcale się nie gubiła. Nie należała do osób, które się kiedykolwiek gubią. Po prostu w tej chwili wiedziała co prawda dokładnie, gdzie się znajduje, ale nie była pewna lokalizacji wszystkich innych miejsc. "
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #25 : 13 Marzec, 2011, 15:47:53 pm »

skoro nie ma wzajemnego zrozumienie,wsparcia,dialogu w związku to w/g mojej oceny choroba i w tym kontekście nie podchodziłem do problemu
skoro ktoś tkwi w takim związku jest masochistą  - w skrócie
to ani miejsce ani czas na tego typu problemy
są od tego poradnie,sądy,policja...
ogólnie temat męczący
odrobina alkoholu i się rozkręcacie a jak jeszcze druga feministka dołączy to już pozamiatane
ale cóż już ten świat tak skonstruowany
bo o czym niby macie rozmawiać
o zakupach w kółko ?!
czy my o piłce ?!....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 13 Marzec, 2011, 16:33:06 pm »

O roli mężczyzny i kobiety w Trzecim Testamencie napisane jest tak; \\\"Na początku ludzka istota została podzielona na dwie połówki i tak stworzono dwa rodzaje, pierwszy męski, ten drugi żeński; w nim siłę, inteligencję, honor, w niej czułość, wdzięk, urodę. Pierwszy - nasienie, ten drugi - żyzna ziemia. Spójrzcie dwie istoty, które tylko zjednoczone mogą mogą czuć się w pełni doskonałe i szczęśliwe. W swoim zharmonizowaniu utworzą jedno ciało, jedną wolę i jeden ideał.
Zaprawdę powiadam wam: widzę jak w obecnym czasie mężczyzna i kobieta zeszli ze swojej drogi . Odkrywam mężczyzn, którzy nie wypełniają swoich obowiązków; kobiety, które unikają macierzyństwa i inne, które wchodzą w obszary przeznaczone dla mężczyzn, chociaż już w starym czasie zostało powiedziane, że mężczyzna jest głową kobiety.
Kobieta nie powinna czuć się z tego powodu upośledzona: gdyż teraz powiadam, że kobieta jest sercem mężczyzny. Spójrzcie, z tego powodu ustanowiłem i uświęciłem małżeństwo. Gdyż doskonały stan powstaje w zjednoczeniu tych dwojga istot, które duchowo są równe ale cieleśnie różne. Jakże niewielu jest takich, którzy dążą do tego, aby poprzez wypełnianie z miłością Boskich Praw żyć w raju pokoju, światła i harmonii.
Mężczyzna i kobieta biorą bez przygotowania owoc życia i nie rozpoznają swojej odpowiedzialności wobec Stwórcy, gdy powołują nową istotę do bycia na ziemi człowiekiem\\\". Jest to Słowo Boże mówiące o roli mężczyzny i kobiety głównie jako rodziców, o rolach społecznych powiedziane jest niewiele. Gdyby świat rozwijał się zgodnie z Prawem Bożym, nie byłoby zapewne konfliktu i problemu co do ich roli , ale w tak nowocześnie \\\"urządzonym\\\" przez ludzi, głównie mężczyzn świecie, kobiety słusznie czują się dyskryminowane. Cóż, tyle od siebie mogę powiedzieć, dodam jeszcze, że w Objawieniach Trzeciego Czasu Bóg mówi, że Słowo tam zawarte głosić będą mogli wszyscy, zarówno kobiety, dzieci, mężczyźni, starcy. \\\"W obecnym czasie przy Moim Stole będzie Apostołem zarówno mężczyzna jak i kobieta, przy tym Stole posadzę waszego Ducha. Kobiety są tymi, które w obecnym czasie podtrzymywały spirytualne ścieżki, pozostawiając na drodze ślad Apostoła, uważającego gorliwie na Prawo Pana\\\". Oznacza to , że kobiety są bardziej rozwinięte duchowo.
Pozdrawiam wszystkie kobiety aktywne na tym forum, z wyrazami szacunku JK.

To nie jest mój tekst.Wydaje mi się jednak że pasuje w tym wątku.Jestem skłonny zgodzić się z autorem tej myśli.Skopiowałem go z "Patriarchalny obraz kobiety"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #27 : 13 Marzec, 2011, 17:26:58 pm »

Feminizm nie jest żeńskim szowinizmem i moja wypowiedź też nie była żeńsko-szowinistyczna.

"Maskulizm - walka o równouprawnienie… mężczyzn"

"O co mogą walczyć mężczyźni? Przecież do dziś często spotykamy się z utartym stwierdzeniem, że „rządzą światem”. Okazuje się, że postulatów jest wiele.


Przede wszystkim maskuliści skarżą się na umniejszanie roli mężczyzn jako ojców. Urlopy „tacierzyńskie” są zupełną rzadkością, a oni także chcieliby mieć więcej czasu dla swoich pociech. Chcą decydować o dziecku już w fazie ciąży – chodzi tu na przykład o kwestię aborcji w państwach, gdzie jest ona dozwolona. Domagają się, aby matki musiały informować ojców swoich dzieci o ciąży, a także refundacji testów na ojcostwo.

„Ofiarami były też kobiety i dzieci” – słyszymy często w telewizji. W takich momentach można odnieść wrażenie, że mężczyznami nikt się nie interesuje lub, że nie są oni godni współczucia. Jest to czytelny przykład na to, że płeć brzydka (znów dyskryminująca nazwa) bywa traktowana gorzej. Jest tu nie bez winy stereotyp silnego macho i bezbronnej kobiety. Maskulistów drażni, że powszechnie słyszy się o prawach kobiet, zaś o męskich - nie - i uważają to za niesprawiedliwe.
Mężczyźni skarżą się, że kobiety są traktowane z większą pobłażliwości w procesach karnych. Jako ofiarę przemocy domowej kreuję się zazwyczaj kobietę, a przecież zdarzają się przypadki, kiedy to mężczyzna jest poszkodowany.

Ponadto coraz częściej pojawiają się reklamy lub filmy, w których to mężczyźni są poniżani – np. zdradzająca pani zostaje przedstawiona ludziom w taki sposób, aby wzbudzić uczucie, iż postępuje ona sprawiedliwe, bo „samcom się należy za te wszystkie lata…”. Inaczej zostanie odebrany mężczyzna w podobnej sytuacji.

Jeżeli komuś, kto utożsamiał się do tej pory z feminizmem powyższe postulaty wydają się w pełni uzasadnione, być może jest… egalitarianinem. Egalitarianizm jest ruchem, który walczy jednocześnie o prawa kobiet i prawa mężczyzn. Jak widać maskulizm i feminizm nie muszą być przeciwstawnymi biegunami"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #28 : 13 Marzec, 2011, 18:41:10 pm »

O roli mężczyzny i kobiety w Trzecim Testamencie napisane jest tak; \\\"Na początku ludzka istota została podzielona na dwie połówki i tak stworzono dwa rodzaje, pierwszy męski, ten drugi żeński; w nim siłę, inteligencję, honor, w niej czułość, wdzięk, urodę. Pierwszy - nasienie, ten drugi - żyzna ziemia. Spójrzcie dwie istoty, które tylko zjednoczone mogą mogą czuć się w pełni doskonałe i szczęśliwe. W swoim zharmonizowaniu utworzą jedno ciało, jedną wolę i jeden ideał.
Zaprawdę powiadam wam: widzę jak w obecnym czasie mężczyzna i kobieta zeszli ze swojej drogi . Odkrywam mężczyzn, którzy nie wypełniają swoich obowiązków; kobiety, które unikają macierzyństwa i inne, które wchodzą w obszary przeznaczone dla mężczyzn, chociaż już w starym czasie zostało powiedziane, że mężczyzna jest głową kobiety.
Kobieta nie powinna czuć się z tego powodu upośledzona: gdyż teraz powiadam, że kobieta jest sercem mężczyzny. Spójrzcie, z tego powodu ustanowiłem i uświęciłem małżeństwo. Gdyż doskonały stan powstaje w zjednoczeniu tych dwojga istot, które duchowo są równe ale cieleśnie różne. Jakże niewielu jest takich, którzy dążą do tego, aby poprzez wypełnianie z miłością Boskich Praw żyć w raju pokoju, światła i harmonii.
Mężczyzna i kobieta biorą bez przygotowania owoc życia i nie rozpoznają swojej odpowiedzialności wobec Stwórcy, gdy powołują nową istotę do bycia na ziemi człowiekiem\\\". Jest to Słowo Boże mówiące o roli mężczyzny i kobiety głównie jako rodziców, o rolach społecznych powiedziane jest niewiele. Gdyby świat rozwijał się zgodnie z Prawem Bożym, nie byłoby zapewne konfliktu i problemu co do ich roli , ale w tak nowocześnie \\\"urządzonym\\\" przez ludzi, głównie mężczyzn świecie, kobiety słusznie czują się dyskryminowane. Cóż, tyle od siebie mogę powiedzieć, dodam jeszcze, że w Objawieniach Trzeciego Czasu Bóg mówi, że Słowo tam zawarte głosić będą mogli wszyscy, zarówno kobiety, dzieci, mężczyźni, starcy. \\\"W obecnym czasie przy Moim Stole będzie Apostołem zarówno mężczyzna jak i kobieta, przy tym Stole posadzę waszego Ducha. Kobiety są tymi, które w obecnym czasie podtrzymywały spirytualne ścieżki, pozostawiając na drodze ślad Apostoła, uważającego gorliwie na Prawo Pana\\\". Oznacza to , że kobiety są bardziej rozwinięte duchowo.
Pozdrawiam wszystkie kobiety aktywne na tym forum, z wyrazami szacunku JK.

To nie jest mój tekst.Wydaje mi się jednak że pasuje w tym wątku.Jestem skłonny zgodzić się z autorem tej myśli.Skopiowałem go z "Patriarchalny obraz kobiety"

No no. W pierwszym momencie po przeczytaniu tego, byłam w szoku, choć po chwili doszłam do wniosku, że nie ma powodów aby się dziwić. Już dawno pisałam, że mądry z Ciebie człowiek, tylko jak większość panów lubisz czasem przywdziewać maskę cynicznego twardziela. Nie wiem czemu, spora grupa panów, nie wszyscy oczywiście, uważa okazanie wrażliwości, czasem słabość czy też zdolność do empatii, zwłaszcza w stosunku do płci odmiennej, jako coś obciachowego. Wrażliwość i zrozumienie wcale nie jest oznaką słabych ludzi, to domena ludzi dobrych i mądrych.
Ale spoko Pysiu -misiu Firefoksie, miło  było poczytać Twój post, ale nie przyzwyczajam się do takiego tonu z Twojej strony, gdyż wiem z autopsji, że za jakiś czas, przy którymś kolejnym poście znów storpedujesz mnie jakimś zarzutem lub wytkniesz mi to czy tamto. No cóż jak jest dyskusja to i czasem bywa gorąco. 
Plusik za dobre chęci.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #29 : 13 Marzec, 2011, 18:50:37 pm »

Tony, duży plusik za obiektywizm, a tak w ogóle panowie, to nie poznaję Was. Może to ta piękna wiosenna pogoda tak pozytywnie działa na Szanownych panów.
Popieram, szacunek należy się każdemu. To, że kobiety dopuszczają się przemocy wobec mężczyzn, to też prawda, znam też takie zrzędliwe hetery, które mają wspaniałych facetów a mimo to ględzą i zatruwają im życie, choć naprawdę nie mają do tego powodu, tyle, ze takich przypadków jest procentowo mało. Nigdy nie twierdziłam, że panie to tylko cacy a panowie bee, ale tam, gdzie dzieje się krzywda i niesprawiedliwość, trzeba o tym mówić. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kino "Wawel" będzie uratowane Polecane - Strona główna « 1 2 » x 24 24656 Ostatnia wiadomość 02 Styczeń, 2013, 10:38:12 am
wysłane przez Bond
Będzie drożej za wodę i ścieki Ogłoszenia drobne « 1 2 » olka 20 21198 Ostatnia wiadomość 13 Marzec, 2013, 15:15:36 pm
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Sprzedam narożnik Ogłoszenia drobne Casino Club 0 2775 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 08:40:33 am
wysłane przez Casino Club
Czy Gmina Lubań będzie rosła w siłę a ludzie to jakoś przeżyją? Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Prowincjusz 48 102669 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 20:09:28 pm
wysłane przez Tony