Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314308 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #345 : 04 Marzec, 2012, 17:28:54 pm »

Dlatego pytam Ciebie, żeby nie tworzyć teorii spiskowych. Na czym polega błąd w reformie PKP, który spowodował taki bałagan?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #346 : 04 Marzec, 2012, 18:04:07 pm »

Dlatego pytam Ciebie, żeby nie tworzyć teorii spiskowych. Na czym polega błąd w reformie PKP, który spowodował taki bałagan?

Ewa kiedyś dawno,dawno temu jeden dyrektor trzymał za "mordę"wszystkie służby na PKP.Teraz kolej jest totalnie rozdrobniona.Nawet służby bezpośrednio związane z bezpieczeństwem ruchu pociągów.Dla przykładu : nasyp jeden prezes,tory inny prezes,dyżurny ruchu inny prezes, łączność inny prezes,zegary na peronach inny prezes,maszyniści inny prezes,A muszę nadmienić że maszyniści są podzieleni na spółki .A to ICC a to PR i cała masa prywatnych przewoźników.I wystarczy że prezes PLK nie lubi się z prezesem PR i następuje konflikt interesów.Człowiekiem który musi to "zapiąć na ostatni guzik" jest maszynista.Ale aby maszynista mógł bezpiecznie prowadzić pociąg potrzebna jest mu współpraca ze wszystkimi służbami.tego w chwili obecnej brakuje.Oczywiście takie wypadki zdarzały się od zawsze.Jednak nie z takim nasileniem jak obecnie.Pogoń za klientem przysłania zdrowy rozsądek prezesów.ewa nie mogę pisać za dużo.Powiem tak.Ja jako kolejarz bardzo rzadko korzystałem z przejazdów pociągami.Nie pytaj dlaczego.Były również miłe chwile.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #347 : 04 Marzec, 2012, 18:11:12 pm »

Doczekałam się fajnej analizy- teraz pojmuję. Martwi mnie tylko Euro, bo już teraz świat zobaczył jak jesteśmy przygotowani do przewozu pasażerów.
Janek dziękuję Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #348 : 04 Marzec, 2012, 18:12:33 pm »

Dokładnie Ewo  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #349 : 04 Marzec, 2012, 21:05:59 pm »

A mnie wkurza to co wyprawiają politycy, wielu z nich pojechało na miejsce wypadku aby ludzie zobaczyli " jacy to oni są szlachetni i troskliwi". Rozbudowana biurokracja i oszczędności za wszelką cenę prowadzą do absurdów i przyczyniają się do takich czy innych tragedii. Jak widzę te pielgrzymki polityków, wówczas przypomina mi się historia z powodzią, też było ich tam pełno jak burków, każdy chciał się sfotografować w pobliżu powodzian a potem sprawa ucichła i wiele z osób, którym woda zabrała dobytek całego życia pozostało zostawionych samych sobie. A historia z zawaloną Halą targową, gdzie odbywał się pokaz hodowców gołębi, również miała podobny scenariusz. Jedyni, których podziwiam i szanuję, to służby ratownicze, ratujące ludzi z narażeniem życia oraz w przypadku katastrofy kolejowej, mieszkańcy okolic Szczekocin. Politycy mogli by się od nich wiele nauczyć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #350 : 04 Marzec, 2012, 21:50:37 pm »

@firefox - jesli mozesz, otworz prosze watek o tej katastrofie kolejowej. Ja mialem to zrobic, ale masz w tym temacie duzo wieksze kompetencje.

@zaradna666 Jolu - pojadą - żle bo robia kariere na trupach, nie pojada też żle - bo nie mysla o ofiarach. Pamietasz ile Tuskowi wypominali "Słonce Peru"? Takze z ktorej strony nie spojrzysz d**a
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #351 : 04 Marzec, 2012, 22:11:52 pm »

Boss Paweł  , gdyby owa troska polegająca na odwiedzinach, poparta była dalszymi działaniami mającymi na celu konkretną i skuteczną pomoc poszkodowanym, wówczas odszczekała bym wszystko na czworaka ale sam wiesz jak było z powodzianami oraz ofiarami i rodzinami ofiar z zawalonej hali targowej. Najpierw dużo krzyku i obietnic a potem radź sobie sam biedny człowieku. I wesz co, byłabym szczęśliwa, gdybym tym razem się myliła. Dodam tylko, że nie chodzi mi tu konkretnie o PO, Premiera czy Prezydenta, mam na myśli ogół politycznej braci. Oni dbają przede wszystkim o własny interes i rzadko widzą coś poza czubkiem własnego nosa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #352 : 04 Marzec, 2012, 22:54:16 pm »

Jolu - jak najbardziej To co napisałem to raczej chłodny osąd tego skąd tam obecność polityków, nie ich działań. Wiadomo że im większy zasięg medialny tym większa odpowiedzialność za wizerunek i absolutnie nie ma to nic wspólnego z pomocą poszkodowanym. I to czy tam pojedzie ten czy inny polityk to nie służy poszkodowanym tylko politykom Celem kazdej partii politycznej jest zdobycie wladzy dla swojego lidera i maksymalnej ilosci wplywow, i tutaj nie ma dobra spolecznego - tylko dobro grupy. Kiedys bylem zafascynowany teoriami Webera i do dziś sie do nich przychylam choc juz z pewnymi uwagami. Co w gruncie rzeczy sprowadza się do prostego: Kazdy orze jak moze
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #353 : 13 Marzec, 2012, 08:50:25 am »

@Piotr

Firefoks w swojej stopce zamieścił:

Uległość stwarza przyjaciół, mówienie prawdy nienawiść.

—   Terencjusz


Dodam takie ludowe powiedzenie, które bardzo często się przydaje, ale ja nie umiem zmieniać się pod kolor ściany:

„Pokorne ciele dwie matki ssie” 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #354 : 13 Marzec, 2012, 10:38:13 am »

Notoco, jest jedno ale, osoby wobec, których nie możemy być szczerzy i które wymagają wyłącznie naszej uległości w żadnym razie nie zasługują na miano naszych przyjaciół. Wiesz, mam jedną przyjaciółkę i kilka serdecznych koleżanek, takich wieloletnich i jestem wobec nich szczera czasami nawet do bólu i mimo tej mojej szczerości prawie wszystkie nadal utrzymują ze mną kontakt. Bywało, że niektóre z nich z powodu tej mojej szczerości obrażały się ale po przemyśleniu i przespaniu się z tym co ode mnie usłyszały, przyznały mi rację a ich gniew nagle wyparował. Ja również cenię sobie szczerość drugiej osoby(nie mylić szczerości z chamstwem).
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #355 : 13 Marzec, 2012, 11:50:10 am »

Zgadzam się z Tobą. Tu akurat o szczerości nic nie pisałam, a o mówieniu prawdy i że to budzi nienawiść, o uległości i pokorze cielaka. Tu na tym forum trzeba tańczyć jak ci zagrają osoby z zamkniętego kręgu znajomych Piotra. Ja nie umiem przybierać koloru ściany. Ja chcę być zwykłym użytkownikiem forum. Nie chcę chodzić na ogniska itp. Nie chcę, by ktoś wiedział kim ja jestem. Nie dopytuję się też, kto stoi pod jakimś tam nickiem. Wiem tyle ile mi potrzeba i to mi wystarczy. Umiem uszanować czyjąś decyzję, jeśli ten ktoś nie chce by wszyscy wiedzieli jak się nazywa. Pamiętam,  że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jeśli ja to potrafię uszanować to spodziewam się, że inni tak samo to potrafią. Niestety sądziłam tylko po sobie. Cały czas są naciski i to coraz bardziej agresywne. Nie wiem komu to potrzebne.

Kilka razy pytałam, gdzie podział się mój wątek, dlaczego został usunięty. Nie doczekałam się odpowiedzi, a jedynie prześmiewki, docinki i rozstawianie po kątach. Nie muszę tu bywać. Ale zgodnie z deklaracją właścicieli tego portalu myślałam, że jest on społecznościowy. Dowiedziałam jednak, że jestem obca wśród nieokreślonych przyjaciół Piotra. Odpowiedzi nie doczekałam się do dziś. A szkoda. To, że nie znamy się w realu, nie znaczy, że go nie znam. Nie musi mieć konkretnego ciała. Wystarczy, że ma duszę. Ciało jak wiesz zakopuje się kiedyś do grobu, a dusza pozostaje. Piotr wymienia tylko tych swoich przyjaciół fizycznych. We mnie miał przyjaciela, choć o tym nie wiedział. Może to za duże słowo –przyjaciel. powiedzmy bratnia dusza. Spodobał mi się po wpisach, które mi się podobały i były takie ‘moje’. Ale trudno. Wieszać się nie będę.

Żeby było jasne. Nie obraziłam się na Piotra i myślę, że Piotr na mnie też się nie obraził. Kłótnia jest formą wyjaśnienia sobie pewnych kwestii. Każdy przedstawia swoje racje. Czasami forma przybiera zły kształt. Jest to jednak dobry znak. Znaczy to, że zależy nam na tym, by ta druga strona coś zrozumiała. Jeśli nie zależy nam na tej drugiej stronie to po prostu ignorujemy ją. Gdyby nam nie zależało na „wirtualnej znajomości” to nie spieralibyśmy się tutaj.

Co do chamstwa to moja skromna wirtualna osoba doznała go tu nie raz.
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec, 2012, 11:53:02 am wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #356 : 13 Marzec, 2012, 12:49:23 pm »

notoco, kto Ci obraził? pokaż mi go, pogadam z nim po swojemu, potem zakopię w lesie, he he
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #357 : 13 Marzec, 2012, 16:34:00 pm »

Dzięki dla Moderatora za korektę 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #358 : 13 Marzec, 2012, 17:18:56 pm »

Żorż! Miły jesteś. Też Cię lubię.   :-*Na razie Pa! Sama się banuję.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #359 : 13 Marzec, 2012, 18:26:23 pm »

@Notoco. Właśnie tak hartuje się stal! Obcych dzieci się nie wychowuje, tylko swoje. Spokojnie. Przyjdzie wiosna, znów zapalimy po cygarze. Możliwe też, że niekoniecznie, jak ostatnio, czegoś się nie napiję. Porozmawiamy o duchach i zmorach dręczących Polskę itp.

A tymczasem to, co lubimy wszyscy

<a href="http://www.youtube.com/v/5glpH7Oezz4?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/5glpH7Oezz4?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec, 2012, 18:31:12 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23301 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667447 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4989 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11016 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman