Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314284 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #270 : 08 Listopad, 2011, 20:52:39 pm »

Ewo tych sodomitów w Sejmie tak samo jak benzyne po 6 pln stworzył Pan Bóg, wiec proszę się modlić o obniżki cen i nawrócenie PO, Palikota, Sodomitów oraz całej maście SATANISTÓW typu Nergal zamiast narzekać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #271 : 08 Listopad, 2011, 20:58:01 pm »

Ewo tych sodomitów w Sejmie tak samo jak benzyne po 6 pln stworzył Pan Bóg, wiec proszę się modlić o obniżki cen i nawrócenie PO, Palikota, Sodomitów oraz całej maście SATANISTÓW typu Nergal zamiast narzekać.
Paweł proszę nie pisz, że mam się modlić i w jakiej intencji, bo cóż to byłaby za modlitwa z nakazu Nie narzekam tylko konkluduję:

Igrzyska zamiast chleba
Tak trzeba
Taniec klowna w arenie
Mamienie
Znów rozłam w opozycji
Dla koalicji
Portfel dla ozdoby
Nieroby
Wszystko to dla nas
Dla mas
Masz dość już tego
Dlaczego
Stałeś przecież nad urną
Niedurną
Teraz czar bogactwa pryska
Masz igrzyska

Nie narzekam, a jedynie czekam do jakiej cyfry dojdziemy
Jestem Paweł spokojna, bo mój wybór był inny- tak jakoś lżej jak się nie odpowiada Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #272 : 08 Listopad, 2011, 21:01:54 pm »

To możesz zawsze awansem poleżeć krzyżem A tak poza benzyna co jeszcze zamyka się w terminie "wszystko" po 6 pln?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #273 : 08 Listopad, 2011, 21:05:59 pm »

To możesz zawsze awansem poleżeć krzyżem A tak poza benzyna co jeszcze zamyka się w terminie "wszystko" po 6 pln?
Widzę, że widzisz we mnie wybawienie przed wszelkim złem Chichot Z Twojego leżenia chyba więcej radości by było I co miałabym ja, czy Ty leżeć do spadku cen poniżej 5 zł?! Paweł do końca życia nie powstaniemy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #274 : 08 Listopad, 2011, 21:12:47 pm »

To co jest po te 6 pln?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #275 : 08 Listopad, 2011, 21:15:26 pm »

Cytuj
ale to prawda, że jak zamknę oczy to Ziobrę widzę
Ewa ja boję się lodówkę otwierać.Gdzie nie spojrzysz to Ziobro.A męski ci on że ho,ho.Ciacho.

Cytuj
gorzej jak przesłania go obraz czołowego geja, który po sejmie biega w poszukiwaniu "ciacha".

Ewa nie wiem jaki jest odsetek "kochających inaczej" w parlamencie.Nie zagrażają oni jednak naszym dzieciom.Są w Polsce i nie tylko środowiska przesiąknięte ty rodzajem miłości.Nie zauważyłem abyś zwróciła na to uwagę.
 Ja również czuję zażenowanie oglądając takie sceny w Sejmie.Są to jednak ludzie tego samego Boga.
Ewa nie po Tobie spodziewałem się takiego posta.

Cytuj
Jestem Paweł spokojna, bo mój wybór był inny- tak jakoś lżej jak się nie odpowiada

I dlatego pisałem od zawsze że Kaczyński nie chce wygrać tych wyborów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #276 : 08 Listopad, 2011, 21:18:29 pm »

Gdy zakładano ten wątek 5 zł było pewną barierą psychologiczną dla cen niektórych artykułów, w tym przede wszystkim litra benzyny PB 95. Mamy głęboką jesień, zbliżają się grudniowe święta i jesteśmy świadkami kolejnych cudów na stacjach paliwowych. Benzynka za 6 zł. To już nie jest fikcja to staje się REALNE. Polecam lekturę:

http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Benzyna-juz-po-6-zl,wid,13967324,wiadomosc.html

Zapowiada się nam ostre drenowanie naszych portfeli w przyszłym roku. A MY? A MY dalej zajmujmy się Ziobrami, Biedroniami i podobnymi duperelami. Rzymianie wołali: "Igrzysk i chleba!". Tego pierwszego mamy całą masę. Z drugim jest coraz gorzej.



To co jest po te 6 pln?


Cezara pytaj co jest po te 6 zł, a nie mi się modlić każesz 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #277 : 08 Listopad, 2011, 21:22:07 pm »

Janek ja nikogo nie potępiam, a jedynie smak tracę i szkoda mi chłopaka jak to czytam:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/biedron-kochalem-sie-w-nim-szkoda-ze-go-nie-ma,1,4899972,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #278 : 08 Listopad, 2011, 21:31:58 pm »

heheh i pierwszy komentarz:

Kogo wolelibyście za sąsiada: [218]
geja czy dewotkę?

Co się dzieje? Sodomici, Żydzi, Sataniści, Masoni i ci poprzebierani w czarne sukienki Jak zyć?

I podstawowe pytanie. Jaki Bóg stworzył Biedronia i tych co na niego głosowali?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #279 : 08 Listopad, 2011, 21:36:43 pm »

heheh i pierwszy komentarz:

Kogo wolelibyście za sąsiada: [218]
geja czy dewotkę?

Co się dzieje? Sodomici, Żydzi, Sataniści, Masoni i ci poprzebierani w czarne sukienki Jak zyć?

I podstawowe pytanie. Jaki Bóg stworzył Biedronia i tych co na niego głosowali?
Jaki Bóg?! Mój zgodnie z moją wiarą, ale kto go wybrał na posła ten chyba nie myślał, że idzie tam starej miłości szukać Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #280 : 08 Listopad, 2011, 21:39:37 pm »

Co można kupić za 6 zł:
- 2 bochenki chleba (gramatura 400) – jeszcze niedawno można było je kupić zamykając się w 5 zł;
- 37 dkg piersi z kurczaka, choć jeszcze wiosną za tą cenę miałem 45 dkg;
- półtora puszki szprota wędzonego w oleju, choć latem kupowałem 2 puszki;
- 1 litr oleju rzepakowego (jeśli jest w promocji), co do niedawna było normą.
Można tak wyliczać w nieskończoność. Rzecz w tym – i ty to Pawle doskonale wiesz – że wyższa cena litra paliwa przenosi się następnie na ceny wszystkich towarów, w tym przede wszystkim na ceny produktów tzw. podstawowego koszyka.
Benzynę po 6 nie stworzył Pan Bóg lecz konkretne decyzje, konkretnych polityków. Tak zewnątrz jak i wewnątrz kraju. Co do sodomitów (to twoje słowa Pawle) nie wypowiadam się bo to absolutnie JAŁOWA dyskusja, która ma jeno przykryć problem. A ten jest zdefiniowany – DROŻYZNA. I żadne Twoje quizy czy pytania tego nie zmienią. Chyba, że forumowicze pójdą w tą "ślepą uliczkę". Ich wybór.
Jeszcze jesteś syty. Wytrzymujesz. Zapewniam – do czasu.


Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #281 : 08 Listopad, 2011, 21:58:02 pm »

Dużo taniej jest w Niemczech, szcególnie biorąc pod uwagę siłe nabywczą. No cóż my niestety wygraliśmy ostatnią wojnę i zamiast otrzymać pomoc z USA dostalismy "pomoc" z ZSRR. Jeszcze długo bedziemy to odpracowywali i tutaj żaden rząd nic nie zmieni. Ceny rosna nieprzerwanie także narzekanie że to PO spowodowło wzrost cen paliwa i co za tym idzie ogólny wzrost cen to kolejne nadużycie. Jeśli ktoś wie lepiej jak zarządzać gospodarką niech przekona do siebie wyborców i niech to robi.

Biadolenie i spychanie odpowiedzialności na tych na których nie glosowaliśmy to taki ciekawy partiotyzm. PO widocznie jest najlepsze w tym co robi skoro to robi drugą kadencje. PIS nie wytrzymał 1,5 roku.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #282 : 08 Listopad, 2011, 22:00:22 pm »

za 6-tkę można...

Ojcze nasz, któryś jest w obwodzie,
świeć się żarówki Twoje,
Przyjdź cewki Twoje,
Bądź moc Twoja,
Jako wyraz stały tak i wyraz zmienny,
Źródła naszego zastępczego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze wskazy,
Jako i my odpuszczamy naszym impedancjom,
I nie wódź nas na magnetyczne sprzężenie,
Ale nas zbaw ode zwarcia.

Amper...

Miłych snów  

Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #283 : 08 Listopad, 2011, 22:08:49 pm »

Widelczyku. 6 to ja bym ci teraz chętnie dał za grafomanię. 6 niemieckie Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #284 : 08 Listopad, 2011, 22:11:53 pm »


 PO widocznie jest najlepsze w tym co robi skoro to robi drugą kadencje. PIS nie wytrzymał 1,5 roku.
Jest najlepsze, bo jest drugą kadencję...czekam na kolejne igrzyska- dobrej nocy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23298 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667415 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5405 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4987 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11015 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4646 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman