Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314328 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #240 : 16 Czerwiec, 2011, 01:18:12 am »

Droga Luno, po pierwsze to przestań z tą panią, wystarczy samo Jola a po drugie użycie tego a nie innego słowa nie wynika z mojego niokrzesania ale z tego, iż po prostu lubię nazywać rzeczy po imieniu, gdyż proste rozwiązania często bywają najskuteczniejsze.  Pozdrawiam
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #241 : 16 Czerwiec, 2011, 08:21:30 am »

Jolu,luno3-cia nie rozumiem Waszego ataku na mnie.Cytaty które przytoczyłem nie są moim pstryczkiem w forumowiczów.Dotyczą one nas wszystkich,a więc mnie również.

"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował."
Czy Mark Twain nie chciał nam powiedzieć o naszych ułomnościach o naszej niedoskonałości.O tym że Bóg bardzo zawiódł się na człowieku.W tym również na mnie.Przecież musicie to rozumieć.


" I tylko w jednym różnicie się od Boga - Bóg wie wszystko, a wy wszystko wiecie lepiej"
I w tym "wy"jestem również ja.
Pozdrawiam.JB
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #242 : 16 Czerwiec, 2011, 13:03:33 pm »

Mój drogi Firefoksiu, jesteś wrażliwy niczym młoda panienka, bierzesz wszystko do siebie. Nie rozumiem dlaczegop odebrałeś moje słowa jako atak na swoją osobę, napisałam to aby wyrazić swoje zdanie i uwierz mi, to nie Ty jesteś tym Forumowiczem ,do którego skierowana była moja wypowiedź oraz zamieszczone w niej cytaty. Pysiu-mysiu więcej wiary w siebie, przecież dobra dusza z Ciebie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #243 : 16 Czerwiec, 2011, 19:53:42 pm »

Mój drogi Firefoksiu, jesteś wrażliwy niczym młoda panienka, bierzesz wszystko do siebie. Nie rozumiem dlaczegop odebrałeś moje słowa jako atak na swoją osobę, napisałam to aby wyrazić swoje zdanie i uwierz mi, to nie Ty jesteś tym Forumowiczem ,do którego skierowana była moja wypowiedź oraz zamieszczone w niej cytaty. Pysiu-mysiu więcej wiary w siebie, przecież dobra dusza z Ciebie.

Pysia Misia i cóż ja biedny żuczek zrobiłbym bez Ciebie.Jestem drugim dzieckiem w mojej rodzinie.Miałem być córką.Inaczej nie potrafię wytłumaczyć swojej wrażliwości.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #244 : 16 Czerwiec, 2011, 23:03:44 pm »

Piotrek życie nauczyło mnie
nie brać wszystkiego dosłownie
i tylko do siebie
nauczyło mnie również tego
iż sama nie zmienię świata

Pozwoliłem sobie wyjąć z kontekstu:

Tak jak kropla drąży kamień, tak i my zmieniamy ten świat. W pojedynkę, z osobna i, biorąc na serio otaczający nas świat.
Dzisiaj, nie jestem w stanie wyobrazić sobie skali kaca i bulu, na jaki bym się skazał, podejmując decyzje, takie jak np. ta:

<a href="http://www.youtube.com/v/MbfsdC1Pxlc?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/MbfsdC1Pxlc?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #245 : 21 Czerwiec, 2011, 22:30:38 pm »

Tak jak kropla drąży kamień, tak i my zmieniamy ten świat. W pojedynkę, z osobna i, biorąc na serio otaczający nas świat.
ja również sobie pozwoliłam
i kontekst ten bardzo mi się podoba
a to dlatego
że to oznacza iż wcale nie jastem sama
ale człowiek w swej ułomności
nie wszystkie nauki przyjmuje i stosuje
więc ja próbuję dalej
małymi krokami
samotna w swych poczynaniach
jak don kichot
i jak on niezrozumiana
ale nadal konsekwentna
pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #246 : 22 Czerwiec, 2011, 11:29:03 am »

Witajcie, uważam, że należny zmienić scenę polityczną , w tym celu rzucam hasło " zmień parlament odwracając zamęt" chodzi o to, by w najbliższych wyborach parlamentarnych, nie głosować na pierwsze miejsca na listach, a wręcz, odwrócić listy i dać szansę tym z tyłu. Wyobraźcie sobie jak by wyglądała scena polityczna, gdyby nagle po wyborach nikt z czołowych polityków nie wszedłby do stryktury partyjnej, a dostali by się młodzi, ambitni, wykształceni, mądrzy, i na pewno z nowymi pomysłami na lepszą Polskę, ludzie, którzy są bezpardonowo wykorzystywani przez rekinów politycznych do własnych celów. Osoby startujące z dalszych miejsc, mają naprawdę wspaniałe wizje i pomysły, ale ich naiwność idzie niestety w błoto, uważam, że należy im się większy szacunek od wyborców, i stąd mój apel-  DAJMY MŁODYM SZANSE!!!!

PS, JAK SIĘ ZACZYNA NOWY WĄTEK? BO  NIE WIEM
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec, 2011, 11:35:51 am wysłane przez Samozapłon » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #247 : 22 Czerwiec, 2011, 13:03:13 pm »

http://www.luban24.pl/index.php?board=37.0     na czerwono świeci nowy wątek


*  (98.11 KB, 1020x1403 - powiększony/pobrany 409 razy.)
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec, 2011, 13:11:00 pm wysłane przez Piotrek,
Powód edycji: przykład
»
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #248 : 23 Czerwiec, 2011, 19:15:18 pm »

Donald spełnia marzenia Polaków
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #249 : 23 Czerwiec, 2011, 23:26:54 pm »

Europejskie ceny? Tak! Niebawem wszystko po 10 złotych !

<a href="http://www.youtube.com/v/4YO3aak2YKI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/4YO3aak2YKI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #250 : 24 Czerwiec, 2011, 17:21:59 pm »

Obejrzałam filmik pt "Donald spełnia marzenia Polaków" i powiem tak. Mimo, że nie popieram PO, to powyższa terść nie sprawiła mi radości ani nie wywołała uśmiechu na mojej twarzy. Dla mnie to smutne, że nie mogę byc dumna ze swojego Pramiera, przeceiż on jest osobą, które w pewnym stopniu reprezentuje nas wszystkich. Podobne odczucia miewałam też w stosunku do Prezydenta oraz wielu innych polityków. Dla mnie to smutne, wręcz tragiczne, że jedni nie dbają o dobro drugich, że osoby publiczne tak naprawdę nie dbają o dobro ogółu.
To miły gest ze strony Premiera, że postawnowił spełnić marzenie młodego chłopca ale wiadomo, iż zrobił to w celach promocyjnych, przecież wybory tuż tuż. Oj chciałabym doczekać czasów, gdy polityk będzie się kojarzył z szacunkiem a jego działania będą symbolem a także gwarantem rozwoju gospodarczego oraz uczciwości i poświęcenia dla ogółu. Chciałabym mówiąc slowa: jestem Polką, odczuwać satysfakcję i dumę a nie rozgoryczenie i zażenowanie. To tak mało i tak wiele zarazem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #251 : 28 Czerwiec, 2011, 01:09:21 am »

Żeby nie było, iż tylko Platforma jest bee : )

Sygnowane przez MP

<a href="http://www.youtube.com/v/CqpLIyUmP7U?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/CqpLIyUmP7U?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #252 : 04 Lipiec, 2011, 22:53:00 pm »

A ja wyszukałem w internecie coś takiego...
http://www.wsieci.rp.pl/opinie/za-burta/Europejski-lans-czyli-promocyjne-wpadki-MSZ-
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #253 : 19 Lipiec, 2011, 23:58:27 pm »



Komisja Wyborcza nadwiślańskiego kraju, pod specjalnym protektoratem ONZ zaprasza na Wybory Parlamentarne 2019.

Donald Tusk, oficjalny kandydat na gubernatora Okręgu Nadwiślańskiego: „...Tym razem same konkrety, obiecuję:

1. Wybudujemy lodowiska w każdej gminie.
2. Zmniejszymy biurokrację i uwolnimy przedsiębiorczość Polaków.
3. Obniżymy VAT do 24%.
4. Wznowimy wypłacanie rent i emerytur.
5. Zniesiemy akcyzę na cukier i sól.
6. Odbudujemy polski przemysł.
7. Wybudujemy autostrady.
8. Rozważymy przywrócenie wolności słowa w internecie.
9. Sprowadzimy wrak Tupolewa oraz czarne skrzynki do Polski (ujawnimy aneks do raportu Millera).
10. Niezależna Prokuratura sprawnie dokończy śledztwo w sprawie afery „Euro 2012".
11. Szybko zakończymy zwycięską misję w Afganistanie i rozważymy rozejm z Iranem.
12. Rozpoczniemy bezwzględną walkę z handlem wymiennym, oraz rekinami podziemia gospodarczego.
13. Radykalnie zmniejszymy liczbę podsłuchów.
14. Rozważymy zniesienie obowiązku wszczepiania czipów RIFD.
15. Rozpoczniemy realizację planów wyjścia z trzeciej fali kryzysu według wskazówek ministra Roztowskiego.
16. Doprowadzimy do wypełnienia warunków wycofania wojsk koalicji i sił stabilizacyjnych ONZ z Polski."

źródło:
http://www.nowyekran.pl/
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec, 2011, 00:01:55 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #254 : 20 Lipiec, 2011, 01:23:55 am »

Witajcie, uważam, że należny zmienić scenę polityczną , w tym celu rzucam hasło " zmień parlament odwracając zamęt" chodzi o to, by w najbliższych wyborach parlamentarnych, nie głosować na pierwsze miejsca na listach, a wręcz, odwrócić listy i dać szansę tym z tyłu. Wyobraźcie sobie jak by wyglądała scena polityczna, gdyby nagle po wyborach nikt z czołowych polityków nie wszedłby do stryktury partyjnej, a dostali by się młodzi, ambitni, wykształceni, mądrzy, i na pewno z nowymi pomysłami na lepszą Polskę, ludzie, którzy są bezpardonowo wykorzystywani przez rekinów politycznych do własnych celów. Osoby startujące z dalszych miejsc, mają naprawdę wspaniałe wizje i pomysły, ale ich naiwność idzie niestety w błoto, uważam, że należy im się większy szacunek od wyborców, i stąd mój apel-  DAJMY MŁODYM SZANSE!!!!


Nic z tego. Młodych, wykształconych, zadłużonych we frankach, z wielkich miast, już przerobiliśmy.

Będzie PO staremu. Może i dobrze. Coś musi konkretnie p...ć po fundament, aby nowe mogło być postawione, jak należy. To nie pesymizm, to obowiązkowe frycowe, które kiedyś trzeba opłacić.

<a href="http://www.youtube.com/v/w8536gNFlrM?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/w8536gNFlrM?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23303 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667466 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4989 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11016 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7115 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman