Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314325 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #225 : 14 Czerwiec, 2011, 20:45:46 pm »

Informowanie o łamaniu elementarnych zasad demokracji nie ma nic wspólnego z poglądami politycznymi.



Pamiętacie taką szkolną zabawę po dzwonku na lekcję - kto ostatni ten pedał? Może nie wszyscy, ale ja pamiętam doskonale ile stresu i wysiłku kosztowały ucieczki na przerwach.
Taki bandwagon effect : )
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2011, 21:41:56 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #226 : 14 Czerwiec, 2011, 21:45:22 pm »

aj tam aj tam pedał
u nas była ciota 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #227 : 14 Czerwiec, 2011, 21:51:15 pm »

Mali

Mali ludzie, humor płytki,
wyszydzanie, dużo wrzasku,
połaskoczą własne łydki,
bo szukają wciąż poklasku.

Wielcy wady swoje widzą,
z siebie śmieją się otwarcie,
mali z innych tylko szydzą,
angażując się zażarcie.

Małych ludzi męczy wiedza,
zawiść pcha ich do chichotu,
ciągle jeszcze dzieli miedza,
przyjdź Kargulu znów do płotu.

Autor: Henryk Gil - globus



Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #228 : 14 Czerwiec, 2011, 21:56:29 pm »

Dziwne te wasze szkoły, u nas był ciotą ten który był pierwszy ... zawsze na psora trafiało.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #229 : 14 Czerwiec, 2011, 23:20:28 pm »

Niesmak? Tak powinniśmy czuć, ale jak zginął Prezydent prof. Lech Kaczyński, a mnie zmuszano do słuchania  dowcipów o "zimnym lechu", do oglądania  Kuby z Figurskim jak z nonszalancją leżąc z wyłożonymi nogami na biurkach w radio Zet wyśpiewywali słowa, które dobijały każdym słowem moją żałobę. Jak na lotnisko wjeżdżały liczne trumny okryte flagą Polską wynoszone na ramionach naszych żołnierzy, jak odczytywano nazwiska i zgięte wpół rozpaczą rodziny podchodziły, aby ucałować wieko przykrywające najbliższych... to Prezydent RP rechotał w tym czasie.
Szanowni forumowicze dziś chętnie śmieję się z takich montaży i komentarzy, a wiecie dlaczego, bo mógł to robić obecny Prezydent kiedy przywożono Polaków i kiedy ja płakałam, a on się śmiał. Nie złorzeczę nikomu, ale odreagować mam prawo. Mam tylko nadzieję, że w historii nie będzie miał już nikt okazji kpić na płycie lotniska w ramach reakcji politycznej. Bo to budzi nie tylko niesmak, ale ...Dajcie się pośmiać wtedy jak żart ma granice satyry politycznej. Pozdrawiam

Pani Ewo ja również płakałam
chociaż to nie był "mój prezydent"
chociaż to nie była "moja żałoba"
dla mnie to była żałoba narodowa
a co robił ten czy tamten
mnie to nie interesowało i nie interesuje do dnia dzisiejszego
to nie jest moje sumienie
to nie jest moja moralność
wiem tylko jedno
dopóki będziemy widzieć źdźbło trawy w oku bliźniego
a nie dostrzeżemy belki w swoim
dopóty w tym kraju
w tej polskiej ziemi
królować będzie nienawiść
pogarda i zło
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #230 : 15 Czerwiec, 2011, 12:32:25 pm »

Wszystko zależy od odbioru, żart na temat złośliwego sąsiada, jest inaczej odbierany niż żart na temat przyjaciela i tu leży sedno. Uważam, że żartować można z każdego, a granice dobrego smaku wyznacza ten kto żartuje, w ten sposób wyrabia o sobie opinie w percepcji innych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #231 : 15 Czerwiec, 2011, 13:59:48 pm »

Dziwne te wasze szkoły, u nas był ciotą ten który był pierwszy ... zawsze na psora trafiało.

no w to też zabawa była a jak psor się cultularny trafił i wszystkich przodem puszczał ?!
hm... to był problem...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #232 : 15 Czerwiec, 2011, 23:32:58 pm »

Pani Ewo ja również płakałam
chociaż to nie był "mój prezydent"
chociaż to nie była "moja żałoba"
dla mnie to była żałoba narodowa
a co robił ten czy tamten
mnie to nie interesowało i nie interesuje do dnia dzisiejszego
to nie jest moje sumienie
to nie jest moja moralność
wiem tylko jedno
dopóki będziemy widzieć źdźbło trawy w oku bliźniego
a nie dostrzeżemy belki w swoim
dopóty w tym kraju
w tej polskiej ziemi
królować będzie nienawiść
pogarda i zło

„Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.” Edmund Burke.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #233 : 15 Czerwiec, 2011, 23:45:30 pm »

„Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.” Edmund Burke.
"wierze w miłość
kocham dobro"
może twoim zdaniem to jest nic/niczego
ale moim
wystarczy by zmieniać świat
liczy się jednak konsekwencja
w wierze
miłości
kochaniu
i czynieniu dobra
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #234 : 15 Czerwiec, 2011, 23:52:06 pm »

Jak śpiewa Mareczek: Luna- mądra baba! Buziak
http://streemo.pl/Portal/661917,Utwor,Audio_Midi_Sound_luna____.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #235 : 15 Czerwiec, 2011, 23:58:47 pm »

"wierze w miłość
kocham dobro"
może twoim zdaniem to jest nic/niczego
ale moim
wystarczy by zmieniać świat
liczy się jednak konsekwencja
w wierze
miłości
kochaniu
i czynieniu dobra

Myślę, że stanowczo za mało...

„Największym złem, na które cierpi świat, to nie siła zła, lecz słabość dobrych.” To nie moja sprawa, nie mój problem - ja jestem dobry, uczciwy i w ogóle debeściak. Jeszcze raz: „Największym złem, na które cierpi świat, to nie siła zła, lecz słabość dobrych.” A „Bóg nie ma głupcom za złe, że się nie uczą, lecz ma za złe mądrym, że nie uczą głupców.”
Pozdrawiam bez skojarzeń, nie odczytaj tego do siebie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #236 : 16 Czerwiec, 2011, 00:07:46 am »

Piotrek życie nauczyło mnie
nie brać wszystkiego dosłownie
i tylko do siebie
nauczyło mnie również tego
iż sama nie zmienię świata
ale człowiek w swej ułomności
nie wszystkie nauki przyjmuje i stosuje
więc ja próbuję dalej
małymi krokami
samotna w swych poczynaniach
jak don kichot
i jak on niezrozumiana
ale nadal konsekwentna
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2011, 00:16:33 am wysłane przez luna3 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #237 : 16 Czerwiec, 2011, 00:08:33 am »

Cytuj
„Bóg nie ma głupcom za złe, że się nie uczą, lecz ma za złe mądrym, że nie uczą głupców.”

    I tylko w jednym różnicie się od Boga - Bóg wie wszystko, a wy wszystko wiecie lepiej.

— Erich Maria Remarque (Paul Remarque)

    Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #238 : 16 Czerwiec, 2011, 00:54:43 am »

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości.
Bertrand Russell

Tego samego głupstwa nie powinno się dwa razy robić, bo wybór jest dostatecznie duży.
Bertrand Russell


Okrutność bezsilnego to obojętność.
Marie von Ebner-Eschenbach.

Nie żałuj, że nie spełniły się twoje marzenia; pożałowania godnym jest tylko ten, kto nigdy nie marzył.
Marie von Ebner-Eschenbach.

Marzenia to piękna rzecz, nie wszystkie się spłniają ale trzeba walczyc choćby o jedno z nich. Niech będzie, że jestem głupia i naiwna ale wierzę w dobro. Spotkałam w swoim życiu nie nie tylko złych i samolubnych oraz nieuczciwych, natknęłam się również na dobrych, poczciwych i bezinteresownych i to właśnie oni sprawili, że moja wiara w człowieka nie wygasła. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, cynicy również ale i jak mam prawo do wyrażernia własnego zdania, więc pozwolę sobie na stwierdzenie, że dla mnie osobiście nakpiewanie się z dobra, ktore jest bezcennym skarbem jest zwyczajnym pieprzeniem.  












« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2011, 00:59:55 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #239 : 16 Czerwiec, 2011, 01:02:16 am »

Panie Janku
po Pana osobie spodziewałam się cytatów z Paulo Coelho
skoro Pan nie przytoczył
więc ja wtrące
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los.
 Bowiem każdego dnia wraz z dobrodziejstwami słońca Bóg obdarza nas chwilą, która jest w stanie zmienić to wszystko, co jest przyczyną naszych nieszczęść. I każdego dnia udajemy, że nie dostrzegamy tej chwili, że ona wcale nie istnieje. Wmawiamy sobie z uporem, że dzień dzisiejszy podobny jest do wczorajszego i do tego, co ma dopiero nadejść. Ale człowiek uważny na dzień, w którym żyje, bez trudu odkrywa magiczną chwilę. Może być ona ukryta w tej porannej porze, kiedy przekręcamy klucz w zamku, w przestrzeni ciszy, która zapada po wieczerzy, w tysiącach i jednej rzeczy, które wydaja się nam takie same. Ten moment istnieje naprawdę, to chwila, w której spływa na nas cała siła gwiazd i pozwala nam czynić cuda. Tylko niekiedy szczęście bywa darem, najczęściej trzeba o nie walczyć. Magiczna chwila dnia pomaga nam dokonywać zmian, sprawia, iż ruszamy na poszukiwanie naszych marzeń. I choć przyjdzie nam cierpieć, choć pojawią się trudności, to wszystko jest jednak ulotne i nie pozostawi po sobie śladu, a z czasem będziemy mogli spojrzeć wstecz z dumą i wiarą w nas samych.
 Biada temu, kto nie podjął ryzyka. Co prawda nie zazna nigdy smaku rozczarowań i utraconych złudzeń, nie będzie cierpiał jak ci, którzy pragną spełnić swoje marzenia, ale kiedy spojrzy za siebie – bowiem zawsze dogania nas przeszłość – usłyszy głos własnego sumienia: „A co uczyniłeś z cudami, którymi Pan Bóg obsiał dni twoje? Co uczyniłeś z talentem, który powierzył ci Mistrz? Zakopałeś te dary głęboko w ziemi, gdyż bałeś się je utracić. I teraz została ci jedynie pewność, że zmarnowałeś własne życie.”
 Biada temu, kto usłyszy te słowa. Bo uwierzył w cuda, dopiero gdy magiczne chwile życia odeszły na zawsze."

 Pani Jolu
witam w klubie
ale ostatnie słowo w Pani wypowiedzi wymieniłabym na farmazonem 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23303 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667462 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4989 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11016 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7115 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman