Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi]  (Przeczytany 314288 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #180 : 11 Maj, 2011, 23:09:21 pm »

Cytuj
Firefoksie drogi, lubię siebie i akceptuję ale narcyzem nigdy nie byłam.


Łzy- Narcyz się nazywam


To nie tak Jolu, bo zgodnie z cytatem Pozdrawiam serdecznie Chichot


 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #181 : 11 Maj, 2011, 23:36:54 pm »

monotematycznie Piotrze i to bardzo...przypomnij sobie np.  "wielką emigracje" za czasów pisu... było tak wspaniale...Co? :-/ ... jakoś sobie nie przypominam by było......

A ja sobie przypominam. Było intensywne ożywienie w każdej dziedzinie życia. Moje życie też się wtenczas odmieniło. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #182 : 12 Maj, 2011, 00:02:45 am »

Pysiu-mysiu piosenka za piosenkę.

Big Cyc - Każdy facet to świnia
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #183 : 12 Maj, 2011, 07:06:17 am »

A ja sobie przypominam. Było intensywne ożywienie w każdej dziedzinie życia. Moje życie też się wtenczas odmieniło. 

ożywienie... aaa...!!! to wtedy wybudowali setki kilometrów dróg... Spoko
 a 95% moich znajomych jak wyjechało tak nie wróciło i maja o wiele lepiej na bezrobociu, niż u nas na pełnym etacie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #184 : 12 Maj, 2011, 08:09:36 am »

Cytuj
Pysiu-mysiu piosenka za piosenkę.

Mysia Pysia to ja ad vocem.Marlena Dietrich powiedziała"Kobiety z reguły starają się sprawić,by mężczyzna się zmienił; przerobiony zaś przestaje im się podobać. "

Ale coś ekstra też dorzucę.

Dzień Świra


ożywienie... aaa...!!! to wtedy wybudowali setki kilometrów dróg... Spoko
 a 95% moich znajomych jak wyjechało tak nie wróciło i maja o wiele lepiej na bezrobociu, niż u nas na pełnym etacie...


Trudno nie przyznać ci racji.Też mam takich znajomych. Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #185 : 12 Maj, 2011, 08:28:39 am »

Historia kołem się toczy...jesienią ponownie na jej obręczy w tym samym miejscu zegar zabije Chichot


*  (6.79 KB, 252x200 - powiększony/pobrany 354 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #186 : 17 Maj, 2011, 19:57:05 pm »

"Donald matole Twój Rząd obalą kibole"

"Tusk Ty matole twój rząd obalą kibole"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #187 : 17 Maj, 2011, 22:01:56 pm »

Wot i cała PRawda

Stadiony zamknięte
http://podlupa.pl/movie/93

Minister wykluczonych
http://podlupa.pl/movie/95
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #188 : 18 Maj, 2011, 23:11:56 pm »

.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #189 : 18 Maj, 2011, 23:28:44 pm »

Piękne ideały, wzniosłe hasła a trafił szlag...ech pijarowcy za 5 zł - chcieli zrobić jak Obamie, który pierw opublikował sfałszowany akt urodzenia, zrzucił kilka bomb ze zubożonym uranem na dzieci w Libii, więc musiał zrobi coś spektakularnego, aby zakryć tę zbrodnię  - więc "zabił" ObL.
Amerykanie łykali. Ale oni nie mają takich kibiców. Więc szablon PRowy w PZPO nie zadziałał i sprawa, mówiąc delikatnie, się rypie.

PRowcy i szalik MAK Donalda wart 5 zł.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #190 : 19 Maj, 2011, 14:26:48 pm »

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy w Łużycach grali: bracia Tomczykowie,
Łuczak, Jasiu Czerepak, Madej, Józiu Soczyński, Ludwiczak, Galej oraz inni piłkarze,
pamiętam mecz z Karkonoszami Jelenia Góra. Był to mecz jubileuszowy |||-ciej ligi,
chyba 100 bramek na 100 meczy. Przed mostkiem na stadion, był pusty teren gdzie
stawały autobusy. Szkoły jeszcze nie było. Blisko mostku stały 3 autobusy z Jeleniej Góry.
Jeden przywiózł zawodników, a dwa kibiców. Wyniku meczu nie pamiętam. Ale utkwiło
mi w pamięci bardzo znamienne zdarzenie. My łepki z 3-ciej dzielnicy, powybijaliśmy
wszystkie szyby we wszystkich autobusach. To byli dopiero kibole, a do tego nikt nas
nie złapał.
  Nie piszę o tym dlatego, bym takie działanie pochwalał czy akceptował, jestem gorącym
przeciwnikiem przemocy i wandalizmu. Ale dlatego, że my wcale nie byliśmy lepsi i ze
w naszych czasach wszystko było okej.
  Wszyscy starzy wiecznie mówią:" a za nas to tego nie było".Ja wam mówię prawdę,
było jeszcze gorzej.

Pozdrawiam...globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #191 : 19 Maj, 2011, 15:24:25 pm »

Cytuj
Wszyscy starzy wiecznie mówią:" a za nas to tego nie było".Ja wam mówię prawdę,
było jeszcze gorzej.

Pozdrawiam...globus

Oczywiście że tak było  Chichot.Nawet tak zwane "ustawki"były.Dotyczyły one co prawda dzielnic,ale były.Księginki lały się z Podkową,Podkowa z Kamienną Górą no i wszyscy laliśmy żołnierzy z WOP-u.Najczęściej pod MDK-iem.Jest taki dowcip który mówi prawdę o naszych czasach.Niby takich idealnych.

Matka krzyczy na córkę:
- Zabraniam ci wracać tak późno do domu. Masz dopiero 17 lat. Ja w twoim wieku...
- Wiem, wiem. - przerywa córka - Siedziałaś stale w domu... bo ja miałam pięć miesięcy...

Globus pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #192 : 19 Maj, 2011, 17:28:57 pm »

Już historyczny link

http://www.smog.pl/wideo/21464/skandal_rozmowa_pilotow_podczas_lotu_premiera_do_brukseli/
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #193 : 19 Maj, 2011, 21:31:30 pm »

Ewa,myślę że nie jest ważne co mówili.Ważne że dowieźli.To tak jak przy operacji.Też mówicie różne rzeczy o pacjentach co wcale nie znaczy że ich lekceważycie.Ja też woziłem WIP-ów,oczywiście mniejszej rangi.I również darliśmy sobie łacha.Nie miało to jednak żadnego wpływu na ich bezpieczeństwo.Myślę że tak jesteśmy skonstruowani.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #194 : 20 Maj, 2011, 19:14:15 pm »

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy w Łużycach grali: bracia Tomczykowie,
Łuczak, Jasiu Czerepak, Madej, Józiu Soczyński, Ludwiczak, Galej oraz inni piłkarze,
pamiętam mecz z Karkonoszami Jelenia Góra. Był to mecz jubileuszowy |||-ciej ligi,
chyba 100 bramek na 100 meczy. Przed mostkiem na stadion, był pusty teren gdzie
stawały autobusy. Szkoły jeszcze nie było. Blisko mostku stały 3 autobusy z Jeleniej Góry.
Jeden przywiózł zawodników, a dwa kibiców. Wyniku meczu nie pamiętam. Ale utkwiło
mi w pamięci bardzo znamienne zdarzenie. My łepki z 3-ciej dzielnicy, powybijaliśmy
wszystkie szyby we wszystkich autobusach. To byli dopiero kibole, a do tego nikt nas
nie złapał.
  Nie piszę o tym dlatego, bym takie działanie pochwalał czy akceptował, jestem gorącym
przeciwnikiem przemocy i wandalizmu. Ale dlatego, że my wcale nie byliśmy lepsi i ze
w naszych czasach wszystko było okej.
  Wszyscy starzy wiecznie mówią:" a za nas to tego nie było".Ja wam mówię prawdę,
było jeszcze gorzej.

Pozdrawiam...globus

Heniek mój ojciec też nie pamięta wyniku meczu, ale pamięta ilość szyb w autokarze, a właściwie ich brak...też był z 3-ej dzielnicy. No to chyba była Wasza wspólna akcja Szok
Ewa,myślę że nie jest ważne co mówili.Ważne że dowieźli.To tak jak przy operacji.Też mówicie różne rzeczy o pacjentach co wcale nie znaczy że ich lekceważycie.Ja też woziłem WIP-ów,oczywiście mniejszej rangi.I również darliśmy sobie łacha.Nie miało to jednak żadnego wpływu na ich bezpieczeństwo.Myślę że tak jesteśmy skonstruowani.

Janek umieściłam to bez podtekstów politycznych...spodobali mi się mistrzowie ciętej riposty
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23301 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667421 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4988 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos Kultura i sztuka ODK Zaręba 6 11015 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am
wysłane przez ODK Zaręba
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Kto chce zarobic dodatkowo 100-300 złotych miesięcznie? Ogłoszenia drobne paese.kosmetyki@vp.pl 0 4760 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 22:55:59 pm
wysłane przez paese.kosmetyki@vp.pl
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Podwójny jubileusz Złotych Godów Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4647 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2014, 18:13:29 pm
wysłane przez edward osman